پروفایل کاربر

حسین حقیقی

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

مهرنوش فتاحی

5 سال پیش

با سلام و وقت بخیر 

علامت تجاری مالک آن را از حمایت ها و ضمانت اجراهای قانونی برخوردار می سازد و وی می تواند با متمایز نمودن کالا یا خدمات خود از آن استفاده نموده و یا در ازای دریافت وجه اجازه استفاده از آن را به شخص دیگری واگذار نماید. در واقع حق استفاده انحصاری از علامت ثبت شده جهت استفاده بر روی کالاها و محصولات و خدمات مورد نظر و یا اعطای مجوز استفاده از آن به دیگری صرفا در اختیار مالک علامت می باشد.


هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

سعید میری

نیاز به مشاوره در زمینه ثبت بین المللی علامت تجاری از طریق WIPO دارم.

با سلام. نیاز به مشاوره در زمینه ثبت بین المللی علامت تجاری از طریق WIPO دارم. با تشکر

پروفایل کاربر

کاربر

نماد R در نشان تجاری

با سلام

یک نماد تجاری در  مرکز مالکیت معنوی ثبت کردم، آیا میتوانم از نماد ® در لوگو استفاده کنم یا حتما باید ثبت بین الملل شده باشد؟ در صورت استفاده تو چه حالتی ممکنه به مشکل بخورم؟

پروفایل کاربر

مهدی صحراگرد

مجوز های لازم

با سلام.گروهی هستیم که میخواهیم در شهر تهران،حدود 20 ایستگاه جهاد تبیین را در مکان های شلوغ، برپا کنیم.در این ایستگاه ها، قرار است بنر هایی برای معرفی مجموعه مان، چند میز و صندلی و بخشی برای پذیرایی تدارک ببینیم که حدودا 5 نفر در هر ایستگاه فعالیت میکنند و هر ایستگاه به اندازه یک ایستگاه صلواتی معمولی، فضا نیاز دارد.حال سوال من اینست که برای انجام این کار به چه مجوز هایی نیاز داریم؟فعالیت های ما اینها هستند: برای مجوز ها، راهنمایی بفرمایید.
1. اصل گروه ما چه مجوزی برای فعالیت نیاز دارد؟
2. یک سایت برای ثبت نام اعضای جدید تدارک دیدیم و مجوز فعالیت آن چه باید باشد؟
3. در این سایت، بخشی برای قرعه کشی و وام اعضا در نظر گرفته شده است (وام های صندوق های خانگی و قرعه کشی اماکن زیارتی). مجوز این مورد را نیز بیان فرمایید.
4. ایستگاه های جهاد تبیین، وظیفه دارند که مصاحبه های مردمی برگزار کرده و شبهات را برطرف نمایند و میخواهیم که این مصاحبه ها را در فضای مجازی انتشار دهیم. آیا مجوز میخواهد؟ (مثلا مجوز انتشار رسانه معونت تبلیغات وزارت ارشاد)
اگر امکان دارد، لیست مجوز های مورد نیاز را درج بفرمایید.
با تشکر

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد