استخدام و مشاوره

قرارداد کار و استخدام چیست؟

اگر قصد استخدام شدن در یک شرکت، کارگاه، اداره، مغازه و فروشگاه و غیره را داشته باشید، باید حتما با کارفرمای خود یک قرارداد استخدام تنظیم کنید. علاوه بر این، اگر شما به‌عنوان کارفرما قصد جذب نیرو داشته باشید به یک قرارداد کار که مطابق با قانون کار تنظیم می‌شود نیاز دارید. پس قرارداد کار برای همکاری با کارگر، کارمند و سایر کارکنان بخش خصوصی و به‌صورت استخدامی مناسب است. همچنین با توجه به نیاز کارفرما و نوع کاری که کارگر یا کارمند باید انجام دهد عنوان قرارداد استخدامی متفاوت است. با این توضیح که برخی کارگر تمام‌وقت، برخی کارگر یا کارمند پاره‌وقت و برخی کارآموز هستند. در قرارداد کار و استخدام، ساعت کاری دقیق، حقوق و مزایا، بیمه و تعهدات طرفین نوشته می‌شود.

قرارداد مشاوره چیست؟

اگر شما کارشناس و متخصص در یک زمینه به‌خصوص باشید و بخواهید در این زمینه به کسب‌وکارها مشاوره بدهید یا اگر بخواهید از تخصص کارشناس در زمینه کاری خود استفاده کنید، نیاز به قرارداد مشاوره دارید. این نوع قرارداد برای کسانی مناسب است که به‌صورت پروژه‌ای با سایر اشخاص همکاری می‌کنند و به‌عنوان مشاور در کنار کارفرما برای توسعه کسب‌وکار قرار می‌گیرند. یکی از مزایای این قرارداد این است که مشاور ابعاد مختلف کار شما را بررسی و به پیشرفت شغلی شما کمک خواهد کرد. در نتیجه، اگر قصد ارتقا در کسب‌وکار خود را دارید، از نمونه قرارداد مشاوره غافل نشوید.

کاربرد قرارداد مشاوره چیست؟

استفاده از خدمات مشاور در تمام حوزه‌ها از جمله بازرگانی، تحصیلی، حقوقی، اقتصادی و کسب‌وکار، مالیات، بیمه و سایر حوزه‌ها بسیار ضروری است و نه تنها کسب‌وکارها بلکه تمامی اشخاص می‌توانند از تخصص مشاور بهره‌مند شوند. به همین دلیل نیز قرارداد مشاوره قراردادی بسیار کاربردی است که می‌توانید نمونه قرارداد مشاوره را با توجه به موضوع فعالیت خود برای توافق دو طرفه انتخاب و آن را دریافت کنید.

ارسال درخواست تنظیم و بررسی قرارداد

تنظیم یا بررسی قرارداد استخدام و مشاوره

در صورتی که نیاز به تنظیم یا بررسی انواع قرارداد استخدام و مشاوره را دارید، درخواست خود را ثبت کنید.

کارشناسان حقوقی به‌صورت اختصاصی قرارداد مورد نظر شما را تنظیم یا بررسی می‌کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد