عقد تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان نصر استان مرکزی و مجموعه حقوقی وینداد

نمایندگان سامانه خدمات حقوقی آنلاین وینداد و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان مرکزی تفاهمنامه همکاری در زمینه ارائه مشاوره و خدمات حقوقی امضا کردند. با امضای این تفاهمنامه، نخستین گام برای ارائه خدمات حقوقی باکیفیت و مقرون به صرفه به شرکت‌ها و سازمان های عضو سازمان نصر استان مرکزی برداشته می‌شود.

محمدحسین امیری مدیرعامل وینداد در خصوص این همکاری گفت: ” کارآفرینی و به کار گرفتن فناوری اطلاعات و حرکت به سوی نوآوری برای موتور توسعه کشور، امکان رفع چالش ها و فرصت زایی بیشتری را پدید می‌آورد. در کشور ما شرکت‌ها و کسب و کارها به خدمات حقوقی با کیفیت و مقرون به صرفه دسترسی ندارند و همین امر موجب می‌شود درگیر مسائل و مشکلات حقوقی مختلفی شوند، مشکلاتی که اغلب جلوی رشد این شرکت‌ها را می‌گیرد.

وینداد ارائه‌دهنده راهکارها و خدمات ‌حقوقی تخصصی شرکت‌ها در ایران است. این سامانه فعالیت آنلاین خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده و با داشتن سال‌ها تجربه حقوقی و با توجه به شناخت از اکوسیستم کارآفرینی، تجارت و فناوری اطلاعات ایران، مشکلات و نیاز های این حوزه را شناسایی کرده و با تکیه بر دانش فنی و نیروی تجربه برای دسترسی بهتر کارآفرینان و شرکت‌های IT به خدمات حقوقی سامانه‌ای آنلاین را پیاده‌سازی نموده‌است.

بخوانید
18 استارتاپ به طور مشترک عیدی می‌دهند!

اعضای محترم سازمان نظام صنفی و رایانه ای استان مرکزی می توانند جهت اطلاع از جزئیات این تفاهم نامه و تسهیلات ویژه ارائه شده توسط وینداد فایل پیوست را مطالعه نمایند.

مشاهده پروپوزال همکاری با سازمان نصر استان مرکزی

5.0
01

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه هفتگی
عضویت در خبرنامه

هر یکشنبه صبح آخرین مطالب و نکات حقوقی را دریافت کنید!

close-link