انحلال شرکت با وینداد

اگر شرکت یا موسسه شما فعالیتی ندارد و تصمیم به انحلال آن گرفته‌اید با کارشناسان امور ثبتی ما در ارتباط باشید.

درخواست انحلال شرکت

برخی شرکت‌ها بعد از فعالیت تجاری‌شان بنابر دلایلی تصمیم می‌گیرند که فعالیت تجاری خود را متوقف کنند. پیشنهاد می‌کنیم اگر شرکت یا موسسه شما فعالیتی ندارد، جهت جلوگیری از ایجاد مشکلاتی مانند بدهی مالیاتی و تامین اجتماعی و … ، شرکت را منحل نمایید. به منظور انجام با کیفیت و به‌موقع دفاتر پلمپ شما و تسریع در فرآیند درخواست آن، می‌توانید فرم درخواست انحلال شرکت را تکمیل کنید تا کارشناس ثبتی ما با شما تماس گرفته تا به‌راحتی امور مربوط به انحلال را بدون نیاز به مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت‌ها و در کمترین زمان برای شما انجام دهند.

مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز درخواست انحلال شرکت

کد ثنا شرکت و اعضا هیئت مدیره

کپی شناسنامه و کارت ملی

اساسنامه و تصویر آخرین روزنامه

لیست اعضای هیئت مدیره

دلایل انحلال

انحلال بر اساس تصمیم شرکا
ورشکسته شدن شرکت
نرسیدن به اهداف تعیین شده
گذشت زمان انقضاء (این موضوع در شرکت‌هایی اتفاق می افتد که زمان محدودی دارند و در صورت گذشت این زمان و تمدید نکردن آن شرکت منحل خواهد شد)
حکم دادگاه
فوت یکی از شرکا ( در صورتی که در اساسنامه ذکر شده باشد )

فرآیند انحلال شرکت

ثبت درخواست و ارسال مدارک مشتری

پرداخت مبلغ اعلامی

تنظیم صورت جلسه و ارسال به مشتری

امضا توسط مشتری و ارسال به وینداد

تنظیم مدارک و ارسال به اداره

آگهی انحلال شرکت

برای انحلال شرکت نیاز به مشاوره دارید؟

تیم پشتیبانی وینداد به صورت تخصصی برای حل مسائل حقوقی شما در طول هفته پاسخگو هستند.

وینداد مورد تایید مدیران کسب‌وکارهای ایرانی

دلیل اصلی همکاری ما با وینداد نوآوری در خدمات حقوقی و ثبت قراردادهای آنلاین بود.طی یک سالی که به عنوان عضوی از تیم و یک مکمل همراه ما فعالیت داشت باعث شد بخش زیادی از مشکلات ما حل بشه. اما نکته اصلی وینداد انعطاف پذیری در ارائه خدمات هست.

 آقای غفوری
آقای غفوری
مدیرعامل شرکت توسعه مهارت بنیادی ایرانیان

قیمت‌های خدمات حقوقی برای یک سال ساپورت حقوقی و خدمات کاملی که ارائه می‌دهند بسیار مناسب است. وکیل استخدامی ممکن است در تمام زمینه‌ها و نیازهای حقوقی شرکت تخصص نداشته باشد اما در وینداد این امکان وجود دارد که در هر زمینه تخصصی کسب‌وکارها کارشناس حقوقی مخصوص برای آن مسئله باشد. یک مزیتی که ما هنگام استفاده از خدمات وینداد احساس می‌کردیم تیم پشتیبانی آنها بود که پیگیری‌ها را با دلسوزی و مسئولیت‌پذیری انجام می‌دادند.

 میثم امینی بیات
میثم امینی بیات
مدیرعامل صابخونه

مهم‌ترین ویژگی این است که خیال من به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار آسوده است که یک تیم حقوقی قابل‌اطمینان و کارکشته کنار من است. حل مشکلات حقوقی ما با کمترین فوت وقت و ارتباط گرفتن با کارشناسان حقوقی مجموعه وینداد صورت می‌گرفت.

 آرگام ورطانی
آرگام ورطانی
مدیر عامل فر پلاست

ما بعد از استفاده از خدمات حقوقی وینداد پیشرفت نسبتاً خوبی در کل مجموعه داشتیم، مهم‌ترین مزیت وینداد برای ما استفاده از خدمات متنوع، تخصصی و حرفه‌ای با هزینه بسیار مناسب بود.

 محمد توانا
محمد توانا
مدیر عامل فناوران سورین مهر توان

در جریانی که برای مدرسه آنلاین اینورس درخصوص نقض حقوق مالکیت فکری اتفاق افتاد، حقیقتا افراد کار درستی رو پیدا کردم. مجموعه وینداد هم یکی از این افراد درجه یک بودن، من خیلی خوشحالم که چنین مجموعه‌ای داره در ایران کار می‌کنه و امیدوارم که بتونن هر روز قوی‌تر بشن چون هرچقدر قوی‌تر بشن، به خیلی از کسب و کارها مثل ما می‌تونن کمک کنند. من موسس و مدیر اینورس، از تمام مجموعه‌‌های آموزشی و همچنین تولید کنندگان محتوای بااصالت، دعوت می‌کنم که با این مجموعه کار درست همکاری کنند.

 علیرضا اردوبادی
علیرضا اردوبادی
مدیرعامل مدرسه اینورس

خدمات وینداد باعث میشه فشار از روی مجموعه برداشته بشه و مدیران بدون دغدغه‌های موضوعات حقوقی به رشد سازمان فکر کنند، وینداد با مجموعه حرفه‌ای و تیمی که ساخته داره این راهکار رو به خوبی به شرکت ها ارائه میکنه و ماهم در مجموعه آروند از این خدمات استفاده میکنیم و راضی هستیم و ممنونم از تیم وینداد و آرزوی موفقیت و بهترین‌هارو برای این شرکت دارم

 امیر میثم گیاهی
امیر میثم گیاهی
بنیان‌گذار توسعه سرمایه گذاری گروه آروند

سوالات متداول

در مرحله اول با توافق شرکایتان یک صورتجلسه در خصوص انحلال تنظیم کنید و شرکا آن را امضا کنند، سپس در سامانه اداره ثبت، ثبت کنید تا در روزنامه رسمی آگهی شود. پیشنهاد می‌کنیم حتما برای انحلال شرکت خود از کارشناسان ثبتی ما مشورت بگیرید.

حدودا ۱۰ الی ۱۵ روز کاری.

تصویر آخرین آگهی روزنامه و لیست سهامداران

بعد از آگهی انحلال شرکت، تصویر روزنامه رسمی باید به اداره مالیات ارسال شود و ممیز دارایی را در جریان انحلال شرکت قرار داد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد