کسب و کار ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ در ایران به خدمات حقوقی خوب دسترسی ندارند و همین امر موجب می‌شود درگیر مسائل و مشکلات حقوقی مختلفی شوند، مشکلاتی که اغلب جلوی رشد این شرکت‌ها را می‌گیرد. موسسات حقوقی و وکلا به شکل سنتی کار می‌کنند و هنوز خود را با چالش ها و شرایط کسب و کار ها و شرکت های تجاری سازگار نکردند، همچنین نواقص بزرگی در قانون تجارت ایران دیده می‌شود که این دسته از کسب و کارها را پوشش نمی‌دهند.کارآفرینان و  بنیان گذاران کسب و کار ها عموما با مسائل حقوقی آشنایی کافی ندارند کما اینکه اغلب فرایند حقوقی و قانونی پیچیده و ترسناک هستند.

اما راه حل این چالش‌های حقوقی چیست؟

با توجه به شناختی که از اکوسیستم کارآفرینی و تجارت ایران داشتیم، مشکلات و نیاز های این حوزه را شناسایی کرده و پلتفرمی آنلاین برای دسترسی بهتر کارآفرینان و شرکت‌ها به خدمات حقوقی پیاده‌سازی نموده‌ایم.
وینداد با استفاده از تکنولوژی و در بستر وب خدمات حقوقی منحصر به فرد، مقرون به صرفه، ساده و کاربردی را به شرکت‌های کوچک و بزرگ ارائه می‌کند. خدماتی شامل بانک قرارداد و اسناد حقوقی، مشاوره و پشتیبانی حقوقی اختصاصی برای هر قرارداد، امکان درخواست طراحی، تنظیم و بررسی قراردادهای حقوقی برای کسب و کار ها است. خدمات حقوقی وینداد توسط چند موسسه حقوقی حرفه‌ای و بزرگ ایران صورت می پذیرد که با فضای تجارت و کسب و کار ایران آشنایی کامل و کافی را دارند.

اما چرا پلتفرم خدمات حقوقی آنلاین وینداد ؟

تمام اسناد حقوقی و قرارداد های وینداد توسط تیم های حقوقی باتجربه، حرفه ای و کاربلد طراحی و تنظیم شده است، اگر کسب و کار شما در حال راه اندازی باشد می‌توانید از قراردادها و اسناد مربوط به ثبت و راه‌اندازی شرکت استفاده کنید، اگر در حال پیش‌برد کسب و کار خود هستید می‌توانید از قراردادهای فروش و اجاره،  قرارداد وکالت و همچنین می‌توانید از قراردادهای استخدام و قراردادهای مالی استفاده کنید، اگر درحال جذب سرمایه هستید، می‌توانید از قراردادهای سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه و قراردادهای عدم افشا یا محرمانگی (NDA) استفاده کنید

همچنین یکی از مهمترین ارزش های وینداد مشاوره آنلاین ، اختصاصی و حرفه‌ای آن است. شما ‌می‌توانید بعد از دریافت قرارداد و سند حقوقی مورد نظر خود 10 روز مشاوره آنلاین و حرفه ای برای شخصی سازی و انجام تغییرات قرارداد مورد نظر خود استفاده کنید.

به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهمترین نکات حقوقی را هر یکشنبه دریافت کنید

لطفا منتظر بمانید ...

با تشکر، عضویت شما با موفقیت انجام شد