مشاوره رایگان آنالیز ریسک‌های حقوقی کسب‌و‌کارها مشاوره رایگان آنالیز ریسک‌های حقوقی کسب‌و‌کارها

دﺳﺘﺮﺳﯽ ﻧﺎﻣﺤﺪود ﺑﻪ خدمات ثبتی و حقوقی

اشتراک حقوقی وینداد خدمت جدیدی است که به شما کمک می‌کند تمام نیازهای حقوقی و ثبتی کسب و کار خود را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان به طور یکپارچه مدیریت کنید.

مشاهده تعرفه‌ها
شبنم چاووشی کارشناس فروش تیم وینداد
ثبت، تاسیس و تغییرات شرکت
ثبت علامت تجاری و برند
تنظیم قرارداد نامحدود
بررسی قرارداد و اسناد تجاری
مشاوره نامحدود تخصصی

برخی از ویژگی‌های اشتراک وینداد

مقرون به صرفه

دریافت جداگانه هر یک از خدمات اشتراکی چه در وینداد چه در خارج از وینداد هزینه چند برابری برای شما به همراه خواهد داشت در حالی که این هزینه در اشتراک ها تا ۲ برابر کمتر شده است.

مقرون به صرفه
پشتیبانی اختصاصی

پشتیبانی اختصاصی

پشتیبانی اختصاصی به معنی ارتباط مستقیم شما با ۱ نیروی اکانت منیجر خواهد بود و هماهنگی کلیه امور حقوقی مورد نیاز شما اعم از خدمات قراردادی، مشاوره‌ای و ثبتی بدون ماندن در صف، با اولویت بالا توسط پشتیبان اختصاصی هماهنگ می‌شود.

ارتباط با تیم حقوقی با تجربه

شما با اشتراک وینداد یک تیم حقوقی را به استخدام خود در می‌آورید؛ یک تیم حقوقی متشکل از وکلای پایه یک دادگستری، متخصص در امور حقوق مالکیت فکری، حقوق خصوصی، حقوق تجارت بین‌الملل و ثبتی که خدمات حقوقی کسب‌وکارها را ارائه خواهند داد.

ارتباط با تیم حقوقی با تجربه
دسترسی نامحدود به خدمات ثبتی و حقوقی

دسترسی نامحدود به خدمات ثبتی و حقوقی

در صورت انتخاب اشتراک سازمانی می‌توانید به تمامی خدمات حقوقی و ثبتی به‌صورت نامحدود دسترسی داشته باشید.

مشاوره حقوقی کسب و کار

به مشاوره حقوقی برای کسب‌وکارتان نیاز دارید؟

تیم حقوقی وینداد، خدمات مشاوره‌ای متنوع، حرفه‌ای و تخصصی را در نهایت دقت و سرعت به کسب‌وکارها و اشخاص ارائه می‌دهد.

وینداد مورد تایید کسب و کارهای ایرانی

آقای فلاح، مدیرعامل شرکت فرابرد ارتباطات بازار

امسال رو با وینداد شروع کردیم. کارشناسان خبره بسیار فعال و پیگیری در زمینه های مختلف دارند و امور ثبتی و قراردادی و ... رو به مجموعه وینداد سپردیم و امیدوارم که این همکاریمون برای سال بعد هم ادامه دار باشه آقای کلانتری، مدیرعامل شرکت سیستم افزار الماس شمال ما قبل از وینداد خیلی تجربه همکاری حقوقی دیگه‌ای رو نداشتیم، از وقتی با وینداد اشنا شدم حس کردم کسب و کار خوبیه و طی همکاری‌ای که وجود داشته تیم وینداد تمام انتظارات مار رو برآورده کرده

آقای فلاح، مدیرعامل شرکت فرابرد ارتباطات بازار
مونا زندی، مدیرعامل معمار داده پرداز هوشمند تیبا

ما از خدمات وینداد راضی هستیم، بخش های مختلفی از نیازهای حقوقی ما در حوزه قراردادها و امور ثبتی توسط تیم حقوقی وینداد به شکل مقرون به صرفه و با کیفیت خوبی انجام شد

خانم مونا زندی، مدیرعامل معمار داده پرداز هوشمند تیبا
رضا کیا، مدیرعامل شرکت راهکار هوشمند پیراد

ما مدتی هست از اشتراک حقوقی وینداد استفاده می‌کنیم و نظر تمام همکاران و مدیران مجموعه نسبت به وینداد و ارائه خدمات کاملا مثبت بوده است. در موضوع حقوقی لازم هست که حقوقدان با مباحث حقوقی روز و اصطلاحات و بخشنامه ها کاملا مسلط باشه که این موضوع در وینداد خیلی خوب بود. خدمات وینداد از نظر قیمتی نیز بسیار به صرفه بود

رضا کیا، مدیرعامل شرکت راهکار هوشمند پیراد
محسن حاجی زاده، مدیرعامل ویترین نت

با توجه به اینکه شرایط حقوقی استارتاپ متفاوت از سایر کسب و کار هاست و ویترین نت نیز از امر مستثنا نیست، دائما برای موارد مختلف نیاز به مشاوره حقوقی داریم. مجموعه وینداد این کار را برای ما ارزان و آسان انجام می‌دهد.

محسن حاجی زاده، مدیرعامل ویترین نت
محسن ملایری، مدیرعامل آواتک

هنگامی‌که صحبت از کسب‌وکار می‌شود، رویه‌های حقوقی صحیح، مانند ستون‌هایی است که پایداری و ایستایی شرکت را حفظ می‌کند. پلتفرم حقوقی وینداد به ما کمک کرد تا بهترین شیوه‌های به کار گرفته شده در کسب‌وکارهای جهانی را فهمیده و آن‌ها را بر اساس قوانین ایران به‌صورت داخلی مورداستفاده قرار دهیم.

محسن ملایری، مدیرعامل آواتک

سوالات متداول

شما با اشتراک وینداد علاوه‌براینکه هزینه کمتری نسبت به استخدام وکیل پرداخت می‌کنید بجای اینکه با یک شخص در ارتباط باشید، یک تیم متخصص حوزه حقوق کسب‌وکارها را به استخدام خود در‌می‌آورید.

به محض خرید اشتراک وینداد، یک اکانت منیجر مخصوص اشتراک شما در نظر گرفته می‌شود. اکانت منیجر با شما تماس می‌گیرد و پس از برقراری ارتباط شما می‌توانید صفر تا صد مراحل و ارائه خدمات را از طریق وی پیگیری کنید.

بستگی دارد. با توجه به نیاز مشتری، هزینه اشتراک وینداد متغیر می‌شود.

در صورت رضایت و توافق طرفین، پرداخت‌های بعدی ملغی می‌شود.

برای اشتراک‌های سالیانه بله.

تمام خدمات حقوقی مورد نیاز کسب‌وکارها مثل مشاوره حقوقی، تنظیم و بررسی قرارداد، ثبت، تاسیس و تغییرات شرکت، ثبت برند با توجه به نیاز مشتری در قالب اشتراک وینداد به شما ارائه می‌شود.

ما قبل از شروع کار، به منظور حفاظت و مصون داشتن از بازنشر اطلاعات محرمانه، یک قرارداد nda یا قرارداد محرمانگی اطلاعات با شما تنظیم می‌کنیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد