اصول حقوقی شروع یک کسب و کار

اصول حقوقی شروع یک کسب و کار

برای دانلود رایگان این کتاب فرم زیر را پر کنید.

مرحله 1

مرحله 2

دانلود

بعدی
قبلی
بعدی
بررسی سلامت حقوقی کسب‌وکار شما

تمامی اصول حقوقی راه‌اندازی تا پیشبرد کسب‌وکارتان که به آن نیاز دارید!

یکی از چالش‌های کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکارهای ایرانی، نداشتن آشنایی کافی با مسائل حقوقی و قانونی است. کتاب «اصول حقوقی شروع و پیشبرد کسب‌وکار» به عنوان راهنمای جامع حقوقی برای صاحبان و مدیران کسب‌وکار طراحی شده است تا به شما کمک کند از بروز مشکلات حقوقی و خسارت‌های جبران‌ناپذیر در مراحل مختلف کسب‌وکار از راه‌اندازی تا توسعه فعالیت جلوگیری کنید.
در این کتاب با موضوعاتی مثل قراردادهای استخدامی، مشارکت، سرمایه‌گذاری، تشکیل و ثبت انواع شرکت، شرکت‌های دانش‌بنیان، قراردادهای حفاظت از کسب‌وکار و مالکیت فکری به‌طور کامل آشنا خواهید شد.

Raised Image

یکی از الزامات حفظ کسب‌وکار، توجه به امور حقوقی در تمامی چرخه‌ی عمر شرکت است. گروه وینداد با تلاشی تحسین برانگیز و در قالب مستندی منسجم به اهم نکاتی پرداخته است که علاقه‌مندان ایجاد یک کسب‌وکار جدید یا مدیران کسب‌وکارهای نوبنیاد باید آنها را بدانند و به آنها توجه کافی داشته باشند.

دکتر شهاب جوانمردی - مدیر‌عامل فناپ

Raised Image

با بی‌میلی کامل کتاب رو دانلود کردم و شروع کردم به سرعت ورق زدن. اما چند لحظه بیشتر طول نکشید تا هیجان زده بشم. موضوعات و اصطلاحاتی که در طول چندین ماه و به سختی، غیر متمرکز و حتی در برخی موارد غلط یادگرفته بودم، منظم و منسجم در یک کتاب کوتاه و البته با گرافیک جذاب جمع شده بود. خوشحالم از کار خوبی که وینداد انجام داده و البته خوشحال ترم که کتاب را به صورت آزاد عرضه می‌کند.

پویا پیرحسینلو - مدیر‌عامل ابرآروان

بررسی سلامت حقوقی کسب‌وکارها

بررسی سلامت حقوقی ویژه صاحبین کسب‌وکار

آنالیز حقوقی رایگان وینداد این امکان را به شما می‌دهد تا خطرات و تهدیدهای حقوقی مجموعه خود را شناسایی کنید و درصدد رفع آنها اقدام نمایید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد