مشاوره رایگان آنالیز ریسک‌های حقوقی کسب‌و‌کارها مشاوره رایگان آنالیز ریسک‌های حقوقی کسب‌و‌کارها

درباره ما

در کشور ما کسب و کار ها و استارتاپ های نوپا نیازمند خدمات حقوقی هستند در حالی که بنیان گذاران این دسته از کسب و کار ها با مسائل حقوقی و قانونی آشنایی کافی ندارند و قانون تجارت ایران هنوز به خوبی این دسته از کسب و کارها را پوشش نمی‌دهد. به همین علت اغلب کسب و کارها با مشکلات متعدد حقوقی و قانونی مواجه هستند، مشکلاتی که مانع رشد و شکل گیری آن‌ها می‌باشند. ما اعتقاد داریم کسب و کارهای نوپا و کارآفرینان زیست بوم مستحق دریافت خدمات مقرون به صرفه، ساده و اختصاصی حقوقی هستند.

از این رو و با توجه به شناختی که از بازار و زیست بوم کسب و کار و کارآفرینی کشور داشتیم تصمیم گرفتیم یک پلتفرم خدمات حقوقی آنلاین برای دسترسی بهتر کاربران به خدماتی همچون بانک اسناد حقوقی و قراردادها، مشاوره و پشتیبانی اختصاصی برای هر قرارداد، امکان درخواست طراحی،تنظیم و بررسی قراردادهای حقوقی را راه‌اندازی کنیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت عدل آفرینان وینا دادگر نوین (سهامی خاص) می‌باشد. وینداد یک موسسه حقوقی نمی‌باشد، بلکه پلتفرمی جهت ارائه مشاوره و امور قراردادی در بستر اینترنت است. خدماتی شامل بانک اسناد حقوقی و قرارداد ها، مشاوره حقوقی تخصصی برای هر قرارداد، امکان درخواست طراحی، تنظیم و بررسی قراردادهای حقوقی و درخواست وکیل برای پیگیری و طرح پرونده ها و دعاوی حقوقی و کیفری برای کسب و کار ها و اصناف است.


قرارداد‌های وینداد توسط تیم حقوقی باتجربه و آشنا با فضای کارآفرینی و تجارت ایران تنظیم شده است، شما به وسیله وینداد می‌توانید کسب و کار قانونی خود را تشکیل دهید، از اسناد حقوقی و قراردادهای اختصاصی وینداد استفاده کنید، به تیم حقوقی با تجربه وینداد درخواست طراحی و تنظیم قرارداد دهید و از مشاوره حقوقی آنلاین برای بررسی اسناد حقوقی و قرارداد های استفاده کنید.

دایرکتوری حـقوقی وینداد متشکل از مـشاورین و وکلاي حـقوقی مجــرب، حــرفــه‌ای و متخصص در مــوضــوعــات مختلفی نظیر مــالکیت فکری، بیمه و مــالیات، امور بازرگانی و بین‌المللی، املاک و مستغلات، امور کیفری و سرمایه گذاري تشکیل شده‌است.کارآفرینان می‌توانند در هر شهر یا کشوری که هستند در امور مختلف حقوقی از مشاوره تلفنی و حضوری حرفه ای استفاده کنند و از نقطه نظرات کارشناسان بهره‌مند شوند. همچنین وکلای دایرکتوری حقوقی وینداد توانایی ارائه خدمت درخصوص پرونده‌ها و دعاوی حقوقی و کیفری را دارند.

هر روز تمام تلاش و منابع خود را به کار میگیریم که خدمات حقوقی به شکل ساده، کاربردی و مقرون به صرفه در دسترس کارآفرینان ایران قرار گیرد که آنها بتوانند بدون دغدغه های قانونی و حقوقی فقط روی کسب و کار و مشتری خود تمرکز داشته باشند.


ارزشهایی که ما را متفاوت می کند

ارزش های وینداد نشان‌دهنده این است که ما چگونه رفتار می کنیم، چطور تصمیم می گیریم و به چه نحوی فعالیت می کنیم.

  • ایمان و اعتماد
  • عشق و احترام
  • صداقت و شفافیت
  • تعصب و تعهد
  • اشتیاق و نوآوری


افتخارات و دستاورد‌های وینداد

افتخارات ودستاوردهای وینداد


  • انتخاب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی رئیس جمهوری
  • استارتاپ برگزیده در نمایشگاه الکامپ ۹۷
  • کاندیدای برترین وب‌سایت در گروه خدمات کسب‌وکار‌های آنلاین در ۱۱ امین جشنوراه وب و موبایل ایران
  • طرح برگزیده در جشنوراه ملی ایده‌ها و فرصت‌های معاونت اجتماعی قوه قضاییه
  • برگزیده نخستین همایش تجلیل از چهره‌های موفق در استان البرز
برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق
برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد