پروفایل کاربر

سپهر ساغری

نحوه ثبت شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی

ضمن عرض ادب و احترام
همان طور که مستحضرید جهت تاسیس شرکت در زمینه تولید تجهیزات پزشکی نیاز به اخذ مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی وجود دارد https://irsherkat.ssaa.ir/Design/EstablishmentRequest/StockCompany.aspx?CTI=002 با این حال زمانی که به سایت اداره کل مراجعه می کنیم شناسه ملی شرکت تولیدکننده را درخواست می کنند: http://import.imed.ir/registercompany.aspx
لطفا بفرمایید جهت تاسیس شرکت در زمینه مذکور چگونه باید اقدام نماییم.

با سپاس

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

آرش حق شناس

4 سال پیش

با سلام.

از آنجایی که تخصص وینداد ارائه خدمات تنظیم یا بررسی قرارداد می باشد، در زمینه ثبت شرکت تخصصی نداریم و شما باید بدین منظور به متخصص ثبت شرکت مراجعه نمایید.

تیم حقوقی وینداد

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

مهدی نیرومند

کاهش و افزایش اعضای هیئت مدیره

با سلام

برای یک شرکت با مسئولیت محدود در صورتی که بخواهیم یکی از سهام داران عضو هیئت مدیره از هیئت مدیره استعفا دهد و شخصی خارج از شرکا به هیئت مدیره اضافه گردد باید چه روال و چه نوع صورت جلسه ای تنظیم شود؟

آیا برای شما امکان تنظیم صورت جلسات با پرداخت هزینه وجود دارد؟

پروفایل کاربر

ایمان احسانی نسب

مالکیت طرح استارتاپ

با سلام 

بنده به همراه دونفر از همکاران درصدد ثبت شرکت هستیم در حوزه رایانه که در اساسنامه شرکت سهم هر نفر مشخص گردیده است .حال در کنار تمام فعالیت های شرکت درصدد هستیم فروشگاه انلاین نیز راه اندازی کنیم . که این فروشگاه به عنوان بخشی از سهام یکی از هیت مدیره شرکت میباشد . آیا برای این کار قرار داد مجزا نیاز هست که در صورت انحلال ویا هر اتفاق دیگری بتواند حق مالکیت داشته باشد یا اصطلاحا مالکیت معنوی داشته باشد .

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد