پروفایل کاربر

مهدی منزوی

مالیات فروش محصول از سایت

ما یک سایت فروش محصولات داریم که دارای یک مغازه هم هستیم و برای فروش در دنیای واقعی مالیات می دهیم آیا همان مالیات کافی است؟ یا باید برای فروش در دنیای مجازی هم باید مالیات جداگانه بدهیم؟؟؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

زهرا بیات

4 سال پیش

سلام

هر شخص حقیقی یا حقوقی جهت انجام کلیه فعالیت های خود موظف به پرداخت مالیات بر درآمد و مالیات بر ارزش افزوده( در صورت شمول) خواهد بود و وسیلهی انجام فعالیت اعم از آنلاین یا آفلاین تاثیری در انجام این تکلیف ندارد. بنابراین برای فعالیت های آنلاین خود نیز موظف به پرداخت مالیات می باشید.


با احترام

تیم حقوقی وینداد

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

پیمان ذوالقدری

پرداخت بدهی مالیاتی شرکت

آیادرشرکت سهامی خاص ((اگردراساس نامه چیزی درباره این موردخاص نوشته نشده وحق امضاها فقط برای یکی ازاعضاء هیئت مدیره میباشد ))میتوان کل بدهی مالیاتی شرکت را از هرکدام ازمدیران مستقلا گرفت یانه؟

پروفایل کاربر

نوشین رضایی

تصادف و بیمه

سلام
من 7روز پیش تصادفی داشتم و از پشت به موتوری زدم البته ماشین حتی یک خط هم نیوفتاد ولی موتوری زمین خورد و پلیس امد و کروکی کشید ولی بعد از 7 روز ایشون هنوز بیمه نرفته میخواستم بدونم باتوجه به اینکه بیش از 5 روز از تصادف گذشته ایا من باید بیمه را مطلع میکردم ؟یا به این دلیل ممکن است مشکلی پیش بیاید‌؟ و سوال دیگر اینکه ایا موتوری میتواند علاوه بر خسارتی که از بیمه میگیرد از من طلب خسار کند و شکایت کند؟

پروفایل کاربر

سید جواد حسینی

کد کارگاهی و بیمه

بنده چندین کارگر دارم که به دلیل نقص در مدارک نمیتوانم کد کارگاهی جهت بیمه کردنشان بگیرم ولی حق بیمه را بهشون پرداخت میکنم چه باید کرد چه قراردادی باید نوشت که فردا روزی به مشکل نخوریم

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد