پروفایل کاربر

علی اس دی

1 هفته پیش

پرداخت مهریه

سلام
قبل از دادگاه اعسار زوجه تمام مهریه ۲۱۴ سکه خود را در ادره ثبت به اجرا گذاشته و اقدام به بازداشت سه دونگ خانه همراه یک چهارم حقوق بنده کرده اند.
در دادگاه اعسار بنده محکوم به پرداخت ۲۰ سکه پیش و هر هفت ماه ۱ سکه شده ام.
حال ایا میتونم با در دست داشتن حکم دادگاه اعسار به اداره ثبت مراجعه کنم و هم سه دونگ خانه و هم حقوقم را از توقیف خارج کنم؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (0)

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

شاهین خدامرادی

4 هفته پیش

قرارداد

با سلام و خدمت به مشاوران عزیز درود و خسته نباشید ممنونیم ازین که راهنمایی میکنید مچکرم

بنده ۱۷ سالمه یه جا دارم پیک کار میکنم اوایل سال کارفرما اومد گفتش که باید قرارداد ببندیم و من بیمه ت میکنم و با شرایط هام موافقت کرد و کار کردیم ولی کارفرمام گفتش که من دو ماه از حقوقتو بلوکه میکنم منم قبول کردم و با حقوق این دوماه یک عدد سکه خریدم و گفت این دسته منه تا پایان قرار داد و من الان یه موقعیت شغلی بهتری تو شهر خودمون برام به جود آمده و میخام برم الان چطوری من الان میتونم سکه مو بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنیدبا تشکر

پروفایل کاربر

علی اکبر زارع نژاد

2 ماه پیش

تاریخ موت فرضی چه زمانی در نظر گرفته می شود و با چه معیاری؟

مادر بزرگ پدری سال 1309 متولد شده اندو فکر کنم سال 1389 از خانه بیرون رفته و گم شده است یعنی 80 سال داشته است که گم شده است.. پدر من هم سال 1397 فوت کرده است. الان تاریخ موت فرضی مادر بزرگم چه زمانی ثبت خواهد شد. چون اگر قبل از فوت پدرم ثبت شود پدر از مادربزرگم ارث می برد و اگر بعد از فوت پدرم ثبت شود نه تنها از مادربزرگم ارث نمی برد بلکه مادر بزرگم از او ارث می برد.دادگاه بر اساس چه معیاری زمان فوت فرضی را در نظر می گیرد چون زمان فوت فرضی در تعداد و سهم الارث آنها تاثیر دارد . لطفا مرا راهنمایی کنید. ممنون

پروفایل کاربر

مجید محمدی

1 ماه پیش

خیانت در امانت

شخصی مرتکب خیانت در امانت شده و در دادگاه محکوم در حال گذراندن مجازات زندان است. حالا برای جبران خسارت مالی وارد شده به شاکی، باید شاکی دوباره شکایت کند؟ توضیح اینکه در حکم مجازات زندان برای مجرم، اشاره ای به رد مال و خسارت تاخیر تادیه نشده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد