تنظیم قرارداد بروکری

<p>تیم حقوقی وینداد با تجربه فراوانی که در تنظیم قرارداد بروکری دارد، قرارداد مورد نیاز شما را در کمترین زمان و بر اساس نیاز واقعی‌تان، طراحی، تنظیم و پشتیبانی می‌کند. همین حالا درخواست خود را ثبت کنید.</p>


همین حالا شروع کنید

چرا تنظیم قرارداد بروکری با وینداد؟

موقعیت قوی در بازار

سرعت در تنظیم قرارداد

حقوقی انحصاری در ثبت پتنت

هزینه مقرون به صرفه

بازده بیشتر در سرمایه گذاری

تنظیم کاملا اختصاصی

فرصت فروش یا دادن مجوز حق بهره برداری

پشتیبانی پس از تنظیم قرارداد

برخی از مشتریان وینداد

فرم زیر را جهت ثبت درخواست تنظیم قرارداد بروکری ارسال نمایید

مراحل تنظیم قرارداد بروکری در وینداد چگونه است؟

 1. ارسال درخواست تنظیم قرارداد
 2. بررسی درخواست توسط کارشناس حقوقی و اعلام هزینه
 3. پرداخت مبلغ و شروع کار تنظیم قرارداد
 4. ارسال اولین نسخه قرارداد توسط کارشناس
 5. امکان اعمال نظر توسط کاربر بر روی قرارداد در صورت نیاز
 6. ارائه نسخه نهایی قرارداد به کاربر

ما که هستیم؟

قرارداد‌های وینداد توسط تیم حقوقی باتجربه، چابک و آشنا با فضای کارآفرینی و تجارت ایران تنظیم می‌شوند، در نتیجه امور حقوقی مرتبط با کسب‌و‌کار شما مطمئن‌تر، سریع‌تر و به صرفه‌تر از قبل مدیریت می‌گردد تا شما فقط بر روی رشد کسب‌وکار خود تمرکز کنید.

آشنایی با تیم وینداد

هنوز برای بهره‌مندی از خدمات تنظیم قرارداد وینداد مطمئن نیستید؟ ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم

تماس با وینداد

021 - 28 42 78 46

به طور کلی بروکر یا کارگزار افراد یا سازمان‌هایی هستند که به نوعی واسطه میان خریدار و فروشنده محسوب شده و شرایط لازم برای انجام معامله میان آنها را فراهم و در قبال انجام وظیفه خود مزد دریافت می‌نمایند. کارگزاران در زمینه‌های مختلفی تخصص داشته و براساس تخصص و تبحر خود در زمینه خاصی فعالیت می‌کنند. به عنوان مثال یکی از معروفترین کارگزاری، کارگزاری بورس می‌باشد. به توافقی که میان مشتری حقیقی یا حقوقی با کارگزار صورت می‌گیرد، قرارداد بروکری اطلاق می‌شود که تنظیم این قرارداد حائز نکات حقوقی بسیار مهمی می‌باشد.

تنظیم قرارداد بروکری برای چه کسانی کاربرد دارد؟

در قرارداد بروکری از یک سو شخص حقیقی یا حقوقی وجود دارد که تصمیم دارد در زمینه‌ای خاص که در آن مهارت و تبحر ندارد معامله کرده، از سوددهی معامله خود نیز مطمئن باشد و تا حد امکان میزان ریسک چنین معامله‌ای را به کمترین حد برساند و از سوی دیگر کارگزاری وجود دارد در زمینه تخصصی خود پیشنهاد خرید یا فروش را به مشتری ارائه داده تا با کمترین ضرر مالی مشتری موفق به انجام معاملات خود گردد. بنابراین با تنظیم قرارداد بروکری مشتری به سود و کارگزار به حق العمل مشخص شده خود دست می‌یابد.

مهمترین مفاد تنظیم قرارداد بروکری شامل چه مواردی می‌شود؟

 • موضوع قرارداد
 • مدت قرارداد
 • اسناد و مدارک پیوست
 • نشانی طرفین قرارداد
 • حقوق و تکالیف کارگزار و نحوه پرداخت
 • حقوق و تکالیف طرف دوم
 • حق الزحمه کارگزاری
 • ضمانت حسن انجام تعهدات
 • محل انعقاد قرارداد
 • محرمانگی
 • قوه قاهره (فورس ماژور)
 • تاریخ و محل انعقاد قرارداد
 • فسخ و خاتمه قرارداد
 • قانون حاکم و مرجع حل اختلاف
 • حکمیت و داوری

چرا به تنظیم قرارداد بروکری نیاز دارید؟

همانطور که می‌دانید برقراری روابط اقتصادی فی مابین کارگزاری‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی عموماً نیازمند توافقی میباشد که در قالب قرارداد بروکری تنظیم میگردد. از آن جایی که کارگزاری‌ها قوانین مشخصی دارند که در روابط اقتصادی آنها اعمال می‌گردد، بنابراین لازم است با تنظیم قرارداد این قوانین به اطلاع مشتریان و مخاطبان رسانیده شود تا هیچ گونه ابهامی در این خصوص باقی نماند.

چرا در تنظیم قرارداد بروکری به مشاور حقوقی و یا وکیل نیاز داریم؟

قراردادهای حقوقی پیچیده‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد زیرا نکات ریز و تعهدات مختلفی را شامل می‌شود که ممکن است طرفین نسبت به تمامی آنها آگاهی نداشته باشند که این امر می‌تواند منافع شما را با خطر مواجه سازد. قرارداد بروکری هم از این امر مستثنی نمی‌باشد.

همانطور که می‌دانید بروکر یا کارگزار در حوزه‌های مختلفی ممکن است فعالیت داشته باشد که این حوزه‌ها عموماً اختصاصی بوده و نیازمند تبحر و مهارت خاص کارگزار می‌باشند که کارگزاران با بهره‌گیری از دانش و قوانین تدوین شده به ارائه مشاوره‌های دقیق می‌پردازند.

یک قرارداد خوب، حرفه‌ای و منطبق با اصول قانونی از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی پیشگیری می‌کند. کارشناسان حقوقی و وکلای مجرب از آنجا که دارای تجربه‌ای بلندمدت در امور قراردادها و قوانین کسب‌وکار هستند، می‌توانند دیدگاه‌های حقوقی و قانونی خود را هنگام نوشتن قرارداد بیان کنند تا شما مطمئن شوید قبل از امضای اسناد و قراردادهای حقوقی، منافعتان محفوظ مانده و در آینده در معرض خطر و چالشهای قانونی قرار نمی‌گیرید.

هزینه تنظیم قراردادهای بروکری به چه صورت است؟

هزینه تنظیم قرارداد بروکری به طور تخمینی در بازه قیمتی زیر قرار ۴۹۰،۰۰۰ تا ۸۹۰،۰۰۰ تومان می‌گیرد.