تنظیم و بررسی قراردادهای انگلیسی توسط متخصصین حقوقی

قرارداد خوب و حرفه‌ای از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی پیشگیری می‌کند. پیش‌نویس، تنظیم و بررسی قراردادها توسط تیم حقوقی وینداد انجام می‌شود و طی فرایندی چند مرحله‌ای به صورت آنلاین، در سریع‌ترین زمان و با قیمت مقرون‌به‌صرفه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

5star-rating
امتیاز 4.7 بر اساس 11,000+ نظر
تنظیم و بررسی قرارداد انگلیسی

ما در وینداد در زمینه تنظیم و بررسی قراردادها، تلاش می‌کنیم تا رضایت حداکثری مخاطبان را جلب کنیم. ابتدا اطلاعات خاص نیاز مشتری را دریافت کرده، پیش‌نویس مورد نظر را تهیه و در اختیار مشتری قرار می‌دهیم. سپس با دریافت نظرات مشتری، اصلاحات مورد نظر را در نسخه اولیه قرارداد اعمال کرده و نسخه نهایی را به مشتری ارائه می‌کنیم.

advantages of contract setting

چرا وینداد؟

  • کاهش هزینه‌ها و اتلاف وقت
  • راه حلی ایمن، سریع و قابل اعتماد
  • امنیت داده ها
  • ​​دسترسی در هر زمان و از هر کجا

قراردادهای انگلیسی

قرارداد خدمات

Service Agreement

قرارداد خدمات یک قرارداد بین ارائه دهنده خدمات و مشتری است. خدماتی که باید انجام شود و تعهدات هر یک از طرفین در انجام کار و پرداخت هزینه را مشخص می‌کند.

قرارداد خرید / قرارداد فروش

Purchase agreement / Sales agreement

قرارداد خرید یک قرارداد قانونی الزام آور است که شرایط معامله و شرایطی را که هر دو طرف باید به آنها پایبند باشند روشن می کند. به عبارت دیگر، این قرارداد شرایطی را مشخص می کند که خریدار بر اساس آن کالا را می خرد و فروشنده نیز با فروش آن موافقت می کند.

قرارداد محرمانگی اطلاعات

Nondisclosure Agreement

NDA یا توافقنامه عدم افشای اطلاعات، توافق نامه ای است بین دو یا چند طرف به منظور جلوگیری از به اشتراک گذاشتن اطلاعات حساس و محرمانه یکی یا همه طرفین با دیگران.

قرارداد مشارکت

Partnership Agreement

مشارکت مدنی به معنای درآمیختن سرمایه و دارایی‌های نقدی یا غیر نقدی متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی متعدد به منظور انتفاع و تقسیم سود می‌باشد. از این روی این قرارداد برای مشارکت در موضوعات مختلف و گوناگونی از جمله تولیدی، بازرگانی، ساخت‌وساز، خدماتی و غیره می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

قرارداد جوینت ونچر

Joint venture Agreement

جوین ونچر که نام دیگر آن سرمایه‌گذاری مشترک یا مشارکت انتفاعی است به معنی تشکیل یک شرکت تجاری مشترک توسط دو یا چند شرکت به منظور دستیابی به اهداف تجاری، مالی، یا فنی خاص است.

قرارداد اجاره

Property And Equipment Lease

قرارداد اجاره زمانی بین دو یا چند طرف مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از طرفین مالک یک ملک معین (موجر) به طرف یا طرفین دیگر (مستاجر) در ازای پرداخت‌های مقرر شده برای مدت معینی اجاره می‌دهد.

قرارداد کار

General Employment Contract

قرارداد کار عبارت است از قرارداد کتبی یا شفاهی که به موجب آن کارگر در قبال دریافت حق‌السعی، کاری را برای مدت موقت یا مدت غیر موقت برای کارفرما انجام می‌دهد.

قرارداد پیمانکاری

Contractor Agreement

قرارداد پیمانکاری به تنظیم رابطه میان کارفرما و پیمانکار می‌پردازد. قرارداد پیمانکاری می‌تواند برای طیف وسیعی از امور کاربرد داشته باشد. از ساخت وسیله‌ای ساده مانند یک میز تا ساخت یک آسمان خراش.

قرارداد لایسنس

Licensing agreement

قرارداد لایسنس به قراردادی بین دو طرف اشاره دارد که مالک دارایی نامشهود، طرف دیگر را برای استفاده از نام تجاری، ثبت اختراع، حق استفاده از علامت تجاری یا سایر حقوق مالکیت فکری مرتبط به رسمیت می‌شناسد.

تفاهم‌نامه هم بنیانگذاران

Memorandum of understanding

تفاهم‌نامه بنیان‌گذاران به عنوان یک قالب کلی این فرصت را برای مؤسسین ‌یک کسب و کار نوپا فراهم می‌سازد که با شرایط منصفانه و در همان شروع کار، وظایف و میزان مشارکت و درصد سهیم شدن هر یک از افراد را مشخص سازند.

تیم حقوقی وینداد

به‌جای یک وکیل، یک تیم از وکلا و کارشناسان حقوقی را به استخدام خود درآورید.

پری‌ناز نامور

پری‌ناز نامور

کارشناس حقوقی

messages.includes-legalTeam.akram-heydari

دیانا حیدری

کارشناس حقوقی

نیکتا روزبهانی

نیکتا روزبهانی

کارشناس حقوقی

حدیث زاهدزاده

حدیث زاهدزاده

کارشناس حقوقی

فاطمه حسینقلیلو

فاطمه حسینقلیلو

کارشناس حقوقی

وینداد مورد تایید مدیران کسب‌وکارهای ایرانی

دلیل اصلی همکاری ما با وینداد نوآوری در خدمات حقوقی و ثبت قراردادهای آنلاین بود.طی یک سالی که به عنوان عضوی از تیم و یک مکمل همراه ما فعالیت داشت باعث شد بخش زیادی از مشکلات ما حل بشه. اما نکته اصلی وینداد انعطاف پذیری در ارائه خدمات هست.

 آقای غفوری
آقای غفوری
مدیرعامل شرکت توسعه مهارت بنیادی ایرانیان

قیمت‌های خدمات حقوقی برای یک سال ساپورت حقوقی و خدمات کاملی که ارائه می‌دهند بسیار مناسب است. وکیل استخدامی ممکن است در تمام زمینه‌ها و نیازهای حقوقی شرکت تخصص نداشته باشد اما در وینداد این امکان وجود دارد که در هر زمینه تخصصی کسب‌وکارها کارشناس حقوقی مخصوص برای آن مسئله باشد. یک مزیتی که ما هنگام استفاده از خدمات وینداد احساس می‌کردیم تیم پشتیبانی آنها بود که پیگیری‌ها را با دلسوزی و مسئولیت‌پذیری انجام می‌دادند.

 میثم امینی بیات
میثم امینی بیات
مدیرعامل صابخونه

مهم‌ترین ویژگی این است که خیال من به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار آسوده است که یک تیم حقوقی قابل‌اطمینان و کارکشته کنار من است. حل مشکلات حقوقی ما با کمترین فوت وقت و ارتباط گرفتن با کارشناسان حقوقی مجموعه وینداد صورت می‌گرفت.

 آرگام ورطانی
آرگام ورطانی
مدیر عامل فر پلاست

ما بعد از استفاده از خدمات حقوقی وینداد پیشرفت نسبتاً خوبی در کل مجموعه داشتیم، مهم‌ترین مزیت وینداد برای ما استفاده از خدمات متنوع، تخصصی و حرفه‌ای با هزینه بسیار مناسب بود.

 محمد توانا
محمد توانا
مدیر عامل فناوران سورین مهر توان

در جریانی که برای مدرسه آنلاین اینورس درخصوص نقض حقوق مالکیت فکری اتفاق افتاد، حقیقتا افراد کار درستی رو پیدا کردم. مجموعه وینداد هم یکی از این افراد درجه یک بودن، من خیلی خوشحالم که چنین مجموعه‌ای داره در ایران کار می‌کنه و امیدوارم که بتونن هر روز قوی‌تر بشن چون هرچقدر قوی‌تر بشن، به خیلی از کسب و کارها مثل ما می‌تونن کمک کنند. من موسس و مدیر اینورس، از تمام مجموعه‌‌های آموزشی و همچنین تولید کنندگان محتوای بااصالت، دعوت می‌کنم که با این مجموعه کار درست همکاری کنند.

 علیرضا اردوبادی
علیرضا اردوبادی
مدیرعامل مدرسه اینورس

خدمات وینداد باعث میشه فشار از روی مجموعه برداشته بشه و مدیران بدون دغدغه‌های موضوعات حقوقی به رشد سازمان فکر کنند، وینداد با مجموعه حرفه‌ای و تیمی که ساخته داره این راهکار رو به خوبی به شرکت ها ارائه میکنه و ماهم در مجموعه آروند از این خدمات استفاده میکنیم و راضی هستیم و ممنونم از تیم وینداد و آرزوی موفقیت و بهترین‌هارو برای این شرکت دارم

 امیر میثم گیاهی
امیر میثم گیاهی
بنیان‌گذار توسعه سرمایه گذاری گروه آروند

سوالات متداول

شما با تکمیل چک لیست ارسالی توسط تیم حقوقی، قراردادی کاملا متناسب با نیازهای حقوقی و در چارچوب قانون دریافت می کنید.

علاوه بر کتبی بودن توافقات، از بروز اختلافات احتمالی جلوگیری خواهد کرد.

خیر، هر قراردادی که در چارچوب مقررات قانونی تنظیم گردد قابلیت استناد و اعتبار قانونی خواهد داشت.

تنظیم قرارداد در تیم حقوقی وینداد توسط تیمی متشکل از وکلا و کارشناسان متخصص انجام می پذیرد.

به تنظیم قرارداد فارسی نیاز دارید؟

همین حالا درخواست تنظیم قرارداد فارسی خود را ثبت کنید تا کارشناسان حقوقی وینداد با شما تماس بگیرند.

به تنظیم قرارداد انگلیسی نیاز دارید؟

همین حالا درخواست تنظیم قرارداد انگلیسی خود را ثبت کنید تا کارشناسان حقوقی وینداد با شما تماس بگیرند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد