پروفایل کاربر

لالرا لاتت

ثبت استارت آپ

سلام وقت بخیر

بنده قصد راه اندازی یک استارت آپ و ثبت آن را دارم اما با شیوه ثبت استارت آپ ها و شروع به کار اشنایی ندارم. قصد دارم ایده ام رو انحصاری کنم که تقلید صورت نگیره

 ممنون میشم راهنمایی نمایید.

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

مهدیس محرمی

3 سال پیش


با سلام


بهترین قالب ثبت استارتاپ، شرکت سهامی خاص یا شرکت با مسئولیت محدود می باشد.

برای راه اندازی استارتاپ نیاز به انعقاد ۵ قرارداد ضروری دارید که عبارتند از : انعقاد تفاهم نامه بنیان گذاران، انعقاد تفاهم نامه سهام داران، انعقاد قرارداد کار، انعقاد قرارداد محرمانگی و انعقاد قرارداد عدم رقابت.


در صورتی که در مورد هریک از قرارداد ها نیاز به مشاوره دارید میتوانید از مشاوره حقوقی تلفنی وینداد استفاده کنید.


هم چنین در صورت نیاز به تنظیم قرارداد درخواست تنظیم قرداد را ثبت کنید تا کارشناس امور قراردادها در سریعترین زمان انرا برای شما تنظیم کند.


با احترام

تیم حقوقی وینداد


هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

اکبر حسن پور

عدم اجرای مص.به هئیت مدیره توسط مدیر عامل

سلام.سهامدارشرکتی هستم این شرکت 90 درصد سهام آ« به یک شرکت دیگری تعلق دارد هییت مدیره شرکتی که 90 در صد سهامدار هست در شرکت ما نیز هیت مدیره هستند البته 3نفرشان .سال 91هیت مدیره شرکت سهامدار در مصوبه جلسه ماهانه خود شخص مدیر عامل را مکلف کردند هر چه سریعتر وام بدهی ارزی شرکتی که بنده سهامدارش هستم را تسویه کند در غیر اینصورت تمامی خسارت ناشی بر عهده شخص مدیر عامل میباشد حال میتوان به استناد این صورتجلسه از مدیر عامل شکایت زیان وارده به شرمت را نمود یا نه ممنونم.

پروفایل کاربر

مسعود بیات

تعيين نرخ دیه بر اساس متن دادنامه

سلام خسته نباشید یه دادنامه از طرف دادگاه واسه ما صادر شده واسه شکستن پای پدرم میشه مبلغ دیه رو تعیین کنید  چهار پنچم از یک پنجم از یک دوم دیه کامل بابت شکستگی راس تحتانی استخوان درشت نی ساق پای راست که در امکان و بطور صحیح التیام یافته  و چهار پنجم از یک پنجم از یک دوم دیه کامل بابت شکستگی راس تحتانی استخوان ناز نی ساق پای راست که در حد امکان و بطور صحیح التیام یافته ظرف دو سال قمری از تاریخ وقوع حادثه ۱۴۰۲/۶/۵صادر و اعلام میدارد. ممنون میشم سوالم رو جواب بدید

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد