پونیشا به عنوان یکی از اولین پلتفرمهای آنلاین برونسپاری پروژهها، تأثیر قابل توجهی در تسهیل فعالیت فریلنسرها و کارفرماها داشته و در این سالها با برگزاری رویدادها و دورههای آموزشی مختلف، برای فرهنگسازی و بهبود فضای فریلنسینگ در ایران تلاش کرده است. این مجموعه تصمیم گرفته برای آگاهیبخشی بیشتر و کمک به توسعه فعالیت فریلنسرها، همایش اصول فریلنسینگ موفق را تحت عنوان «فریلند» برگزار کند.

همایش فریلند شامل سخنرانی، کارگاههایی برای آموزش اصول فریلنسینگ و پنل گفت و گو درباره مزایا و مشکلات رایج فریلنسرها میشود. علاوه بر این، بخشی نیز به گفت و گو درباره فریلنسینگ برای توانیابان اختصاص یافته است. از افراد باتجربهای برای سخنرانی در همایش دعوت شده که میتوانید در سایت رویداد به آدرس freelanday.ir  با آنها بیشتر آشنا شوید. در کنار همایش، نمایشگاهی نیز با حضور تعدادی از استارتاپها از جمله زرینپال، فرانش و اتباکس برگزار میشود تا افراد علاقهمند به فریلنسینگ بتوانند مهارتها و امکانات مورد نیاز خود را از آنها دریافت کنند.

در چند سال اخیر، تمایل افراد به خوداشتغالی (فریلنسینگ) افزایش یافته و متناسب با آن، بستر رشد آنها نیز فراهم شده است. اگرچه فریلنسرها برای خودشان کار میکنند، اما این کار هم چارچوبهایی دارد که دانستن آنها به پیشرفت و موفقیت بیشتر این افراد کمک میکند.

همایش بزرگ فریلند که اولین در نوع خود محسوب میشود، در منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد و میزبان ۵۰۰ نفر از افراد با تجربه و علاقهمندان فریلنسینگ خواهد بودوینداد یکی از حامیان این رویداد است. این همایش ۲۲ شهریور از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۸:۰۰ برگزار میشود و قیمت بلیط زودهنگام آن، ۲۵ هزار تومان است. برای تهیه بلیت شرکت در رویداد به سایت فریلند مراجعه نمایید.

پکیج حقوقی و قرارداد‌های فریلنسینگ

جهت مشاده جزئیات پکیج‌ها فریلنسینگ کلیک کنید

بخوانید
18 استارتاپ به طور مشترک عیدی می‌دهند!
دسته‌ها: اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه هفتگی
عضویت در خبرنامه

هر یکشنبه صبح آخرین مطالب و نکات حقوقی را دریافت کنید!

close-link