انحلال شرکت با وینداد

اگر شرکت یا موسسه شما فعالیتی ندارد و تصمیم به انحلال آن گرفته‌اید با کارشناسان امور ثبتی ما در ارتباط باشید.

درخواست انحلال شرکت

برخی شرکت‌ها بعد از فعالیت تجاری‌شان بنابر دلایلی تصمیم می‌گیرند که فعالیت تجاری خود را متوقف کنند. پیشنهاد می‌کنیم اگر شرکت یا موسسه شما فعالیتی ندارد، جهت جلوگیری از ایجاد مشکلاتی مانند بدهی مالیاتی و تامین اجتماعی و … ، شرکت را منحل نمایید. به منظور انجام با کیفیت و به‌موقع دفاتر پلمپ شما و تسریع در فرآیند درخواست آن، می‌توانید فرم درخواست انحلال شرکت را تکمیل کنید تا کارشناس ثبتی ما با شما تماس گرفته تا به‌راحتی امور مربوط به انحلال را بدون نیاز به مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت‌ها و در کمترین زمان برای شما انجام دهند.

مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز درخواست انحلال شرکت

کد ثنا شرکت و اعضا هیئت مدیره

کپی شناسنامه و کارت ملی

اساسنامه و تصویر آخرین روزنامه

لیست اعضای هیئت مدیره

دلایل انحلال

انحلال بر اساس تصمیم شرکا
ورشکسته شدن شرکت
نرسیدن به اهداف تعیین شده
گذشت زمان انقضاء (این موضوع در شرکت‌هایی اتفاق می افتد که زمان محدودی دارند و در صورت گذشت این زمان و تمدید نکردن آن شرکت منحل خواهد شد)
حکم دادگاه
فوت یکی از شرکا ( در صورتی که در اساسنامه ذکر شده باشد )

فرآیند انحلال شرکت

ثبت درخواست و ارسال مدارک مشتری

پرداخت مبلغ اعلامی

تنظیم صورت جلسه و ارسال به مشتری

امضا توسط مشتری و ارسال به وینداد

تنظیم مدارک و ارسال به اداره

آگهی انحلال شرکت

برای انحلال شرکت نیاز به مشاوره دارید؟

تیم پشتیبانی وینداد به صورت تخصصی برای حل مسائل حقوقی شما در طول هفته پاسخگو هستند.

وینداد مورد تایید مدیران کسب‌وکارهای ایرانی

پشتیبانی عالی و دسترسی آسان به کارشناسان حقوقی یکی از مزایای مهم مجموعه وینداد است، زمان‌هایی که به مشکل برمی‌خوردیم رسیدگی منظم و عالی از سمت تیم پشتیبانی داشتیم. نکته مهم دیگر قیمت‌های استفاده از خدمات حقوقی وینداد است که بسیار خوب و منصفانه بودند. این مورد برای شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها ازلحاظ مادی بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

حمیدرضا رضاییان مهر
حمیدرضا رضاییان مهر
مدیر عامل وینوتک

قیمت‌های خدمات حقوقی برای یک سال ساپورت حقوقی و خدمات کاملی که ارائه می‌دهند بسیار مناسب است. وکیل استخدامی ممکن است در تمام زمینه‌ها و نیازهای حقوقی شرکت تخصص نداشته باشد اما در وینداد این امکان وجود دارد که در هر زمینه تخصصی کسب‌وکارها کارشناس حقوقی مخصوص برای آن مسئله باشد. یک مزیتی که ما هنگام استفاده از خدمات وینداد احساس می‌کردیم تیم پشتیبانی آنها بود که پیگیری‌ها را با دلسوزی و مسئولیت‌پذیری انجام می‌دادند.

میثم امینی بیات
میثم امینی بیات
مدیرعامل صابخونه

طی چند ماه گذشته که از همکاری ما با وینداد می‌گذرد کلیه امور حقوقی طی زمان مقرر انجام شده و جهت برطرف کردن سوالات ما، کارشناسان وینداد با تمام دقت و مسئولیت‌پذیری بالا پاسخگو بوده‌اند. قیمت‌های خدمات وینداد متناسب و کمتر از نرخ میانگین می‌باشد. در خصوص امور حقوقی هم چون کارها به‌صورت تیمی انجام می‌شود سرعت انجام درخواست‌ها بالا و همراه با نتیجه است.

messages.includes-testimonial.messages.includes-testimonial.behzad-rezaeifar
بهزاد رضایی فر
مدیر مالی شتاب‌دهنده هفت‌وهشت

نظر شرکت و تمام همکاران ما که با وینداد کار می‌کنیم کاملاً مثبت است. به‌عنوان نمونه یکسری اصطلاحات به‌روز و حقوقی که در قراردادها و مکاتبات تأثیر به سزایی می‌گذارد برای تیم ما خیلی خوب بوده و ازآنجایی‌که ما از پکیج استفاده می‌کنیم از نظر قیمتی نیز فکر کنم به‌صرفه می‌باشد، مخصوصاً در انعقاد قرارداد خیلی راضی هستیم.

messages.includes-testimonial.messages.includes-testimonial.reza-kia
رضا کیا
مدیر مالی راهکار هوشمند پیراد

مهم‌ترین ویژگی این است که خیال من به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار آسوده است که یک تیم حقوقی قابل‌اطمینان و کارکشته کنار من است. حل مشکلات حقوقی ما با کمترین فوت وقت و ارتباط گرفتن با کارشناسان حقوقی مجموعه وینداد صورت می‌گرفت.

messages.includes-testimonial.monaz-zandi-ceo-of-tiba-sdpa
آرگام ورطانی
مدیر عامل فر پلاست

ما بعد از استفاده از خدمات حقوقی وینداد پیشرفت نسبتاً خوبی در کل مجموعه داشتیم، مهم‌ترین مزیت وینداد برای ما استفاده از خدمات متنوع، تخصصی و حرفه‌ای با هزینه بسیار مناسب بود.

محمد توانا
محمد توانا
مدیر عامل فناوران سورین مهر توان

سوالات متداول

در مرحله اول با توافق شرکایتان یک صورتجلسه در خصوص انحلال تنظیم کنید و شرکا آن را امضا کنند، سپس در سامانه اداره ثبت، ثبت کنید تا در روزنامه رسمی آگهی شود. پیشنهاد می‌کنیم حتما برای انحلال شرکت خود از کارشناسان ثبتی ما مشورت بگیرید.

حدودا ۱۰ الی ۱۵ روز کاری.

تصویر آخرین آگهی روزنامه و لیست سهامداران

بعد از آگهی انحلال شرکت، تصویر روزنامه رسمی باید به اداره مالیات ارسال شود و ممیز دارایی را در جریان انحلال شرکت قرار داد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد