تنظیم و بررسی قراردادهای انگلیسی توسط متخصصین حقوقی

قرارداد خوب و حرفه‌ای از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی پیشگیری می‌کند. پیش‌نویس، تنظیم و بررسی قراردادها توسط تیم حقوقی وینداد انجام می‌شود و طی فرایندی چند مرحله‌ای به صورت آنلاین، در سریع‌ترین زمان و با قیمت مقرون‌به‌صرفه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

5star-rating
امتیاز 4.8 بر اساس 7800+ نظر
تنظیم و بررسی قرارداد انگلیسی
  1. مسیر:

ما در وینداد در زمینه تنظیم و بررسی قراردادها، تلاش می‌کنیم تا رضایت حداکثری مخاطبان را جلب کنیم. ابتدا اطلاعات خاص نیاز مشتری را دریافت کرده، پیش‌نویس مورد نظر را تهیه و در اختیار مشتری قرار می‌دهیم. سپس با دریافت نظرات مشتری، اصلاحات مورد نظر را در نسخه اولیه قرارداد اعمال کرده و نسخه نهایی را به مشتری ارائه می‌کنیم.

advantages of contract setting

چرا وینداد؟

  • کاهش هزینه‌ها و اتلاف وقت
  • راه حلی ایمن، سریع و قابل اعتماد
  • امنیت داده ها
  • ​​دسترسی در هر زمان و از هر کجا

قراردادهای انگلیسی

قرارداد خدمات

Service Agreement

قرارداد خدمات یک قرارداد بین ارائه دهنده خدمات و مشتری است. خدماتی که باید انجام شود و تعهدات هر یک از طرفین در انجام کار و پرداخت هزینه را مشخص می‌کند.

قرارداد خرید / قرارداد فروش

Purchase agreement / Sales agreement

قرارداد خرید یک قرارداد قانونی الزام آور است که شرایط معامله و شرایطی را که هر دو طرف باید به آنها پایبند باشند روشن می کند. به عبارت دیگر، این قرارداد شرایطی را مشخص می کند که خریدار بر اساس آن کالا را می خرد و فروشنده نیز با فروش آن موافقت می کند.

قرارداد محرمانگی اطلاعات

Nondisclosure Agreement

NDA یا توافقنامه عدم افشای اطلاعات، توافق نامه ای است بین دو یا چند طرف به منظور جلوگیری از به اشتراک گذاشتن اطلاعات حساس و محرمانه یکی یا همه طرفین با دیگران.

قرارداد مشارکت

Partnership Agreement

مشارکت مدنی به معنای درآمیختن سرمایه و دارایی‌های نقدی یا غیر نقدی متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی متعدد به منظور انتفاع و تقسیم سود می‌باشد. از این روی این قرارداد برای مشارکت در موضوعات مختلف و گوناگونی از جمله تولیدی، بازرگانی، ساخت‌وساز، خدماتی و غیره می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

قرارداد جوینت ونچر

Joint venture Agreement

جوین ونچر که نام دیگر آن سرمایه‌گذاری مشترک یا مشارکت انتفاعی است به معنی تشکیل یک شرکت تجاری مشترک توسط دو یا چند شرکت به منظور دستیابی به اهداف تجاری، مالی، یا فنی خاص است.

قرارداد اجاره

Property And Equipment Lease

قرارداد اجاره زمانی بین دو یا چند طرف مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از طرفین مالک یک ملک معین (موجر) به طرف یا طرفین دیگر (مستاجر) در ازای پرداخت‌های مقرر شده برای مدت معینی اجاره می‌دهد.

قرارداد کار

General Employment Contract

قرارداد کار عبارت است از قرارداد کتبی یا شفاهی که به موجب آن کارگر در قبال دریافت حق‌السعی، کاری را برای مدت موقت یا مدت غیر موقت برای کارفرما انجام می‌دهد.

قرارداد پیمانکاری

Contractor Agreement

قرارداد پیمانکاری به تنظیم رابطه میان کارفرما و پیمانکار می‌پردازد. قرارداد پیمانکاری می‌تواند برای طیف وسیعی از امور کاربرد داشته باشد. از ساخت وسیله‌ای ساده مانند یک میز تا ساخت یک آسمان خراش.

قرارداد لایسنس

Licensing agreement

قرارداد لایسنس به قراردادی بین دو طرف اشاره دارد که مالک دارایی نامشهود، طرف دیگر را برای استفاده از نام تجاری، ثبت اختراع، حق استفاده از علامت تجاری یا سایر حقوق مالکیت فکری مرتبط به رسمیت می‌شناسد.

تفاهم‌نامه هم بنیانگذاران

Memorandum of understanding

تفاهم‌نامه بنیان‌گذاران به عنوان یک قالب کلی این فرصت را برای مؤسسین ‌یک کسب و کار نوپا فراهم می‌سازد که با شرایط منصفانه و در همان شروع کار، وظایف و میزان مشارکت و درصد سهیم شدن هر یک از افراد را مشخص سازند.

تیم حقوقی وینداد

به‌جای یک وکیل، یک تیم از وکلا و کارشناسان حقوقی را به استخدام خود درآورید.

مهریار مهربان

مهریار مهربان

مدیر حقوقی قراردادها

پری‌ناز نامور

پری‌ناز نامور

کارشناس حقوقی

آیشین برابی

آیشین برابی

کارشناس حقوقی

فاطمه حسینقلیلو

فاطمه حسینقلیلو

کارشناس حقوقی

وینداد مورد تایید مدیران کسب‌وکارهای ایرانی

پشتیبانی عالی و دسترسی آسان به کارشناسان حقوقی یکی از مزایای مهم مجموعه وینداد است، زمان‌هایی که به مشکل برمی‌خوردیم رسیدگی منظم و عالی از سمت تیم پشتیبانی داشتیم. نکته مهم دیگر قیمت‌های استفاده از خدمات حقوقی وینداد است که بسیار خوب و منصفانه بودند. این مورد برای شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها ازلحاظ مادی بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

حمیدرضا رضاییان مهر
حمیدرضا رضاییان مهر
مدیر عامل وینوتک

قیمت‌های خدمات حقوقی برای یک سال ساپورت حقوقی و خدمات کاملی که ارائه می‌دهند بسیار مناسب است. وکیل استخدامی ممکن است در تمام زمینه‌ها و نیازهای حقوقی شرکت تخصص نداشته باشد اما در وینداد این امکان وجود دارد که در هر زمینه تخصصی کسب‌وکارها کارشناس حقوقی مخصوص برای آن مسئله باشد. یک مزیتی که ما هنگام استفاده از خدمات وینداد احساس می‌کردیم تیم پشتیبانی آنها بود که پیگیری‌ها را با دلسوزی و مسئولیت‌پذیری انجام می‌دادند.

میثم امینی بیات
میثم امینی بیات
مدیرعامل صابخونه

طی چند ماه گذشته که از همکاری ما با وینداد می‌گذرد کلیه امور حقوقی طی زمان مقرر انجام شده و جهت برطرف کردن سوالات ما، کارشناسان وینداد با تمام دقت و مسئولیت‌پذیری بالا پاسخگو بوده‌اند. قیمت‌های خدمات وینداد متناسب و کمتر از نرخ میانگین می‌باشد. در خصوص امور حقوقی هم چون کارها به‌صورت تیمی انجام می‌شود سرعت انجام درخواست‌ها بالا و همراه با نتیجه است.

messages.includes-testimonial.messages.includes-testimonial.behzad-rezaeifar
بهزاد رضایی فر
مدیر مالی شتاب‌دهنده هفت‌وهشت

نظر شرکت و تمام همکاران ما که با وینداد کار می‌کنیم کاملاً مثبت است. به‌عنوان نمونه یکسری اصطلاحات به‌روز و حقوقی که در قراردادها و مکاتبات تأثیر به سزایی می‌گذارد برای تیم ما خیلی خوب بوده و ازآنجایی‌که ما از پکیج استفاده می‌کنیم از نظر قیمتی نیز فکر کنم به‌صرفه می‌باشد، مخصوصاً در انعقاد قرارداد خیلی راضی هستیم.

messages.includes-testimonial.messages.includes-testimonial.reza-kia
رضا کیا
مدیر مالی راهکار هوشمند پیراد

مهم‌ترین ویژگی این است که خیال من به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار آسوده است که یک تیم حقوقی قابل‌اطمینان و کارکشته کنار من است. حل مشکلات حقوقی ما با کمترین فوت وقت و ارتباط گرفتن با کارشناسان حقوقی مجموعه وینداد صورت می‌گرفت.

messages.includes-testimonial.monaz-zandi-ceo-of-tiba-sdpa
آرگام ورطانی
مدیر عامل فر پلاست

ما بعد از استفاده از خدمات حقوقی وینداد پیشرفت نسبتاً خوبی در کل مجموعه داشتیم، مهم‌ترین مزیت وینداد برای ما استفاده از خدمات متنوع، تخصصی و حرفه‌ای با هزینه بسیار مناسب بود.

محمد توانا
محمد توانا
مدیر عامل فناوران سورین مهر توان

سوالات متداول

شما با تکمیل چک لیست ارسالی توسط تیم حقوقی، قراردادی کاملا متناسب با نیازهای حقوقی و در چارچوب قانون دریافت می کنید.

علاوه بر کتبی بودن توافقات، از بروز اختلافات احتمالی جلوگیری خواهد کرد.

خیر، هر قراردادی که در چارچوب مقررات قانونی تنظیم گردد قابلیت استناد و اعتبار قانونی خواهد داشت.

تنظیم قرارداد در تیم حقوقی وینداد توسط تیمی متشکل از وکلا و کارشناسان متخصص انجام می پذیرد.

به تنظیم قرارداد فارسی نیاز دارید؟

همین حالا درخواست تنظیم قرارداد فارسی خود را ثبت کنید تا کارشناسان حقوقی وینداد با شما تماس بگیرند.

به تنظیم قرارداد انگلیسی نیاز دارید؟

همین حالا درخواست تنظیم قرارداد انگلیسی خود را ثبت کنید تا کارشناسان حقوقی وینداد با شما تماس بگیرند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد