پروفایل کاربر

مصطفی رضایی

محاسبه مالیات

باسلام و احترام
آیا برای پرداخت مالیات شرکت، نیاز به داشتن کد اقتصادی است؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

کارشناس حقوقی وینداد

5 سال پیش

با سلام:

در پاسخ به سوال مطروحه لازم به ذکر است  پس از ثبت شرکت مدارک ثبت باید به اداره مالیات که نشانی ثبتی شرکت در آن محدوده می باشد تحویل گردد و دفاتر پلمپ شده دریافت نمود و پرونده مالیاتی و کد اقتصادی دریافت نمود تا در سر رسید سال مالیاتی محاسبه و به اداره مالیات پرداخت گردد.

برای پرداخت مالیات شرکت نیاز به دریافت کد اقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی در اداره مالیات مربوطه می باشد

با احترام؛

تیم حقوقی وینداد

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

سعید رحمت

رای کمیسیون ماده 100

با سلام و احترام
بنده در حیاط ملک خود اقدام به نصب دکل کرده ام و کمیسیون ماده 100 رای به جمع اوری دکل را داده است.
ولی بنده نمیخواهم دکل را جمع آوری کنم در این صورت چه اتفاقی می افتد ؟
از لحاظ قانونی چه کارهایی شهرداری انجام می دهد ؟

پروفایل کاربر

دانیال دانشور

برگزاري همايش

سلام آيا براي برگزاري همايش و جشن هاي فارغ و تحصيلي و... نياز به مجوز هست؟ تا جاييكه اطلاع دارم فقط براي همايش هايي كه عنوان ملي يا كشوري يا بين المللي دارند نياز به مجوز از نهاد رياست جمهوري هست.

پروفایل کاربر

سعید رحمت

فسخ قولنامه

با سلام و احترام
قولنامه ای در مشاور املاک تنظیم شده و پس از پرداخت بیعانه صاحب خانه به شهرداری مراجعه نمود و در جواب شهرداری 100 متر عقب نشینی درج شد حال صاحب ملک اعلام می کند که دیگر تمایل به فروش ملک ندارد چون متراژ عقب نشینی زیاد است
در قولنامه عقب نشینی بر گردن فروشنده و در بند دیگری مبلغ 1/4 کل ملک هم به عنوان خسارت فسخ قولنامه در نظر گرفته شده بود
تاریخ حضور دفترخانه هم برای ماه اسفند در نظر گرفته شده بوده است
حال با توجه به این اتفاق و اینکه بنده تمایل به خرید ملک دارم ولی اینها مایل به فروش نیستند قاعدتاً در ماه اسفند در دفترخانه حاضر نمی شوند
لطفاً بفرمایید که چه مراحلی را برای احقاق حق و دریافت خسارت در موعد مقرر (تاریخ سند اسفند ماه است) میبایست طی نمایم .

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد