نظرات مشتریان

قول و تعهد ما تضمین سلامت حقوقی کسب‌وکارهای ایرانی است، اگر برای شما سوال است چرا مشتریان وینداد را انتخاب می‌کنند، نظرات مدیران کسب‌وکارهای ایرانی درباره همکاری با ما را مطالعه کنید

 حمیدرضا رضاییان مهر
حمیدرضا رضاییان مهر
مدیر عامل وینوتک

"پشتیبانی عالی و دسترسی آسان به کارشناسان حقوقی یکی از مزایای مهم مجموعه وینداد است، زمان‌هایی که به مشکل برمی‌خوردیم رسیدگی منظم و عالی از سمت تیم پشتیبانی داشتیم. نکته مهم دیگر قیمت‌های استفاده از خدمات حقوقی وینداد است که بسیار خوب و منصفانه بودند. این مورد برای شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها ازلحاظ مادی بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

 آقای غفوری
آقای غفوری
مدیرعامل شرکت توسعه مهارت بنیادی ایرانیان

دلیل اصلی همکاری ما با وینداد نوآوری در خدمات حقوقی و ثبت قراردادهای آنلاین بود.طی یک سالی که به عنوان عضوی از تیم و یک مکمل همراه ما فعالیت داشت باعث شد بخش زیادی از مشکلات ما حل بشه. اما نکته اصلی وینداد انعطاف پذیری در ارائه خدمات هست.

 آقای مومنی
آقای مومنی
مدیرعامل گروه تولیدی محتوای روناک فردا

با توجه به نیاز مجموعه بیشتر مشاوره حقوقی استفاده کردم که وینداد بسیار عالی بود و همه چیز به موقع و دقیق انجام شده و پیگیری هم عالی بود و وینداد رو هم به دوستان و آشنایان معرفی کردم و میکنم

 آقای محمدی
آقای محمدی
مدیرعامل شرکت هرمزنت

خیلی خوشحالم که با وینداد آشنا شدم، ارزش زیادی برای سازمان ما ایجاد کردید، الان من میتونم با اطمینان خاطر بیشتری در خصوص موارد حقوقی قرارداد ها کار انجام بدم و در خصوص موارد ثبتی هم الان اطلاعات کافی برای انجام و صحبت دارم ، قراردادها و امور ثبتی هم خیلی خوب انجام میشد.

 مجید کمالو
مجید کمالو
مدیر سرمایه‌گذاری صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران

من از خدمات ثبتی و قراردادی وینداد استفاده کردم، خدماتی که توسط همکاران خبره و باتجربه وینداد ارائه شده بود، مهم ترین نکته تجربه من این بود که همه موارد مرتب و تمیز با پیگیری های خوب پیش رفت، از نظر هزینه هم نسبت به مجموعه های دیگر خیلی بهتر هستش و من خیلی راضی هستم آرزوی موفقیت میکنم برای وینداد

 امید صادقی
امید صادقی
مدیرعامل شرکت الوملک

حدود 3 ماه قبل، از خدمات مجموعه وینداد استفاده کردیم، خاطرم هست که هم از لحاظ پیگیری تیم پشتیبانی، متن قرارداد مدنظر و انجام شدن کار در زمان خواسته شده عالی بودید، به همین جهت بهتون تبریک میگم و تشکر میکنم.

 میثم امینی بیات
میثم امینی بیات
مدیرعامل صابخونه

قیمت‌های خدمات حقوقی برای یک سال ساپورت حقوقی و خدمات کاملی که ارائه می‌دهند بسیار مناسب است. وکیل استخدامی ممکن است در تمام زمینه‌ها و نیازهای حقوقی شرکت تخصص نداشته باشد اما در وینداد این امکان وجود دارد که در هر زمینه تخصصی کسب‌وکارها کارشناس حقوقی مخصوص برای آن مسئله باشد. یک مزیتی که ما هنگام استفاده از خدمات وینداد احساس می‌کردیم تیم پشتیبانی آنها بود که پیگیری‌ها را با دلسوزی و مسئولیت‌پذیری انجام می‌دادند.

 بهزاد رضایی فر
بهزاد رضایی فر
مدیر مالی شتاب‌دهنده هفت‌وهشت

طی چند ماه گذشته که از همکاری ما با وینداد می‌گذرد کلیه امور حقوقی طی زمان مقرر انجام شده و جهت برطرف کردن سوالات ما، کارشناسان وینداد با تمام دقت و مسئولیت‌پذیری بالا پاسخگو بوده‌اند. قیمت‌های خدمات وینداد متناسب و کمتر از نرخ میانگین می‌باشد. در خصوص امور حقوقی هم چون کارها به‌صورت تیمی انجام می‌شود سرعت انجام درخواست‌ها بالا و همراه با نتیجه است.

 رضا کیا
رضا کیا
مدیر مالی راهکار هوشمند پیراد

نظر شرکت و تمام همکاران ما که با وینداد کار می‌کنیم کاملاً مثبت است. به‌عنوان نمونه یکسری اصطلاحات به‌روز و حقوقی که در قراردادها و مکاتبات تأثیر به سزایی می‌گذارد برای تیم ما خیلی خوب بوده و ازآنجایی‌که ما از پکیج استفاده می‌کنیم از نظر قیمتی نیز فکر کنم به‌صرفه می‌باشد، مخصوصاً در انعقاد قرارداد خیلی راضی هستیم.

 آرگام ورطانی
آرگام ورطانی
مدیر عامل فر پلاست

مهم‌ترین ویژگی این است که خیال من به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار آسوده است که یک تیم حقوقی قابل‌اطمینان و کارکشته کنار من است. حل مشکلات حقوقی ما با کمترین فوت وقت و ارتباط گرفتن با کارشناسان حقوقی مجموعه وینداد صورت می‌گرفت.

 محمد توانا
محمد توانا
مدیر عامل فناوران سورین مهر توان

ما بعد از استفاده از خدمات حقوقی وینداد پیشرفت نسبتاً خوبی در کل مجموعه داشتیم، مهم‌ترین مزیت وینداد برای ما استفاده از خدمات متنوع، تخصصی و حرفه‌ای با هزینه بسیار مناسب بود.

 علیرضا اردوبادی
علیرضا اردوبادی
مدیرعامل مدرسه اینورس

در جریانی که برای مدرسه آنلاین اینورس درخصوص نقض حقوق مالکیت فکری اتفاق افتاد، حقیقتا افراد کار درستی رو پیدا کردم. مجموعه وینداد هم یکی از این افراد درجه یک بودن، من خیلی خوشحالم که چنین مجموعه‌ای داره در ایران کار می‌کنه و امیدوارم که بتونن هر روز قوی‌تر بشن چون هرچقدر قوی‌تر بشن، به خیلی از کسب و کارها مثل ما می‌تونن کمک کنند. من موسس و مدیر اینورس، از تمام مجموعه‌‌های آموزشی و همچنین تولید کنندگان محتوای بااصالت، دعوت می‌کنم که با این مجموعه کار درست همکاری کنند.

 امیر میثم گیاهی
امیر میثم گیاهی
بنیان‌گذار توسعه سرمایه گذاری گروه آروند

خدمات وینداد باعث میشه فشار از روی مجموعه برداشته بشه و مدیران بدون دغدغه‌های موضوعات حقوقی به رشد سازمان فکر کنند، وینداد با مجموعه حرفه‌ای و تیمی که ساخته داره این راهکار رو به خوبی به شرکت ها ارائه میکنه و ماهم در مجموعه آروند از این خدمات استفاده میکنیم و راضی هستیم و ممنونم از تیم وینداد و آرزوی موفقیت و بهترین‌هارو برای این شرکت دارم

 آقای رویایی
آقای رویایی
رییس هییت مدیره پول‌تیکت

همکاری با مجموعه وینداد کمک بزرگی به پول‌تیکت کرد.جلسه مشاوره اولیه و ارائه رودمپ تا حد زیادی مسیر رو هموار کرد، رفتار حرفه‌ای، پشتیبانی عالی و پیگیری مستمر از ویژگی‌های جذاب وینداد به حساب میاد و همین موضوع باعث شده وینداد رو به چندین کسب‌وکار دیگه معرفی کنیم.

 آرش مسیح پور
آرش مسیح پور
مدیرعامل م‌نیو

وینداد صفر تا صد همه‌ی کارهای حقوقی رو پوشش میده و خیال آدم راحته، با یه حق اشتراک، به همه‌ی خدمات وینداد دسترسی داریم و پرداختی‌های مداوم(بعضا حتی فیش‌های ادارات)، در حین کار نیست تا تمرکز رو از کار اصلی کسب و کار حتی یک ذره منحرف کنه، داشتن پنل حرفه‌ای سایت وینداد باعث میشه کارها خیلی دقیق‌تر و قابل ردیابی‌تر پیش بره، همچنین پیگیری مداوم برای ادامه امور باعث میشه همیشه کارای حقوقی در اولویت بمونه و آنالیز حقوقی‌ای که وینداد از کسب و کار به عمل میاره، خیلی از باگای حقوقی که قبلا کشف نشده رو آشکار می‌کنه

 مهندس مروتی
مهندس مروتی
رییس هییت مدیره هلدینگ آروین پژوهان

ما قبلا یک وکیل مشاور حقوقی داشتیم، الان هم از خدمات و مشاوره تیم وینداد استفاده میکنیم، از هر نظر قابل مقایسه نیست، وینداد از نظر هزینه‌ و تخصصی که روی امور حقوقی کسب‌وکار داره بهتر از استخدام مشاور حقوقی است، وقتی وینداد پیگیر مسایل حقوقی ما هست یک نفر را بعنوان پشتیبان معرفی میکند که موارد را به وکلا ارجاع داده، توسط تیم حقوقی مرتبط پاسخ مناسب را منعکس میکند، به طور کلی ما از وینداد خیلی راضی هستیم

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد