اگر نگران سلامت حقوقی کسب‌وکار خود هستید، فقط با یک جلسه آنالیز رایگان راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.
فقط با یک جلسه آنالیز رایگان، راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.
اگر نگران سلامت حقوقی کسب‌وکار خود هستید، فقط با یک جلسه آنالیز رایگان راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.

ثبت درخواست ثبتی

ما در وینداد، تمامی خدمات ثبتی مورد نیاز کسب‌وکارها را بدون نیاز به حضور شما در اداره ثبت شرکت‌ها یا سایر مراکز، به‌صورت آنلاین، در کمترین زمان و با شفافیت کامل انجام می‌دهیم.

خدمات ثبتی وینداد

ثبت برند
ثبت برند یا علامت تجاری یکی از ملزومات مهم توسعه هر کسب‌وکاری است. شرکت‌ها و کسب‌وکارها با ثبت علامت تجاری سعی دارند تا تجارت خود را به شکلی متمایز و ممتاز مطرح کنند و از حقوق مالکیت فکری خود حفاظت کنند.
ثبت شرکت
تاسیس هر شرکت تجاری، مستلزم طی کردن فرآیند ثبت شر‌کت است.در واقع ثبت شر‌کت برای یک کسب‌وکار علاوه بر افزایش سود تجاری، امنیت حقوقی زیادی نیز به دنبال می‌آورد. ما در وینداد با داشتن سیستم ثبت شرکت قادر هستیم خدمات مورد نیاز ثبت شرکت‌های تجاری را در سریع‌ترین زمان، با شفافیت کامل و با کم‌ترین هزینه ارائه کنیم.
تغییرات شرکت
صاحبان شرکت‌ها یا موسسه‌های ثبت شده ممکن است بعد از ثبت تصمیم به تغییرات شرکت بگیرند. بابت هر نوع تغییری در شرکت باید جلسه‌ای برگزار شود تا تصمیم آن توسط صاحبان شرکت گرفته شود و برای عملی کردن این تصمیم به اداره ثبت شرکت‌ها اعلام نمایند تا این تغییر در آن اداره, ثبت و به کلیه افراد حقیقی و حقوقی (اداره مالیات, روزنامه رسمی, روزنامه کثیر الانتشار, بانک‌ها و غیره) اطلاع دهند.
کارت بازرگانی
صاحبان شرکت‌ها اگر قصد صادرات کالای خود و داد و ستد با شرکت‌های بین‌المللی را دارند، ملزم به اخذ کارت بازرگانی هستند. در واقع تنها با داشتن کارت بازرگانی، می‌توانند صادرات و واردات قانونی را انجام دهند.
انحلال شرکت
برخی شرکت‌ها بعد از فعالیت تجاری‌شان بنابر دلایلی تصمیم می‌گیرند که فعالیت تجاری خود را متوقف کنند. پیشنهاد می‌کنیم اگر شرکت یا موسسه شما فعالیتی ندارد، جهت جلوگیری از ایجاد مشکلاتی مانند بدهی مالیاتی و تامین اجتماعی و … ، شرکت را منحل نمایید.
پلمپ دفاتر
همه شرکت‌ها و اشخاص حقیقی یا حقوقی برای ثبت هزینه‌ها و درآمدهای خود در بازه‌های زمانی روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه و اظهار کردن آنها، موظف به وارد کردن اطلاعات حساب و کتاب خود در دفاتر مالی هستند. این دفاتر برای اینکه مورد قبول اداره مالیات قرار بگیرند و قابل استناد باشند باید پلمپ شوند، به این معنا که باید به امضای نماینده اداره ثبت برسد.
تعیین سهام مشارکت
در نمونه قرارداد مشارکت مدنی و یا موسسین یک استارتاپ ذکر میزان سهم هریک از طرفین بسیار اهمیت دارد و باید میزان سرمایه و سهام طرفین در قرارداد مشخص و ذکر شود. زیرا در صورت عدم ذکر میزان سرمایه طرفین در قرارداد، اصل بر این خواهد بود که میزان سرمایه هر دو طرف به‌صورت مساوی است. سامانه حقوقی وینداد ابزاری را طراحی کرده تا شما بتوانید میزان سهامی که هر یک از شرکا باید دریافت کنند را محاسبه کنید
درخواست مجوز
کسب‌وکارهای نوپا، استارتاپ‌ها و فروشگاه‌های آنلاین برای شروع فعالیت خود علاوه‌بر مجوزهای صنفی مربوط به حوزه فعالیت خود نیاز به اخذ مجوزهای قانونی از جمله اینماد و مجوز اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی دارند.
ثبت خدمات ثبتی

برپایی یک کسب‌وکار یک فرآیند جذاب به نظر می‌رسد و بسیاری از صاحبان سرمایه، ترجیح می‌دهند تا کسب‌وکار خود را از مسیر راه‌اندازی یک شرکت تجاری رونق ببخشند اما تاسیس هر شرکت تجاری، مستلزم طی کردن فرآیندهای ثبتی بسیاری است. با این حال، باید توجه داشت که ثبت خدمات ثبتی فرآیندی تخصصی است که برای موفقیت در آن نیاز به دانش و مهارت حقوقی است. تجربه نشان داده است که کسب‌وکارهایی که بدون بهره‌مندی از تخصص حقوقدانان و مشاوران حقوق شرکت‌ها فرآیند ثبتی را پیش برده‌اند، اغلب با اتلاف هزینه و زمان در این مسیر روبرو شده‌اند. در راستای ارائه کامل خدمات مورد نیاز حقوقی و ثبتی به شرکت‌ها و مشتریان، گروه کارشناسان و مشاورین حقوقی وینداد ما با داشتن تیمی جوان، متخصص و با سابقه آماده ارائه تمامی خدمات ثبتی می‌باشد.

هرآنچه درمورد مسایل حقوقی کسب و کار خود نمی دانید

تفاوتی ندارد یک کسب و کار کوچک داشته باشید یا یک هلدینگ بین المللی، در برابر چالش‌های حقوقی همواره نیاز به یک مشاور حقوقی با تجربه و قراردادهای منسجم خواهید داشت. وینداد، این امکان را برای شما به ارمغان آورده است تا تمام امور حقوقی و ثبتی خود را بدون دغدغه و به صورت یکپارچه به تیم متخصص و باتجربه‌ای بسپارید که سال‌ها در این حوزه فعالیت داشته و به انواع مسائل و قوانین کسب و کار تسلط بالایی دارند.

آنالیز حقوقی رایگان

مزایای خدمات ثبتی وینداد

مزایای خدمات ثبتی وینداد

قیمت ثابت و بدون تغییر خدمات

تضمین قیمت بدون توجه به سرمایه اولیه شما

پشتیبانی آنلاین و لحظه‌ای کارشناسان

گزارش‌دهی مرحله‌به‌مرحله از روند تغییرات و ثبت

صرفه‌جویی در زمان

حفاظت از اطلاعات موجود در مدارک و اسناد

وینداد مورد تایید مدیران کسب‌وکارهای ایرانی

آقای فلاح، مدیرعامل شرکت فرابرد ارتباطات بازار

امسال رو با وینداد شروع کردیم. کارشناسان خبره بسیار فعال و پیگیری در زمینه های مختلف دارند و امور ثبتی و قراردادی و ... رو به مجموعه وینداد سپردیم و امیدوارم که این همکاریمون برای سال بعد هم ادامه دار باشه آقای کلانتری، مدیرعامل شرکت سیستم افزار الماس شمال ما قبل از وینداد خیلی تجربه همکاری حقوقی دیگه‌ای رو نداشتیم، از وقتی با وینداد اشنا شدم حس کردم کسب و کار خوبیه و طی همکاری‌ای که وجود داشته تیم وینداد تمام انتظارات مار رو برآورده کرده

آقای فلاح، مدیرعامل شرکت فرابرد ارتباطات بازار
خانم مونا زندی، مدیرعامل معمار داده پرداز هوشمند تیبا

ما از خدمات وینداد راضی هستیم، بخش های مختلفی از نیازهای حقوقی ما در حوزه قراردادها و امور ثبتی توسط تیم حقوقی وینداد به شکل مقرون به صرفه و با کیفیت خوبی انجام شد

خانم مونا زندی، مدیرعامل معمار داده پرداز هوشمند تیبا
رضا کیا، مدیرعامل شرکت راهکار هوشمند پیراد

ما مدتی هست از اشتراک حقوقی وینداد استفاده می‌کنیم و نظر تمام همکاران و مدیران مجموعه نسبت به وینداد و ارائه خدمات کاملا مثبت بوده است. در موضوع حقوقی لازم هست که حقوقدان با مباحث حقوقی روز و اصطلاحات و بخشنامه ها کاملا مسلط باشه که این موضوع در وینداد خیلی خوب بود. خدمات وینداد از نظر قیمتی نیز بسیار به صرفه بود

رضا کیا، مدیرعامل شرکت راهکار هوشمند پیراد
محسن حاجی زاده، مدیرعامل ویترین نت

با توجه به اینکه شرایط حقوقی استارتاپ متفاوت از سایر کسب و کار هاست و ویترین نت نیز از امر مستثنا نیست، دائما برای موارد مختلف نیاز به مشاوره حقوقی داریم. مجموعه وینداد این کار را برای ما ارزان و آسان انجام می‌دهد.

محسن حاجی زاده، مدیرعامل ویترین نت
محسن ملایری، مدیرعامل آواتک

هنگامی‌که صحبت از کسب‌وکار می‌شود، رویه‌های حقوقی صحیح، مانند ستون‌هایی است که پایداری و ایستایی شرکت را حفظ می‌کند. پلتفرم حقوقی وینداد به ما کمک کرد تا بهترین شیوه‌های به کار گرفته شده در کسب‌وکارهای جهانی را فهمیده و آن‌ها را بر اساس قوانین ایران به‌صورت داخلی مورداستفاده قرار دهیم

محسن ملایری، مدیرعامل آواتک

سوالات متداول

مدت زمان انجام خدمات ثبتی در وینداد، ۱۰ تا ۱۵ روز کاری می‌باشد.

هزینه خدمات ثبتی در وینداد، ثابت و شفاف است. بسته به خدمت مورد نظر شما قیمت‌ متفاوت خواهد شد. شما می‌توانید قیمت اعلام شده را پس از ثبت درخواست خدمت مربوطه مشاهده کنید.

بسته به نوع خدمات ثبتی درخواستی، مدارکی که باید ارائه دهید متفاوت خواهد بود. پس از انتخاب خدمت مورد نظر، لیست مدارک مورد نیاز برای شما نمایش داده خواهد شد.

بله اما از آنجایی که خدمات ثبتی قواعد خاص خود را دارند و یا بعد از ثبت در سامانه و پست کردن مدارک ممکن است اشتباه رخ دهد و درخواست شما رد شود پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که قبلا این فرآیند را انجام نداده‌اید با کارشناسان ثبتی ما مشورت کنید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد