اگر نگران سلامت حقوقی کسب‌وکار خود هستید، فقط با یک جلسه آنالیز رایگان راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.
فقط با یک جلسه آنالیز رایگان، راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.
اگر نگران سلامت حقوقی کسب‌وکار خود هستید، فقط با یک جلسه آنالیز رایگان راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.

صفر تا صد ثبت شرکت خود را به وینداد بسپارید

ما در وینداد خدمات مورد نیاز ثبت شرکت‌های تجاری را در سریع‌ترین زمان، با شفافیت کامل و با کم‌ترین هزینه ارائه می‌کنیم.

درخواست ثبت شرکت

ثبت شرکت اقدامی قانونی است که می‌تواند کسب‌وکار شما را به بهترین شکل در مسیر رشد و توسعه هدایت کند و به آن وجهه معتبر قانونی دهد. هرچه اعتبار یک کسب‌وکار افزایش یابد، جذب سرمایه، گسترش تجارت و تنظیم قراردادهای کلان نیز آسان‌تر صورت می‌گیرد.

تضمین قیمت بدون توجه به سرمایه اولیه شرکت شما

ثبت شرکت در وینداد

هزینه ثبت شرکت در وینداد ثابت و غیرقابل تغییر است. یعنی ما در وینداد بدون توجه به سرمایه اولیه شرکت شما قیمت‌گذاری می‌کنیم و تضمین می‌کنیم که هزینه‌ای را که در همان ابتدا به شما اعلام می‌کنیم تا زمانی که شرکت شما را ثبت می‌کنیم تغییر نخواهد کرد.

شرکت ها و دفاتر ثبتی فکر برتر ثبتی نو ملاصدرا و موسسه گاج

اگر به شرکت‌های ثبتی دیگر مراجعه کرده باشید یا با آنها تماس گرفته باشید متوجه شده‌اید که معمولا هر کدام از این دفاتر ثبتی یا با توجه به میزان سرمایه اولیه شرکت شما هزینه گزافی را برآورد می‌کنند یا قیمت‌های مختلفی دارند که در هر مرحله از ثبت شرکت هم قیمت آن بالا می‌رود.
پس حتما در زمان استعلام هزینه از دفاتر ثبتی به قیمت‌های اعلام شده دقت کنید.

ثبت موسسه غیر تجاری برای بخشی از فعالیت‌هایی که جنبه غیرتجاری دارند (‌یعنی هدف صادرات و واردات ندارند) و در عین حال باید به صورت مشترک، توسط چند نفر انجام شوند صورت می‌گیرد. مهم‌ترین موضوعات ثبت موسسه غیرتجاری که ماهیت تجاری ندارند در قالب امور آموزشی، حقوقی، انجمن‌ها، خیریه‌ و امور عام المنفعه، فرهنگی، هنری، ورزشی قرار می‌گیرند.
پس اگر قصد ثبت شرکت دارید فراموش نکنید که امور تجاری در این موسسه‌ها امکان پذیر نخواهد بود.

شرکت سهامی خاص یکی از پرمتقاضی‌ترین و رایج‌ترین شرکت‌هایی است که در ایران ثبت می‌شود چرا که تمامی سرمایه شرکت توسط موسسین آن تامین می‌شود و موسسان شرکت در واقع سهامداران اولیه شرکت محسوب می‌شوند. شما برای ثبت شرکت سهامی خاص، باید حداقل ۳ نفر سهام‌دار و ۲ بازرس داشته باشید. شرکت سهامی خاص بلافاصله پس از انجام دادن اقدامات اولیه از قبیل ۱-امضای اساسنامه ۲- تعهد سرمایه ۳- انتخاب مدیران و بازرسان، به وسیله موسسان تشکیل می‌شود
اگر شما و شرکایتان افرادی هستید که قصد فعالیت تجاری و توسعه شرکت دارید، ثبت شرکت سهامی خاص برای شما مناسب است.

از آنجایی که تشریفات و مقررات قانونی ثبت شرکت مسئولیت محدود نسبت به سایر شرکت‌های تجاری محدودتر و به‌راحتی قابل تاسیس است، شرکت با مسئولیت محدود یکی از پرطرفدارترین شرکت‌ها برای ثبت در ایران است. این نوع شرکت با حداقل ۲ شریک قابل ثبت است و به همین خاطر در این شرکت‌ اصل بر این است که شرکا یکدیگر را می‌شناسند و به همدیگر اعتماد دارند. شرکت با مسئولیت محدود تنها شرکتی است که می‌تواند هیات مدیره نداشته باشد. در این حالت شما در شرکت تنها یک نفر مدیر انتخاب می‌کنید که تمامی اختیارات و وظایف هیات مدیره بر عهده او قرار دارد به همین خاطر نحوه اداره این شرکت‌ها عمدتا به توافق شرکا واگذار می‌شود.
ثبت این شرکت برای افرادی مناسب است که به شرکای خود اعتماد کامل دارند و تصمیم ندارند در آینده از افراد غیر از شرکای شرکت، سرمایه‌گذار جذب کنند.

مدارک مورد نیاز

کپی شناسنامه

کارت ملی

کد ثنا

فرآیند ثبت شرکت

ثبت درخواست و ارسال مدارک مشتری

پرداخت مبلغ اعلامی

ثبت اولیه شرکت در سامانه

تایید نام شرکت

تنظیم مدارک و ارسال به اداره

ثبت نهایی شرکت

وینداد مورد تایید مدیران کسب‌وکارهای ایرانی

5star-rating

پشتیبانی عالی و دسترسی آسان به کارشناسان حقوقی یکی از مزایای مهم مجموعه وینداد است، زمان‌هایی که به مشکل برمی‌خوردیم رسیدگی منظم و عالی از سمت تیم پشتیبانی داشتیم. نکته مهم دیگر قیمت‌های استفاده از خدمات حقوقی وینداد است که بسیار خوب و منصفانه بودند. این مورد برای شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها ازلحاظ مادی بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

حمیدرضا رضاییان مهر
حمیدرضا رضاییان مهر
مدیر عامل وینوتک
5star-rating

قیمت‌های خدمات حقوقی برای یک سال ساپورت حقوقی و خدمات کاملی که ارائه می‌دهند بسیار مناسب است. وکیل استخدامی ممکن است در تمام زمینه‌ها و نیازهای حقوقی شرکت تخصص نداشته باشد اما در وینداد این امکان وجود دارد که در هر زمینه تخصصی کسب‌وکارها کارشناس حقوقی مخصوص برای آن مسئله باشد. یک مزیتی که ما هنگام استفاده از خدمات وینداد احساس می‌کردیم تیم پشتیبانی آنها بود که پیگیری‌ها را با دلسوزی و مسئولیت‌پذیری انجام می‌دادند.

میثم امینی بیات
میثم امینی بیات
مدیرعامل صابخونه
5star-rating

طی چند ماه گذشته که از همکاری ما با وینداد می‌گذرد کلیه امور حقوقی طی زمان مقرر انجام شده و جهت برطرف کردن سوالات ما، کارشناسان وینداد با تمام دقت و مسئولیت‌پذیری بالا پاسخگو بوده‌اند. قیمت‌های خدمات وینداد متناسب و کمتر از نرخ میانگین می‌باشد. در خصوص امور حقوقی هم چون کارها به‌صورت تیمی انجام می‌شود سرعت انجام درخواست‌ها بالا و همراه با نتیجه است.

messages.includes-testimonial.messages.includes-testimonial.behzad-rezaeifar
بهزاد رضایی فر
مدیر مالی شتاب‌دهنده هفت‌وهشت
5star-rating

نظر شرکت و تمام همکاران ما که با وینداد کار می‌کنیم کاملاً مثبت است. به‌عنوان نمونه یکسری اصطلاحات به‌روز و حقوقی که در قراردادها و مکاتبات تأثیر به سزایی می‌گذارد برای تیم ما خیلی خوب بوده و ازآنجایی‌که ما از پکیج استفاده می‌کنیم از نظر قیمتی نیز فکر کنم به‌صرفه می‌باشد، مخصوصاً در انعقاد قرارداد خیلی راضی هستیم.

messages.includes-testimonial.messages.includes-testimonial.reza-kia
رضا کیا
مدیر مالی راهکار هوشمند پیراد
5star-rating

مهم‌ترین ویژگی این است که خیال من به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار آسوده است که یک تیم حقوقی قابل‌اطمینان و کارکشته کنار من است. حل مشکلات حقوقی ما با کمترین فوت وقت و ارتباط گرفتن با کارشناسان حقوقی مجموعه وینداد صورت می‌گرفت.

messages.includes-testimonial.monaz-zandi-ceo-of-tiba-sdpa
آرگام ورطانی
مدیر عامل فر پلاست
5star-rating

ما بعد از استفاده از خدمات حقوقی وینداد پیشرفت نسبتاً خوبی در کل مجموعه داشتیم، مهم‌ترین مزیت وینداد برای ما استفاده از خدمات متنوع، تخصصی و حرفه‌ای با هزینه بسیار مناسب بود.

محمد توانا
محمد توانا
مدیر عامل فناوران سورین مهر توان

سوالات متداول

خیر

خیر.

خیر

تا 3 ماه نام شرکت برای شماست اما اگر به هر دلیلی روند تاسیس به سرانجام نرسد، این نام منقضی می‌شود و باید دوباره به اداره ثبت شرکت‌ها ارسال شود تا مجدد مورد تایید قرار بگیرد.

بله

قانون تجارت حداقل سرمایه شرکت بامسئولیت محدود و سهامی خاص را 100 هزار تومان اعلام کرده است.

بله بعضی از عناوین شغلی را می‌توان کد پستی و آدرس منزل خود را به‌عنوان آدرس شرکت معرفی کرد.

قانون تجارت حداقل سرمایه شرکت بامسئولیت محدود و سهامی خاص را 100 هزار تومان اعلام کرده است.

نام شرکت از 4 سیلاب شروع می‌شود و باید سیلاب‌ها ایرانی و در فرهنگ‌نامه دهخدا دارای معنی باشند ، و اسامی خاص مانند کشور، شهر، ایران ،نوین ،شیراز...قابل قبول نمی‌باشند.

خیر

خیر. فقط شرکت سهامی عام

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد