تنظیم قرارداد طراحی وب‌سایت

<p>تیم حقوقی وینداد با تجربه فراوانی که در تنظیم قرارداد طراحی وب‌سایت دارد، قرارداد مورد نیاز شما را در کمترین زمان و بر اساس نیاز واقعی‌تان، طراحی، تنظیم و پشتیبانی می‌کند. همین حالا درخواست خود را ثبت کنید.</p>


همین حالا شروع کنید

چرا تنظیم قرارداد طراحی وب‌سایت با وینداد؟

موقعیت قوی در بازار

سرعت در تنظیم قرارداد

حقوقی انحصاری در ثبت پتنت

هزینه مقرون به صرفه

بازده بیشتر در سرمایه گذاری

تنظیم کاملا اختصاصی

فرصت فروش یا دادن مجوز حق بهره برداری

پشتیبانی پس از تنظیم قرارداد

برخی از مشتریان وینداد

فرم زیر را جهت ثبت درخواست تنظیم قرارداد طراحی وب‌سایت ارسال نمایید

مراحل تنظیم قرارداد طراحی وب‌سایت در وینداد چگونه است؟

  1. ارسال درخواست تنظیم قرارداد
  2. بررسی درخواست توسط کارشناس حقوقی و اعلام هزینه
  3. پرداخت مبلغ و شروع کار تنظیم قرارداد
  4. ارسال اولین نسخه قرارداد توسط کارشناس
  5. امکان اعمال نظر توسط کاربر بر روی قرارداد در صورت نیاز
  6. ارائه نسخه نهایی قرارداد به کاربر

ما که هستیم؟

قرارداد‌های وینداد توسط تیم حقوقی باتجربه، چابک و آشنا با فضای کارآفرینی و تجارت ایران تنظیم می‌شوند، در نتیجه امور حقوقی مرتبط با کسب‌و‌کار شما مطمئن‌تر، سریع‌تر و به صرفه‌تر از قبل مدیریت می‌گردد تا شما فقط بر روی رشد کسب‌وکار خود تمرکز کنید.

آشنایی با تیم وینداد

هنوز برای بهره‌مندی از خدمات تنظیم قرارداد وینداد مطمئن نیستید؟ ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم

تماس با وینداد

021 - 28 42 78 46

تنظیم قرارداد طراحی وبسایت چیست؟

کسب درآمد از طریق ایجاد یک وب‌سایت و فروش کالا و خدمات، امروز مختص فروشگاه‌های اینترنتی بزرگ نیست و بسیاری از مردم در وسعت کسب‌و‌کارهای خُرد هم به این امر مشغول هستند. اما ساخت و طراحی یک وب‌سایت اینترنتی کارآمد و با امکانات وسیع، کار ساده‌ای نیست و نیاز به بهره‌مندی از متخصصین حوزه کامپیوتر دارد. به همین خاطر افراد برای طراحی وب سایت با برنامه نویسان مختلفی کار می‌کنند که در قالب اشخاص حقیقی یا حقوقی، تاسیس و طراحی وب‌سایت شخصی آنها را برعهده می‌گیرند. این ارتباط کاری و پروژه‌ای نیازمند تنظیم یک قرارداد دقیق طراحی وبسایت است که طی آن تکالیف مجری (طراح وبسایت) و کارفرما (متقاضی وبسایت) مشخص باشد.

تنظیم قرارداد طراحی وبسایت برای چه کسانی کاربرد دارد؟

مخاطب این قرارداد تمام افرادی هستند که نیازمند خدماتی نظیر وبسایت، نرم افزار یا اپلیکیشن برای کسب‌وکار خود میباشند از جمله صاحبان پورتالهای تجارت الکترونیک، پورتالهای سازمانی، فروشگاههای مجازی و ...

مهمترین مفاد تنظیم قرارداد طراحی وبسایت شامل چه مواردی می‌شود؟

1) مشخصات و نشانی دقیق طرفین قرارداد (مجری و کارفرما)

2) موضوع دقیق قرارداد با ذکر آدرس دقیق وب‌سایت موردنظر و همچنین اشاره به خدمات مورد انتظار مانند طراحی لوگوی اختصاصی یا بات‌های آنلاین و...

3) مدت انجام قرارداد که همان مهلت انجام پروژه توسط مجری طراح وب‌سایت است.

4) تعهدات مجری که می تواند شامل تعهد به زمان‌بندی ها، حفظ اسرار و کیفیت وب‌سایت باشد.

5) تعهدات کارفرما (متقاضی وب‌سایت) که این تعهدات می‌تواند شامل ارائه مدارک مورد نیاز و پرداخت مبلغ مورد توافق باشد.

6) نوع وبسایت که بستگی به کاربری آن برای کارفرما دارد و ممکن است از لحاظ شکلی تفاوت‌هایی در طراحی آن ایجاد کند. مانند تفاوت یک وب‌سایت فروشگاه آنلاین با یک وبسایت خبری.

7) مبلغ قرارداد و شیوه پرداخت آن مانند تقسیط و...

8) اشاره به وجود توافق اضافی مبنی بر انجام امر پشتیبانی فنی وب‌سایت توسط مجری، در صورت لزوم.

9) فسخ قرارداد

10) فورس ماژور

11) حل اختلافات

12) تعداد نسخه‌های قرارداد

چرا به تنظیم قرارداد طراحی وبسایت نیاز دارید؟

طراحی وب‌سایت نیاز بسیاری از کسب‌و‌کارها است. اما برای ایجاد یک وب‌سایت کارآمد و مناسب تجارت شما، وجود یک قرارداد جامع و کامل نیازی اساسی است. در چنین قراردادی شما می‌توانید تمام نیازهای کاری خود برای وب‌سایت را به لحاظ حقوقی به درستی تامین کنید. وجود قرارداد طراحی وب‌سایت می‌تواند مشکلات عدیده فنی و حقوقی را به حداقل برساند و با پیش‌بینی بندهای اختصاصی مطابق با هدف شما از تاسیس وبسایت، محصول نهایی دقیقی را به همراه داشته باشد. به بیان دیگر، با درج بندهایی که در بخش قبل به آن اشاره کردیم، طرفین قرارداد (مجری و کارفرما) می‌توانند انتظارات روشن خود را با عنصر الزامات حقوقی تقویت کنند و پروژه بدون چالشی را عملی کنند.

چرا در تنظیم قرارداد طراحی وب‌سایت به مشاور حقوقی و یا وکیل نیاز داریم؟

قرارداد طراحی وبسایت ممکن است بنا به هدف و کاربری شما از وب‌سایت خود، دارای بندهای اضافی ویژه‌ای باشد. مثلاً اگر وب‌سایت شما نیازمند به طراحی لوگو یا بنر خاصی باشد و یا نیازمند یافتن دامنه متناسب با کار شما باشد، تعهداتی جدیدی بر عهده مجری طراح وب‌سایت قرار خواهد گرفت. همچنین با توجه به آنکه حوزه طراحی وب‌سایت و به طور کلی فضای مجازی به عنوان حوزه ای نوظهور در علم حقوق، قوانین و اصطلاحات خاص خود را دارند، نمی‌توان با یک نگاه سنتی به امور قراردادها و احاطه حداقلی به مباحث حقوقی، قرارداد دقیقی را تنظیم کرد. به همین خاطر بسیار اهمیت دارد که قرارداد شما زیر نظر یک وکیل یا مشاور حقوقی مسلط به حقوق کسب و کارهای اینترنتی و حقوق دیجیتال تنظیم شود تا با اشراف این افراد به مسائل حقوقی دنیای مجازی، قراردادی امن و بدون مشکل برای شما تدوین شود. واضح است که بی‌اطلاعی از مسائل حقوقی جدید در تنظیم قرارداد می‌تواند مشکلات عدیده‌ای در زمان اختلافات حقوقی بین طرفین قرارداد ایجاد کند.

هزینه تنظیم قراردادهای طراحی وبسایت به چه صورت است؟

هزینه تنظیم قرارداد مشارکت بهطور تخمینی در بازه قیمتی ۵۰۰،۰۰۰ تا ۸۰۰،۰۰۰ تومان قرار می‌گیرد.