پروفایل کاربر

ایمان احسانی نسب

جذب سرمایه گذار شتابدهنده

با سلام
ما یک شرکت سهامی خاص ثبت کردیم جهت فعالیت یک استاتاپ (مارکت پلیس) تمامی مجوزها دریافت شده وتمتی برنامه نویسی ها و ایده پدازی ها انجام شده . حال به 200 میلیون سرمایه نقدی داریم جهت توسعه کار .حال جهت جذب سرمایه گذارها چگونه باید با این سرمایه گذاران وارد معامله وعقد قرارداد شد و همچنین میزان درصد آنها را مشخص کنیم .

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

کارشناس حقوقی وینداد

5 سال پیش

با سلام:

در پاسخ به سوال مطروحه لازم به ذکر است شما در ابتدا باید استارتاپ و ایده خود را در رویدادهای سرمایه گذاری ارائه نمایید  تا چنان چه ایده و استارت اپ شما برای سرمایه گذاری جذاب باشد به شما پیشنهاد سرمایه گذار شود.

در مرحله بعدطی جلساتی که با سرمایه گذار گذاشته می شود و با توجه به فاکتورهای بیسار زیاد از قبیل تیم موسسین تخصص نفرات آن ، ایده، محصول و ..... و روش های ارزش گذاری؛ ارزش استارت اپ شما بدست آمده و تعهدات و وظایف طرفین مشخص و بر اساس آن اقدام به مشخص نمودن درصد بر اساس توافق و سرمایه گذاری می گردد.

با احترام؛

تیم حقوقی وینداد.

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

جابر احمدی

داوری

در یک قرار داد حل اختلاف به داوری ارجاع داده شده است ولی در بخش هیات داوران بدون ذکر نام داور به اینگونه نوشته است :
هیئت داوری متشکل از آقای.... به عنوان داور طرف اول و آقای..... به عنوان داور طرف دوم و.....آقای.... به عنوان داور مرضی الطرفین انتخاب شده است. سوال بنده این است که در صورت عدم توافق در تعیین داور با توجه به کلمه مرضی الطرفین آورده شده آیا در صورت عدم توافق در تعیین داور می توان داوری را فاقد اعتبار دانست و دادخواست را در دادگاه مطرح کرد؟ یا اینکه دادگاه نسبت به تعیین داور اقدام می کند؟ با توجه اینکه داور مرضی الطرفین بایستی مورد رضایت دوطرف باشد دادگاه چگونه می تواند داور تعیین نماید؟
با تشکر

پروفایل کاربر

anahita rahimi

سرمایه‌گذاری

سرمایه گذاری در کدام شرکت ها ریسک کمتری دارد؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد