پلمپ دفاتر در کوتاه ترین زمان با وینداد

اگر متقاضی اخذ دفاتر پلمپ برای رسیدگی به امور مالیاتی خود هستید با کارشناسان ثبتی ما در ارتباط باشید.

درخواست پلمپ دفاتر

به منظور انجام با کیفیت و به‌موقع دفاتر پلمپ شما و تسریع در فرآیند درخواست آن، می‌توانید فرم درخواست پلمپ دفاتر را تکمیل کنید و پس از پرداخت هزینه و ارسال مدارک شرکتتان، کارشناس ثبتی ما با شما تماس گرفته و طی چند روز کاری دفاتر مالی شما را به دستتان می‌رسانند.

مدارک مورد نیاز

تصویر اخرین روزنامه شرکت

شناسنامه و کارت ملی اعضا هیئت مدیره

ثبت نام در سامانه ثنا

افراد مشمول پلمپ دفاتر

تمامی اشخاص حقوقی (شرکت‌ها، سازمان‌ها، موسسات) و اشخاص حقیقی (تجار، صاحبان کسب‌وکار و … ) که موظف به پرداخت مالیات هستند بایستی کلیه نقل و انتقالات و فعالیت‌های مالی خود را در دفاتر پلمپ ثبت نمایند. تمامی شرکت‌ها و افراد موظف‌اند که دفاتر پلمپ را از سازمان امور مالیاتی تحویل بگیرند و کارکردشان را با تکمیل این دفاتر اعلام نمایند. در صورتی که این کار را انجام ندهید، شرکت علی الراس خواهد شد که هزینه های اضافی برایتان به بار می آورد. حتی در صورتی که شرکت شما فعالیتی ندارد باز هم برای مشخص کردن عملکرد مالی تان باید این دفاتر را تکمیل کنید. در این شرایط دفاتر به صورت خالی تحویل داده می شود.

فرآیند پلمپ دفاتر

ثبت درخواست و ارسال مدارک مشتری

پرداخت آنلاین پس از استعلام کارشناس

تنظیم صورت جلسه و ارسال به مشتری

امضا توسط مشتری و ارسال به وینداد

تنظیم مدارک و ارسال به اداره

ارسال دفاتر پلمپ شده

وینداد مورد تایید مدیران کسب‌وکارهای ایرانی

پشتیبانی عالی و دسترسی آسان به کارشناسان حقوقی یکی از مزایای مهم مجموعه وینداد است، زمان‌هایی که به مشکل برمی‌خوردیم رسیدگی منظم و عالی از سمت تیم پشتیبانی داشتیم. نکته مهم دیگر قیمت‌های استفاده از خدمات حقوقی وینداد است که بسیار خوب و منصفانه بودند. این مورد برای شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها ازلحاظ مادی بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

حمیدرضا رضاییان مهر
حمیدرضا رضاییان مهر
مدیر عامل وینوتک

قیمت‌های خدمات حقوقی برای یک سال ساپورت حقوقی و خدمات کاملی که ارائه می‌دهند بسیار مناسب است. وکیل استخدامی ممکن است در تمام زمینه‌ها و نیازهای حقوقی شرکت تخصص نداشته باشد اما در وینداد این امکان وجود دارد که در هر زمینه تخصصی کسب‌وکارها کارشناس حقوقی مخصوص برای آن مسئله باشد. یک مزیتی که ما هنگام استفاده از خدمات وینداد احساس می‌کردیم تیم پشتیبانی آنها بود که پیگیری‌ها را با دلسوزی و مسئولیت‌پذیری انجام می‌دادند.

میثم امینی بیات
میثم امینی بیات
مدیرعامل صابخونه

طی چند ماه گذشته که از همکاری ما با وینداد می‌گذرد کلیه امور حقوقی طی زمان مقرر انجام شده و جهت برطرف کردن سوالات ما، کارشناسان وینداد با تمام دقت و مسئولیت‌پذیری بالا پاسخگو بوده‌اند. قیمت‌های خدمات وینداد متناسب و کمتر از نرخ میانگین می‌باشد. در خصوص امور حقوقی هم چون کارها به‌صورت تیمی انجام می‌شود سرعت انجام درخواست‌ها بالا و همراه با نتیجه است.

messages.includes-testimonial.messages.includes-testimonial.behzad-rezaeifar
بهزاد رضایی فر
مدیر مالی شتاب‌دهنده هفت‌وهشت

نظر شرکت و تمام همکاران ما که با وینداد کار می‌کنیم کاملاً مثبت است. به‌عنوان نمونه یکسری اصطلاحات به‌روز و حقوقی که در قراردادها و مکاتبات تأثیر به سزایی می‌گذارد برای تیم ما خیلی خوب بوده و ازآنجایی‌که ما از پکیج استفاده می‌کنیم از نظر قیمتی نیز فکر کنم به‌صرفه می‌باشد، مخصوصاً در انعقاد قرارداد خیلی راضی هستیم.

messages.includes-testimonial.messages.includes-testimonial.reza-kia
رضا کیا
مدیر مالی راهکار هوشمند پیراد

مهم‌ترین ویژگی این است که خیال من به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار آسوده است که یک تیم حقوقی قابل‌اطمینان و کارکشته کنار من است. حل مشکلات حقوقی ما با کمترین فوت وقت و ارتباط گرفتن با کارشناسان حقوقی مجموعه وینداد صورت می‌گرفت.

messages.includes-testimonial.monaz-zandi-ceo-of-tiba-sdpa
آرگام ورطانی
مدیر عامل فر پلاست

ما بعد از استفاده از خدمات حقوقی وینداد پیشرفت نسبتاً خوبی در کل مجموعه داشتیم، مهم‌ترین مزیت وینداد برای ما استفاده از خدمات متنوع، تخصصی و حرفه‌ای با هزینه بسیار مناسب بود.

محمد توانا
محمد توانا
مدیر عامل فناوران سورین مهر توان

سوالات متداول

شما قبل از پایان سال مالی یا همان سال شمسی خود باید اقدام به درخواست پلمپ دفاتر خود کنید.

دفاتر پلمپ شامل دفتر روزنامه ( برای ثبت مراودات تجاری روزانه ) و دفتر کل ( برای ثبت مراودات مالی هفتگی ) هستند.

بله، تمامی شرکت‌ها و تجار اگر در طول سال مالی هیچ‌گونه فعالیتی هم نداشته باشند باید پلمپ دفاتر خود را انجام دهند و دفاتر را به‌صورت سفید نگه دارند.

بله، اگر برگه‌های دفتر شما برای ثبت حساب‌های مالی‌تان کافی نباشد، می‌توانید درخواست پلمپ دفاتر جدید بدهید.

خیر، پلمپ دفاتر هر سال باید تا قبل از اتمام همان سال جاری انجام شود و امکان پلمپ دفاتر سال‌های قبلی وجود ندارد.

درصورت عدم ارائه دفاتر در پایان سال مالی، جریمه‌های مالیاتی برای شرکت و صاحب کسب‌وکار درنظر گرفته خواهد شد.

برای پلمپ دفاتر سال ۱۴۰۱ تا اسفند ماه فرصت دارید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد