پلمپ دفاتر در کوتاه ترین زمان با وینداد

اگر متقاضی اخذ دفاتر پلمپ برای رسیدگی به امور مالیاتی خود هستید با کارشناسان ثبتی ما در ارتباط باشید.

درخواست پلمپ دفاتر

به منظور انجام با کیفیت و به‌موقع دفاتر پلمپ شما و تسریع در فرآیند درخواست آن، می‌توانید فرم درخواست پلمپ دفاتر را تکمیل کنید و پس از پرداخت هزینه و ارسال مدارک شرکتتان، کارشناس ثبتی ما با شما تماس گرفته و طی چند روز کاری دفاتر مالی شما را به دستتان می‌رسانند.

مدارک مورد نیاز

تصویر اخرین روزنامه شرکت

شناسنامه و کارت ملی اعضا هیئت مدیره

ثبت نام در سامانه ثنا

افراد مشمول پلمپ دفاتر

تمامی اشخاص حقوقی (شرکت‌ها، سازمان‌ها، موسسات) و اشخاص حقیقی (تجار، صاحبان کسب‌وکار و … ) که موظف به پرداخت مالیات هستند بایستی کلیه نقل و انتقالات و فعالیت‌های مالی خود را در دفاتر پلمپ ثبت نمایند. تمامی شرکت‌ها و افراد موظف‌اند که دفاتر پلمپ را از سازمان امور مالیاتی تحویل بگیرند و کارکردشان را با تکمیل این دفاتر اعلام نمایند. در صورتی که این کار را انجام ندهید، شرکت علی الراس خواهد شد که هزینه های اضافی برایتان به بار می آورد. حتی در صورتی که شرکت شما فعالیتی ندارد باز هم برای مشخص کردن عملکرد مالی تان باید این دفاتر را تکمیل کنید. در این شرایط دفاتر به صورت خالی تحویل داده می شود.

فرآیند پلمپ دفاتر

ثبت درخواست و ارسال مدارک مشتری

پرداخت آنلاین پس از استعلام کارشناس

تنظیم صورت جلسه و ارسال به مشتری

امضا توسط مشتری و ارسال به وینداد

تنظیم مدارک و ارسال به اداره

ارسال دفاتر پلمپ شده

وینداد مورد تایید مدیران کسب‌وکارهای ایرانی

دلیل اصلی همکاری ما با وینداد نوآوری در خدمات حقوقی و ثبت قراردادهای آنلاین بود.طی یک سالی که به عنوان عضوی از تیم و یک مکمل همراه ما فعالیت داشت باعث شد بخش زیادی از مشکلات ما حل بشه. اما نکته اصلی وینداد انعطاف پذیری در ارائه خدمات هست.

 آقای غفوری
آقای غفوری
مدیرعامل شرکت توسعه مهارت بنیادی ایرانیان

قیمت‌های خدمات حقوقی برای یک سال ساپورت حقوقی و خدمات کاملی که ارائه می‌دهند بسیار مناسب است. وکیل استخدامی ممکن است در تمام زمینه‌ها و نیازهای حقوقی شرکت تخصص نداشته باشد اما در وینداد این امکان وجود دارد که در هر زمینه تخصصی کسب‌وکارها کارشناس حقوقی مخصوص برای آن مسئله باشد. یک مزیتی که ما هنگام استفاده از خدمات وینداد احساس می‌کردیم تیم پشتیبانی آنها بود که پیگیری‌ها را با دلسوزی و مسئولیت‌پذیری انجام می‌دادند.

 میثم امینی بیات
میثم امینی بیات
مدیرعامل صابخونه

مهم‌ترین ویژگی این است که خیال من به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار آسوده است که یک تیم حقوقی قابل‌اطمینان و کارکشته کنار من است. حل مشکلات حقوقی ما با کمترین فوت وقت و ارتباط گرفتن با کارشناسان حقوقی مجموعه وینداد صورت می‌گرفت.

 آرگام ورطانی
آرگام ورطانی
مدیر عامل فر پلاست

ما بعد از استفاده از خدمات حقوقی وینداد پیشرفت نسبتاً خوبی در کل مجموعه داشتیم، مهم‌ترین مزیت وینداد برای ما استفاده از خدمات متنوع، تخصصی و حرفه‌ای با هزینه بسیار مناسب بود.

 محمد توانا
محمد توانا
مدیر عامل فناوران سورین مهر توان

در جریانی که برای مدرسه آنلاین اینورس درخصوص نقض حقوق مالکیت فکری اتفاق افتاد، حقیقتا افراد کار درستی رو پیدا کردم. مجموعه وینداد هم یکی از این افراد درجه یک بودن، من خیلی خوشحالم که چنین مجموعه‌ای داره در ایران کار می‌کنه و امیدوارم که بتونن هر روز قوی‌تر بشن چون هرچقدر قوی‌تر بشن، به خیلی از کسب و کارها مثل ما می‌تونن کمک کنند. من موسس و مدیر اینورس، از تمام مجموعه‌‌های آموزشی و همچنین تولید کنندگان محتوای بااصالت، دعوت می‌کنم که با این مجموعه کار درست همکاری کنند.

 علیرضا اردوبادی
علیرضا اردوبادی
مدیرعامل مدرسه اینورس

خدمات وینداد باعث میشه فشار از روی مجموعه برداشته بشه و مدیران بدون دغدغه‌های موضوعات حقوقی به رشد سازمان فکر کنند، وینداد با مجموعه حرفه‌ای و تیمی که ساخته داره این راهکار رو به خوبی به شرکت ها ارائه میکنه و ماهم در مجموعه آروند از این خدمات استفاده میکنیم و راضی هستیم و ممنونم از تیم وینداد و آرزوی موفقیت و بهترین‌هارو برای این شرکت دارم

 امیر میثم گیاهی
امیر میثم گیاهی
بنیان‌گذار توسعه سرمایه گذاری گروه آروند

سوالات متداول

شما قبل از پایان سال مالی یا همان سال شمسی خود باید اقدام به درخواست پلمپ دفاتر خود کنید.

دفاتر پلمپ شامل دفتر روزنامه ( برای ثبت مراودات تجاری روزانه ) و دفتر کل ( برای ثبت مراودات مالی هفتگی ) هستند.

بله، تمامی شرکت‌ها و تجار اگر در طول سال مالی هیچ‌گونه فعالیتی هم نداشته باشند باید پلمپ دفاتر خود را انجام دهند و دفاتر را به‌صورت سفید نگه دارند.

بله، اگر برگه‌های دفتر شما برای ثبت حساب‌های مالی‌تان کافی نباشد، می‌توانید درخواست پلمپ دفاتر جدید بدهید.

خیر، پلمپ دفاتر هر سال باید تا قبل از اتمام همان سال جاری انجام شود و امکان پلمپ دفاتر سال‌های قبلی وجود ندارد.

درصورت عدم ارائه دفاتر در پایان سال مالی، جریمه‌های مالیاتی برای شرکت و صاحب کسب‌وکار درنظر گرفته خواهد شد.

برای پلمپ دفاتر سال ۱۴۰۱ تا اسفند ماه فرصت دارید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد