تنظیم اوراق قضایی

تنظیم اوراق قضایی، در کمترین زمان

با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت و بدون نیاز به استخدام وکیل، می‌توانید تنظیم لایحه، دادخواست، شکوائیه و اظهارنامه مورد نظر خود را به کارشناسان حقوقی متخصص و وکلای پایه یک دادگستری وینداد بسپارید.

همین حالا شروع کنید!

تهیه و تنظیم انواع اوراق قضایی بر اساس نیاز شما، مدارک پرونده و دعوای مطرح شده خواهد بود

تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه و اظهارنامه

تنظیم شکوائیه

شروع کنید!
تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه و اظهارنامه

تنظیم لایحه

شروع کنید!
تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه و اظهارنامه

تنظیم اظهارنامه

شروع کنید!
تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه و اظهارنامه

تنظیم دادخواست

شروع کنید!
تضمین امنیت اطلاعات

تضمین امنیت اطلاعات

پلتفرم وینداد تمامی اطلاعات شما را رمزنگاری می‌کند، تا حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات در بالاترین سطح خود باشد.

تضمین رضایت مشتری

تضمین رضایت مشتری

هدف تیم وینداد جلب رضایت مشتریان است و تضمین می‌کند تمام تلاش خود را جهت افزایش رضایت مشتری انجام دهد.

تنظیم هرگونه اوراق قضایی را به وینداد بسپارید

اوراق قضايی که در روند رسیدگی به یک شکایت میتواند مهمترین محتویات یک پرونده را دربرگیرد، بهموجب قانون اوراقی است که دارای اعتبار خاص در رسیدگیهای قضایی میباشد. از مهمترین اوراق قضایی میتوان به لایحه، اظهارنامه، دادخواست و شکوايیه اشاره کرد. موضوعی که اهمیت زیادی دارد این است که اوراق قضایی باید به صورت مکتوب و با ادبیات قانونی نگارش شود و تنظیم صحیح و درست آن بقدری تأثیرگذار است که ممکن است سبب صدور رأی به نفع شما شود. به همین خاطر نویسنده اوراق قضایی باید با زبان قانون آشنایی داشته و علاوه بر نگارش دقیق، اوراقی به استناد مفاد قانون، استدلالها و دلایلی که نقش کلیدی و مهمی در صدور رای دارد را بنویسد. فراموش نکنید که عدم توجه به نکات مهم حقوقی در نگارش اوراق قضایی و همچنین عدم سپردن این امر به کارشناسان و وکلای خبره ممکن است در شکست و صدور رأی محکومیت مؤثر باشد.

وینداد مورد تایید مدیران کسب‌وکارهای ایرانی

دلیل اصلی همکاری ما با وینداد نوآوری در خدمات حقوقی و ثبت قراردادهای آنلاین بود.طی یک سالی که به عنوان عضوی از تیم و یک مکمل همراه ما فعالیت داشت باعث شد بخش زیادی از مشکلات ما حل بشه. اما نکته اصلی وینداد انعطاف پذیری در ارائه خدمات هست.

 آقای غفوری
آقای غفوری
مدیرعامل شرکت توسعه مهارت بنیادی ایرانیان

قیمت‌های خدمات حقوقی برای یک سال ساپورت حقوقی و خدمات کاملی که ارائه می‌دهند بسیار مناسب است. وکیل استخدامی ممکن است در تمام زمینه‌ها و نیازهای حقوقی شرکت تخصص نداشته باشد اما در وینداد این امکان وجود دارد که در هر زمینه تخصصی کسب‌وکارها کارشناس حقوقی مخصوص برای آن مسئله باشد. یک مزیتی که ما هنگام استفاده از خدمات وینداد احساس می‌کردیم تیم پشتیبانی آنها بود که پیگیری‌ها را با دلسوزی و مسئولیت‌پذیری انجام می‌دادند.

 میثم امینی بیات
میثم امینی بیات
مدیرعامل صابخونه

مهم‌ترین ویژگی این است که خیال من به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار آسوده است که یک تیم حقوقی قابل‌اطمینان و کارکشته کنار من است. حل مشکلات حقوقی ما با کمترین فوت وقت و ارتباط گرفتن با کارشناسان حقوقی مجموعه وینداد صورت می‌گرفت.

 آرگام ورطانی
آرگام ورطانی
مدیر عامل فر پلاست

ما بعد از استفاده از خدمات حقوقی وینداد پیشرفت نسبتاً خوبی در کل مجموعه داشتیم، مهم‌ترین مزیت وینداد برای ما استفاده از خدمات متنوع، تخصصی و حرفه‌ای با هزینه بسیار مناسب بود.

 محمد توانا
محمد توانا
مدیر عامل فناوران سورین مهر توان

در جریانی که برای مدرسه آنلاین اینورس درخصوص نقض حقوق مالکیت فکری اتفاق افتاد، حقیقتا افراد کار درستی رو پیدا کردم. مجموعه وینداد هم یکی از این افراد درجه یک بودن، من خیلی خوشحالم که چنین مجموعه‌ای داره در ایران کار می‌کنه و امیدوارم که بتونن هر روز قوی‌تر بشن چون هرچقدر قوی‌تر بشن، به خیلی از کسب و کارها مثل ما می‌تونن کمک کنند. من موسس و مدیر اینورس، از تمام مجموعه‌‌های آموزشی و همچنین تولید کنندگان محتوای بااصالت، دعوت می‌کنم که با این مجموعه کار درست همکاری کنند.

 علیرضا اردوبادی
علیرضا اردوبادی
مدیرعامل مدرسه اینورس

خدمات وینداد باعث میشه فشار از روی مجموعه برداشته بشه و مدیران بدون دغدغه‌های موضوعات حقوقی به رشد سازمان فکر کنند، وینداد با مجموعه حرفه‌ای و تیمی که ساخته داره این راهکار رو به خوبی به شرکت ها ارائه میکنه و ماهم در مجموعه آروند از این خدمات استفاده میکنیم و راضی هستیم و ممنونم از تیم وینداد و آرزوی موفقیت و بهترین‌هارو برای این شرکت دارم

 امیر میثم گیاهی
امیر میثم گیاهی
بنیان‌گذار توسعه سرمایه گذاری گروه آروند

سوالات متداول

دادخواست، اظهارنامه، اخطاریه، احضاریه، کیفرخواست، دادنامه، اجرائيه و واخواست، از انواع اوراق قضایی هستند. هر سندی را که در دادگاه‌های کیفری و حقوقی قابل استناد باشد، اوراق قضایی می‌گویند.

برخی از این اوراق را طرفین دعوا تکمیل خواهند کرد؛ مانند شکوائيه‌ها و دادخواست‌ها. برخی از اوراق قضایی توسط دادگاه‌ها و دیگر مراجع دادگستری صادر می‌شوند؛ اوراقی مانند دادنامه و کیفر خواست.

کارشناسان وینداد با بررسی نوع اوراق قضایی شما، مناسب‌ترین هزینه را برای شما در نظر می‌گیرند و در اولین تماس شما با شما در میان می‌گذارند.

کارشناسان و وکلای وینداد تدوین اوراق شما را در اولویت خود قرار می‌دهند و آن را در کمترین زمان در اختیار شما می‌گذارند.

خود خواهان یا وکیل او. در صورتی که وکیل دادخواست را ثبت کند مشخصات او باید قید شود. وکلای وینداد دادخواست ویژه شما را بر حسب نیازتان تدوین خواهند کرد.

هنوز برای استفاده از خدمات حقوقی وینداد مطمئن نیستید؟ ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم

وینداد

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد