۳ راه شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی + مراحل پیگیری آن '5 زمان خواندن

منتشرشده توسط الهام طراحی مفرد در تاریخ

۳ راه شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی و مراحل آن

شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی به آن دلیل حجم زیادی از شکایات را در بر می‌گیرد که امروزه خرید کلیه کالاها و حتی دریافت خدمات حقوقی و پزشکی به صورت آنلاین و در بستر اینترنت صورت می‌گیرد. فروشگاه‌های اینترنتی و مارکت‌پلیس‌ها به دلیل مزایای حق انتخاب و مقایسه قیمت‌ها، صرفه‌جویی در زمان، انرژی و دسترسی ۲۴ ساعته که به مخاطبان ارائه می‌دهد باعث شده است روز به روز به تعداد استفاده‌کنندگان از خدمات و خریداران فروشگاه‌های اینترنتی اضافه شود. به‌ همین دلیل با جا افتادن فرهنگ خرید اینترنتی و افزایش استفاده از خدمات آنلاین، مشکلات این‌گونه از معاملات هم بیشتر می‌شود.

 

خرید از فروشگاه‌های اینترنتی هم مانند خرید به‌صورت حضوری از فروشگاه‌ها ممکن است دردسرهای خودش را داشته باشد. ما در این مطلب راه‌های شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی که به‌صورت قانونی و مجاز به ثبت رسیده و با نماد اعتماد الکترونیکی فعالیت می‌کنند را بررسی می‌کنیم.

راه‌های شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی کدامند؟

برای شکایت بسته به مشکل پیش آمده، راه‌های متفاوتی وجود دارد. به‌طور کلی ۳ راه شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی پیش روی شما قرار دارد:
۱- شکایت از طریق سامانه نماد اعتماد الکترونیکی
۲-شکایت از طریق پلیس فتا
۳-شکایت از طریق مرجع قضایی

فراموش نکنید که وینداد بستری را آماده کرده است تا به راحتی بتوانید وکیل متخصص برای مشکل ‌حقوقی خود در حوزه دعاوی جرائم رایانه‌ای انتخاب کنید. برای این کار کافی است که مسائل حقوقی خود را ثبت کنید تا ما پس از بررسی دعوای مطرح شده، وکیل متخصص برای دعوا را به شما معرفی کنیم تا با هزینه‌ای معقول دفاع از پرونده‌ی شما را در کلیه مراحل دادرسی در دادگاه‌ها و سایر مراجع ذی صلاح برعهده بگیرد.

شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی از طریق سامانه نماد اعتماد الکترونیکی

برای شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی از طریق سامانه نماد اعتماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی باید دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد. اگر فروشگاهی که از آنجا کالای خود را خریداری کرده‌اید یا خدماتی را دریافت کرده‌این دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد کافی‌ست به آدرس HTTPS://ENAMAD.IR مراجعه نمایید، سپس به صفحه ثبت شکایت
روی آیکون ورود به سامانه ثبت شکایات کلیک نمایید. پس از ثبت شکایات خود می‌توانید مشکل خود را پی‌گیری کنید. 

نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت به سایت‌های دارای صلاحیت اعطاء می‌شود. این نماد، ضمانتی برای اطمینان کاربران برای خرید از درگاه‌های اینترنتی معتبر به حساب می‌آید.

با توجه به اینکه فروشگاه‌های اینترنتی مجاز دارای نماد اعتماد الکترونیکی یا اینماد هستند در صورت عدم پاسخگویی مناسب این فروشگاه‌ها و در مواردی مانند عدم استرداد کالا در بازه زمانی هفت روزه بر اساس شرایط قانونی یا تحویل کالای معیوب و … می‌توان از طریق همین سایت اقدام به شکایت از فروشگاه اینترنتی نمود.

شکایت از فروشگاه اینترنتی از طریق پلیس فتا

یکی دیگر از راه‌های شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی شکایت از طریق پلیس فتا است. ماهیت پلیس فتا ، عملیاتی است به این معنا که به صورت تخصصی و از طریق تجهیز به منابع نیروی انسانی ، دانشی و تجهیزاتی نسبت به تأمین امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات با رویکرد مقابله با جرایم از طریق پیش‌بینی ، پیش‌گیری و کشف جرم اقدام می‌نماید.
شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت پلیس فتا، شکایت خود را در ارتباط با وب ‌سایت، سایت فروشگاه‌های اینترنتی، شبکه‌های اجتماعی، تخلف در اپلیکیشن و بازی و حتی پست الکترونیکی را مطرح کنید.
پس از ورود به سایت باید به قسمت خدمات الکترونیکی وارد شوید. پس از ورود به قسمت ثبت گزارش مردمی ، باید
گزارش تخلف سایت فروشگاه اینترنتی مربوطه را ارائه دهید.

 از میان گزینه‌های هک، تخلف/مصادیق مجرمانه، تخلف در خرید کالا/خدمات، آسیب‌پذیری و حفره امنیتی یکی را برای رسیدگی به شکایت خود، انتخاب می‌کنید.

می‌توانید با توضیحات بیشتری از جزئیات مشکل پیش آمده، پلیس فتا را در جریان تخلف فروشگاه اینترنتی قرار دهید. به‌عنوان مثال شما قصد دارید از فروشگاه اینترنتی X که کالای خریداری شده‌‌تان را به دستتان نرسانده یا تخلفی در درج محصولات و کالاها انجام داده شکایت کنید. فراموش نکنید که شما برای پیگیری تخلفات خود، می‌بایست در سامانه پلیس فتا ثبت‌نام کنید. برای ثبت‌نام نیاز به درج نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، انتخاب گذرواژه و پست الکترونیکی خود هستید تا پس از ثبت شکایت، بتوانید از نتیجه با خبر شوید.

بخوانید
با مهم‌ترین اسناد آنلاین وب‌سایت یک فروشگاه اینترنتی آشنا شوید!

شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی از طریق مرجع قضایی

یکی از مسائل مهم دنیای کسب و کار، آگاهی به قوانین، مقررات و دستورالعمل‌های کسب و کارهای اینترنتی می‌باشد. به عبارت دیگر برای رسیدن به درک صحیح از استفاده از کسب و کارهای اینترنتی باید به قوانین آن آگاهی داشت تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود.
در روش سوم برای شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانیم از طریق مرجع قضایی اقدام کنیم. به این صورت که شخص شاکی باید با داشتن مدارک کافی از جمله رسید واریز وجه و… به دادسرای جرایم رایانه‌ای در تهران و به دادسرای محل سکونت خود در سایر شهرستان‌ها مراجعه نماید و شکایت خود را با نوشتن شکواییه مطرح نماید.

دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳۱ تهران ملقب به دادسرای رسیدگی به جرائم اینترنتی است که مسئولیت رسیدگی به جرائم مربوط به تخلفات در حوزه فضای مجازی می‌باشد.

شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی

چند نکته مهم درخصوص نحوه شکایت از فروشگاه اینترنتی

در کنار طرح شکایت در ای‌نماد می‌توان از طریق اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی نیز تخلف صورت گرفته از سوی فروشگاه‌های اینترنتی را پیگیری کرد. بنابراین گران فروشی، کم فروشی، تقلب، اخفاء و امتناع از عرضه کالا، عدم صدور فاکتور، فروش اجباری و سایر موارد موضوع قانون تعزیرات حکومتی در صورتی که از سوی فروشگاه‌های اینترنتی واقع شوند، علاوه بر شکایت در ای‌نماد و اتحادیه مربوطه قابل شکایت از طریق تعزیرات نیز هستند اما عموماً این راه‌ها زمان‌بر هستند.
نقض حقوق مصرف کننده، نقض قواعد تبلیغ، نقض حقوق علامت تجاری و … در صورتی که از سوی فروشگاه‌های اینترنتی سر زند در دادسرای جرایم رایانه‌ای قابل تعقیب قضایی می‌باشد.
بسیاری از وکلای آشنا با قوانین و مقررات کسب‌وکارهای اینترنتی می‌توانند در این زمینه به افرادی که به دنبال راهی برای شکایتشان هستند کمک شایان توجهی نمایند.

آیا شکایت از سایت اینترنتی که کالاها و خدماتی را به فروش می‌رسانند امکان‌پذیر است؟

بله، بر اساس قوانین موجود و توضیحاتی که در ابتدا دادیم امکان ثبت شکایت از سایت اینترنتی وجود دارد.

کدام روش شکایت از سایت های فروش اینترنتی موثرتر است؟

ثبت شکایت از سایت های فروش اینترنتی با ۳ روش شکایت کیفری، پلیس فتا و یا سامانه تخصصی نماد اعتماد الکترونیکی امکان‌پذیر است. هر یک از روش‌های شکایت از فروشگاه های اینترنتی شرایط و مزایای خاص خود را دارند که با توجه به اوضاع و احوال خاص فرد زیان‌دیده می‌توان از یکی از این روش‌ها استفاده کرد.

برای شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید؟

قبل از طرح شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی ابتدا باید نسبت به تشخیص درست جرم یا تخلف صورت گرفته و قانون حاکم بر آن عمل نمایید. با توجه به گستردگی موضوع بهتر است قبل از هرگونه اقدام مشاوره حقوقی در این زمینه دریافت کنید. کارشناسان حقوقی وینداد با تجربه بالا در زمینه حقوق کسب‌وکارهای اینترنتی می‌توانند بهترین راهنمایی‌ها را برای پیشبرد شکایت شما در این خصوص ارائه دهند.

بخوانید
پنجره واحد فیزیکی کسب و کار چیست؟ + مزایا، اهداف و سازوکار

همچنین سیستم دعاوی تخصصی وینداد، در خدمت پیگیری شکایات شما از فروشگاه‌های اینترنتی بوسیله وکلای دادگستری مجرب است.

حالا ما از شما می‌پرسیم، آیا تا به حال در خریدهای اینترنتی خود به مشکل برخورده‌اید؟ چه مراحلی را برای شکایت کردن از فروشگاه اینترنتی طی کرده‌اید؟ آیا نتیجه‌ای از شکایت خود گرفته‌اید؟ اگر تجربه‌ای در این خصوص داشته‌اید لطفا نظرات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


297 دیدگاه

رامین · ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ در ۲:۴۴ ب٫ظ

با سلام
حدود ۷ هفته پیش کالایی از از سایت مُدیسه خریداری کردم به ارزش تقریبی ۸۵۰ هزار تومان. بعد از گذشت ۷ هفته کش و قوس و وعده و وعید امروز اعلام کردن سفارش من رو لغو کردن. این در حالیست که امروز جنس خریداری شده با افزایش ۴۵۰ هزار تومنی قابل خرید است. لطفاً راهنمایی بفرمایید
با تشکر

  کارشناس حقوقی وینداد · ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ در ۵:۲۰ ب٫ظ

  باسلام و احترام؛

  مطابق مطلبی که نوشته شده شما می‌توانید از طریق پلیس فتا و سامانه نماد اعتماد الکترونیکی از فروشگاه اینترنتی مدنظر شکایت کنید.

  باتشکر،

   Dena · ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ در ۵:۱۰ ب٫ظ

   2 هفته پیش من گوشی آیفون 12 پرومکس طرح کپی به قیمت 4 ملیون و 390 هزار تومان از پیج موبایل مارکت آلا خرید کردم که گوشی بعد از تحویل آنطور که تحویل داده شد نبود، مثلا بجای سرعت 4G 3G بود و دوربین بی کیفیتی داشت، با این حال بعد از یک هفته تاچ ال سی دی دیگر روشن نشد. بعد از تماس با فروشنده، فروشنده مرا به تعمیر کاری ارجاع دادند و گفتند از 2 سال گارانتی پس از فروش برخوردار هست که بعد از تماس با تعمیر کار و متوجه شدن مشکل و تماس با فروشنده، فروشنده گفتند که هزینه درست کردن با خودمان هست. چکار باید بکنم؟؟؟

    کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۵:۱۶ ب٫ظ

    با سلام
    در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
    با احترام
    تیم حقوقی وینداد

  Sajad · ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ در ۵:۵۵ ب٫ظ

  حدود۱۰روز پیش از فروشگاه بگلند کیف زنانه عمده حدود۳میلیون خرید کردمه ولی بعد واریز وجعه اجناس نفرستادن وجوابگو تماس هم به هیچ عنوان نمیباشند

   زهرا بیات · ۹ مهر ۱۳۹۹ در ۲:۴۴ ب٫ظ

   سلام

   می توانید از طریق سایت نماد اعتماد الکترونیک و پلیس فتا شکایت کنید.

   با احترام
   تیم حقوقی وینداد

    بهنام · ۱۷ دی ۱۳۹۹ در ۳:۳۴ ب٫ظ

    پلیس فتا فقط پاسخ میده با در دست داشتن مدارک به مراجع قضایی مراجعه کنید.
    هیچ کاری هم نمیکنه.
    من از یک بابونه شکایت کردم فقط پیغام بالا رو فرستاد
    فکر کنم دستشون باسایتهای کلاهبرداری توی یک کاسه باشه
    سایتی که خلاف میکنه فورا جلوی سایت بسته بشه دیگه کسی جرات کلاهبرداری نداره

     کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۱۶ ب٫ظ

     باسلام
     برای شکایت و پیگیری پرونده قضایی در تمام نقاط دنیا باید با مدارک مستند و مستدل به مراجع قضایی مراجع بفرمایید.
     با احترام
     تیم حقوقی وینداد

     عادل غرباوی · ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ در ۷:۱۷ ب٫ظ

     با سلام بنده حدود 12 کارتن 60 جعبه ای که هر جعبه 50 عدد ماسک هست رو از برنامه دیوار خریداری کردم و پول بار رو به صاحب ماسک ها ارسال کردم و زمانی که بار ارسال شد اون رنگ هایی که خواستم نبودن و این خانم و آقا حاضر به پس گرفتن این ماسک ها نمیشن باید از کجا اقدام کنم

     کارشاس حقوقی وینداد · ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ در ۱۰:۵۲ ق٫ظ

     با سلام
     خرید از شخص حقیقی در برنامه دیوار مشمول راه های شکایت از فروشگاه های اینترنتی نمیباشد.

     با احترام
     تیم حقوقی وینداد

  لیلا · ۱۴ دی ۱۳۹۹ در ۶:۴۴ ب٫ظ

  از گروه ارزانکده مهر درواتس آپ سرویس هفت پارچ قابلمه خریدم تا امروز ۴۸ روز هست که کالا رو نفرساده ومدام بهانه های واهی میاره آیا میتونم از این خانم شکایت کنم واقعا خستم کرده

   کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۲۱ ب٫ظ

   با سلام
   در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
   با احترام
   تیم حقوقی وینداد

  مسعود · ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ در ۸:۱۵ ق٫ظ

  سلام
  من از سایت دوچین خرید کردم
  ازشون دو دست لباس با سایز مختلف خرید کردم و جنس پارچه مازراتی بوده
  اما بعد تحویل کالا دو دست یک سایز بود و جنس پارچه دارای کیفیت خیلی پایین بوده و حالا جنس را ب گفته خودشان پس فرستادیم و حالا جوابگویه ما نیستن

   کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۴:۵۷ ب٫ظ

   با سلام
   در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
   با احترام
   تیم حقوقی وینداد

اسماعیل · ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۸ ق٫ظ

توی یک سایت یک عینک آفتابی سفارش دادم. هزینه اش را درب منزل تحویل دادم ولی یک عینک مزخرف و فیک داخل بسته بود. شماره های شرکت ، جواب نمیده .
گفتم به مردم اطلاع رسانی کنید وجلوی فعالیت این کلاهبردارا ها را بگیرید.

  کارشناس حقوقی وینداد · ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ در ۴:۳۹ ب٫ظ

  باسلام و احترام؛
  مطابق مطلبی که وجود دارد شما می‌توانید از این فروشگاه به مراجع قضایی همچون پلیس فتا شکایت کنید.
  سایت پلیس فتا: https://www.cyberpolice.ir/

  باتشکر

   فاطمه · ۶ مهر ۱۳۹۹ در ۲:۳۶ ب٫ظ

   من از یک سایت که نماد اعتماد الکرونیکی نداشت یک جزوه درسی خرید کردم، مشکلی نبود و بعد از خریدم لینک دانلود جزوه برام اومد،اما میخواستم بپرسم اینکه از سایتی که نماد اعتماد الکترونیکی نداشته خرید کردم خطرناک نیست؟البته درگاهی که وصل شدم pep.shaparak بود که امن هست،ولی باز برای اطمینان پرسیدم

    زهرا بیات · ۱۲ مهر ۱۳۹۹ در ۷:۴۱ ب٫ظ

    سلام
    به طور کلی بهتر است از فروشگاه هایی خرید نمایید که دارای اینماد یا نماد اعتماد الکترونیکی هستند اما از سوی دیگر خرید از فروشگاه های آنلاینی که این نماد را دریافت نکرده اند لزوما خطرناک نیست و در صورت بروز مشکل از طریق پلیس فتا و یا شکایت کیفری و حقوقی می توانید حقوق خود را مطالبه نمایید.

    با احترام
    تیم حقوقی وینداد

تجهیزات شهربازی · ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۱ ب٫ظ

عالییییییییییییییی

کارشناس حقوقی وینداد · ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ در ۵:۲۸ ب٫ظ

باسلام و احترام؛

خوشحالیم که این مطلب مورد رضایت شما قرار گرفته است.
پیروز باشید.

مرتضی · ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ در ۹:۰۲ ب٫ظ

با سلام بنده در یکی از سایت‌های انجام پروژهای دانشجویی سفارش انجام یک پروژه را ثبت کردم و نصف هزینه مقرر را از طریف کارت به کارت منتقل کردم. متاسفانه کارگزار پروژه را در موعد مقرر به پایان نرسانده و بنده قصد بازپسگیری مبلغ واریزی را دارم. رسید انتقال وجه موجود است. مکالمات در واتس اپ موجود است و بنده به صراحت اعلام کرده ام که تاریخ تحویل چه زمانی باید باشد و کارفرما نیز با این شرط انجام کار را پذیرفته. بهترین روش شکایت از ایشان به چه صورت است؟

  کارشناس حقوقی وینداد · ۶ شهریور ۱۳۹۹ در ۹:۱۳ ب٫ظ

  باسلام و احترام؛
  همونطور که در این مطلب توضیح داده شده است، اگر سایت مورد نظر نماد اعتماد الکترونیک دارد شما می‌توانید از اینماد شکایت کنید. در غیر اینطورت می‌توانید به پلیس فتا مراجعه و شکایت کنید.

  موفق باشید

  هادی · ۹ اسفند ۱۳۹۹ در ۲:۰۸ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر.
  من چند ماه پیش فلاکس کوهنوردی از طریق تلگرام ازیکی از فروشگاههای کوهنوردی گرفتم که نماد الکترونیک هم سایتشون داره خریدم. بعد چند ماه فلاکس خراب شد صحبت کردم گفتن بفرستید تست کنیم فرستادم تست کردن و عوض کردن و فلاکس دیگه ای فرستادن، فلاکس جدیدی که فرستادن رو اصلا استفاده نکرده بودم تا اینکه چند روز پیش از داخل همون کارتنی که فرستاده بودن در آوردم که استفاده کنم متوجه شدم که ایراد داره الان که بهشون میگم باز این خرابه متاسفانه پاسخگو نیستند، از چه طریقی می تونم پیگیری کنم

   کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۶:۱۷ ب٫ظ

   با سلام،
   در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجعه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
   با احترام
   تیم حقوقی وینداد

    حسام اکبری · ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ در ۸:۳۱ ب٫ظ

    با سلام و عرض ادب
    من 1 ماه پیش از سایت دیجی موبایل 724 یک گوشی به مبلغ 7 میلیون .بعد گذشت این مدت هنوز میگن هفته دیگه و…… متاسفانه نماد الکترونیکی هم نداشت.الان من چیکار کنم. با تشکر

     کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۴:۵۳ ب٫ظ

     با سلام
     در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
     با احترام
     تیم حقوقی وینداد

علیرضا فرقانی · ۱ شهریور ۱۳۹۹ در ۳:۵۳ ب٫ظ

با سلام
من از فروشگاه اینترنتی که نماد الکترونیکی هم داشت ماشین اصلاح خریداری کردم
بعد که به دستم رسید مشکلات زیادی داشت و من با فروشنده صحبت کردم و گفت که نمیتونه جنس رو مرجوع کنه و مبلغ و برگرداند با اینکه قبل از خرید تو اس ام اس به من قول مرجوعی داده بود
بعد قرار شد که عوض کنه ماشین رو که نکرد بازم همان ماشین رو برام فرستاد با شانه های اشتباه
بعد ۴روز هم پیگیری نکرده و من تماس میگیرم تلفن رو هم قطع میکنن
میخواستم ببینم من بهترین حالتی که میتونم شکایت کنم از ایشون چه جوریه

  کارشناس حقوقی وینداد · ۶ شهریور ۱۳۹۹ در ۹:۱۲ ب٫ظ

  باسلام و احترام؛
  همونطور که در این مطلب توضیح داده شده است، اگر سایت مورد نظر نماد اعتماد الکترونیک دارد شما می‌توانید از اینماد شکایت کنید. در غیر اینطورت می‌توانید به پلیس فتا مراجعه و شکایت کنید.

  پیروز باشید

محمد · ۲ شهریور ۱۳۹۹ در ۹:۱۵ ق٫ظ

درود

ببخشید من از یک سایتی در اینماد شکایت کردم و در پایان اینماد گفت:

تایید اینماد و ارسال به مرجع ذیصلاح

خب الان من باید چیکار کنم؟!

  کارشناس حقوقی وینداد · ۶ شهریور ۱۳۹۹ در ۹:۱۰ ب٫ظ

  باسلام و احترام؛

  شکایت شما به مراجع ذیصلاح ارجاع شده و رسیدگی به آن انجام می‌شود و پس از رسیدگی با شما تماس میگیرند.

  موفق باشید

ح پ · ۴ شهریور ۱۳۹۹ در ۱:۰۷ ق٫ظ

من‌ از یک‌ انلاین شاپ ی وسیله برقی در زمینه پزشکی خریدم که برخلاف چیزی که تو سایت هست محصول ارسال شده فیکه و اصلا برام کارت گارانتی نفرستادن الان هم چند روزی میشه درگیرم که محصول رو مرجوع کنم اما قبول نمیکنن میتونم شکایت کنم ازشون؟

  کارشناس حقوقی وینداد · ۶ شهریور ۱۳۹۹ در ۹:۰۹ ب٫ظ

  باسلام و احترام؛
  همونطور که در این مطلب توضیح داده شده است، اگر سایت مورد نظر نماد اعتماد الکترونیک دارد شما می‌توانید از اینماد شکایت کنید. در غیر اینطورت می‌توانید به پلیس فتا مراجعه کنید.

  موفق باشید

علی سجادی · ۹ شهریور ۱۳۹۹ در ۰:۵۵ ق٫ظ

سلام.
از یک صفحه اینستاگرام وسیله آرایشی خرید کردم که با پست ارسال کردند.
پس از تحویل دیدم که محصول ارسالی با آنچه ادعا می کردند مغایرت دارد فروشنده از عودت کالا هم امتناع می کند.
به پلیس فتا گفتیم، گفتند بررسی می کنند اما پرونده ای تشکیل ندادند.
برای ادامه به کجا مراجعه کنیم و چه مدارکی لازم هست؟
تصویر چت در واتس اپ برای دادگاه قابل قبول هست؟

  کارشناس حقوقی وینداد · ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۰ ق٫ظ

  باسلام
  وقتتون بخیر

  باید از طریق پلیس فتا پیگیری کنید

  موفق باشید

  علیرضااحدی · ۵ بهمن ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۰ ق٫ظ

  از سایت mobilemarkazi.com چهارده میلیون خرید کردم،دارای اینماد هم هست، ادرسشون اشتباه بود،تلفن جواب نمیدن،مدیرشونم گوشیشو خاموش کرده، میخواسم ببینم بیفتم دنبال شکایت میتونم ضرری ک‌کردمم ازشون بگیرم؟ ا

   کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۶:۴۴ ب٫ظ

   باسلام،
   در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
   با احترام
   تیم حقوقی وینداد

M · ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ در ۶:۵۶ ب٫ظ

سلام من ۲۳مردادازطریق کانال تلگرام مانتوسفارش دادم الان کلاجواب نمیدن این کاناله ازملت کلاهبرداری میکنه منم خداروشکرضررزیادی نکردم ولی امیدوارم هرچه زودترجلوی این افراد سودجورو بگیرین اینم لینک کانال؛@mantoosara1

  کارشناس حقوقی وینداد · ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۵ ق٫ظ

  سلام
  وقتتون بخیر

  شما می‌توانید از طریق پلیس فتا شکایت کنید.

  موفق باشید

hadid · ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ در ۳:۴۸ ق٫ظ

برای شکایت در سایت نماد الکترونیکی، اول باید حساب کاربری ایجاد کرد، ولی نمی شه،مشکل داره، ایمیل تایید ثبت نام رو ارسال نمی کنه، من یک سفارشی داشتم 5 ماهه به دستم نرسیده، پشتیبانی هم جواب گو نیس

  کارشناس حقوقی وینداد · ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۳ ق٫ظ

  سلام
  وقتتون بخیر

  متاسفم که چنین اتفاقی رخ داده، متاسفانه راه دیگه ای برای پیگیری وجود نداره، میتونید از طریق پلیس فتا هم شکایت کنید.

  موفق باشید

  سپیده نوری · ۱۶ دی ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۱ ق٫ظ

  با سلام
  من از طریق یک پیج کفش اینستاگرام یک جفت کفش سفارش دادم بعد واریز پول گفتن بین ۵ تا ۷ روز کاری بسته به دستتون میرسه الان ده روز گذشته و دیگه جواب پیام هامو نمیدن،لطفا راهنماییم کنید.
  با تشکر

   کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۱۷ ب٫ظ

   با سلام
   در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
   با احترام
   تیم حقوقی وینداد

علی · ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ در ۹:۲۴ ق٫ظ

سلام خسته نباشید من از یک سایت لب تاپ بامشخصات
Lenovo Ideapad L3 Core i3 10110U 8GB 1TB 128GB SSD 2GB HD Laptop ک قیمتش حدودا 1500000 بود خریداری کردم اما حدود یک ساعت بعد قیمتش فرق کرد یعنی حدودا 12000000 شد الان هم ک وقتی تو پروفایلم روی گزینه ثبت سفارش میزنم هیچی سفارشی نمیزنه میخواستم باید چکار کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

  کارشناس حقوقی وینداد · ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۵ ق٫ظ

  سلام
  وقتتون بخیر

  در حوزه لوازم الکترونیکی تغییر قیمت لحظه ای امری عادی ست، با پشتیبانی سایت مورد نظرتون تماس بگیرید.

  موفق باشید

Azad · ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ در ۲:۰۰ ق٫ظ

سلام
ببخشید میشه راهنمایی کنید چرا در سایت پلیس فتا نمیشه ثبت شکایت کرد؟

  زهرا بیات · ۱۴ مهر ۱۳۹۹ در ۹:۲۰ ب٫ظ

  با سلام

  با پشتیبانی سایت یا یکی از مراکز آن تماس بگیرید.

یحیی · ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ در ۳:۰۷ ق٫ظ

سلام، 20 روز پیش از سایت areyaman.com یک گوشی آیفون 7پلاس به شرط نو و اپل استور بودن که خودشون گفتن یعنی اینکه گوشی استفاده شخصی نشده و فقط تو فروشگاه بوده و برای آشنایی مشتری اکتیو شده رو سفارش دادم، بعد از 20روز و کلی پیگیری تازه دو روز پیش برام فرستادن و توش یه فاکتور نوشته بودن که گوشی کارکرده هست و وقتی زنگ زدم گفتم چرا اینو نوشتین گفت صرفا بخاطر آکبند نبودن!
امروز بردم تست کردن و گفتن دوربین ها و باتری تعویض شده و گوشی کارکرده هست و اقلام داخل جعبه هم اصل و مال خود گوشی نیست
با توجه به اینکه مهلت تست و تعویض یکماهه هم داره گردن نگرفت
حالا چیکار کنم؟؟؟ :((((((

  زهرا بیات · ۱۴ مهر ۱۳۹۹ در ۸:۴۰ ب٫ظ

  سلام

  بایستی بلافاصله اظهارنامه ای مبنی بر تخلف و فسخ معامله ارسال نمایید و متعاقبا برای دریافت گوشی نو و یا دریافت ثمن معامله دادخواست دهید. مشروط بر اینکه دلایلی و اسنادی مبنی بر اینکه تحویل و فروش گوشی دست دوم را پذیرفته اید موجود نباشد.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

محسن · ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ در ۹:۳۷ ب٫ظ

سلام
چند روز پیش تو اینستا یک تیوتر خریدم
تو اینستا نوشته بود تیوتر (بلندگوداشبورد) اورجینال پارس elx
ولی وقتی به دستم رسید هرکاری کردم تو داشبورد جا نشد
وقتی که تو اینترنت گشتم دیدم این تیوتر دویست‌وشیشه سیم و سوکت بهش لحیم کردن که پارس بخوره
کالای که فرستادن همونی بود که تو عکس بود ولی توضیحاتش دروغ بود کالا دستکاری شده بود
هر کاری هم می‌کنم زیربار نمیره
از همه‌ی عکس‌ها و توضیحات هم عکس گرفتم
میتونم از طریق پلیس فتا پیگیری کنم؟
به نتیجه میرسم؟

  زهرا بیات · ۱۴ مهر ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۶ ب٫ظ

  سلام

  بایستی فورابا ارسال اظهارنامه معامله را به دلیل تخلف از وصف فسخ نموده و در صورت عدم توافق با فروشنده و عدم قبول تخلف از طرف وی، بلافاصله اقامه ی دعوا نمایید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

Azad · ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ در ۲:۴۸ ب٫ظ

سلام
ببخشید میشه راهنمایی کنید سایت پلیس فتا چرا نمیشه ثبت شکایت کرد؟ آیا غیر فعال شده

  زهرا بیات · ۱۴ مهر ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۹ ب٫ظ

  با سلام

  با مرکز مربوطه در استان خود یا پشتیبانی جهت حل مشکل تماس بگیرید.

امیرحسین · ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ در ۳:۳۵ ب٫ظ

سلام خسته نباشید
از سایتی که از چین سفارش میارن خریدی انجام دادم بالغ بر 60میلیون ، بعد دیرکرد یکماهه از زمان تضمین تحویل کالا در حدود 30میلیون سفارش تحویل داده شد ولی الباقی اجناس هرهفته به هفته بعد موکول میکنند و بیش از دوماه دیرکرد پیش اومده ، سایت دارای اینماد می باشد.
آیا فرق از طریق اینماد روند شکایت رو ادامه بدم یا شکواییه قضایی رو پیگیر بشم؟آیا اینماد کافیه؟و اینکه میتونم درخواست خسارت داشته باشم بعد دوماه تاخیر؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  زهرا بیات · ۱۴ مهر ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۳ ق٫ظ

  سلام
  برای رسیدن به مطالبات خود بایستی دادخواست حقوقی مطرح نمایید و رسیدن به خواسته نیز مشروط به این امر است که طرف مقابل نتواند اثبات کند عدم ایفای تعهدات ناشی از فورس ماژور بوده است.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

  سیدس · ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ در ۵:۴۱ ق٫ظ

  با سلام . من از طریق ترب از فروشگاه وینی لند یه گوشی شیائومی قیمت حدود ۳و۷۰۰ خریدم قرار بوده ۱۵تا۲۵ روزه بفرستن به پشتیبانی آنلاین پیام دادم و هر روز و به بهانه ای رو می اوردن چندین دفعه قول ارسال دادن و نفرستادن. الان ۴۰ روز گذشته پیام دادن بدلیل دستور دادستانی انبار مسدود شده و تا دستور دادستانی سفارش ارسال نمیشه . باید چکار کنیم اگه فروشگاه ورشکسته شده باشه چجوری باید پیگیری کنیم

   کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۵:۲۱ ب٫ظ

   با سلام
   در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
   با احترام
   تیم حقوقی وینداد

آرش · ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۸ ب٫ظ

درود بر شما
مدتی پیش از سایت زیباشو zsho.ir کالایی به ارزش هفتصدو سی هزار تومان خریدم . پس از پرداخت کامل، ارسال انجام شد و کالایی کاملا خراب و بدون کارایی در عین حال فیک ارسال کردن!! با اینکه تمام قوانین سایتشون خلاف اینو میگه و موظف میکنه سریعا با هزینه خودشون مرجوع کنن و یا مبلغ یا کالای سالم تحویل بدن ولی دیگه هیییچ جوابی به من ندادن!!! الان بیشتر از ده روز میگذره با اینکه نماد داشتن و من شکایت هم کردم ولی چه فایده نهایتا یک اخطار یا امتیاز منفی میگیره! ولی من یاد گرفتم که حق گرفتنیه پس هم تو فتا هم مرجع قضایی اقدام کردم و پیگیری میکنم و ده برابر هزینه میکنم اما نمیزارم راحت حقمو پایمال کنن. اگر همه همینکارو بکنیم امار خاطاها و جرایم بسیار کم میشه

نوشین · ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۳ ب٫ظ

سلام و وقت بخیر از یک سایت لباس خرید کردم ، و سایز رو متناسب با چیزی که تو اطلاعات نوشتن انتخاب کردم رسید به دستم و ۶ ۷ سانت با اون اندازه ها فرق داره بهشون اطلاع دادم و گفتن ما درست نوشتیم و شما اشتباه میکنید ! برای این که برخورد با مشتری رو یاد بگیرند میشه تو ای نماد شکایت ثبت کرد ؟؟

  زهرا بیات · ۹ مهر ۱۳۹۹ در ۳:۰۳ ب٫ظ

  سلام

  می توانید به سایت اینماد مراجعه و مستندات خود ارائه نمایید در صورت اثبات تخلف ضمانت اجرا برای آن مقرر شده است.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

Mary · ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ در ۶:۱۸ ب٫ظ

سلام… من دو ماه پیش از یک مزون از طریق پیج ایستاگرامشوون لباسی سفارش دادم و نصف مبلغ رو هم پرداخت کردم، اما علیرغم این که گفته بودن طی ۳هفته کار ارسال میشه، کار هنوز آماده نشده، مرتب امروز و فردا میکنن، درخواست بنده رو برای لغو سفارش نمیپذیرن و دیگه حتی پیام ها رو جواب نمیدن… من از چه طریقی میتونم پیگیری کنم؟… موفق نشدم تو سایت فتا ثبت نام کنم

  زهرا بیات · ۹ مهر ۱۳۹۹ در ۲:۴۸ ب٫ظ

  سلام
  می توانید جهت شکایت به دفاتر خدمات قضایی مراجعه نمایید و شکواییه ارائه دهید و یا اینکه به مراکز پلیس فتا مراحعه نمایید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

ابراهیمی · ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ در ۹:۲۹ ب٫ظ

سلام وقت بخیر
تویِ یه فروشگاهی که دارای نماد الکترونیکی از اینماد هست حساب کاربری ایجاد کردم
الان حساب کاربری و اعتبارم رو بدون هیچ گونه اخطاری از قبل مسدود کردن
با توجه به اینکه توی قوانین سایت، گفته شده برای مسدود کردن حساب کاربر، ابتدا اخطار میدن اما هیچ اخطاری به من ندادن و اعتبارم رو مسدود کردن
اگه شکایتم رو توی اینماد ثبت کنم بنظرتون به نتیجه میرسه یا فقط وقت تلف کردنه؟؟

  زهرا بیات · ۹ مهر ۱۳۹۹ در ۲:۴۷ ب٫ظ

  سلام

  می توانید شکایت خود را مطرح نمایید در صورتی که پاسخگو نبودند می توانید جهت الزام به پرداخت حقوقتان دادخواست دهید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

مهران · ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ در ۱:۴۷ ق٫ظ

با سلام من از یک سایت شارژر مک بوک خریدم اشتباه فرستادند و الان هم میگند نباید پلمپ باز میکردی اخه من به کی بگم تو اشتباه فرستادی چرا جوابگو نیستی تاره میگفت شش ماه هم گارانتی داره

  زهرا بیات · ۱۴ مهر ۱۳۹۹ در ۰:۴۷ ق٫ظ

  سلام
  ابتدا بایستی به طریقی که قابل اثبات باشد ( ترجیحا) اظهارنامه اشتباه در ارسال کالا را گوشزد نمایید و هرچه زودتر الزام فروشگاه را به تحویل کالای اصلی از دادگاه بخواهید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

Sajad · ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ در ۶:۰۰ ب٫ظ

حدود۱۰روز پیش از فروشگاه بگلند کیف زنانه عمده حدود۳میلیون خرید کردمه ولی بعد واریز وجعه اجناس نفرستادن وجوابگو تماس هم به هیچ عنوان نمیباشند
همکاران عزیز دقت کنید گول همچنین کانال شیادی رو نخورید-بار اول به راحتی اجناس میفرسته وقتی که اعتماد جلب کرد به کل جواب نمیده وبارتون ارسال نمیکنه

  زهرا بیات · ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ در ۷:۳۱ ب٫ظ

  سلام

  جهت شکایت کیفری می توانید به پلیس فتا شکایت نمایید. جهت دریافت مبلغ پرداختی نیز می توانید دادخواست مطرح نمایید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

سمیرا حبیبی · ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ در ۶:۳۵ ب٫ظ

با سلام.
12 روز پیش از یه کانال تلگرامی لباس سفارش دادم اما سفارشم به دستم نرسیده و مبلغی رو هم که پرداخت کردم مسترد نکردن. آیا با پیج اینستاگرام یا کانال تلگرامیشون میتونم شکایت کنم؟

  زهرا بیات · ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ در ۷:۱۸ ب٫ظ

  سلام
  جهت شکایت کیفری می توانید به پلیس فتا مراجعه کنید. علاوه بر آن می توانید دادخواست داده و مطالبه ی ثمن قرارداد و خسارت یا الزام به تحویل کالا را نمایید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

فرهاد · ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ در ۸:۰۳ ب٫ظ

سلام
من 3 هفته پیش از یک سایت معتبر که دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده ، یک لپ تاپ و یک کابل شارژ در قالب یک فاکتور خرید کردم.
اما بعداز 10 روز با تماس های مکرر از طرف من ، گفتند قادر به تامین لپ تاپ نیستیم و شما باید خرید رالغو نمایید. من با ارسال لغو ، فاکتور را لغو کردم . بعداز 1 ساعت ،یک ایمیل با مضمون ، لغو سفارش ثبت شده و وجه عودت داده می شود برایم ارسال شد. اما سایت 2 ساعت بعد از دریافت ایمیل لغو ، با دانستند اینکه فاکتور کلاً لغو شده ،اقدام به ارسال کابل شارژ از این فاکتور مینماید.
بعد گفتند اگر کابل را نمی خواهید ، بسته را مرجوع کنید تا ما بعد از دریافت بسته وجه را فوراً عودت دهیم. الان 72 ساعته که بسته به دستشان رسیده ، ولی هنوز هیچ اقدامی جهت عودت وجه انجام ندادند.
در واقع سایت من را در یک پروسه زمان بر قرار داد تا وجه فاکتوری که خودشان اعلام کردند قادر به توانایی تامین لپ تاپ نیستند ، را پرداخت نکند. به سایت اینماد با دلیل ومدرک شکایت نمودم ، ولی تا الان که 3 هفته از نهایی شدن خرید می گذرد ،من هنوز به پولم نرسیدم.
به نظر شما چه راه حل قانونی دیگری وجود دارد.

  زهرا بیات · ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ در ۷:۱۴ ب٫ظ

  سلام

  در صورت عدم تحویل کالا و مبلغ آن می توانید به پلیس فتا شکایت نمایید. در صورتی که مبالغ خرید را عودت دهند و در عین حال از بابت افزایش قیمت خسارتی به شما وارد شده باشد می توانید دادخواست مطالبه خسارت مطرح نمایید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

abdollah · ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ در ۲:۴۵ ب٫ظ

حدود 5 ماه قبل از سایت مالتینا کالایی رو سفارش دادم. بعد از چند سری جایگزین کردن لینک خرید قرار شد 3 تا 8 هفته کاری کالا به دستم برسه. حالا بعد از 4 ماه میگن که کالا مفقود شده و فقط مبلغش بهتون برگشت داده میشه

  زهرا بیات · ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ در ۷:۱۱ ب٫ظ

  سلام

  شما می توانید با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی دادخواست تحویل کالا را مطرح نمایید و فروشگاه موظف است کالا را تهیه و به شما تحویل نماید. مگر اینکه تهیه کالا غیرممکن باشد که در آن صورت می توانید بابت خسارات حاصله دادخواست مطالبه خسارت دهید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

رضا · ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ در ۴:۰۹ ب٫ظ

سلام بنده روز 20 شهریوی 99 از سایت پارسیس موبایل یک عدد گوشی سامسونگ ام 31 به ارزش 6490000 به همراه یک پاور بانک 10000میلی آمپری شیائومی به ارزش 215000 و یک گلاس 39000 که جمعا با هزینه پست پیشتاز 6789000 تومن شد بعد از هفت روز پیگیری که گوشی و همه گوشی هایی که بنده قادر بودم با این مبلغ بخرم یک میلیون افزایش قیمت شدند پول رو به بنده بر میگردوند و میگند که در انبار موجود نیست در حالی که همون لحظه روی سایت شون برای خرید گذاشته بودن حتی خودم تا مرحله ثبت سفارش و پرداخت رفتم و به مدیر سایت آقای مهران رئوفی زنگ میزنم با بی احترامی جواب میده

  زهرا بیات · ۹ مهر ۱۳۹۹ در ۲:۴۳ ب٫ظ

  سلام

  می توانید دادخواست حقوقی الزام به تحویل کالا ارائه دهید. مشروط بر آنکه مدت زمان زیادی نگذشته باشد و یا اماره ای که حاکی از رضایت شما به دریافت مبلغ واریزی باشد، وجود نداشته باشد.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

  زهرا · ۲۶ آذر ۱۳۹۹ در ۱:۲۷ ق٫ظ

  من هم ده روز پیش از پارسیس موبایل. (parsismobile.com) موبایل خریدم و هنگام خرید توی سایت زده بود تحویل کالا سه تا پنج روز طول میکشه، بعد از ده روز تازه اس ام اس پست اومده که بسته به پست تحویل داده شده ، در این مدت تماسها بی فایده بود و حرفاشون متناقض و بی منطق بود و کاملا خلاف تعهدشون بود .حتی احتمال بالایی هم هست که کالای با گارانتی درست و آکبند نفرستن (این رو بخاطر تماس های خودشون و حرفهای متناقضشون میگم ) ،

  حتما ازشون شکایت میکنم و فکر میکنم در هر پیج یا کانالی که مخاطب زیاد داره هم خوبه اطلاع رسانی بشه . این سایت نمتد اعتبار الکترونیک هم داره و من اول از أصل بودن نمتد مطمئن شدم و بعد خرید کردم

   کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۵۰ ب٫ظ

   باسلام
   در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
   با احترام
   تیم حقوقی وینداد

sara · ۱ مهر ۱۳۹۹ در ۹:۵۵ ق٫ظ

حدود یک هفته پیش از سایت اصناف اینفو پکیج شماره تماس به مبلغ59 تومان ولی بغد از واریز یه لینک دانلود اکسل به من دادن که این لینک خالی هست و هیچ جوره پاسخگو نیستن نه تماس نه ایمیل نه پیامک
این سایت و میزارم که بقیه هم بدونن متاسفانه در خرید شماره تماس اصناف اولین گزینه هم در
گوگل میاد
اگه راهی هست کمک کنید

  زهرا بیات · ۹ مهر ۱۳۹۹ در ۲:۴۰ ب٫ظ

  سلام
  در صورتی که سایت مزبور نماد اعتماد الکترونیک دارد می توانید به سایت مزبور برای شکایت مراجعه کنید. از سوی دیگر می توانید جهت شکایت به پلیس فتا مراحعه نمایید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

غزال · ۳ مهر ۱۳۹۹ در ۶:۴۰ ب٫ظ

امروز توی دیوار یه اگهی دیدم و رفتم در پی وی واتساپ حرف زدم اگهی واگذاری سگ بود بعدش قرار شد ۲۴۸ ت بفرستم تا واسه من ارسال کنن ولی ارسال نکردن و دیگه جواب و ندادند من پول و فرستادم ولی جواب نداد

  زهرا بیات · ۹ مهر ۱۳۹۹ در ۲:۳۸ ب٫ظ

  سلام

  جهت شکایت می توانید به پلیس فتا مراجعه کنید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

فاطمه · ۶ مهر ۱۳۹۹ در ۲:۳۷ ب٫ظ

من از یک سایت که نماد اعتماد الکرونیکی نداشت یک جزوه درسی خرید کردم، مشکلی نبود و بعد از خریدم لینک دانلود جزوه برام اومد،اما میخواستم بپرسم اینکه از سایتی که نماد اعتماد الکترونیکی نداشته خرید کردم خطرناک نیست؟البته درگاهی که وصل شدم pep.shaparak بود که امن هست،ولی باز برای اطمینان پرسیدم

  زهرا بیات · ۹ مهر ۱۳۹۹ در ۲:۳۴ ب٫ظ

  سلام
  در صورتی که از سایتی خرید نمایید که دارای نماد اعتماد الکترونیک نباشد، جهت شکایت می توانید حسب مورد به پلیس فتا ومراجعه کنید یا دادخواست حقوقی دهید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

شیما · ۸ مهر ۱۳۹۹ در ۶:۰۸ ب٫ظ

سلام من از انلاین شاپ ترکیه لباس سفارش دادم به دایل کرونا بعد ۹ماه اوردن ولی قرار بوده کیلویی۷۵باشه هرینه الان کیلویی۱۷۵شده ۱۰۰هزار تومن افزایش باربری می تونم شکایت کنم ازشون

  زهرا بیات · ۱۲ مهر ۱۳۹۹ در ۷:۲۳ ب٫ظ

  سلام
  مطالبه مبالغ اضافی مشروط به آن است که این مبالغ مشمول وضعیت هاردشیپ Hardship در قرارداد ها قرار نگیرند. هاردشیپ در اصطلاح حقوقی حالتی است که تعادل قراردادی به هم خورده و انجام تعهد نه غیر ممکن بلکه دشوار و پرهزینه گردد.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

   معزی نیا · ۱۵ مهر ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۳ ب٫ظ

   با سلام من خرید اینترنتی از اینستا انجام داده ام و و ارسالی آنها مغایرت دارد با درخواست اینجانب و حاضر نیستند همکاری کنند و تماسهای بنده را نیز جواب نمیدهند. چکاری باید انجام بدهم؟ با تشکر

    زهرا بیات · ۱۵ مهر ۱۳۹۹ در ۱:۰۴ ب٫ظ

    با سلام
    می توانید به پلیس فتا شکایت کنید و علاوه بر آن جهت دریافت کالای خود یا مبلغ پرداختی دادخواست دهید.

سید محمود حسینی · ۱۵ مهر ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۹ ب٫ظ

من از یک سایتی جم داخل بازی خرید کردم
جم به حساب بازیم اومد
یک مقداری خرج کردم باقیش مونده بود
وارد بازی من شدن و اون مقدار رو خرج کردن که دوباره مجبور باشم برم خرید کنم
فقط میشه با (به پلیس فتا شکایت میکنم) ترسوندشون که جممو پس بدن یا خیر ؟!
با تشکر

  زهرا بیات · ۱۶ مهر ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۰ ق٫ظ

  سلام
  در صورتی که بتوانید اتفاق مذکور را به اثبات برسانید، امکان پس گرفتن آن وجود دارد. می توانید به پلیس فتا شکایت کنید.

علی · ۲۵ مهر ۱۳۹۹ در ۰:۴۵ ق٫ظ

با سلام
من 22 مرداد کالایی را از وبسایت مالتینا خریدم و 23 مهر بدستم رسید. کالا مشکلی اساسی دارد و همچنین کمبود در قطعات وجود دارد. با شرکت تماس گرفتم آنها گفتند که چون زمان زیادی از تحویل کالا توسط آمازون گذشته پس نمیتوان آن را مرجوع کرد. من گارانتی هم گرفته بودم اما الان بر گردن نمیگیرند و اصلا پاسخ گو نیستند. آیا این هم تخلف حساب میشود؟ چگونه میتوانم پولم را پس بگیرم؟ لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۵۹ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

محمد · ۲ آبان ۱۳۹۹ در ۹:۵۳ ق٫ظ

من از فروشگاه سازگار همراه کرمانشاه لپ تاپی به مبلغ 19 میلیون خرید کردم پول رو به کارت صاحب سایت و کسی که نماد اعتماد به نامش هست واریز کردم از روز واریز وجه تا امروز 1 ابان 17 روز میگذره و هیچ خبری نشده چجوری میتونم زودتر به نتیجه برسم من بندرعباس هستم ایشون کرمانشاه

  زهرا بیات · ۳ آبان ۱۳۹۹ در ۵:۳۴ ب٫ظ

  سلام
  بایستی با مسئولین مربوط سایت و پشتیبانی آن مکاتبه نموده و علت را جویا گردید. در صورتی که از ارسال کالا خودداری نمودند می توانید به پلیس فتا و سایت اینماد شکایت نمایید و از سوی دیگر برای مطالبه ی مبالغ مذکور دادخواست دهید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۳۰ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

محمد · ۳ آبان ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۹ ب٫ظ

سلام خسته نباشید
من حدود 2 هفته پیش یک پک سفید کننده دندان به مبلغ 450 هزار تومان رو خریداری کردم و موقع خرید هم بهم تضمین دادن که در صورت عدم رضایت میتونم کالا رو مرجوع کنم چون گارانتی مرجوعی داره . مدت استفاده از پک هم 10 روزه بود . من بعد اینکه استفاده کردم نتیجه نگرفتم و به سامانه خودشون پیام دادم که بهم زنگ زدن و گفتن ک شمارتونو به بخش مرجوعی کالا دادیم ک دوباره باهاتون تماس بگیرن . چند روز گذشت دیدم زنگ نزدن خودم زنگ زدم بهشون ولی اپراتور به من میگه این محصولشون گارانتی مرجوعی نداره و هر کی گفته اشتباه کرده . الان من میتونم کاری بکنم؟!

  زهرا بیات · ۵ آبان ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۰ ق٫ظ

  سلام
  با توجه به اینکه طبیعت کالای خریداری شده از اقلام بهداشتی است، الزام قانونی به ارجاع آن وجود ندارد، در صورتی که در قوانین و مقررات سایت حق مرجوع نمودن به مشتری اعطا شده باشد، می توانید، جهت استرداد کالا در مراجع قضایی پیگیری نمایید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۲۹ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

م خوش · ۵ آبان ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۳ ب٫ظ

با سلام
دو هفته پیش کالایی از سایت اپل سرویس(apple-service) سفارش دادم و پول را هم اینترنتی پرداخت کردم
و گفتند کالا همانروز فرستاده میشود
بارها زنگ میزدم و گفتند تا ساعت 7 همانروز کالا ارسال میشود ولی ارسال نمی کردند
چند روز پیش یک کالای فیک به ارزش یک دهم کالای اصل ارسال کرده اند
خواستم کالای ارسالی پس گرفته شود و پول را عودت دهند ولی زیربار نمی روند

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۵۹ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

مارال · ۶ آبان ۱۳۹۹ در ۰:۱۷ ق٫ظ

با سلام
من از سایتی در اینستا کفشی خریدم 670 تومان که البته رنگ مورد نظر من رو هم نفرستادند. همان کفش در پیج دیگری نصف قیمتی است که من خرید کردم. میتونم شکایت کنم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۲۸ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

محمد قنبری · ۱۱ آبان ۱۳۹۹ در ۳:۴۸ ب٫ظ

سلام خسته نباشید
اگر من از شرکتی محصول رو سفارش بدم برای مثال 10 هزار تومان و پرداخت رو به صورت کامل انجام بدم
بعد به دلیل افزایش قیمت ها، شرکت با بنده تماس بگیرن که باید مبلغی رو پرداخت کنم
بنده ایا حقی برای شکایت و گرفتن محصول خود با قیمت توی سایت و پرداختیم دارم؟
یا در هر صورت باید قرارداد رو فسخ یا مابه تفاوت قیمت رو پرداخت کنم؟

  زهرا بیات · ۱۱ آبان ۱۳۹۹ در ۵:۰۲ ب٫ظ

  سلام
  در صورتی که کالا در دست فروشنده موجود باشد یا امکان تهیه ی آن فراهم باشد، می توانید الزام آن را به تحویل کالای خریداری شده بخواهید.

محمد یاسین · ۱۱ آبان ۱۳۹۹ در ۸:۲۶ ب٫ظ

سلام از فروشگاه لوجیما باتری خریدم اورجینال ولی باتری ارسالی فیک و تقلبی بود نماد اعتماد هم داشت دوبرابر هزینه پستی گرفته گفته هزینه مرجوعی هم به عهده مشتری است. با توجه به اینکه ضمانت بازگشت هفت روز داشت.

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۲۵ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

عاطفه · ۱۵ آبان ۱۳۹۹ در ۹:۵۱ ب٫ظ

سلام من حدودا 6 ماپیش از یک پیچ اینستاگرام ساعت هوشمند خریدم با گارانتی یک ساله .الان ساعت روشن نمیشه اعلام کردم میگن شامل گارانتی نمیشه میتونم شکایت کنم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۲۲ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

اولادی · ۱۸ آبان ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۶ ق٫ظ

سلام.من ١٢ روز پیش از سایت چرخزنان فنجون و نعلبکی خرید کردم.فقط فاکتور رو برای من ایمیل کردن.هنوز کد رهگیری مرسوله رو برای من ارسال نکردن. الان در هیچکدام از راه های ارتباطی که توی سایتشون گذاشتن جواب من رو نمی دن.من چطور باید بفهمم که نشان اعتماد الکترونیک دارن؟! من باید چکار کنم؟!

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۲۱ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

علی · ۱۸ آبان ۱۳۹۹ در ۹:۵۲ ب٫ظ

سلام من چند روز پیش از سایت کوک موبایل یه دستگاه منبع تغذیه متغیر خریدم بسته رو تحویل گرفتم وقتی روشن کردم دستگاه کار نکرد با سایت تماس گرفتم و گفتند از لیبل دستگاه عکس بفرستم وقتی عکس رو فرستادم گفتند پلمپ دستکاری شده دستگاه رو بفرستید چک کنیم اگه مشگلی نداشت واستون میفرستیم که بعد از ارسال باز گفتند دستگاه پلمش باز شده و گارانتی قبول نمیکنه این در حالی هست که هیچ مدرکی به من ندادند که این دستگاه از اول پلمپ بوده الان من چه کاری میتونم بکنم

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۲۰ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

آرمین · ۱۹ آبان ۱۳۹۹ در ۱:۰۱ ب٫ظ

با سلام
چند وقت پیش از بانی مد خرید کردم ولی جنسی که به من دادن خیلی بی کیفیت بود و واقعا ارزشش یک دهم پول پرداختی بود، چطور باید گران فروشی و بی کیفیتی اجناس رو پیگیری کنیم ؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۲۰ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

فاطمه · ۲۰ آبان ۱۳۹۹ در ۸:۳۵ ق٫ظ

از سایت‌ بلج یه شلف کتابخونه رومیزی گرفتم قرار شد بعداز ۲۰روز کاری بدستم برسه ولی هنوز خبری نشده و پشتیبانیش فقط راه حلهای الکی میگه که مثلا دادیم باربری طول میکشه یا دادیم تیپاکس اخر هفته میاد میخواستم ازشون شکایت کنم ایا واقعا شکایت من چه تو فتا چه اینماد پیگیری میشه؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۲۰ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

علی · ۲۰ آبان ۱۳۹۹ در ۳:۴۴ ب٫ظ

با سلام و با تشکر از مطالب مفید
ما صاحب یک فروشگاه اینترنتی با اینماد و کاملا قانونی هستیم.
بدلیل مشکلات اقتصادی جامعه به دفعات با مشتریانی روبرو می شویم که قصد تقلب و مرجوعی کالای تعویض شده دارند. و مجبور به پاسخ گویی به شکایات غیر واقعی هستیم. تمام تلاش خود را برای ارسال کالای سالم و بدون ایراد انجام می دهیم و از سالم بودن کالا اطمینان داریم و طبق قوانین مشخص مرجوعی کالا را قبول می کنیم .لطفا بفرمایید چه تمهیدات قانونی می توان انجام داد تا از کسب و کارمان در برابر درخواست ها و شکایات نادرست حفاظت کنیم.
با تشکر از وقتی که می گذارید

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۱۶ ب٫ظ

  باسلام
  برای این امر نیازمند اطلاعات بیشتر در حوزه کسب و کار شما هستیم. در صورت تمایل با ثبت درخواست مشاوره تلفنی با وکلای پایه یک دادگستری وینداد میتوانیم بهتر پاسخگوی شما باشیم.
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

مهدیه · ۲۲ آبان ۱۳۹۹ در ۳:۳۴ ب٫ظ

سلام سه هفته پیش ازسایت دارای نماد الکترونیکی ماشین حساب سفارش دادم . پرداخت وجه در درگاه پرداخت خود سایت بود و فقط پیامک برداشت وجه برای بانکم اومد یعنی فیش واریزی ندارم.چهارروز بعد زنگ زدم گفتن ماشین حسابتونو نداریم .منم گفتم پولمو بفرستید الان ۱۲ روزه ارسال نکردن . هرروزم ک زنگ میزنم میگن رفته برا واریز .حالا چطور میتونم شکایت کنم مطمئنم روندش از طریق سایت اینماد خیلی کنده و من حتما باید ماشین حساب داشته باشم.

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۱۲ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

مارال · ۲۹ آبان ۱۳۹۹ در ۰:۵۹ ق٫ظ

من از یه سایت خریداری کردم که کم فروشی کرد و جنس تقلبی رو به جای اصل بهم انداخت هم از طریق بازرسی اداره پست و هم از طریق پلیس فتا اقدام کردم که دستم به هیچ کجا نرسید فقط منو پاس کاری کردن .این سایت خیلی وقته داره کلاهبرداری میکنه و جالبه که اداره پست باهاش همکاری داره و پلیس فتا هیچ کار نمیکنه .

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۱۱ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

یاسر · ۴ آذر ۱۳۹۹ در ۸:۱۵ ب٫ظ

سلام،از یک کانال تلگرامی چهارصد و پنجاه هزار تومن خرید کردم بعد از واریز وبلاکم کرد چگونه میتوانم شکایت کنم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۰۷ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

مهدی · ۹ آذر ۱۳۹۹ در ۰:۵۴ ق٫ظ

سلام به تاریخ 8/24 سفارش باطری قابل شارژ داشتم از یک سایت که برام فرستادن.و من چون فکر می کردم جنسی که خریدم سالمه اون رو روی مدار استفاده کردم ولی متاسفانه مدار کار نکرد و بعد از بررسی دیدم که ولتاژ 3.7 رو که باید داشته باشه رو نداره و ولتاژ باطری ها 2.5ولته موضوع رو که به پشتیلانی فنیشون اعلام کردم بعد از چند روز صحبت در آخر کار پاسخشون این بود””
باتری موجود در انبار 3.5 ولت رو نشون میده و فروشگاه در مورد نحوه تعمیر دریل شارژی شما صاحب نظر نمی باشد. فقط سعی کردیم کمک کنیم.””
حالا سوال من اینه با وجود اینکه من روی باطری ها کار انجامدادم و بعد فهمیدم باطری ها مشکل داشتن می تونم از ایشون شکایت کنم
از آخرین پیامشون سه روز می گذره

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۲:۰۱ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

میثم · ۱۱ آذر ۱۳۹۹ در ۴:۵۲ ب٫ظ

با سلام و احترام
من از دیجیکالا خرید کردم . سفارش رو در موعد مقرر تحویل ندادن و باعث خسارت مالی و اعتباری به من شدن . در سایت در پروفایل کاربری درباره این سفارش به دروغ نوشتند عدم پاسخگویی و عدم حضور مشتری در محل درصورتیکه من 3 ساعت منتظر بودم درب منزل . نه تماس تلفنی با بنده گرفتند نه زنگ خانه . اصولآ مراجعه نکردند . واحد توزیع کالا بعدآ با من تماس گرفتند که بسته شما گم شده بوده و اصولآ از مرکز خارج نشده بوده . بعد از بررسی متوجه شدم تعداد موارد مشابه مثل من زیاده . یا بسته ها گم میشه یا حالشو ندارند چند روز با تاخیر تحویل میدهند و میگویند در سیستم ثبت لوکیشن ماموران تحویل کالا بازبینی کردیم مراجعه کردند شما نبودید . ظاهرآ پیچیدگی های قانونی زیاد و زمان بر داره . لطف میکنید راهنمایی کنید بهترین راه پیگیری چیست ؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۰۳ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

Babak · ۱۲ آذر ۱۳۹۹ در ۸:۵۴ ب٫ظ

سلام
من از یه فروشگاه اینستاگرامی خرید کردم بعدش عکسی که از کالا فرستاده بودن با چیزی که فرستادن خیلی خیلی فرق داشت و الان مرجوع نمیکنن تمامی چت ها و عکس ها رو هم اسکرین شات دارم چیکارش میتونم بکنم کمکم کنید ممنون میشم.

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۵۸ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

علی · ۱۲ آذر ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۷ ب٫ظ

از پیج اینستاگرام 4×4 (چهار در چهار) و شخصی بنام علی محمدی خرید کردم متاسفانه عمدا جنس دیگه ای برامون فرستادن.
ظاهرا این رفتار از این به ظاهر فروشگاه قبلا هم برای مشتری ها دیگه تکرار شده بوده و پیج فوق نظرات رو توی محصولات بسته.
برای مجازات ایشون چه کار میشه کرد؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۰۲ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

Babak · ۱۲ آذر ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۰ ب٫ظ

سلام خسته نباشید من از اینستاگرام کفش سفارش دادم بعد اصلا با عکسی که قبلش دادن تطابق‌نداره تمام مدارک هم دارم چیکار میتونم بکنم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۰۱ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

ناشناس · ۱۳ آذر ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۸ ق٫ظ

با سلام و وقت بخیر، بنده از یک سایت پزشک آنلاین مشاوره گرفتم ولی سایت به تعهدات خودش عمل نکرد، در رابطه ب عودت هزینه و عدم رضایت. زیرا پزشک پاسخ خودش رو کامل ارسال نکردند. حالا سایت هم پاسخگو نیستند. چت ها موجوده. به نظرتون به چه شکلی میشه عدم تعهد اینطور سایت ها به خدماتشون رو پیگیری کرد؟؟مخصوصا در زمانی که افراد برای رفع نیاز روزمره از اینترنت استفاده زیادی دارند و سایت ها به تعهداتی که در سایتشون می نویسن و ادعا می کنند پایبند نیستند.
تشکر از سایت خوبتون.

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۰۱ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

نوشین · ۱۷ آذر ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۴ ب٫ظ

سلام خسته نباشید
بنده حدود ۱ ماه پیش از یه انلاین شاپ بوت سفارش دادم
یکی از لنگه رو ۳۷ فرستادن و لنگه دیگه ۳۹ فرستادن
من لنگه ۳۹ رو براشون مرجوع کردم ۲ روزه دستشون رسید الان ۲۰ روز میگذره هنوز لنگه من رو نفرستادن اولش میگفتن زمانبر ارسال میشه و کد مرسوله رو براتون میفرستیم
اما الان کدهای مرسوله رو گذاشتن اسم و فامیل من توش نبود هرچی هم پیام میدم جواب نمیدن
قیمت بوت هم ۲۱۰ هزار تومان می باشد. ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۵۸ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

محمد · ۱۸ آذر ۱۳۹۹ در ۹:۵۴ ق٫ظ

سلام
من از فروشگاه اینترنتی بانی مد خرید کردم اما کالا رو ارسال نمیکنند.
هر وقت هم تماس میگیرم فقط میگن پیگیری میکنیم اما خبری نمیشه.
لطفا راهنمایی کنید

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۵۸ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

امیر · ۱۸ آذر ۱۳۹۹ در ۹:۱۸ ب٫ظ

سلام از سایتی خرید کردم بعد از گذشت چند ماه هنوز سفارشم رو ارسال نکردند. موقع خرید من ای نماد نداشت ولی به تازگی دریافت کرده. میخواستم بدونم میتونم از طریق ای نماد اقدام کنم؟ ممنون

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۵۷ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

امیر · ۱۹ آذر ۱۳۹۹ در ۳:۴۰ ب٫ظ

سلام
من چند ماه پیش از یک سایت خرید کردم و سفارشم هنوز بدستم نرسیده.موقع ثبت سفارش من سایت اینماد نداشت ولی به تازگی دریافت کرده.آیا میتونم از طریق اینماد اقدام کنم؟
ممنون

  زهرا بیات · ۲۵ آذر ۱۳۹۹ در ۱:۱۵ ب٫ظ

  سلام
  می توانید شکایت مربوطه را به اینماد ارجاع نمایید.

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۵۷ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

محسن شهسواری · ۲۲ آذر ۱۳۹۹ در ۹:۴۳ ب٫ظ

سلام
من حدودن دوماه پیش از سایت اسپورت آوران سفارش دادم و قرار شد 14 روز پس از سفارش بدستم برسه ک هنوز نرسیده و من تو سایت اینماد شکایت زدم ک پولمو پس بگیرم بعداز پایان زمان پاسخگویی باید کاری انجام بدم؟
بعد اگه برام ارسال شد و من محصول رو دریافت کردم بازم قابله پیگیریه یا نباید تحویل بگیرم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۵۴ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

یاسر سلطانمرادی · ۲۳ آذر ۱۳۹۹ در ۸:۰۵ ق٫ظ

سلام. من بسته ای رو از طریق تیپاکس ارسال کردم و متاسفانه بسته مفقود شده و تیپاکس هم جبران خسارت نمیکنه. تو نماد الکترونیکی شکایت کردم و با توجه به اینکه موضوع حل نشد به مراجع ذیصلاح ارجاع دادن و هنوز هم نتیجه ای حاصل نشده. بنظرتون تو چه مرجعی میتونم شکایتم رو پیگیری کنم که نتیجه بخش باشه؟

  زهرا بیات · ۲۵ آذر ۱۳۹۹ در ۱:۱۱ ب٫ظ

  سلام
  شما می توانید برای جبران خسارت خود، دادخواست الزام به جبران خسارت تقدیم نمایید تا به دعوای شما در دادگاه حقوقی رسیدگی شود.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

   هادی · ۲۹ آذر ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۵ ب٫ظ

   حدود سه هفته پیش از یک وب سایت که دارای نماد اعتماد الکترونیک بود یک عدد لپ تاپ استوک سفارش دادم و با اینکه اون موقع اعلام کردن موجوده و از طریق واتساپ عکس هایی هم فرستادن و من هم مبلغ رو کارت به کارت کردم به شماره حسابی که از شماره موبایل تماس وب سایت ارسال شد واریز کردم ولی نه ل8را ارسال کردند و نه مبلغ رو عودت میدن… در سایت اینماد هم شکایت کردم آیا نیازی هست همزمان پلیس فتا و دادگاه هم شکایت کنم… من فقط رسید پرداخت ها و اس ام اس های شماره تماس وب سایت رو بعنوان مدرک دارم..

    کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۴۵ ب٫ظ

    باسلام
    در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
    با احترام
    تیم حقوقی وینداد

   زهرا · ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ در ۶:۵۶ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر ممنون میشم به سوال منم جواب بدین.من از برنامه ی پاساژ خرید کردم ولی الان ک جنس رو تحویل گرفتم سایزش کوچیکه و جنس کاملا بدرد نخوری داره.ولی هم فروشنده هم مسئولین پاساژ قبول نمیکنن که مرجوع کنم.امکان شکایت ازشون وجود داره؟

    کارشناس حقوقی وینداد · ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۹ ق٫ظ

    سلام
    در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید: https://csirc.cyberpolice.ir/

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۵۲ ب٫ظ

  باسلام
  شما هنگام شکایت از تیپاکس به کدام مرجع قضایی رجوع کردید؟ آیا جلسه ی دادرسی تشکیل شده است؟ برای پاسخ کامل به شما نیازمند اطلاعات بیشتر هستیم اما اگر پرونده شما به مراجع قضایی ارسال گردیده است میتوانید از طریق همان مرجع پرونده خود را پیگیری نمایید.

  بااحترام
  تیم حقوقی وینداد

محمد · ۲۹ آذر ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۹ ب٫ظ

سلام
من حدود 5 ماه پیش از یک سایتی که کالای ناقص به من فروخته بود از طریق اینماد شکایت کردم
بعد 2 ماه کش و قوس اینماد گفت ارسال به مراجع ذیصلاح
3 ماه شده که توی این وضعیت مونده
تماس هم که با اینماد می گیرم جواب سر بالا میدن که دیگه دست ما نیست
کسی اطلاع داره این مراجع ذیصلاح کی هست؟ کدام ارگانه؟
ممنون

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۴۹ ب٫ظ

  باسلام
  مرجع ذی صلاح شکایت از فروشگاه های اینترنتی دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود میباشد.
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

زهرا · ۲۹ آذر ۱۳۹۹ در ۴:۳۷ ب٫ظ

سلام من از یک کانال تلگرام به نام حمایت از کالای ایرانی کاپشن خرید زدم مبلغ واریز کردم متأسفانه اول گفت اشتباه فرستاد همکارشان بد. گفت اصلاح میکنم میزنم مجدد خبری نشد بد روز ۵ شنبه گفت تا شنبه نیومد تا ۲. خبر بده وجخه واریز کنم کالارسید بزتید نزدیک یک ماهه هرچی پیگیر میشم میخونه جواب نمیده ممنون میشم راهنمایی کنید ضمن این که تمام مدارک. نگه داشتم‌اسکرین گرفتم. تو کامپیوتر نگه داشتم

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۴۶ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

صادق · ۳۰ آذر ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۶ ب٫ظ

سلام خسته نباشید. من 1 ماه پیش تلویزیونی از سایت ممتازکالا خرید کردم ولی محصول مشکل داره و مشخصا معیوبه. سایت هم امکان مرجوع کردن کالا دارد. از همون روز اول اطلاع دادم ولی تا الان هیچکس جوابگو نیست. چطور میتونم به طور موثر شکایت کنم ممنون

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۴۴ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

دانیال · ۳ دی ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۰ ب٫ظ

سلام من از یک کانال تلگرامی خریدی بالغ بر 10 میلیون تومان انجام دادم اما نه دیگر پاسخ گو هستند نه کالا برام ارسال شده از کجا باید شکایت کنم

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۴۳ ب٫ظ

  باسلام

  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

غزل · ۶ دی ۱۳۹۹ در ۰:۵۸ ق٫ظ

سلام من از یه انلاین شاپ خرید کردم که از ترکیه جنس میارن تو شرایط کرونا یکسال میشه که جنسو نیاورده ى پولم ام پس نمیده با توجه به اینه نرخ ارز تغییر کرده و مبلغ اون جنسهام بیشتر شدن چطوری میتونم مبالغو با ارزش روز ازشون پس بگیرم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۵۵ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

محمد · ۱۰ دی ۱۳۹۹ در ۲:۱۰ ب٫ظ

سلام خسته نباشید ، من سه ماه پیش یه بسته لباس بصورت اینترنتی خریدم به ارزش چهار میلیون ، میدونستم فروشنده تهران نیست اما اینکه از کدوم شهر ارسال میشه رو نمیدونستم، خودشون کفتن با پست میفرستن، بسته رو فرستادن ولی گویا از بانه فرستادن و ب صورت اتفاقی بار رو از پست ب عنوان قاچاق کرفتن ، هرچی پیگیری کردم کفتن باید فرستنده بیاد جریمه بده بسته رو بگیره ، فروشنده میگه شما باید میدونستین جنس من قاچاقه و میکفتین که با پست نفرست به یه روش دیکه بفرست ، سه ماه که منو سر میدونن و جواب درستی ب من نمیدن، من تهرانم ، ا چه طریقی میتونم شکایت کنم که بهتر و زودتر به نتیجه برسم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۳۱ ب٫ظ

  باسلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

احمد · ۱۱ دی ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۴ ق٫ظ

با سلام، چندین ماه پیش،پس از جستجو،از یه سایت آموزشی بنام میهن وردپرس که محتوای آموزشی ویدیویی میفروخت، یه پکیج دانلودی خریدم و طبق رویه سایت، از پنل کاربریم دانلود میکردم و در سیستم پخش خونگیم مشاهده میکردم . اما الان چند هفته س که رویه جدیدی پیش گرفتن و بدلیل اینکه فایل هاشون کپی نشه، بر روی ان ها رمز گذاشتند طوریکه ما خریداران فقط میتونیم توی لپ تاپمون ببینیمش و نمیتونیم دانلودش کنیم . در حالیکه من این خرید رو با توجه به اینکه میتونستم دانلود کنم و جای دیگه ببینم انجام دادم . هرچی هم میگم که من دیگه نمیتونم محصولی رو که خریداری کردم ببینم، زیر بار نمیرن . راهنماییم کنید چیکار کنم با توجه به اینکه من این محصول رو بصورت دانلودی خرید کردم .

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۳۰ ب٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

الهام · ۱۳ دی ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۹ ب٫ظ

سلام وقت بخیر
من حدود دو ماه پیش از یک پیج خرید داشتم و گفتن ظرف مدت نهایتا سه هفته به دستم میرسه ،اولا دیر تحویل دادن یعنی بیش از یک ماه طول کشید و بعد از اینکه تحویل کردم جنس لباس متفاوت بود و مدل و دوخت هم ایراد داشت.و بعد از اینکه اطلاع دادم بهشون میگن اون زمان اون مدل پارچه موجود نبود و بخاطر همین از پارچه ی دیگه ای استفاده کردن (بدون اینکه به من اطلاع بدن). چطور میتونم پیگیری کنم این موضوع رو؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۵۵ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

الهام · ۱۳ دی ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۳ ب٫ظ

سلام وقت بخیر
من حدود دو ماه پیش از یک پیج خرید داشتم و گفتن ظرف مدت نهایتا سه هفته به دستم میرسه ،اولا دیر تحویل دادن یعنی بیش از یک ماه طول کشید و بعد از اینکه تحویل کردم جنس لباس متفاوت بود و مدل و دوخت هم ایراد داشت.و بعد از اینکه اطلاع دادم بهشون میگن اون زمان اون مدل پارچه موجود نبود و بخاطر همین از پارچه ی دیگه ای استفاده کردن (بدون اینکه به من اطلاع بدن). لباس رو براشون برگشت زدم تا اصلاح کنن .و جون چند بار پیگیری کردم میگن بدون اصلاح برام پست میکنن.چطور میتونم پیگیری کنم این موضوع رو؟ و آیا میتونم هزینم رو پس بگیرم؟ با توجه به اینکه دوماه از سفارشم میگذره؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۲۳ ب٫ظ

  با سلام
  اصل پول پرداختی شما قابل استرداد است. در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

طاهری · ۱۳ دی ۱۳۹۹ در ۸:۴۷ ب٫ظ

سلام
برای شکایت یا دادخواست حقوقی از دی جی پی، با توجه به اینکه مقر و ادرسشون تو تهران ثبت شده، باید تهران شکایت انجام بدیم.
من مشهد هستم. پول تو حساب من رو نمیدن، هی قول میدم هی امروز و فردا، ولی متاسفانه اتفاقی نیفتاده. پیامک ثبت درخواست رو هم تو گوشیم دارم، که گفتن حداکثر ۴۸ ساعتها انجام میشه، ولی چند هفته شده و فقط وعده است.
ممنون

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۲۲ ب٫ظ

  باسلام
  میتوانید از طریق دادسرای جرائم رایانه نسبت به برگرداندن اصل و همچنین عنوان کیفری اقدام آنان رسیدگی نمایید.
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

سیما · ۱۹ دی ۱۳۹۹ در ۱:۵۵ ب٫ظ

با سلام من از وب سایت همه چی اینجاست در سامانه اینماد شکایت کردم بعد از گذشت یک هفته هنوز پاسخی داده نشده، چه کاری باید انجام بدم. لطفا راهنمایی کنید ممنون

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۱۳ ب٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

Exiles · ۲۲ دی ۱۳۹۹ در ۲:۴۵ ق٫ظ

سلام بنده در تاریخ 13 دی از سایتی به اسم رانسب که دارای نماد اعتماد است یه گوشی به ارزش 14 میلیون خریداری کردم هر چقدر با پشتیبان صحبت کردم ایشون کد پیگیری به بنده ندادن و گفتن که تمام این کار ها سیستمی هست و ارسال شده براتون!!بعد از یک هفته پیگیری گفتن که مشکلی در پست بوده و درست شد کد جدید میفرستیم براتون الان هر چقدر پیامشون میدم وعده فردا میدن و کد پیگیری مرسوله نمیدن من امروز در سایت اینماد شکایت ثبت کردم در سایت پلیس فتا هم گزارش ثبت کردم ایا لازمه حضوری هم به دفتر پلیس فتا مراجعه کنم و شکایتم ثبت کنم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۰۸ ب٫ظ

  باسلام
  اگر مدت زمان مدیدی از زمان ثبت گزارش شما در پلیس فتا گذشته است و با تماسی جهت پیگیری برقرار نشد است، برای شکایت کیفری کلاهبرداری اقدام نمایید.
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

عظیم · ۲۹ دی ۱۳۹۹ در ۷:۳۷ ب٫ظ

با عرض سلام و خسته نباشید.اینجانب در تاریخ 18 ام برج10یه گوشی نوت 9پرو خریدم .سایت مذکور هیچ گونه جواب تلفن و ایمیل و واتساب و حتی پرسش و پاسخ را در تایم اداری جوابگو نیستند و وضعیت کالا همچنان در وضعیت نامعلوم قرار داردوبعد از چند روزشماره سایت در حالت قطع قرار دارد.واز هیچ طریقی نمیتوانیم تماس برقرار کنیم هیچ پل ارتباطی وجود ندارد.در قسمت پرسش و پاسخ سایت نیز نزدیک به 10نفرذکر کرده اند که خرید انجام داده اند وآنها نیز در بلا تکلیفی به سر میبرندخواهشن بگید چکار کنم نماد هم شکایت کردم بی نتیجه بوده د

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۶:۴۸ ب٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

سحر · ۹ بهمن ۱۳۹۹ در ۳:۵۰ ب٫ظ

باسلام
از سایت خرید اینترنتی کردم ولی بعد از 2روز پاسخگو نیستند و خرید برام انجام نشده / چجوری میتونم پیگیری کنم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۶:۴۲ ب٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

علیرضا آبپیکر · ۹ بهمن ۱۳۹۹ در ۷:۰۴ ب٫ظ

سلام.من حدودا ۷ماه پیش از یه فروشگاه که نماد اعتماد نداره خرید کردم.الان ۷ماهه که دارن امروز و فردا میکنن و کالا رو نفرستادن.اگه بخوام ازشون از طریق سایت سنا و به طور رسمی در دادسرا شکایت کنم تحته چه عنوانی باید شکایتم رو مطرح کنم

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۶:۴۰ ب٫ظ

  سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

آزاده · ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ در ۰:۲۳ ق٫ظ

سلام من از یک فروشگاه اینترنتی برای دخترم لباس خریدم ، طبق اندازه هایی که زده بودند من سایز یک رو سفارش دادم امو وقتی لباس رسید دیدم قد لباس حدودا ۴ سانت کوتاهتر از اندازه ای که در سایت درج شده هست الان حاضر نمیشن لباس رو پس بگیرن و لباس با سایز استاندارد رو بهم بدن یا پولم رو برگردونن(در مورد لباس بچه ها اختلاف سایزها دو سه سانت هست مثلا تفاوت قد لباس سایز یک با قد لباس سایز دو ، سه سانت هست)، آیا میشه شکایت کرد؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۶:۳۹ ب٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

الناز · ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ در ۸:۳۰ ب٫ظ

سلام من حدود یک ماه پیش از یک پیج اینستا که سایت هم داره خرید کردم قرار بود طی 12 روز کالا رو برای من ارسال کنند اما هنوز ارسال نکردند ازشون که میپرسم جواب میدن اما جواب درستی نمیدن من میتونم ازشون درخواست کنم پولم رو بهم برگردونن؟بابت تاخیر در ارسال کالا میتونم ازشون شکایت کنم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۶:۳۷ ب٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

بهزاد · ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ در ۶:۲۰ ق٫ظ

مورخ 29 آذرماه سال1398 مبلغ 6 میلیون تومان بابت طراحی سایت خدمات گرافیکی به تیم سایت ساز چاپیروس واریز کردم http://WWW.CHAPIROOS.COM مردادماه 99 هم یک میلیونو دویست پول دادم محصولاتمو بچینن که نذاشتن اصلا، تا همین الا ک دارم مینویسم بهمن 99 نه تنها سایتی بهم ندادن نه اصلا درگاه گذاشته شد نه فروشی شد نه هیچی پنل صفر دست نخورده بلکه بعد یه سال گفتن ما پنل اجاره داده بودیم بهت بیا 4 میلیون دیگه بده تمدید کن میتونم شکایت کنم؟ 7 میلیونو دویست از من گرفتن هیچی ارایه ندادن توی این یک سال

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۶:۳۲ ب٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجعه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

ابوالفضل · ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ در ۰:۴۰ ق٫ظ

سلام. وقت بخیر من حدود دو ماه پیش از فروشگاه اینترنتی مرکزی اصفهان یه گوشی a31سفارش دادم. ک تا الان هیچ چیزی بدستم نرسید. و هیچ گونه پاسخگویی از طرف فروشگاه وجود نداره. چون فروشگاه نماد اعتماد داشت در سایت اینماد شکایت کردم ک فایده نداره و خود پشتیبانی اینماد میگه از طریق مراجع قضایی شکایت کن.لطفا منو راهنمایی کنید ک از چه راهی زودتر ب پولم میرسم (مشخصات کامل صاحب سایت اعم از نام و نام خانوادگی کد ملی کد پستی آدرس طرف اول و طرف دوم سایت رو هم دارم)

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۶:۲۶ ب٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجعه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

سکینه تفضلی · ۲ اسفند ۱۳۹۹ در ۴:۴۴ ب٫ظ

سلام ، من یه گوشی از سایت لیموکا خریداری کردم که چیزی که به دستم رسید اصلا با چیزی که داخل سایت نیست مطابقت نداره (یعنی اصلا تمام مشخصات دروغ بود و گارانتی هم اصلا ندادن) میشه راهنمایی کنید ،میلیونی سر بنده کلاه گذاشتن

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۵۱ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

سکینه تفضلی · ۲ اسفند ۱۳۹۹ در ۴:۴۵ ب٫ظ

سلام ، من یه گوشی از سایت لیموکا خریداری کردم که چیزی که به دستم رسید اصلا با چیزی که داخل سایت مطابقت نداره (یعنی اصلا تمام مشخصات دروغ بود و گارانتی هم اصلا ندادن) میشه راهنمایی کنید ،میلیونی سر بنده کلاه گذاشتن

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۶:۲۰ ب٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجعه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

ناهید · ۳ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۴ ب٫ظ

از فزوشگاه اینترنتی اطلس ساری لباس خریدم ولی لباس ها کثیف و پر از لکه بود و در نهایت منو به دروغگویی متهم کردن.

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۵۱ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

علی · ۳ اسفند ۱۳۹۹ در ۵:۵۴ ب٫ظ

با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم هر سایتی هر قانونی برای خودش میتونه بزاره چون من یک گوشی از سایتی دارای نماد الکترونیک خرید کرده ام اما بعد از یک روز از خرید خود پشیمان شدم و گوشی را باز ارسال کردم و خواهان مبلغ پرداختی خود شدم اما سایت میگه مبلغ روز جنس رو به من پس میده که حدودا 800 هزار تومان از پول من کمتره ایا سایت حق حقوقی داره یا نه لطفا من را راهنمایی کنید

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۶:۱۸ ب٫ظ

  با سلام،

  برای اگاهی کامل از حقوق مصرف کنندگان در خرید های اینترنتی به لینک زیر مراجعه فرمایید.

  https://vindad.com/blog/حقوق-مصرف-کننده-در-خرید-اینترنتی/

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

   فاطمه · ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۱:۵۲ ب٫ظ

   سلام خسته نباشید من هفتم اردیبهشت ماه یک لباس از یک پیج در روبیکا خریدم پولشم همون موقع واریز کردم اما بعد از ۱۲ روز هنوز به دستم نرسیده چیکار باید بکنم؟

حمید · ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۳ ق٫ظ

سلام، وقت بخیر
من چند ماه پیش از یک شرکت که در تهرانه از سایتشون سرویس چوب خرید کردم، در ضمانت کارهاشون هم در سایت و هم اینستاگرام ضمانت عودت کالا در هر زمانی رو با عودت کامل هزینه ذکر کردن، بعد از مدتی به دلایلی من کارم رو نخاستم و قرار بر عودت شد، ولی نصف هزینه واریزی من ور ریختن و بقیه ش رو هرچی تماس میگیرم جوابگو نیستن، کارشناسی هم که از طریقش خرید رو انجام دادم میگه باید مدیر فروشگاه واریز کنه که کلا تماس رو پاسخگو نیست، سایتشون دارای نماد اعتماد هم هست، ایا میتونم از طریق شکایت پیگیری کنم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۶:۱۲ ب٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

مژگان حسینی · ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ در ۰:۳۴ ق٫ظ

سلام
وقت بخیر من از یک انلاین شاپ داخل ایران از طریق اینستاگرام خرید کردم که ادعا داره از ترکیه ارسال میکنه بعد از کلی تاخیر بدستم رسید اما با عکس اصلی خیلی متفاوت بود و نسبت به قیمت کیفیت بسیار پایینی داشت … و به اسم محصولات ترک لباس رو داخل ایران تولید میکنن بدون هیچ نام برند یا مارک مشخص الان لباس رو میخوان براشون بفرستم تا دوباره با شکل و سایز اصلی به گفته خودشون بفرستن … اما من دیگه این اجناس رو نمیخوام چون اعتماد ندارم و حاضر نیستن پول من رو برگردونن … من اطلاعات تماس و ادرس شهر ارسالی و دقیق هم دارم ازشون … میتونم شکایت کنم ؟ و به کدوم مرجع ؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۶:۰۸ ب٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

علی کاری · ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ در ۱:۳۶ ق٫ظ

سلام من از سایت دیجیسل ۴۰ عدد مودم به ارزش تقریبی ۲۴ میلیون خریداری کردم قبل از ثبت سفارش با مدیریت سایت تماس گرفتم تا از موجودیت و نحوه ارسال مطمئن شوم که موجودی را تایید کردند و فرمودند فردای روز سفارش از طریق تیپاکس ارسال خواهند کرد متاسفانه ارسال سفارش من دو هفته بعد از سفارش انجام نشد و بنده ضمن ابراز نارضایتی درخواست لغو سفارش و استرداد وجه کردم که فرمودند امکانش نیست بلافاصله در اینماد شکایت ثبت کردم درهمان روز شکایت دیجیسل کالای سفارشی من را علارغم درخواست لغو سفارش با باربری ارسال میکند و سه روز بعد در ۳۰ بدستم می رسد بلافاصله با مدیریت دیجیسل تماس گرفتم و آدرس دقیق برای عودت کالا خواستم و شماره حساب دادم برای استرداد وجه که بعدا دیگر به تلفن من جواب ندادند بعد از حدود ۴۰ روز پیغام پسغام در اینماد فرمودند کالا را پس نمیگیرند بسته ها را که باز کردیم ۴ عدد مودم کم بود که بلافاصله صورتجلسه کردیم و به مدیریت دیجیسل اطلاع دادیم فرمودند بررسی میکنند که باز هم خبر نشد و ما همچنان امروز در ۵۳ ومین روز پیغام پسغام در اینماد هستیم سوالم این است که اختیارات قانونی اینماد تا چه حد است و چرا فقط داریم پیغام بازی میکنیم و چرا اینقدر پروسه رسیدگی طولانی هست ؟ چه پیشنهادی دارید برای زودتر به نتیجه رساندن موضوع شکایت؟ با تشکر

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در ۶:۰۱ ب٫ظ

  با سلام

  شکایت‌های دریافتی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به دو دسته تقسیم بندی می‌شوند:
  – شکایاتی که مربوط به عدم تعهدات فی مابین است. مانند عدم تحویل کالا/ خدمت، عدم بازپرداخت وجه، عدم ارائه خدمات پس از فروش، تحویل کالا/ خدمت مغایر با توافق و غیره. این شکایات جنبه حقوقی دارند و رسیدگی به آنها در اختیار قوه قضاییه و نهادهای مشابه است. سایر دستگاه‌ها در صورت ورود به فرآیند بررسی این شکایات می‌توانند نقش میانجی‌گر را داشته باشند؛ یا در مواردی که اجازه داوری توسط قوه قضاییه به آنها داده شده، نقش داور را در بررسی شکایات داشته باشند.
  – شکایاتی که علاوه بر جنبه عدم تعهدات فی مابین، بعد تخلفاتی نیز به همراه دارد. مانند گران‏فروشی، عدم درج قیمت، فروش کالای تقلبی/ قاچاق، عدم ارائه فاکتور فروش، فروش اجباری و غیره. این شکایات که بعضا جنبه غیر حقوقی نیز دارند، می‌توانند توسط مراجع ذیصلاح مانند اتحادیه‌های تخصصی، نظام صنفی، نظام پزشکی و غیره بررسی ‌شوند.
  از زمان ثبت شکایت توسط مصرف‌کننده، کسب و کار مدت زمان حداکثر 96 ساعت فرصت پاسخ گویی به شکایت را دارد. حتی در شرایطی که کسب و کار شکایت مطرح شده را وارد ندانسته، بایستی پاسخ خود را در مدت زمان تعیین شده به مصرف‌کننده اعلام کند. مصرف کننده می‌تواند در صورت عدم پذیرش این پاسخ، شکایت خود را به مراجع ذیصلاح ارجاع دهد.
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

ندا · ۲ فروردین ۱۴۰۰ در ۵:۱۹ ب٫ظ

من از یک کانال تلگرامی خرید کردم و بعد از واریز پول و پیگیری سفارش منو بلاک کردن الان داخل سایت پلیس فتا ازشون شکایک کردم میخواستم ببینم چند روزه پیگیری میشه شکایت من؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۵۰ ق٫ظ

  با سلام
  از طریق خود سایت پلیس فتا پیگیری نمایید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

بنیامین · ۴ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۱۲ ب٫ظ

سلام خدا قوت
من از یه سایتی ویدیو آموزشی خریدم ولی محتوا با توضیحات داخل سایت تطابق نداره

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۵۲ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

رضا · ۹ فروردین ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۰ ب٫ظ

از فروشگاه تیبوکا خرید کردم وجه هم واریز کردم نه پول را پس می دن نه کالا ارسال می کنند نماد تجارت الکترونیکی هم دارد

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۴۹ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

شیوا · ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۱:۵۷ ق٫ظ

سلام من از فروشگاه اینترنتی باسلام خرید کردم،این فروشگاه درتمام تبلیغاتش میگه که تا ۷ روز تضمین کیفیت کالا میکنه و اگر از کیفیت کالایی که سفارش دادین ناراضی هستین میتونید مرجوع کنید
کالایی که من سفارش دادم بسیاااار بی کیفیت بود و مرجوع کردم،ابتدا گفتن هزینه پستی رو پرداخت میکنند الان میگن هزینه مرجوعی با مشتریه. من تنها به دلیل اینکه اگر از خریدم راضی نبودم بتونم راحت مرجوع کنم ازین فروشگاه خرید کردم ولی برای مرجوعی کالا کلی دردسر کشیدم
چطور میتونم ازین فروشگاه اینترنتی بخاطر تبلیغات دروغین شکایت کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۴۸ ق٫ظ

  با سلام،
  مطابق با قانون تجارت الکترونیک هزینه مرجوعی کالا با مشتری میباشد.
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

امین · ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۳ ق٫ظ

سلام
من از فروشگاه اینترنتی ترک جامه خرید کردم و بعد بهم ایمیل دادند که موجودی کالاها به اتمام رسیده و من درخواست لغو سفارش دادم ولی مبلغ سفارش را به حسابم واریز نمی کنند، میخواستم بدونم بهترین روش شکایت از آنها چیست؟
ممنون.

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۴۶ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

محمد · ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۴:۴۹ ب٫ظ

با سلام وخسته نباشید سایت امید سلامت خانواده (www. salamatkhanevadeh.ir)با تماس به تلفن همراه من به دروغ گفتن که طرح همگانی بیمه سلامت است و آدرس و مشخصات من را هم داشتن و و گفتن کارت سلامت شما ارسال شده و فقط جهت اطلاع با شما تماس گرفتیم مبلغ 98000 تومن هزینه اشه پیک اورد دم خونه و 108000 تومن گرفت در صورتی که اصلا هیچ ربطی به بیمه های درمانی نداره و یه شرکت خصوصی می باشد، حالا من سرم کلاه رفت کاش یه کاری میکردین سر کسی دیگه کلاه نره

وحیدیان · ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۶:۵۱ ب٫ظ

سلام . از سایت دیجی کالا خرید کردم. ولی روزی که موعد تحویل جنس بود پیام دادن که نمیتونن یک دوقلم از اجناس موجود در سبد رو نمیتونن اون روز تامین کنن بعد بدون اجازه من اون دوقلم رو حذف کردن پولش رو برگردوندن و باقی سبد هم با دوروز تاخیر فرستادن. این پنجمین خرید من بود که این اتفاق براش میفتاد. ماهم طبق همین گفته شما به ای نمتد شکایت کردیم. اما بعلت اینکه پول رو برگردونده بودن و بقیه اجناس هم با تاخیر ارسال کرده بودن ای نماد توضیحاتشون رو پذیرفت و شکایت رو مختومه اعلام کرد. چند روز بعد که اون دوقلم مجدد موجود شده بود بازهم اونا رو تو سبد خرید گذاشتیم و پول رو پرداخت کردیم و بازهم روز مقرر همین اتفاق افتاد و اینبار هم بخاطر عدم تامین یک قلم زمان تحویل کل بسته رو به تاخیر انداختن و پول اون یک قلم رو پرداخت کرد، لازم به ذکر است که زمان جدید تحویل هم بدون رضایت ما قید میکنن و باعث میشه برنامه ریزی های ما به مشکل بخوره و مجبور بشیم در زمان مورد نظرشون خونه باشیم که خب این هم به ما خسارت وارد کرده. با توجه به اینکه ای نماد پاسخگوی ما نبود میتونیم به فتا شکایت کنیم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۴۵ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

سید حامد رجایی · ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۹:۱۰ ق٫ظ

من از دیجی پی وام گرفتم بعد گرفتن وامم یهو سیستمشون یک هفته قطع کردن و بعد گفتن شرایط وام تغیر کرده.زمان استفاده از وام کم شده و پرداخت اقساط یک ماه افتاده جلو.شکایت کردم به اینماد اونجا تو اینماد دیجی پی گفت اقساطت پرداخت نکن ما درستش میکنیم که طبق همون قرارداد اولیه ای که من موقع گرفتن وام داشتم همون یک ماه بعد شروع اقساطت باشه.بعدا درست نشد دیجی پی منو جریمه کرد دو ماه برای اقساط پرداخت نشده و همزمان هی تو اینماد میگفت صبر کن جریمه هات رو هم بر میداریم.در نهایت گفت نمیتونیم اقساطت بندازیم عقب ولی جریمه هایی که شدی تا حالا رو پرداخت کن ما پولش بهت میدیم.من هم در نهایت هم یک ماه جلوتر پرداخت کردم وامم هم جریمه دادم و دیجی پی مثل همه حرفایی که تو اینماد نوشت زیر این یکی هم زد.الان دو ماه هست که اینماد گفته موضوع رو به مرجع ذی صلاح قانونی فرستاده ولی باز از لیزینگ پارسیان زنگ میزنن که چون پرداخت نکردی اقساطت پرونده حقوقیت شروع شده در صورتی که من همه اقساط و جریمه های زوری شون هم دادم و تو اپ دیجی پی اینها ثبت شده.

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۳:۳۱ ب٫ظ

  با سلام
  با توجه به پیچیدگی پرونده برای راهنمایی کامل شما میتوانید از طریق مشاور تلفنی وینداد با وکلای متخصص در این حوزه در ارتباط باشید.
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

فاطمه · ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۱:۴۹ ب٫ظ

سلام خسته نباشید من هفتم اردیبهشت ماه یک لباس از یک پیج در روبیکا خریدم پولشم همون موقع واریز کردم اما بعد از ۱۲ روز هنوز به دستم نرسیده چیکار باید بکنم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۴۶ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

فاطمه · ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۲:۱۲ ب٫ظ

سلام خسته نباشید من هفتم اردبهشت ماه از یک پیج در روبیکا یک لباس خریدم پولم همون موقع واریز کردم اما بعد از دوازده روز هنوز به دستم نرسیده چیکار باید بکنم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۴۵ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

مهدی · ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۲:۱۰ ب٫ظ

من از سایت مالتینا خرید اینترنتی کردم این سایت واسته سایت آمازون هست من کالایی که خریدم رو خودشون توی تخفیف ویژه گذاشته بودن و من خرید کردم . روز بهم تیکت دادن که باید مابه التفاوت پرداخت کنم میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۲:۰۶ ب٫ظ

  با سلام
  در صورت پرداخت وجه و کسر آن از حساب شما، قرارداد منعقد شده تلقی می شود و امکان تغییر در مبلغ قرارداد وجود ندارد.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

حوا · ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۳:۴۲ ب٫ظ

وقت بخیر چطورمیتونم از سامانه پلیس فتاشکایتمو پس بگیرم ؟

مهدی · ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۱ ق٫ظ

از فروشگاه اینترنتی مهراتل یه گوشی خریدم که نه گوشی رو می فرسته نه پولم رو پس میده نه تلفن جوابگو هست به سایت نماد اعتماد الکترونیکی هم شکایت کردم که اونا هم فقط فقط تذکر میدن

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۴۴ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

عباس · ۱ خرداد ۱۴۰۰ در ۵:۰۰ ب٫ظ

lk از سایت 7phone.ir خرید کردم ;ghifvnhv lpq isjk بعد از یک هفته نفرستادن تو ترب شکایت زدم پیگیری نشد زنگ زدم گفتن چون شکایت کردی نمیفرستیم پولتم نمیدیم الان 20 روز گذشته نه پولمو عودت میدن نه جنس رو میفرستن ینی کلاهبرداری محض یه سامانه درست حسابی هم نیست که پیگیری کنه

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ در ۳:۲۲ ق٫ظ

  با سلام

  برای شکایت بسته به مشکل پیش آمده، راه‌های متفاوتی وجود دارد
  ۱- شکایت از طریق سامانه نماد اعتماد الکترونیکی ( در صورتی که سایت مورد نظر اینماد داشته باشد)
  ۲-شکایت از طریق پلیس فتا
  ۳-شکایت از طریق مرجع قضایی

  شما میتوانید از راه های فوق برای انجام شکایت اقدام نمایید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

محمد · ۷ خرداد ۱۴۰۰ در ۶:۰۰ ب٫ظ

سلام، اگه از یه سایت دارای نماد اعتماد چیزی سفارش بدیم و بهمون تحویل ندن، و غیر از چت های تلگرامی مدرک دیگه ای برای اثبات ثبت سفارش و پرداخت پول نداشته باشیم، ارسال اسکرین شات از این چت ها برای اثبات ادعا جرم محسوب نمیشه؟ چون تا جایی که من اطلاع دارم تو قانون انتشار اسکرین شات از چت ها جرم به حساب میاد.

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ در ۲:۲۷ ق٫ظ

  با سلام
  شما میتوانید از طریق سامانه نماد اعتماد الکترونیکی اقدام به شکایت نمایید و به اسناد پرداختی خود استناد نمایید، اسکرین شات به تنهایی جزو ادله قرار نمیگیرد.

  با احترام
  تیم جقوقی وینداد

سحر · ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ در ۳:۱۲ ق٫ظ

سلام من چند وقت پیش از اینستا یک کفش سفارش دادم اما کالایی که برام آوردن مطابقت نداشت هیچ شماره و آدرسی هم ندارم چ کار بای کرد من میخاستم ک ک جوع بشه کالا ولی جواب ندادن آیا بدون مدرک میشه شکایت کرد اصلن چطوری باید اینکارو کرد

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ در ۱۰:۵۸ ق٫ظ

  با سلام
  برای شکایت بسته به مشکل پیش آمده، راه‌های متفاوتی وجود دارد. به‌طور کلی ۳ راه شکایت از فروشگاه‌های اینترنتی پیش روی شما قرار دارد:
  ۱- شکایت از طریق سامانه نماد اعتماد الکترونیکی
  ۲-شکایت از طریق پلیس فتا
  ۳-شکایت از طریق مرجع قضایی

  و شما میتوانید از طریق آدرس صفحه اینستاگرام تخلف را پیگیری نمایید.

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۳۴ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

مهدی · ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۰۹ ب٫ظ

سلام
من چندین ساله مشتری دیجیکالا هستم و چند میلیون هم از این سایت خرید داشتم تا حالا. در خرید اخیرم یک اسپیکر خریدم (طبق نظرات مثبت) بعد از خرید مشکل من برای چند کاربر دیگه هم ایجاد شده بود و کالای بی‌کیفیت دریافت کرده بودن و توی نظرات هم هست (اسپیکر JBL Charge 4) متاسفانه وقتی اقدام به مرجوعی کردم نه تنها مرجوعی رو قبول نکردن بلکه اکانتم رو هم مسدود کردن و طرح دیجی پلاس رو هم لغو کردن. واقعا این قلدری چه معنی داره؟! الآن باید به کجا شکایت کنم؟! به خودشون؟! خودشون که هر توهینی بود انجام دادن. واقعا نمیدونم چی کار کنم فقط به خدا میسپارمشون و روزی قطعا خدا جوابشون رو میده. یا حق

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ در ۱۰:۲۳ ق٫ظ

  با سلام
  برای شکایت از فروشگاه اینترنتی شما میتوانید از سه طریق اقدام نمایید:

  ۱- شکایت از طریق سامانه نماد اعتماد الکترونیکی
  ۲-شکایت از طریق پلیس فتا
  ۳-شکایت از طریق مرجع قضایی

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۳۱ ق٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

محسن · ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ در ۳:۱۸ ق٫ظ

سلام و درود خدمت پرسنل سایت وینداد
حدود بیست روز پیش از سایت باسلام یک عدد گوشی موبایل به ارزش چهار میلیون و دویست هزار تومان ثبت سفارش و پرداخت کردم که بعد از چند دقیقه سفارش توسط سایت تایید شد حدود دو روز بعد با پیگیری ها و تماس تلفنی با پشتیبانی سایت اطلاع دادن که ارسال شده ولی بعد از یک هفته هیچ خبری از کد رهگیری و سفارش نشد با تماس های مکرر با پشتیبانی سایت بعد از چندین روز بالاخره گفتن که پول رو برگشت می‌دیم به حساب شما ولی خوب این شرایط در حالی به وجود آمده که قیمت گوشی که اون روز من خریدم چهار میلیون و دویست الان شده حدود پنج میلیون و هشتصد و این وسط من متضرر شدم و سایت با پول من کار کرده این مشکل من تنها نیست مشکل خیلی از افراد هست که میتونم با سند و مدرک ثابت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید به کجا شکایت و احاقه حق کنم

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ در ۷:۰۶ ب٫ظ

  با سلام،
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

Zahra · ۱ تیر ۱۴۰۰ در ۱:۴۷ ب٫ظ

سلام. من ۸ روز پیش به یک پیج فروش لباس سفارش دادم بهشون هم گفتم عجله دارم گفتن با تیپاکس ارسال میکنیم براتون دوروز گذشت هیچ کدی برای من پیامک نشد. بهشون که گفتم اصلا پاسخگویی درستی نداشتن بعد از کلی پیگیری با لحن نامناسب گفتن که ارسال شده اما بعداز یک هفته برای من کد از تیپاکس ارسال شده که تازه تحویل تیپاکس مشهد دادن. میتونم بخاطر دروغ گفتنشون و دیر اسال کردنشون ازشون شکایت کنم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۵:۲۹ ب٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

ابوذر · ۳ تیر ۱۴۰۰ در ۱۲:۰۳ ب٫ظ

از سایت بروز مارکت یه گوشی خریدم که قرار بود 10 روزه دستم باشه
از روز 15 ام تو سایتشون زده بود ارسال شده
بعد از 20 روز بدستم نرسید تو ای نماد شکایت ثبت کردم اونجاهم سه روزه جوابی داده نشده.
الان توسایت زده لغو سفارش در حالی که من سفارش رو لغو نکردم
تلفنی گفتن باید یه رضایت نامه کامل بنویسی که حق هیچگونه شکایتی از این سایت نداری تا پولت را بعد از حداقل یک هفته برات واریز کنیم. تازه اگر بدن و بعدش دوباره بازی درنیارن
تو همون دو سه ساعتی که من تو سایتشون بودم بالای 20 تااز این گوشی فروختن
در طول 3 روز احتمالاٌ 1000 تا از این گوشی فروختن. یعنی چیزی حدود 5 میلیارد تومن را یک ماهه تو حسابشون خوابوندن که در حدود 70-80 میلیون سودش میشه به همین راحتی
بخوام به جرم کلاهبرداری و سوء استفاده شکایت کنم که کل عملکردشون و حساباشون بررسی بشه چکارباید بکنم

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۵:۲۹ ب٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

عبدالقیوم کوثری · ۳ تیر ۱۴۰۰ در ۳:۰۱ ب٫ظ

با سلام
از سایت dissmarket.com که دارای نماد خرید اینترنتی انجام دادم و از درگاه امن هم پرداخت کردم
با گذشت ١٠ روز از تحویل کالا یا عودت وجه امتناع میکنند و طی آخرین تماس گفتند بروید شکایت کنید ببینیم به کجا میرسید با مراجعه به دادگاه شکایت تنظیم نمودم که بازپرس میفرمایید شکایت شما حقوقی است و من هم میدانم در صورت حقوقی شدن مبلغ برنمیگردد و سایت هم همچنان به فعالیت ادامه میدهد
لطفا راهنمایی کنید

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۵:۲۸ ب٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

محمد · ۵ تیر ۱۴۰۰ در ۵:۰۷ ب٫ظ

از یه فروشگاه داخل ارومیه خرید اینترنتی داشتم، کالا با مشخصات مندرج در سایت فروشنده مطابقت نداشت. به همین دلیل مرجوع کردم و فروشگاه هم پولم رو پس داد. ولی دو تا پول پستی رو که من داده بودم نداد. ایراد از فروشگاه بوده ولی هزینه ارسال رو گردن نمیگیره. طبق قانون حق با کدوم طرفه؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۲ تیر ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۸ ق٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

Mad · ۲۵ تیر ۱۴۰۰ در ۳:۱۲ ب٫ظ

سلام وقت بخیر
من از یه پیج اینستاگرامی خرید کردم و قد لباس مطابق با اطلاعاتی که برای لباس نوشتن نیست و حتی عکس هم‌ گرفتم با متر و نشون دادم اما میگن با متر ما قدش همینه و مرجوع نمیکنن… توی پیج‌ نوشتن دارای نماد اعتماد ولی سایتی ندارن، این امکان پذیره؟ و اگر نیست من میتونم شکایت کنم؟ چون عکسی که اونا گرفتن هم با متر خودشون حدود ۹۰ هست ولی من لباسو‌ پوشیدم کاملا مشخصه که کوتاه تره و با متر منم حدود ۸۲ نشون میده

  کارشاس حقوقی وینداد · ۴ مرداد ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۹ ق٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

داود · ۲۷ تیر ۱۴۰۰ در ۳:۱۵ ب٫ظ

با سلام و خسته نباشید بنده برای خرید گوشی تلفن همراه از سایت موبایلی آی آر mobaili.ir اقدام کرده و پول آن را همراه با هزینه پستی از طریق درگاه اینترنتی پرداخت کردم و طبق قانون خود سایت طی حداکثر 14 روز کاری باید ارسال انجام میشد که بعد از گذشت 12 روز از تاریخ خرید به بنده پیام دادند که برای سفارش من 40 روز کاری زمان میبرد و بنده انصراف از سفارش را دادم ولی پیام دادند که پول بنده را پس از سی روز کاری برمی گردانند در صورتیکه در قوانین خود سایت موبایلی بازگشت پول حداکثر 7 روز می باشد و حتی دیگر جواب بنده را ندادند و در ضمن در خود سایت از نماد اعتماد الکترونیکی استفاده کرده اند که یعنی سایت موبایلی دارای این نشان است اما وقتی روی آن کلیک میکنیم میگوید صفحه مورد نظر یافت نشد .

davood · ۲۷ تیر ۱۴۰۰ در ۳:۱۸ ب٫ظ

با سلام و خسته نباشید بنده برای خرید گوشی تلفن همراه از سایت موبایلی آی آر mobaili.ir اقدام کرده و پول آن را همراه با هزینه پستی از طریق درگاه اینترنتی پرداخت کردم و طبق قانون خود سایت طی حداکثر 14 روز کاری باید ارسال انجام میشد که بعد از گذشت 12 روز از تاریخ خرید به بنده پیام دادند که برای سفارش من 40 روز کاری زمان میبرد و بنده انصراف از سفارش را دادم ولی پیام دادند که پول بنده را پس از سی روز کاری برمی گردانند در صورتیکه در قوانین خود سایت موبایلی بازگشت پول حداکثر 7 روز می باشد و حتی دیگر جواب بنده را ندادند و در ضمن در خود سایت از نماد اعتماد الکترونیکی استفاده کرده اند که یعنی سایت موبایلی دارای این نشان است اما وقتی روی آن کلیک میکنیم میگوید صفحه مورد نظر یافت نشد .

  کارشاس حقوقی وینداد · ۴ مرداد ۱۴۰۰ در ۱۰:۵۶ ق٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

Zeynab · ۳۱ تیر ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۵ ق٫ظ

من از سایت تل کتاب کتاب خریدم
چون من به ویراست قدیم یه کتابی احتیاج داشتم و فقط همین سایت عکس ویراست قدیم و داشت
بعد برای من همون ویراست جدید و که همه ی سایت ها دارن فرستادن بعد کتاب و براشون طبق خواستشون مرجوع کردم
۲۰روز الکی جواب های الکی میدادن که کتاب هنوز نرسیده دستمون و شما شماره کارت بدید و فلان و بهمان
آخرشم نصف مبلغ و واریز کردن بعدش که بعد از چند دفعه تماس جواب دادن به شدت بی ادبانه صحبت کردن و گفتن ما هزینه ی پست و پس نمیدیم فقط نصف باقی مونده ی قیمت کتاب و میدیم و به شدت بی ادب بودن و گفتن شما مگه میخوای جلد کتاب و بخونی؛ اصلا برو شکایت کن و… به نظرم حتی سمت فروشگاه تل کتاب هم نرید

  کارشاس حقوقی وینداد · ۴ مرداد ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۵ ق٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

حسین ق · ۷ مرداد ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۴ ب٫ظ

پیگیری شکایت در ای نماد چطوریه؟اخه گویا همین که فروشنده شکایت رو رویت کنه و فقط یک جمله هرچند نامربوط ب شکایت بنویسه،تبرئه میشه و پرونده مختومه میشه.در ای نماد از فروشگاه اورج کالا بخاطر عدم بازگشت وجه شکایت کردم و اومد یک خطر جواب نامربوط نوشت و انگار دیگه هیچ خبری نیست.ممنون میشم راهنمایی کنین ک برای پیگیری شکایت در ای نماد باید چکار کنیم

Zahra · ۹ مرداد ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۰ ق٫ظ

سلام روز بخیر من از یه آنلاین شاپ تو اینستاگرام که قبلا ازش خرید کرده بودم یه شال سفارش دادم که رنگش با رنگ عکس مغایرت داره و اصلا به من رنگش رو نگفتن حالا میگم با هزینه خودم تعویض کنین که یه چیزی باشه قابل استفاده باشه میگن تعویض یا مرجوع نداریم من پرسیدم گفتن اینجور مغایرت ها رو میشه از طریق پلیس فتا بررسی کرد من باید چیکار کنم الان؟ آدرس پستی شونم رو بسته نزدن

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۵:۲۱ ب٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

sattar · ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۹ ب٫ظ

با سلام
من4/16 از سایت موبایلی انترنتی گوشی خرید کردم طبق گفتشون ی هفته الا 13 روز طول میکشه تا کالا برسه اما بعد ده روز پیام دادن که به دلیل مشکل در تامین کالا باید حدود 40 روز صبر کنید یا برای لغو درخواست 30 روز منتظر بمانید وبرای پیگیری سفارش هم تلفن وایمیل جواب داده نمیشود فقط از واتساپ;
بعد 20 روز که خواستم پیگیر بشم دیدم سایتشون نیست کلا هرچی میزنم وارد نمیشه حتی با فیلتر هم نشد شمارهاشون همه خاموش واتساپ خاموش ایمیل هم میزنه پیدا نشد
بخدا موندم چیکار کنم فقط ی رسید pdf ازشون دارم حتی پول هم برام نمونده بخوام برم مراجع قضایی و اینا خواهشا اگه کسی بتونه دکمک کنه ممنون میشم پول هم در حد توان میدم فقط این مشکلمو حل کنید
اسم سایت:mobaili.ir

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۵:۱۷ ب٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

sattar · ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۳ ب٫ظ

در سایت نماد اعتماد هم ثبتنام کردم هیچ جا واسه ثبت شکایت پیدا نکردم مشخصاتمو تکمیل کردم بارگذاری مدارک همه چی تکمیل خواهشا راهنمایی کنید کجا ثبت شکایت کنم

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۵:۱۷ ب٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

محمد یاسین · ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ در ۷:۳۴ ب٫ظ

سلام بنده از سایت وینی لند گوشی خرید کردم ؛ولی بعد از دو ماه کالا را ارسال نمیکند.دارای نماد هم هست؛از طریق اتحادیه و اینماد هم شکایت کردم ولی پاسخی نداده است؛ثبت نام در پلیس فتا هم نمیشود انجام دادو تنها در پاسخ به اینماد گفته چون از سایت کلاهبرداری شده ؛ پلیس اطلاعات حسابهای شرکت را بسته اند؛ تکلیف چیست؛چکار کنم؟؟ ممنون

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۵:۱۶ ب٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

محمد · ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ در ۲:۰۶ ق٫ظ

با سلام
بنده از سایتی که دارای نماد الکترونیکی است هندزفری ایرپاد با گارانتی ۱۸ ماهه معتبر شرکتی(اریان گستر) خرید کردم ولی چیزی که واسم اومد گارانتی ۱۲ ماهه(کیهان تجارت) اومده که این شرکت من قبول ندارم نماد تقلبی داره ولی میگن چون باز کردی نمیتونیم کاری کنیم
بنده پول گارانتی ۱۸ ماهه دادم ولی ۱۲ ماهه فرستادن
در فاکتور فروششون که واسم اومده هم گارانتی ۱۸ ماهه زدن
ایا میتونم شکایت کنم؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۵:۱۳ ب٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

888 · ۵ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۱ ب٫ظ

با سلام
1.شکایت از طریق پلیس فتا اصلا امکانپذیر نیست تاوقتی که در دادسرا شکایت نکرده باشید.
2.شکایت در اینماد هم بسیار بی فایده است و مثل اظهارنامه در دادگاه است که در آخر میگویند به مرجع ذی صلاح ارجاع شد اما حتی بعد از سه چهار ماه هم کوچکترین اقدامی نمیشود که اصلا بفهمی به کدام مرجع ذیصلاح رفته که نرفته است.پس گول نخورید
3.تنها راه شکایت از طریق دادسراست

  r · ۵ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۰ ب٫ظ

  با تشکر از وینداد که لینک شکایت در پلیس فتا رو گذاشتن من قبلا هرچه تلاش کردم نتونستم این لینک رو پیدا کنم والبته باید در دادسرای جرائم رایانه ای هم شکایت کرد.
  1.در مورد شکایت در اینماد به هیچ وجه گول ارسال به مرجع ذیصلاح رو که آخر شکایت بهتون میگه نخورید چون به هیچ وجه کوچکترین پیگیری انجام نمیشه پس بیخود معطل اینماد نشید. 2. البته حتما در کنار شکایت در دادسرا و پلیس دراینماد هم شکایت کنید ولی پیگیری قضایی نمیشه.و اگه طرف اینمادش مدتش خیلی تمدیدشده باشه اصلا تا دوسال هم بدون کوچکترین کسر امتیازی به شکایت شما رسیدگی نمیکنه. اینماد خودش یک اعتمادکاذب برای سایت ایجاد میکنه و اصلا تعدادشکایتها از سایت رو روی مجوزسایت نشون نمیده. فقط تعداد پاسخ نداده ها رو میده. یعنی به حاضرجوابی فروشگاه اینترنتی امتیاز میده.

محمد · ۷ شهریور ۱۴۰۰ در ۰:۲۶ ق٫ظ

البته من خودم خواستم که به سایت پلیس فتا بروم و موضوعى را مطرح کنم اصلا باز نشد. حالا دقیقا نمى دانم براى کاربران خارجى اینطور است یا اینکه در ایران هم باید از هفت خوان رستم گذشت تا بتوان به سایت دسترسى پىدا کرد, در هر حال امیدوارم محدویت IP address باشد. در هر صورت جهت آگاهى کاربران در ایران سایت ذیل در مورد دان لود ۲۰۰۰ برنامه به زبان ویژوال بیسیک مواظب باشید این برنامه ها حاوى ویروس آنهم از نوع خطرناک تروجان Trojan است. علیرغم اینکه من به سایت نامه فرستادم که این لینک را حذف کند اما توجهى نکرده است
https://aghazeh.com/2000-visual-basic-projects-34785/

  محمد · ۷ شهریور ۱۴۰۰ در ۰:۳۰ ق٫ظ

  در مورد نظریه بالا و در رابطه با سایت ناقل ویروس تروجان باید تصحیح کنم که علامت / اسلاش در جلوى آدرس اضافه چاپ شده و نباید باشد. بنابراین آدر س صحیح به این صورت است.
  https://aghazeh.com/2000-visual-basic-projects-34785

عبداله · ۹ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۱ ق٫ظ

من از یک فروشگاه اینترنتی در رشت سفارش ۷ عدد گوشی سامسونگ داده بودم و بعد از ۱۰ روز که قیمت گوشیها خیلی بالا رفته بود زنگ زدن گفتند شماره شبا بفرستید تا پولتان را پس بدهیم
الان من چطور میتونم ازشون شکایت کنم

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۴:۵۸ ب٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

Yasaman · ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ در ۹:۳۴ ق٫ظ

سلام.
من ۲۶شهریور ماه گوشی خریداری شده از سایت تیمچه پس یک ماه ثبت شد سفارش، بدستم رسید.
پس از بازگشایی و شروع ب استفاده، متوجه نقص فنی در گوشی شدم. کالا را در بازه زمانی مندرج در قوانین فروشگاه(۱۰ روز) و ب همان نحوی ک ذکر شده بود، مرجوع کردم.
پس از ۷۲ ساعت بررسی فنی و تایید مشکل دستگاه، خدمات پس از فروش درخواست مرجوعی رو ب دلیل ریجستری شدن گوشی!! رد کردند. و میفرمایند،چون ریجستری کردی، پلمپ باز شده مرجوع نمیشه.(اگر استفاده نشه، پس چجوری باید ب ایراد گوشی پی برد)
من این گوشی رو بصورت اقساط خریداری کردم ب مبلغ ۷،۱۹۰،۰۰۰ تومان. ک تا امرو ۴ قسط رو پرداخت کردم
میتونم شکایت کنم؟ از کدام طریق؟
سپاسگزار از. راهنمایتون

  کارشاس حقوقی وینداد · ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۴:۵۷ ب٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

سمیرا · ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ در ۸:۳۷ ب٫ظ

سلام من امروز از سایت نایس مزون سه تا شلوار خریدم ، توی سایت اشتباها کد یه شلوار دیگه ای رو وارد کردم که قیمتش دقیقا همون مبلغ شلوار مورد نظرم هست . به ساعت هم نکشید متوجه اشتباهم شدم و بهشون اعلام کردم که من اشتباها کد یه شلوار دیگه رو وارد کردم . ولی به هیچ وجه جوابگو نیستن و میگن فاکتور صادر شده و کاریش نمیتونیم بکنیم . چیکار میتونم بکنم ؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۹ آبان ۱۴۰۰ در ۲:۴۳ ب٫ظ

  با سلام
  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید.: https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

احسان · ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ در ۸:۳۰ ب٫ظ

سلام، خسته نباشید.
من چند وقت پیش از یه سایت خرید کردم و باهاش به مشکلاتی خوردیم من از طریق سایت ای نماد ازشون شکایت کردم و بعد یه مدت پول من رو پس دادن و الآن بهم زنگ زدن که برو شکایتت رو پس بگیر و الآن من نمیدونم که چطور باید این کارو انجام بدم!
در واقع وارد حسابم توی سایت ای نماد که میشم همچین قسمتی رو نداره که بشه شکایت رو پس گرفت یا بگیم که مشکلمون حل شده!
ممنون میشم در این رابطه بهم کمک کنید.

حسین · ۲۲ آبان ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۷ ق٫ظ

از داروخانه انلاین شیدر دارو https://shiderstore.com سفارش دادم یه مقدارش حذف کردند قرار شد پولش واریز کنن که واریز نکردن. مابقی جنس ها هم بدستم نرسید. تلفن و واتساپ هم جواب نمیدند. دارای نماد ای نماد نیز هست.
ثبت شکایت به دو روش اول انجام دادم که یا سایت مشکل داشت یا شکایت ثبت نمیشد. لطفا مراحلی که بالا نوشتین خودتون یکبار انجام دهید بعد در سایتتان بذارید.

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ آبان ۱۴۰۰ در ۱۲:۳۶ ب٫ظ

  با سلام
  شما می تواند مشکلات فنی این سایت را به کمک راه های ارتباطی همان سایت پیگیری کنید.
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

نیلوفر محسنی · ۲۲ آبان ۱۴۰۰ در ۱۱:۵۲ ب٫ظ

سلام من رفتم در سایت پلیس فتا ولی قسمت تخلف سایت اینترنتی رو میزنم همش مینویسه صفحه مورد نظر یلفت نشد. سرکاری نیست این سایت؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۳۰ آبان ۱۴۰۰ در ۱۲:۳۴ ب٫ظ

  با سلام
  سایت پلیس فتا به آدرس زیر معتبر است:
  https://csirc.cyberpolice.ir/
  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

ناشناس · ۲۵ آبان ۱۴۰۰ در ۳:۱۰ ب٫ظ

سلام.
من خودم از یک فروشگاه اینترنتی که اینماد هم داشت، یک لپتاپ خریدم اما فروشنده لپتاپ رو نفرستاد و به تلفن هم جواب نمیداد. از هر طریقی هم که بگید شکایت کردیم، شکایت حقوقی، کیفری، اینماد و … هیچ کدوم تاثیری نداشت. من از همتون خواهش می کنم که به هیچ وجه از اینترنت (مگر خیلی سایت معتبری باشه در حد دیجیکالا) خرید نکنید. فشار روحی روانی از دست دادن پولی که با ژحمت به دست اومده، غیرقابل تحمله. لطفا به خودتون ذحم کنید از هیچ سایتی غیر معتبری (حتی اگه اینماد داشته باشه) خرید نکنید.

پیکانی · ۸ آذر ۱۴۰۰ در ۶:۲۹ ب٫ظ

سلام.خسته نباشید.من از یه فروشگاه تلگرامی،البوم یک خواننده ی خارجی رو خریدم.موقع خرید قرار بود البوم 2 ماهه برسه.ولی بعد از 9 ماه البوم رو با کلی سرو و صدا تحویل دادن و الان که رسیده البوم پاره شده از چند جا.امکان صبت شکایت هست؟از اونجایی که البوم خواننده ی خارجیه بازم میشه شکایت کرد؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ در ۶:۱۹ ب٫ظ

  سلام،

  سلام، بله امکان ثبت شکایت وجود دارد. در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید:

  https://csirc.cyberpolice.ir/

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

سلام · ۱۰ آذر ۱۴۰۰ در ۲:۱۵ ق٫ظ

با سلام و احترام
بنده از یک فروشگاه اینترنتی که اینماد داره گوشی موبایل خریدم و وقتی در کامنتهای مشتریان دیدم بعضی ها نوشتن کلاهبردارن کالایی تحویل نمیدن یا بعضی نوشتن بعد از چند ماه تحویل میدن انصراف دادم و گفتن پول برمیگردونن ولی از کامنتا فهمیدم که به بعضیا هنوز پولشون ندادن اگر شکایت کنم تقریبا تا چه مدت بعد به پولم میرسم ؟ و چقدر باید برای شکایت هزینه کنم؟
و اینکه شهر سکونت من با شهر مکان فروشگاه متفاوت هست آیا برای پیگیری پرونده من باید به شهر محل فروشگاه برم یا از شهر خودم تمام مراحل قضایی قابل پیگیری هست؟
با تشکر

  کارشاس حقوقی وینداد · ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ در ۶:۱۸ ب٫ظ

  سلام،

  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید:

  https://csirc.cyberpolice.ir/

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

علیرضا · ۲۵ آذر ۱۴۰۰ در ۵:۴۹ ب٫ظ

سلام من از یک سایت گوشی m12 خریداذی کردم ولی بهم پیام دادن و گفتن موجود نیست و پولو پس میدم ولی درسایت موجود بود و قیمت را افزایش داده بودن امکان شکایت هست

  کارشاس حقوقی وینداد · ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ در ۶:۱۰ ب٫ظ

  سلام،

  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید:

  https://csirc.cyberpolice.ir/

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

امیر · ۱۹ دی ۱۴۰۰ در ۳:۳۱ ب٫ظ

سوالی داشتم.
آیا در سایت های فروشگاهی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستن برداشت وجه کالای خریداری شده بعداز احراز و تاییده ارسال کالا مثلا توسط پست که معمول هست، نیست؟

  کارشاس حقوقی وینداد · ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ در ۶:۰۳ ب٫ظ

  سلام،

  سوال شما مبهم است، در صورت امکان توضیحات بیشتری جهت پاسخگویی ارائه بفرمایید.

  با احترام،
  تیم حقوقی وینداد

kaj1 · ۲۸ دی ۱۴۰۰ در ۱:۳۹ ب٫ظ

سلام خسته نباشید
ببخشید ما یک محصول ساخته ایم که برای نرم افزار کامپیوتری میباشد و به صورت دانلود می باشد و یک سایت اومده و محصول ما رو دزدیده و اون رو با قیمت خیلی پایین تر قرار داده . اگه بخواهم که از طریق قضایی شکایت کنم لطفا من رو راهنمایی کنید

  کارشاس حقوقی وینداد · ۷ اسفند ۱۴۰۰ در ۶:۱۱ ب٫ظ

  سلام،

  شما می توانید با استناد به قوانین قواعد مالکیت فکری، در صورتی که ثابت کنید پیش از عرضه در این وبسایت این نرم افزار را ساخته و سورس کد آن را را به طور اختصاصی خودتان نوشته اید، می توانید در مراجع قضایی طرح دعوی کنید فروش اپلیکیشن خود در آن وبسایت را متوقف کنید.

  با احترام،
  تیم حقوقی وینداد

الی · ۸ اسفند ۱۴۰۰ در ۳:۴۶ ب٫ظ

سلام من از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی توی توی شکایت دارم چرا این سایت نباس نظارتی روش باشه
من ی خرید داشتم ب مبلغ ۸ میلیون فهمیدم ارزش این کالا یک تومن هم نیست من خریدار از کجا باس قیمت این محصول میدانستم
و اینک از ی فروشنده محترم پرسیدم اذعان داشتن ک محصول ۳۰۰ هزار تومنی رو ۱۲۰۰ میفروشن ینی ۴ برابر گرونفروشی
ما از کجا میدونستیم این قیمتا اینقدر متفاوت است با بقیه جاها قیمتا شرعی عرفی قانونی نیستن
ودراخر از فروشگاه توی توی دلم میخاد ک برکت از کسب کارشون بره بسته شه چون تمام پولی ک داشتم رفت خدا ازت نمیگذره مردک دزد تو ۷ تومن از جیب من برداشتی گذاشتی تو جیبت
بکجا شکایت کنم تخلف گرون فروشی

  کارشاس حقوقی وینداد · ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ در ۶:۳۵ ب٫ظ

  سلام،

  در صورتی که قصد شکایت از فروشگاه اینترنتی را دارید لطفا از طریق سایت پلیس فتا به نشانی زیر و یا با مراجه به دادسرای جرائم رایانه‌ای شهر خود، شکایت خود را ثبت نمایید:

  https://csirc.cyberpolice.ir/

  با احترام
  تیم حقوقی وینداد

اگر سوالی دارید بپرسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه هفتگی
عضویت در خبرنامه

close-link