ثبت درخواست تنظیم و بررسی قرارداد آنلاین

ثبت درخواست تنظیم و بررسی قرارداد آنلاین

روند ثبت درخواست تنظیم و بررسی قرارداد

روند کار در درخواست تنظیم و بررسی قرارداد وینداد

وینداد مورد تایید مدیران کسب‌وکارهای ایرانی

پشتیبانی عالی و دسترسی آسان به کارشناسان حقوقی یکی از مزایای مهم مجموعه وینداد است، زمان‌هایی که به مشکل برمی‌خوردیم رسیدگی منظم و عالی از سمت تیم پشتیبانی داشتیم. نکته مهم دیگر قیمت‌های استفاده از خدمات حقوقی وینداد است که بسیار خوب و منصفانه بودند. این مورد برای شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها ازلحاظ مادی بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

حمیدرضا رضاییان مهر
حمیدرضا رضاییان مهر
مدیر عامل وینوتک

قیمت‌های خدمات حقوقی برای یک سال ساپورت حقوقی و خدمات کاملی که ارائه می‌دهند بسیار مناسب است. وکیل استخدامی ممکن است در تمام زمینه‌ها و نیازهای حقوقی شرکت تخصص نداشته باشد اما در وینداد این امکان وجود دارد که در هر زمینه تخصصی کسب‌وکارها کارشناس حقوقی مخصوص برای آن مسئله باشد. یک مزیتی که ما هنگام استفاده از خدمات وینداد احساس می‌کردیم تیم پشتیبانی آنها بود که پیگیری‌ها را با دلسوزی و مسئولیت‌پذیری انجام می‌دادند.

میثم امینی بیات
میثم امینی بیات
مدیرعامل صابخونه

طی چند ماه گذشته که از همکاری ما با وینداد می‌گذرد کلیه امور حقوقی طی زمان مقرر انجام شده و جهت برطرف کردن سوالات ما، کارشناسان وینداد با تمام دقت و مسئولیت‌پذیری بالا پاسخگو بوده‌اند. قیمت‌های خدمات وینداد متناسب و کمتر از نرخ میانگین می‌باشد. در خصوص امور حقوقی هم چون کارها به‌صورت تیمی انجام می‌شود سرعت انجام درخواست‌ها بالا و همراه با نتیجه است.

messages.includes-testimonial.messages.includes-testimonial.behzad-rezaeifar
بهزاد رضایی فر
مدیر مالی شتاب‌دهنده هفت‌وهشت

نظر شرکت و تمام همکاران ما که با وینداد کار می‌کنیم کاملاً مثبت است. به‌عنوان نمونه یکسری اصطلاحات به‌روز و حقوقی که در قراردادها و مکاتبات تأثیر به سزایی می‌گذارد برای تیم ما خیلی خوب بوده و ازآنجایی‌که ما از پکیج استفاده می‌کنیم از نظر قیمتی نیز فکر کنم به‌صرفه می‌باشد، مخصوصاً در انعقاد قرارداد خیلی راضی هستیم.

messages.includes-testimonial.messages.includes-testimonial.reza-kia
رضا کیا
مدیر مالی راهکار هوشمند پیراد

مهم‌ترین ویژگی این است که خیال من به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار آسوده است که یک تیم حقوقی قابل‌اطمینان و کارکشته کنار من است. حل مشکلات حقوقی ما با کمترین فوت وقت و ارتباط گرفتن با کارشناسان حقوقی مجموعه وینداد صورت می‌گرفت.

messages.includes-testimonial.monaz-zandi-ceo-of-tiba-sdpa
آرگام ورطانی
مدیر عامل فر پلاست

ما بعد از استفاده از خدمات حقوقی وینداد پیشرفت نسبتاً خوبی در کل مجموعه داشتیم، مهم‌ترین مزیت وینداد برای ما استفاده از خدمات متنوع، تخصصی و حرفه‌ای با هزینه بسیار مناسب بود.

محمد توانا
محمد توانا
مدیر عامل فناوران سورین مهر توان

در جریانی که برای مدرسه آنلاین اینورس درخصوص نقض حقوق مالکیت فکری اتفاق افتاد، حقیقتا افراد کار درستی رو پیدا کردم. مجموعه وینداد هم یکی از این افراد درجه یک بودن، من خیلی خوشحالم که چنین مجموعه‌ای داره در ایران کار می‌کنه و امیدوارم که بتونن هر روز قوی‌تر بشن چون هرچقدر قوی‌تر بشن، به خیلی از کسب و کارها مثل ما می‌تونن کمک کنند. من موسس و مدیر اینورس، از تمام مجموعه‌‌های آموزشی و همچنین تولید کنندگان محتوای بااصالت، دعوت می‌کنم که با این مجموعه کار درست همکاری کنند.

علیرضا اردوبادی
علیرضا اردوبادی
مدیرعامل مدرسه اینورس

چند نکته که باید در مورد قراردادهای شخصی‌سازی شده بدانید

تنظیم قرارداد بهترین و ایمن‌ترین راه برای حفظ حقوق و تعهدات کاری و حرفه‌ای‌تان است. درواقع برای پیشبرد و موفقیت کسب‌وکارتان باید از همان ابتدا تلاش کنید تا در چارچوب یک قرارداد حرفه‌ای و کامل، ریسک‌های موجود بر سر راهتان را به حداقل برسانید.

یکی از حساس‌ترین و پیچیده‌ترین خدمت‌های حقوقی وینداد تنظیم قراردادهای شخصی‌سازی‌شده است. چراکه کارشناسان حقوقی امور قراردادها علاوه بر داشتن دانش حقوقی بالا باید از اطلاعات مختلف فنی و تخصصی به‌ویژه دانش منطبق با کسب‌وکارهای به‌روز بهره‌مند باشند.

کارشناسان حقوقی وینداد می‌توانند به شما کمک کنند تا برای تضمین موفقیت کسب‌وکارتان قراردادهایی شفاف، حرفه‌ای و با کمترین ریسک در دست داشته باشید. در وینداد ما طیف وسیعی از قراردادها را تنظیم می‌کنیم. هر قرارداد بر اساس نیازهای شما و کسب‌وکارتان شخصی‌سازی می‌شود. به این صورت که اگر قرارداد موردنیاز خود را در بانک قراردادهای ما پیدا نکردید یا به دلیل پیچیدگی‌های خاص موضوع موردنظرتان یا تخصصی بودن کسب‌وکارتان نیاز به تنظیم قرارداد شخصی‌سازی‌شده داشتید تنها با شرح جزئیات موضوع موردنظرتان، کارشناس حقوقی ما با در نظر گرفتن منافع شما یک قرارداد کامل و منطبق بر خواست شمارا تهیه و تنظیم می‌کند.

علاوه بر تنظیم قرارداد شخصی‌سازی‌شده، شما می‌توانید قراردادهای از پیش تنظیم‌شده‌تان را برای بررسی و بازبینی دقیق و موشکافانه برای ما ارسال کنید تا کارشناسان حقوقی وینداد نقص‌ها و خلاءهای قراردادتان را شناسایی کرده و شمارا از ریسک‌های تعهدات و ضمانت اجرایی آن آگاه کند.

مشاهده بیشتر

سوالات متداول

تنظیم قرارداد و نحوه نوشتن متن قرارداد کاری یکی از مهارت‌های مهمی است که می‌تواند سرنوشت افراد، شرکت‌ها و کسب و کارها را رقم بزند. این کار با جزئیات و نکاتی همراه است که چالش‌های نوشتن قرارداد را بیشتر می‌کند. یک کسب و کار می‌تواند به روش‌های مختلفی قرارداد ببندد. اگر کسب‌وکاری را اداره می‌کنید، درک خواسته‌ها، تعهدات و آنچه با طرف‌ دیگر به توافق رسیده‌اید، ضروری است تا بتوانید به‌طور مؤثر حقوق و تعهدات قراردادی خود را مدیریت کنید. به همین دلیل، بهترین روش برای یک کسب‌وکار این است که تا جایی که می‌شود قراردادهای خود را به صورت اختصاصی تنظیم کند.

مهم‌ترین فایده تنظیم و نوشتن قرارداد پیشگیری از هرگونه اختلاف احتمالی در آینده است. شما با داشتن یک قرارداد شخصی‌سازی شده کمک به حفظ روابط کاری خود به طور مستمر خواهید کرد که همین مهم‌ترین دلیل برای افزایش بهره‌وری و کیفیت کارتان است. یک قرارداد شخصی‌سازی شده از اتلاف وقت و از بین رفتن حق و حقوق شما در ابتدا و سپس حقوق طر ف مقابل‌تان جلوگیری می‌کند و ضرر و زیان ناشی از مسائل بوجود آمده در حین انجام کار را کاهش خواهد داد.

در بیشتر موارد، قبل از درخواست از وکیل برای تنظیم قرارداد، می‌توان درباره جزئیات تجاری یک قرارداد مذاکره کرد. کارشناسان حقوقی ما در مورد نکات قانونی قراردادتان مذاکره کرده و موضوع مورد نظر شما را در قالب یک نسخه قرارداد نهایی‌شده تنظیم می‌کنند. توجه داشته باشید که تنظیم قرارداد در زمینه‌های مختلف، متفاوت است مثلاً شما نمی‌توانید از یک نمونه قرارداد اداری به عنوان قرارداد استخدام یا قرارداد طراحی و توسعه سایت استفاده کنید؛ بنابراین کار با وکیلی که در مورد نوع قرارداد مورد نیاز شما تجربه دارد، بسیار مهم است.

لازمه یک قرارداد پایدار، توجه به جزئیات قرارداد است. اگر می‌خواهید زمان تنظیم قرارداد یا بررسی آن، در هزینه و زمان خود صرفه‌جویی کنید، بهتر است بر روی شرایط کلی و واضحی که وجود دارد توافق داشته باشید. قراردادهای پیچیده‌­تر احتمالاً منجر به افزایش زمان مذاکره بین طرفین خواهد شد. کارشناسان حقوقی ما با توانایی بالایی که در مذاکره دارند پس از مطلع شدن از جزئیات درخواست‌تان، شما را راهنمایی می‌کنند که چگونه می­‌توانید قراردادی داشته باشید که برای هر دو طرف منافع داشته باشد؟ همچنین درباره مسائلی که می­‌تواند وضعیت معامله را تغییر دهد و مسائلی که می­‌تواند موجب شکست قرارداد شود شما را آگاه می کنند. پس قبل از آغاز مذاکره بهتر است یک لیست از اولویت­‌های خودتان تهیه کنید تا در حین مذاکره راحت­‌تر درباره اهداف و اولویت­‌هایتان صحبت و درباره آنها مذاکره کنید.

یک قرارداد حرفه‌ای از تعدادی بند یا ماده تشکیل شده است. بندهای اجرایی، حقوق و تعهدات طرفین قرارداد را مشخص می‌کند.یک قرارداد شامل بندها و موادی است که به مسائل حقوقی کلی می‌پردازد و وجود آنها در هر قراردادی ضروری هستند و عموماً برای همه قراردادها اعمال می‌شود و نبود آن می‌تواند کل قرارداد را از حالت اعتبار خارج کند. از طرفی هر قراردادی شامل بندهایی است که مختص هر معامله یا رابطه کاری خاص است، به‌عنوان مثال، کسب و کار شما ممکن است دارای شرایط و ضوابط خاصی برای فروش به مشتریان باشد. پس لازم است شرایط و جزئیات هر دو طرف قرارداد هنگام نوشتن متن قرارداد و تنظیم آن جدی گرفته شود.

ارسال درخواست تنظیم و بررسی قرارداد

درخواست تنظیم یا بررسی قرارداد خود را در هر زمان و از هر مکان ثبت کنید.

کارشناسان پس از تایید درخواست تنظیم قراردادتان با شما تماس می‌گیرند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد