قرارداد مشارکت در داروخانه قرارداد مشارکت در داروخانه
  • لوگوی وینداد بر روی صفحات قرارداد درج نشده است.

قرارداد مشارکت در داروخانه

  1. مناسب برای: تمام اشخاص حقیقی و حقوقی
  2. فرمت فایل: pdf ,word
  3. تعداد صفحات: 7
  4. ابعاد صفحات: A4
  5. تاریخ بروزرسانی: 15 فروردین 1403
قالب استاندارد
مطابق با آخرین قوانین ایران

قرارداد مشارکت در داروخانه چه نوع قراردادی است؟

تاسیس داروخانه یکی از کارهای درآمد زا برای داروسازان و سرمایه‌گذاران است اما به دلیل موارد قانونی و هزینه‌های زیادی معمولا به شکل شراکتی تاسیس می‌شود. اگر شما نیز به دنبال شراکت برای تاسیس داروخانه هستید همین حالا این قرارداد را دانلود کنید تا همکاری با شریک‌تان را اصولی و قانونی کرده باشید.

این قرارداد چه ویژگی‌هایی دارد؟

قرارداد مشارکت در داروخانه وینداد 17 ماده دارد که در هرکدام به شرایط طرفین پرداخته شده و منافع عر دو طرف در آن مد نظر قرار گرفته شده است. علاوه بر این از آن جایی که این قرارداد بر اساس قوانین نوشته شده در صورت بروز اختلاف قابل ارجاع است.


ارسال نظر:

سوالات متداول

شما با دریافت قرارداد مشارکت در داروخانه به کارشناسان حقوقی ما دسترسی خواهید داشت و می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی سوالات خود را بپرسید. همچنین با ثبت درخواست تنظیم و بررسی قرارداد می‌توانید نمونه قرارداد شخصی‌سازی شده خود را دریافت کنید.

بله، قراردادهای موجود در بانک نمونه قراردادهای وینداد با توجه به اسم آن، به‌طور مشخص برای موضوع موردنظر تهیه و تنظیم شده است. درصورت نیاز یا زمانی که وقت کافی برای بررسی ندارید می‌توانید نمونه قرارداد مشارکت در داروخانه را دریافت کنید، در این حالت با وینداد تماس بگیرید تا ما شما را راهنمایی کنیم که دقیقا کدام قرارداد برای شما مناسب است.

  • امتیاز کاربران

  • 236 دانلود

  • تنظیم شده توسط وکلای پایه 1 دادگستری

125,000

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد