تنظیم اوراق قضایی

تنظیم اوراق قضایی، در کمترین زمان

با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت و بدون نیاز به استخدام وکیل، می‌توانید تنظیم لایحه، دادخواست، شکوائیه و اظهارنامه مورد نظر خود را به کارشناسان حقوقی متخصص و وکلای پایه یک دادگستری وینداد بسپارید.

همین حالا شروع کنید!

تهیه و تنظیم انواع اوراق قضایی بر اساس نیاز شما، مدارک پرونده و دعوای مطرح شده خواهد بود

تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه و اظهارنامه

تنظیم شکوائیه

شروع کنید!
تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه و اظهارنامه

تنظیم لایحه

شروع کنید!
تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه و اظهارنامه

تنظیم اظهارنامه

شروع کنید!
تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه و اظهارنامه

تنظیم دادخواست

شروع کنید!
تضمین امنیت اطلاعات

تضمین امنیت اطلاعات

پلتفرم وینداد تمامی اطلاعات شما را رمزنگاری می‌کند، تا حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات در بالاترین سطح خود باشد.

تضمین رضایت مشتری

تضمین رضایت مشتری

هدف تیم وینداد جلب رضایت مشتریان است و تضمین می‌کند تمام تلاش خود را جهت افزایش رضایت مشتری انجام دهد.

تنظیم هرگونه اوراق قضایی را به وینداد بسپارید

اوراق قضايی که در روند رسیدگی به یک شکایت میتواند مهمترین محتویات یک پرونده را دربرگیرد، بهموجب قانون اوراقی است که دارای اعتبار خاص در رسیدگیهای قضایی میباشد. از مهمترین اوراق قضایی میتوان به لایحه، اظهارنامه، دادخواست و شکوايیه اشاره کرد. موضوعی که اهمیت زیادی دارد این است که اوراق قضایی باید به صورت مکتوب و با ادبیات قانونی نگارش شود و تنظیم صحیح و درست آن بقدری تأثیرگذار است که ممکن است سبب صدور رأی به نفع شما شود. به همین خاطر نویسنده اوراق قضایی باید با زبان قانون آشنایی داشته و علاوه بر نگارش دقیق، اوراقی به استناد مفاد قانون، استدلالها و دلایلی که نقش کلیدی و مهمی در صدور رای دارد را بنویسد. فراموش نکنید که عدم توجه به نکات مهم حقوقی در نگارش اوراق قضایی و همچنین عدم سپردن این امر به کارشناسان و وکلای خبره ممکن است در شکست و صدور رأی محکومیت مؤثر باشد.

وینداد مورد تایید مدیران کسب‌وکارهای ایرانی

پشتیبانی عالی و دسترسی آسان به کارشناسان حقوقی یکی از مزایای مهم مجموعه وینداد است، زمان‌هایی که به مشکل برمی‌خوردیم رسیدگی منظم و عالی از سمت تیم پشتیبانی داشتیم. نکته مهم دیگر قیمت‌های استفاده از خدمات حقوقی وینداد است که بسیار خوب و منصفانه بودند. این مورد برای شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها ازلحاظ مادی بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

حمیدرضا رضاییان مهر
حمیدرضا رضاییان مهر
مدیر عامل وینوتک

قیمت‌های خدمات حقوقی برای یک سال ساپورت حقوقی و خدمات کاملی که ارائه می‌دهند بسیار مناسب است. وکیل استخدامی ممکن است در تمام زمینه‌ها و نیازهای حقوقی شرکت تخصص نداشته باشد اما در وینداد این امکان وجود دارد که در هر زمینه تخصصی کسب‌وکارها کارشناس حقوقی مخصوص برای آن مسئله باشد. یک مزیتی که ما هنگام استفاده از خدمات وینداد احساس می‌کردیم تیم پشتیبانی آنها بود که پیگیری‌ها را با دلسوزی و مسئولیت‌پذیری انجام می‌دادند.

میثم امینی بیات
میثم امینی بیات
مدیرعامل صابخونه

طی چند ماه گذشته که از همکاری ما با وینداد می‌گذرد کلیه امور حقوقی طی زمان مقرر انجام شده و جهت برطرف کردن سوالات ما، کارشناسان وینداد با تمام دقت و مسئولیت‌پذیری بالا پاسخگو بوده‌اند. قیمت‌های خدمات وینداد متناسب و کمتر از نرخ میانگین می‌باشد. در خصوص امور حقوقی هم چون کارها به‌صورت تیمی انجام می‌شود سرعت انجام درخواست‌ها بالا و همراه با نتیجه است.

messages.includes-testimonial.messages.includes-testimonial.behzad-rezaeifar
بهزاد رضایی فر
مدیر مالی شتاب‌دهنده هفت‌وهشت

نظر شرکت و تمام همکاران ما که با وینداد کار می‌کنیم کاملاً مثبت است. به‌عنوان نمونه یکسری اصطلاحات به‌روز و حقوقی که در قراردادها و مکاتبات تأثیر به سزایی می‌گذارد برای تیم ما خیلی خوب بوده و ازآنجایی‌که ما از پکیج استفاده می‌کنیم از نظر قیمتی نیز فکر کنم به‌صرفه می‌باشد، مخصوصاً در انعقاد قرارداد خیلی راضی هستیم.

messages.includes-testimonial.messages.includes-testimonial.reza-kia
رضا کیا
مدیر مالی راهکار هوشمند پیراد

مهم‌ترین ویژگی این است که خیال من به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار آسوده است که یک تیم حقوقی قابل‌اطمینان و کارکشته کنار من است. حل مشکلات حقوقی ما با کمترین فوت وقت و ارتباط گرفتن با کارشناسان حقوقی مجموعه وینداد صورت می‌گرفت.

messages.includes-testimonial.monaz-zandi-ceo-of-tiba-sdpa
آرگام ورطانی
مدیر عامل فر پلاست

ما بعد از استفاده از خدمات حقوقی وینداد پیشرفت نسبتاً خوبی در کل مجموعه داشتیم، مهم‌ترین مزیت وینداد برای ما استفاده از خدمات متنوع، تخصصی و حرفه‌ای با هزینه بسیار مناسب بود.

محمد توانا
محمد توانا
مدیر عامل فناوران سورین مهر توان

سوالات متداول

دادخواست، اظهارنامه، اخطاریه، احضاریه، کیفرخواست، دادنامه، اجرائيه و واخواست، از انواع اوراق قضایی هستند. هر سندی را که در دادگاه‌های کیفری و حقوقی قابل استناد باشد، اوراق قضایی می‌گویند.

برخی از این اوراق را طرفین دعوا تکمیل خواهند کرد؛ مانند شکوائيه‌ها و دادخواست‌ها. برخی از اوراق قضایی توسط دادگاه‌ها و دیگر مراجع دادگستری صادر می‌شوند؛ اوراقی مانند دادنامه و کیفر خواست.

کارشناسان وینداد با بررسی نوع اوراق قضایی شما، مناسب‌ترین هزینه را برای شما در نظر می‌گیرند و در اولین تماس شما با شما در میان می‌گذارند.

کارشناسان و وکلای وینداد تدوین اوراق شما را در اولویت خود قرار می‌دهند و آن را در کمترین زمان در اختیار شما می‌گذارند.

خود خواهان یا وکیل او. در صورتی که وکیل دادخواست را ثبت کند مشخصات او باید قید شود. وکلای وینداد دادخواست ویژه شما را بر حسب نیازتان تدوین خواهند کرد.

هنوز برای استفاده از خدمات حقوقی وینداد مطمئن نیستید؟ ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم

وینداد

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد