مشاوره رایگان آنالیز ریسک‌های حقوقی کسب‌و‌کارها مشاوره رایگان آنالیز ریسک‌های حقوقی کسب‌و‌کارها

صفر تا صد ثبت شرکت خود را به وینداد بسپارید

ما در وینداد خدمات مورد نیاز ثبت شرکت‌های تجاری را در سریع‌ترین زمان، با شفافیت کامل و با کم‌ترین هزینه ارائه می‌کنیم.

درخواست ثبت شرکت

ثبت شرکت اقدامی قانونی است که می‌تواند کسب‌وکار شما را به بهترین شکل در مسیر رشد و توسعه هدایت کند و به آن وجهه معتبر قانونی دهد. هرچه اعتبار یک کسب‌وکار افزایش یابد، جذب سرمایه، گسترش تجارت و تنظیم قراردادهای کلان نیز آسان‌تر صورت می‌گیرد.

تضمین قیمت بدون توجه به سرمایه اولیه شرکت شما

ثبت شرکت در وینداد

هزینه ثبت شرکت در وینداد ثابت و غیرقابل تغییر است. یعنی ما در وینداد بدون توجه به سرمایه اولیه شرکت شما قیمت‌گذاری می‌کنیم و تضمین می‌کنیم که هزینه‌ای را که در همان ابتدا به شما اعلام می‌کنیم تا زمانی که شرکت شما را ثبت می‌کنیم تغییر نخواهد کرد.

فکر برتر ثبتی نو ملاصدرا موسسه گاج

اگر به شرکت‌های ثبتی دیگر مراجعه کرده باشید یا با آنها تماس گرفته باشید متوجه شده‌اید که معمولا هر کدام از این دفاتر ثبتی یا با توجه به میزان سرمایه اولیه شرکت شما هزینه گزافی را برآورد می‌کنند یا قیمت‌های مختلفی دارند که در هر مرحله از ثبت شرکت هم قیمت آن بالا می‌رود.
پس حتما در زمان استعلام هزینه از دفاتر ثبتی به قیمت‌های اعلام شده دقت کنید.

ثبت موسسه غیر تجاری برای بخشی از فعالیت‌هایی که جنبه غیرتجاری دارند (‌یعنی هدف صادرات و واردات ندارند) و در عین حال باید به صورت مشترک، توسط چند نفر انجام شوند صورت می‌گیرد. مهم‌ترین موضوعات ثبت موسسه غیرتجاری که ماهیت تجاری ندارند در قالب امور آموزشی، حقوقی، انجمن‌ها، خیریه‌ و امور عام المنفعه، فرهنگی، هنری، ورزشی قرار می‌گیرند.
پس اگر قصد ثبت شرکت دارید فراموش نکنید که امور تجاری در این موسسه‌ها امکان پذیر نخواهد بود.

شرکت سهامی خاص یکی از پرمتقاضی‌ترین و رایج‌ترین شرکت‌هایی است که در ایران ثبت می‌شود چرا که تمامی سرمایه شرکت توسط موسسین آن تامین می‌شود و موسسان شرکت در واقع سهامداران اولیه شرکت محسوب می‌شوند. شما برای ثبت شرکت سهامی خاص، باید حداقل ۳ نفر سهام‌دار و ۲ بازرس داشته باشید. شرکت سهامی خاص بلافاصله پس از انجام دادن اقدامات اولیه از قبیل ۱-امضای اساسنامه ۲- تعهد سرمایه ۳- انتخاب مدیران و بازرسان، به وسیله موسسان تشکیل می‌شود
اگر شما و شرکایتان افرادی هستید که قصد فعالیت تجاری و توسعه شرکت دارید، ثبت شرکت سهامی خاص برای شما مناسب است.

از آنجایی که تشریفات و مقررات قانونی ثبت شرکت مسئولیت محدود نسبت به سایر شرکت‌های تجاری محدودتر و به‌راحتی قابل تاسیس است، شرکت با مسئولیت محدود یکی از پرطرفدارترین شرکت‌ها برای ثبت در ایران است. این نوع شرکت با حداقل ۲ شریک قابل ثبت است و به همین خاطر در این شرکت‌ اصل بر این است که شرکا یکدیگر را می‌شناسند و به همدیگر اعتماد دارند. شرکت با مسئولیت محدود تنها شرکتی است که می‌تواند هیات مدیره نداشته باشد. در این حالت شما در شرکت تنها یک نفر مدیر انتخاب می‌کنید که تمامی اختیارات و وظایف هیات مدیره بر عهده او قرار دارد به همین خاطر نحوه اداره این شرکت‌ها عمدتا به توافق شرکا واگذار می‌شود.
ثبت این شرکت برای افرادی مناسب است که به شرکای خود اعتماد کامل دارند و تصمیم ندارند در آینده از افراد غیر از شرکای شرکت، سرمایه‌گذار جذب کنند.

مدارک مورد نیاز

کپی شناسنامه

کارت ملی

کد ثنا

فرآیند ثبت شرکت

ثبت درخواست و ارسال مدارک مشتری

پرداخت مبلغ اعلامی

ثبت اولیه شرکت در سامانه

تایید نام شرکت

تنظیم مدارک و ارسال به اداره

ثبت نهایی شرکت

وینداد مورد تایید کسب و کارهای ایرانی

آقای فلاح، مدیرعامل شرکت فرابرد ارتباطات بازار

امسال رو با وینداد شروع کردیم. کارشناسان خبره بسیار فعال و پیگیری در زمینه های مختلف دارند و امور ثبتی و قراردادی و ... رو به مجموعه وینداد سپردیم و امیدوارم که این همکاریمون برای سال بعد هم ادامه دار باشه آقای کلانتری، مدیرعامل شرکت سیستم افزار الماس شمال ما قبل از وینداد خیلی تجربه همکاری حقوقی دیگه‌ای رو نداشتیم، از وقتی با وینداد اشنا شدم حس کردم کسب و کار خوبیه و طی همکاری‌ای که وجود داشته تیم وینداد تمام انتظارات مار رو برآورده کرده

آقای فلاح، مدیرعامل شرکت فرابرد ارتباطات بازار
مونا زندی، مدیرعامل معمار داده پرداز هوشمند تیبا

ما از خدمات وینداد راضی هستیم، بخش های مختلفی از نیازهای حقوقی ما در حوزه قراردادها و امور ثبتی توسط تیم حقوقی وینداد به شکل مقرون به صرفه و با کیفیت خوبی انجام شد

خانم مونا زندی، مدیرعامل معمار داده پرداز هوشمند تیبا
رضا کیا، مدیرعامل شرکت راهکار هوشمند پیراد

ما مدتی هست از اشتراک حقوقی وینداد استفاده می‌کنیم و نظر تمام همکاران و مدیران مجموعه نسبت به وینداد و ارائه خدمات کاملا مثبت بوده است. در موضوع حقوقی لازم هست که حقوقدان با مباحث حقوقی روز و اصطلاحات و بخشنامه ها کاملا مسلط باشه که این موضوع در وینداد خیلی خوب بود. خدمات وینداد از نظر قیمتی نیز بسیار به صرفه بود

رضا کیا، مدیرعامل شرکت راهکار هوشمند پیراد
محسن حاجی زاده، مدیرعامل ویترین نت

با توجه به اینکه شرایط حقوقی استارتاپ متفاوت از سایر کسب و کار هاست و ویترین نت نیز از امر مستثنا نیست، دائما برای موارد مختلف نیاز به مشاوره حقوقی داریم. مجموعه وینداد این کار را برای ما ارزان و آسان انجام می‌دهد.

محسن حاجی زاده، مدیرعامل ویترین نت
محسن ملایری، مدیرعامل آواتک

هنگامی‌که صحبت از کسب‌وکار می‌شود، رویه‌های حقوقی صحیح، مانند ستون‌هایی است که پایداری و ایستایی شرکت را حفظ می‌کند. پلتفرم حقوقی وینداد به ما کمک کرد تا بهترین شیوه‌های به کار گرفته شده در کسب‌وکارهای جهانی را فهمیده و آن‌ها را بر اساس قوانین ایران به‌صورت داخلی مورداستفاده قرار دهیم.

محسن ملایری، مدیرعامل آواتک

سوالات متداول

خیر

خیر.

خیر

تا 3 ماه نام شرکت برای شماست اما اگر به هر دلیلی روند تاسیس به سرانجام نرسد، این نام منقضی می‌شود و باید دوباره به اداره ثبت شرکت‌ها ارسال شود تا مجدد مورد تایید قرار بگیرد.

بله

قانون تجارت حداقل سرمایه شرکت بامسئولیت محدود و سهامی خاص را 100 هزار تومان اعلام کرده است.

بله بعضی از عناوین شغلی را می‌توان کد پستی و آدرس منزل خود را به‌عنوان آدرس شرکت معرفی کرد.

قانون تجارت حداقل سرمایه شرکت بامسئولیت محدود و سهامی خاص را 100 هزار تومان اعلام کرده است.

نام شرکت از 4 سیلاب شروع می‌شود و باید سیلاب‌ها ایرانی و در فرهنگ‌نامه دهخدا دارای معنی باشند ، و اسامی خاص مانند کشور، شهر، ایران ،نوین ،شیراز...قابل قبول نمی‌باشند.

خیر

خیر. فقط شرکت سهامی عام

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد