محافظت از
دارایی‌های فکری کپی‌رایت برند لوگو محتوا

وکلای مالکیت فکری وینداد از دارایی‌های فکری متعلق به شما و کسب‌وکارتان در فضای آنلاین محافظت می‌کنند. در تمام پلتفرم‌های آنلاین حافظ مالکیت فکری شما هستیم.

5star-rating
امتیاز 4.7 بر اساس 11,000+ نظر
محافظت از دارایی های فکری
نگران نقض و سواستفاده از برند خود نباشید

نگران نقض و سواستفاده از
دارایی‌های فکری کپی‌رایت برند لوگو محتوا
خود نباشید

اگر کسب‌وکار دارید یا در حال فعالیت در حوزه تولید محتوا هستید قطعا با مواردی روبرو شدید که افرادی در پلتفرم‌های آنلاین صفحات فیک برای شما ایجاد کنند یا محتوای شما را رایگان و بدون ذکر منبع منتشر کنند یا از برند و لوگو شما سواستفاده کنند. نقض حق مالکیت فکری و سواستفاده از برند در فضای آنلاین شایع است و می‌تواند لطمات جبران‌ناپذیری به اعتبار برند شما وارد کند.

کسب‌وکارهایی که به وینداد اعتماد کرده‌اند

وینداد از شما محافظت می‌کند

وکلای مالکیت فکری وینداد به وسیله قوانین و مقررات این حوزه حافظ منافع شما هستند.

1

تجزیه، تحلیل و ارزیابی:

ما تجزیه و تحلیل و ارزیابی کاملی از محتوای موردنظر انجام می‌دهیم تا مشخص کنیم که آیا محتوای مورد حذف برخلاف قوانین یا خط‌مشی‌های شما است یا خیر. پس از بررسی محتوای نقض شده بهترین اقدام را برای مسدودسازی آن را ارزیابی می‌کنیم.

2

اقدام به مسدودسازی و حذف:

ما با استفاده از تخصص و تجربه خود در زمینه مسدودسازی و حذف محتوای آنلاین، درخواست حذف را متناسب با پلتفرم و محتوای خاص مورد نظر آماده می‌کنیم. درخواست حذف، به طرف‌های مربوطه مانند مالک وب سایت، صاحب کانال تلگرام یا ارائه‌دهنده هاست ارسال می‌شود و تا مرحله حذف محتوا ادامه پیدا می‌کند.

3

نظارت و حفاظت مداوم:

ما نظارت و حفاظت مداوم را برای کمک به جلوگیری از وقوع تخلفات مشابه برای کسب‌وکار شما در آینده ارائه می‌دهیم. ما از فناوری پیشرفته و استراتژی‌های پیشگیرانه برای نظارت بر اینترنت برای هرگونه محتوای غیرمجاز یا کپی‌شده با نام تجاری یا هویت شخصی شما استفاده می‌کنیم و در صورت لزوم برای حفظ شهرت آنلاین شما اقدام می‌کنیم.

چه پلتفرم‌هایی را پوشش می‌دهیم؟

وینداد طی همکاری با مجموعه‌های مختلف تاکنون بیش از 1000 وب‌سایت و صفحه جعلی را مسدود کرده است. بخشی از مستندات آن، که شامل حذف کانال‌های تلگرام و یوتیوب، صفحات اینستاگرام و همچنین حذف از نتایج گوگل یا دامنه‌های جعلی هستند را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

نمونه کار قبل از محافظت از مالکیت فکری وب سایت DMCA
نمونه کار بعد از محافظت از مالکیت فکری وب سایت DMCA
نمونه کار قبل از محافظت از مالکیت فکری کانال تلگرام
نمونه کار بعد از محافظت از مالکیت فکری صفحه تلگرام
نمونه کار قبل از محافظت از مالکیت فکری پیام های کانال تلگرام
نمونه کار بعد از محافظت از مالکیت فکری پیام های صفحه چت کانال تلگرام
نمونه کار صفحه یا page اینستاگرام
نمونه کار بعد از حذف پیج اینستاگرام
حذف از نتایج گوگل DMCA

چرا وینداد؟

استفاده از فناوری‌های هوشمند برای کشف موارد نقض مالکیت فکری

سرعت بسیار زیاد (زیر 48 ساعت)

تضمین کیفیت و تضمین مسدودسازی

ثبت درخواست

پر کردن فرم
تماس کارشناس
شروع
ثبت درخواست بررسی حقوقی

سوالات متداول

سرویس مسدودسازی ما می‌تواند طیف گسترده‌ای از محتوای غیرمجاز یا کپی‌شده از وب‌سایت شما را حذف کند، از جمله کانال‌های جعلی در تلگرام، صفحه‌های اینستاگرام، وب‌سایت در گوگل، کانال‌های یوتیوب و محتوای موجود در مقالات وب‌سایت.

مدت زمان حذف محتوا به عوامل مختلفی ازجمله پلتفرم، نوع محتوا و میزان تخلف بستگی دارد. ما در تلاش هستیم تا فرآیند حذف را در اسرع وقت، معمولاً در عرض ۲۴ تا ۷۲ ساعت انجام دهیم. بااین‌حال، موارد پیچیده‌تر ممکن است بیشتر طول بکشد.

هزینه خدمات حذف و مسدودسازی ما، بسته به دامنه و پیچیدگی درخواست حذف شما متفاوت است. ما گزینه‌های قیمت‌گذاری منعطف را متناسب با نیازها و بودجه‌های مختلف ارائه می‌دهیم. ما به شما توصیه می‌کنیم برای مشاوره و قیمت با ما تماس بگیرید تا بتوانیم وضعیت خاص شما را ارزیابی کرده و راه‌حلی مناسب برای شما ارائه دهیم.

این خدمت تمامی کسب‌وکارها و اشخاصی که می‌خواهند از مالکیت معنوی خود (محتوا، برند، علامت تجاری و غیره) محافظت کنند، مناسب است. با ثبت درخواست مسدود سازی اگر صفحات جعلی یا هر گونه کپی‌برداری از برند و محتواهای شما در پلتفرم‌ها انجام شده باشد، قابلیت پیگیری و مسدودسازی آن وجود دارد.

مهم‌ترین مزیت این روش، سرعت بالا از زمان اقدام تا رسیدن به نتیجه است. با این توضیح که به محض شناسایی صفحات جعلی، پیگیری‌های وکلای مالکیت فکری برای مسدودسازی انجام می‌شود. این در حالی است که فرآیند قضایی چند مرحله‌ای است و تا رسیدن به نتیجه زمان زیادی می‌طلبد که در این مدت بخش زیادی از سرمایه‌های مادی و معنوی برند شما از بین رفته است.

برای ثبت درخواست می‌توانید از طریق وب‌سایت وینداد > صفحه محافظت از کپی‌رایت اقدام کنید.

از جمله مدارک لازم گواهی ثبت علامت، ترجیحا ترجمه گواهی ثبت و همچنین وکالتنامه است.

این فرآیند توسط وکلای مالکیت فکری وینداد انجام می‌شود که کاملا تخصصی است.

بله، می‌توان پلتفرم خاطی را مسدود کرد.

بله، وکلای وینداد به درخواست شما جستجوی صفحات جعلی را انجام می‌دهند. همچنین می‌توانید درخواست مسدود سازی صفحاتی که شناسایی شده را نیز بدهید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد