پروفایل کاربر

شرکت سیمرغ تابش البرز سیمرغ تابش البرز

شرایط مدیر عامل

با سلام،

من بازنشسته کشوری هستم و شرکتی را ثبت کرده ام. عضو و رئیس هیئت مدیره هستم.من میتوانم مدیر عامل باشم و حقوق دریافت کنم؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

فاطمه حسینقلی‌لو

2 سال پیش

با سلام و احترام 

طبق ماده 124 لایحه الحاقی قانون تجارت، مدیر عامل شرکت نمی تواند در عین حال رئیس هیات مدیره همان شرکت باشد ؛ مگر با تصویب سه چهارم آراء حاضر در مجمع عمومی

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

سعید قنبری

خرید تلفنی

بصورت تلفنی از یک شرکت تماس گرفته شده و پس از اظهار ضمانت های رایج اجناس خود را معرفی کردند. قرار شد اجناس از نوع A برای بنده ارسال شود. اما پس از تحویل از نوع B بود. همچنین معیوب و متفاوت از چیزی است که تلفنی صحبت شد. اکنون پاسخگو نیستند وقبول نمیکنند. حتی مرجوع هم نمی پذیرند.

همچنین سایر مواردی که قول دادند به همراه اجناس ارسال می شود. انجام نشده.

فقط تلفن دارم از این شرکت. آدرس ندارم. شماره کارت بانکی و نام صاحب حساب که واریز کردم را دارم.

باید چکار کنم؟ دعوی کیفری؟ دعوی حقوقی؟

دفاتر خدمات قضایی می گویند باید تمامی مشخصات کامل را داشته باشید. بانک همکاری نمیکند.

چکار باید کرد؟ لطفا راهنمایی کنید.

پروفایل کاربر

آرش ملاباشی

جرائم احتمالی شرکت تعاونی غیر فعال

با سلام. اگر یک شرکت تعاونی چند سال پیش ثبت شده باشد ولی هیچ گونه فعالیتی نداشته باشد و مجمع هم برگزار نکرده باشد، آیا مشمول جریمه خواهد بود یا نه؟

پروفایل کاربر

مریم بحرینی

دانش بنیان نوپا سطح ۲

با سلام مجدد
در متونی که برای مطالعه پیشنهاد دادید به این نکته اشاره نشده که نوع ۲ معافیت مالیاتی ندارد. و آیا تفاوتی بین نوپای سطح ۲ و تولیدی سطح ۲ در معافیت مالیاتی وجود دارد؟
در هر صورت مزیت شرکت دانش بنیان سطح دو چیست؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد