اگر نگران سلامت حقوقی کسب‌وکار خود هستید، فقط با یک جلسه آنالیز رایگان راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.
فقط با یک جلسه آنالیز رایگان، راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.
اگر نگران سلامت حقوقی کسب‌وکار خود هستید، فقط با یک جلسه آنالیز رایگان راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.

برای دانلود رایگان این کتاب فرم زیر را پر کنید.

مرحله ۱

مرحله ۲

دانلود

کتابچه الکترونیکی نکات مهم حقوقی استخدام و انواع قرارداد کار

این فرصت را با دیگر همکاران و دوستان خود به اشتراک بگذارید!

هر آنچه که برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی باید بدانید را در این کتاب ارزشمند بخوانید!

این روزها شیوع ویروس کرونا مشاغل زیادی را تحت فشار شدید قرار داده و صاحبان کسب‌وکارها را با چالش‌های جدیدی روبرو کرده است. در این بین بسیاری از صاحبان کسب‌وکار به این نتیجه رسیدند که تنها راه باقی مانده برای نجات و حفظ کسبوکارشان و کمتر کردن ضررهای ناشی از تعطیلی مشاغل، روی آوردن به کسب و کار اینترنتی است.

شما با دانلود کتاب چگونه یک کسب‌وکار اینترنتی راه‌اندازی کنیم؟ می‌توانید با ارزیابی ایده‌های خوب، تخمین هزینه‌های اولیه شروع کسب‌وکار آنلاین، شناسایی بازار و مشتریان، بررسی رقبا، مدل‌های درآمدزایی، تشکیل و سازماندهی یک تیم حرفه‌ای، استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی، افزایش فروش بیشتر و قوانین، مجوزها و قراردادهای لازم برای شروع کسب و کار اینترنتی آشنا شوید زیرا کـه اگـر شـناختی از تجارت آنلاین و قوانین و مقررات آن نداشـته باشـید، به احتمال زیـاد وقت، سـرمایه و انـرژی خود را در مسـیری غلـط خواهید گذاشـت.

Raised Image

یکی از الزامات حفظ کسب‌وکار، توجه به امور حقوقی در تمامی چرخه‌ی عمر شرکت است. گروه وینداد با تلاشی تحسین برانگیز و در قالب مستندی منسجم به اهم نکاتی پرداخته است که علاقه‌مندان ایجاد یک کسب‌وکار جدید یا مدیران کسب‌وکارهای نوبنیاد باید آنها را بدانند و به آنها توجه کافی داشته باشند.

دکتر شهاب جوانمردی - مدیر‌عامل فناپ

Raised Image

با بی‌میلی کامل کتاب رو دانلود کردم و شروع کردم به سرعت ورق زدن. اما چند لحظه بیشتر طول نکشید تا هیجان زده بشم. موضوعات و اصطلاحاتی که در طول چندین ماه و به سختی، غیر متمرکز و حتی در برخی موارد غلط یادگرفته بودم، منظم و منسجم در یک کتاب کوتاه و البته با گرافیک جذاب جمع شده بود. خوشحالم از کار خوبی که وینداد انجام داده و البته خوشحال ترم که کتاب را به صورت آزاد عرضه می‌کند.

پویا پیرحسینلو - مدیر‌عامل ابرآروان

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد