مشاوره رایگان آنالیز ریسک‌های حقوقی کسب‌و‌کارها مشاوره رایگان آنالیز ریسک‌های حقوقی کسب‌و‌کارها

انحلال شرکت با وینداد

اگر شرکت یا موسسه شما فعالیتی ندارد و تصمیم به انحلال آن گرفته‌اید با کارشناسان امور ثبتی ما در ارتباط باشید.

درخواست انحلال شرکت

برخی شرکت‌ها بعد از فعالیت تجاری‌شان بنابر دلایلی تصمیم می‌گیرند که فعالیت تجاری خود را متوقف کنند. پیشنهاد می‌کنیم اگر شرکت یا موسسه شما فعالیتی ندارد، جهت جلوگیری از ایجاد مشکلاتی مانند بدهی مالیاتی و تامین اجتماعی و … ، شرکت را منحل نمایید. به منظور انجام با کیفیت و به‌موقع دفاتر پلمپ شما و تسریع در فرآیند درخواست آن، می‌توانید فرم درخواست انحلال شرکت را تکمیل کنید تا کارشناس ثبتی ما با شما تماس گرفته تا به‌راحتی امور مربوط به انحلال را بدون نیاز به مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت‌ها و در کمترین زمان برای شما انجام دهند.

مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز درخواست انحلال شرکت

کد ثنا شرکت و اعضا هیئت مدیره

کپی شناسنامه و کارت ملی

اساسنامه و تصویر آخرین روزنامه

لیست اعضای هیئت مدیره

دلایل انحلال

انحلال بر اساس تصمیم شرکا
ورشکسته شدن شرکت
نرسیدن به اهداف تعیین شده
گذشت زمان انقضاء (این موضوع در شرکت‌هایی اتفاق می افتد که زمان محدودی دارند و در صورت گذشت این زمان و تمدید نکردن آن شرکت منحل خواهد شد)
حکم دادگاه
فوت یکی از شرکا ( در صورتی که در اساسنامه ذکر شده باشد )

فرآیند انحلال شرکت

ثبت درخواست و ارسال مدارک مشتری

پرداخت مبلغ اعلامی

تنظیم صورت جلسه و ارسال به مشتری

امضا توسط مشتری و ارسال به وینداد

تنظیم مدارک و ارسال به اداره

آگهی انحلال شرکت

برای انحلال شرکت نیاز به مشاوره دارید؟

تیم پشتیبانی وینداد به صورت تخصصی برای حل مسائل حقوقی شما در طول هفته پاسخگو هستند.

وینداد مورد تایید کسب و کارهای ایرانی

آقای فلاح، مدیرعامل شرکت فرابرد ارتباطات بازار

امسال رو با وینداد شروع کردیم. کارشناسان خبره بسیار فعال و پیگیری در زمینه های مختلف دارند و امور ثبتی و قراردادی و ... رو به مجموعه وینداد سپردیم و امیدوارم که این همکاریمون برای سال بعد هم ادامه دار باشه آقای کلانتری، مدیرعامل شرکت سیستم افزار الماس شمال ما قبل از وینداد خیلی تجربه همکاری حقوقی دیگه‌ای رو نداشتیم، از وقتی با وینداد اشنا شدم حس کردم کسب و کار خوبیه و طی همکاری‌ای که وجود داشته تیم وینداد تمام انتظارات مار رو برآورده کرده

آقای فلاح، مدیرعامل شرکت فرابرد ارتباطات بازار
مونا زندی، مدیرعامل معمار داده پرداز هوشمند تیبا

ما از خدمات وینداد راضی هستیم، بخش های مختلفی از نیازهای حقوقی ما در حوزه قراردادها و امور ثبتی توسط تیم حقوقی وینداد به شکل مقرون به صرفه و با کیفیت خوبی انجام شد

خانم مونا زندی، مدیرعامل معمار داده پرداز هوشمند تیبا
رضا کیا، مدیرعامل شرکت راهکار هوشمند پیراد

ما مدتی هست از اشتراک حقوقی وینداد استفاده می‌کنیم و نظر تمام همکاران و مدیران مجموعه نسبت به وینداد و ارائه خدمات کاملا مثبت بوده است. در موضوع حقوقی لازم هست که حقوقدان با مباحث حقوقی روز و اصطلاحات و بخشنامه ها کاملا مسلط باشه که این موضوع در وینداد خیلی خوب بود. خدمات وینداد از نظر قیمتی نیز بسیار به صرفه بود

رضا کیا، مدیرعامل شرکت راهکار هوشمند پیراد
محسن حاجی زاده، مدیرعامل ویترین نت

با توجه به اینکه شرایط حقوقی استارتاپ متفاوت از سایر کسب و کار هاست و ویترین نت نیز از امر مستثنا نیست، دائما برای موارد مختلف نیاز به مشاوره حقوقی داریم. مجموعه وینداد این کار را برای ما ارزان و آسان انجام می‌دهد.

محسن حاجی زاده، مدیرعامل ویترین نت
محسن ملایری، مدیرعامل آواتک

هنگامی‌که صحبت از کسب‌وکار می‌شود، رویه‌های حقوقی صحیح، مانند ستون‌هایی است که پایداری و ایستایی شرکت را حفظ می‌کند. پلتفرم حقوقی وینداد به ما کمک کرد تا بهترین شیوه‌های به کار گرفته شده در کسب‌وکارهای جهانی را فهمیده و آن‌ها را بر اساس قوانین ایران به‌صورت داخلی مورداستفاده قرار دهیم.

محسن ملایری، مدیرعامل آواتک

سوالات متداول

در مرحله اول با توافق شرکایتان یک صورتجلسه در خصوص انحلال تنظیم کنید و شرکا آن را امضا کنند، سپس در سامانه اداره ثبت، ثبت کنید تا در روزنامه رسمی آگهی شود. پیشنهاد می‌کنیم حتما برای انحلال شرکت خود از کارشناسان ثبتی ما مشورت بگیرید.

حدودا ۱۰ الی ۱۵ روز کاری.

تصویر آخرین آگهی روزنامه و لیست سهامداران

بعد از آگهی انحلال شرکت، تصویر روزنامه رسمی باید به اداره مالیات ارسال شود و ممیز دارایی را در جریان انحلال شرکت قرار داد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد