کسب و کار ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ در ایران به خدمات حقوقی خوب دسترسی ندارند و همین امر موجب می‌شود درگیر مسائل و مشکلات حقوقی مختلفی شوند، مشکلاتی که اغلب جلوی رشد این شرکت‌ها را می‌گیرد. موسسات حقوقی و وکلا به شکل سنتی کار می‌کنند و هنوز خود را با چالش ها و شرایط کسب و کار ها و شرکت های تجاری سازگار نکردند، همچنین نواقص بزرگی در قانون تجارت ایران دیده می‌شود که این دسته از کسب و کارها را پوشش نمی‌دهند.کارآفرینان و  بنیان گذاران کسب و کار ها عموما با مسائل حقوقی آشنایی کافی ندارند کما اینکه اغلب فرایند حقوقی و قانونی پیچیده و ترسناک هستند.

اما راه حل این چالش‌های حقوقی چیست؟

با توجه به شناختی که از اکوسیستم کارآفرینی و تجارت ایران داشتیم، مشکلات و نیاز های این حوزه را شناسایی کرده و پلتفرمی آنلاین برای دسترسی بهتر کارآفرینان و شرکت‌ها به خدمات حقوقی پیاده‌سازی نموده‌ایم.
وینداد با استفاده از تکنولوژی و در بستر وب خدمات حقوقی منحصر به فرد، مقرون به صرفه، ساده و کاربردی را به شرکت‌های کوچک و بزرگ ارائه می‌کند. خدماتی شامل بانک قرارداد و اسناد حقوقی، مشاوره و پشتیبانی حقوقی اختصاصی برای هر قرارداد، امکان درخواست طراحی، تنظیم و بررسی قراردادهای حقوقی برای کسب و کار ها است. خدمات حقوقی وینداد توسط چند موسسه حقوقی حرفه‌ای و بزرگ ایران صورت می پذیرد که با فضای تجارت و کسب و کار ایران آشنایی کامل و کافی را دارند.

اما چرا پلتفرم خدمات حقوقی آنلاین وینداد ؟

تمام اسناد حقوقی و قرارداد های وینداد توسط تیم های حقوقی باتجربه، حرفه ای و کاربلد طراحی و تنظیم شده است، اگر کسب و کار شما در حال راه اندازی باشد می‌توانید از قراردادها و اسناد مربوط به ثبت و راه‌اندازی شرکت استفاده کنید، اگر در حال پیش‌برد کسب و کار خود هستید می‌توانید از قراردادهای فروش و اجاره،  قرارداد وکالت و همچنین می‌توانید از قراردادهای استخدام و قراردادهای مالی استفاده کنید، اگر درحال جذب سرمایه هستید، می‌توانید از قراردادهای سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه و قراردادهای عدم افشا یا محرمانگی (NDA) استفاده کنید

همچنین یکی از مهمترین ارزش های وینداد مشاوره آنلاین ، اختصاصی و حرفه‌ای آن است. شما ‌می‌توانید بعد از دریافت قرارداد و سند حقوقی مورد نظر خود 10 روز مشاوره آنلاین و حرفه ای برای شخصی سازی و انجام تغییرات قرارداد مورد نظر خود استفاده کنید.

وندا اولین پلتفرم خدمات حقوقی آنلاین شروع به کار کرد
به این مطلب امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهمترین نکات حقوقی را هر یکشنبه دریافت کنید

لطفا منتظر بمانید ...

با تشکر، عضویت شما با موفقیت انجام شد