پروفایل کاربر

کاربر

نماد R در نشان تجاری

با سلام

یک نماد تجاری در  مرکز مالکیت معنوی ثبت کردم، آیا میتوانم از نماد ® در لوگو استفاده کنم یا حتما باید ثبت بین الملل شده باشد؟ در صورت استفاده تو چه حالتی ممکنه به مشکل بخورم؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

الهه هوایی

3 سال پیش

با سلام 

قانون ایران در مورد این علامت  ساکت است، لذا استفاده از این علامت در ایران مباح است و اگر قصد کار با کشوری دیگری را دارید باید مطابق قانون کشور مد نظرتان مجوز های لازم در رابطه با این موضوع را اخذ نمایید.

با احترام 

تیم حقوقی وینداد

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

مهدی صحراگرد

مجوز های لازم

با سلام.گروهی هستیم که میخواهیم در شهر تهران،حدود 20 ایستگاه جهاد تبیین را در مکان های شلوغ، برپا کنیم.در این ایستگاه ها، قرار است بنر هایی برای معرفی مجموعه مان، چند میز و صندلی و بخشی برای پذیرایی تدارک ببینیم که حدودا 5 نفر در هر ایستگاه فعالیت میکنند و هر ایستگاه به اندازه یک ایستگاه صلواتی معمولی، فضا نیاز دارد.حال سوال من اینست که برای انجام این کار به چه مجوز هایی نیاز داریم؟فعالیت های ما اینها هستند: برای مجوز ها، راهنمایی بفرمایید.
1. اصل گروه ما چه مجوزی برای فعالیت نیاز دارد؟
2. یک سایت برای ثبت نام اعضای جدید تدارک دیدیم و مجوز فعالیت آن چه باید باشد؟
3. در این سایت، بخشی برای قرعه کشی و وام اعضا در نظر گرفته شده است (وام های صندوق های خانگی و قرعه کشی اماکن زیارتی). مجوز این مورد را نیز بیان فرمایید.
4. ایستگاه های جهاد تبیین، وظیفه دارند که مصاحبه های مردمی برگزار کرده و شبهات را برطرف نمایند و میخواهیم که این مصاحبه ها را در فضای مجازی انتشار دهیم. آیا مجوز میخواهد؟ (مثلا مجوز انتشار رسانه معونت تبلیغات وزارت ارشاد)
اگر امکان دارد، لیست مجوز های مورد نیاز را درج بفرمایید.
با تشکر

پروفایل کاربر

فرزانه آقایی

ثبت برند

سلام وقتتون بخیر
ممنون میشم اگر چند شرکت خوب رو تو زمینه ثبت برند به ما معرفی کنید.
متشکر

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد