اشتراک وینداد، دسترسی نامحدود و کامل به خدمات حقوقی و ثبتیاشتراک وینداد، دسترسی نامحدود و کامل به خدمات حقوقی و ثبتی

تنظیم قرارداد بازاریابی

تیم حقوقی وینداد با تجربه فراوانی که در تنظیم قرارداد بازاریابی دارد، قرارداد مورد نیاز شما را در کمترین زمان و بر اساس نیاز واقعی‌تان، طراحی، تنظیم و پشتیبانی می‌کند. همین حالا درخواست خود را ثبت کنید.


همین حالا شروع کنید

چرا تنظیم قرارداد بازاریابی با وینداد؟

موقعیت قوی در بازار

سرعت در تنظیم قرارداد

حقوقی انحصاری در ثبت پتنت

هزینه مقرون به صرفه

بازده بیشتر در سرمایه گذاری

تنظیم کاملا اختصاصی

فرصت فروش یا دادن مجوز حق بهره برداری

پشتیبانی پس از تنظیم قرارداد

برخی از مشتریان وینداد

فرم زیر را جهت ثبت درخواست تنظیم قرارداد بازاریابی ارسال نمایید

مراحل تنظیم قرارداد بازاریابی در وینداد چگونه است؟

 1. ارسال درخواست تنظیم قرارداد
 2. بررسی درخواست توسط کارشناس حقوقی و اعلام هزینه
 3. پرداخت مبلغ و شروع کار تنظیم قرارداد
 4. ارسال اولین نسخه قرارداد توسط کارشناس
 5. امکان اعمال نظر توسط کاربر بر روی قرارداد در صورت نیاز
 6. ارائه نسخه نهایی قرارداد به کاربر

ما که هستیم؟

قرارداد‌های وینداد توسط تیم حقوقی باتجربه، چابک و آشنا با فضای کارآفرینی و تجارت ایران تنظیم می‌شوند، در نتیجه امور حقوقی مرتبط با کسب‌و‌کار شما مطمئن‌تر، سریع‌تر و به صرفه‌تر از قبل مدیریت می‌گردد تا شما فقط بر روی رشد کسب‌وکار خود تمرکز کنید.

آشنایی با تیم وینداد

هنوز برای بهره‌مندی از خدمات تنظیم قرارداد وینداد مطمئن نیستید؟ ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم

تماس با وینداد

021 - 28 42 78 46

امروزه شکل گیری رقابت قابل توجه میان مشاغل و کسب‌و‌کارهای مختلف فضایی دشواری را برای جلب و جذب مشتریان ایجاد کرده است و یکی از بازوان کمکی برای ورود و حضور هرچه قوی تر در بازار یک کسب‌و‌کار مشخص، بازاریابی است. در این میان به عنوان کارفرما و صاحب یک کسب‌و‌کار توجه داشته باشید که برای تجربه روابط کاری امن تر و مطمئن تر میان خود و بازاریاب باید حتما از قرارداد بازاریابی استفاده کنید و تنظیم آن را جدی بگیرید. در واقع هم چنان که شما از توان و پتانسیل‌های بازاریاب بهره می‌برید و به نوعی بازاریاب به معرفی و رشد سریع تر و شناخته شدن کسب‌و‌کار شما کمک می‌کند در نظر داشته باشید که تنظیم قرارداد با ایشان نیز مشکلات احتمالی را در آینده از بین می‌برد.  

تنظیم قرارداد بازاریابی برای چه کسانی کاربرد دارد؟

تنظیم این قرارداد برای همه افرادی که ارائه دهندگان خدمات گوناگون هستند کاربرد دارد، در واقع این قرارداد برای افرادی که در فعالیت‌های اقتصادی فعال و مشغول هستند بسیار کاربرد دارد چرا که اصولا افراد برای رسیدن به نتایج بهتر در فعالیت‌های خود بهتر است که از خدمات بازاریابی کمک بگیرند تا بتوانند خدمات و محصولات خود را به طیف گسترده تری از افراد ارائه است. بنابراین استفاده از این قرارداد باعث می‌شود که سود دهی بالاتر و جذب مشتریان بیشتری داشته باشید.

مهم ترین مفاد تنظیم قرارداد بازاریابی چیست؟

 • طرفین قرارداد
 • موضوع قرارداد
 • قرارداد پورسانت:
 • مدت قرارداد
 • موارد پایان یا انحلال قرارداد
 • حقوق و تعهدات طرفین
 • وجه التزام
 • اقامتگاه طرفین
 • طریق حل اختلافات
 •  نسخه های قرارداد

چرا به تنظیم قرارداد بازاریابی نیاز داریم؟

امروزه با توجه به گستردگی مشاغل گوناگون و بروز و ظهور بسیاری از کسب‌و‌کارهای نوین و نوپا که به نوعی رقابت قابل توجهی را میان مشاغل ایجاد کرده است رقابتی که احتمالا صاحبان مشاغل و یا کارفرمایان را به این فکر وا میدارد که در این شرایط و اوضاع و احوال چگونه میتوان جایگاه کسب و کار خود را حفظ کنیم؟ یکی از راه هایی که بسيار همراه شما در این عرصه پر رقابت خواهد بود کمک گرفتن از بازاریاب ها و استفاده از خدمات آنان می باشد. در واقع با کمک گرفتن از بازاریاب ها شما به عنوان یک کارفرما می توانید زمینه‌ای را فراهم کنید که با بهره از آن هر چه بهتر محصولات و خدمات خود را به بازار هدف معرفی کنید و از بسیاری از رقبای خود در عرصه کاری تان سبقت بگیرید.

بازاریاب با انجام آن دسته از فعالیت ها و موضوعاتی که مرتبط با کار خودش است مانند تدوین و طراحی برنامه های بازاریابی در دوره های زمانی مختلف، چگونگی معرفی خدمات و کالاهای شرکت به نوعی با تنظیم قرارداد کار بازاریابی متعهد به اجرای این فعالیت ها می‌شود.

چرا در تنظیم قرارداد بازاریابی به مشاور حقوقی یا وکیل نیاز داریم؟

 1. هر یک از طرفین قرارداد خواسته های خود را از قرارداد مطرح می کنند و وکیل با توجه به خواسته های طرفین قرارداد را به طریقی تنظیم می کند که منافع و انتظارات طرفین حفظ شود.
 2. زمانی که یک قرارداد زیر نظر وکیل یا مشاور حقوقی تنظیم شود کلیه شرایط لازم برای تنظیم قرارداد رعایت میشود.در واقع بعضی از این شرایط شکلی است و ربطی به ماهیت قرارداد ندارد ولی بعضی شرایط ماهوی است.
 3. تنظیم یک قرارداد توسط وکیل این مزیت را دارد که اگر یکی از طرفین با مشکل حقوقی مرتبط با قرارداد مواجه شد می تواند برای مرتفع کردن مشکلات اقدامات قانونی لازم را انجام دهد.

هزینه تنظیم قرارداد بازاریابی به چه صورت است؟

هزینه تنظیم قرارداد بازاریابی به طور تخمینی در بازه قیمتی ۳۵۰،۰۰۰ تا ۷۰۰،۰۰۰ تومان قرار می‌گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد