تنظیم قرارداد فروش کالا

<p>تیم حقوقی وینداد با تجربه فراوانی که در تنظیم قرارداد فروش کالا دارد، قرارداد مورد نیاز شما را در کمترین زمان و بر اساس نیاز واقعی‌تان، طراحی، تنظیم و پشتیبانی می‌کند. همین حالا درخواست خود را ثبت کنید.</p>


همین حالا شروع کنید

چرا تنظیم قرارداد فروش کالا با وینداد؟

موقعیت قوی در بازار

سرعت در تنظیم قرارداد

حقوقی انحصاری در ثبت پتنت

هزینه مقرون به صرفه

بازده بیشتر در سرمایه گذاری

تنظیم کاملا اختصاصی

فرصت فروش یا دادن مجوز حق بهره برداری

پشتیبانی پس از تنظیم قرارداد

برخی از مشتریان وینداد

فرم زیر را جهت ثبت درخواست تنظیم قرارداد فروش کالا ارسال نمایید

مراحل تنظیم قرارداد فروش کالا در وینداد چگونه است؟

 1. ارسال درخواست تنظیم قرارداد
 2. بررسی درخواست توسط کارشناس حقوقی و اعلام هزینه
 3. پرداخت مبلغ و شروع کار تنظیم قرارداد
 4. ارسال اولین نسخه قرارداد توسط کارشناس
 5. امکان اعمال نظر توسط کاربر بر روی قرارداد در صورت نیاز
 6. ارائه نسخه نهایی قرارداد به کاربر

ما که هستیم؟

قرارداد‌های وینداد توسط تیم حقوقی باتجربه، چابک و آشنا با فضای کارآفرینی و تجارت ایران تنظیم می‌شوند، در نتیجه امور حقوقی مرتبط با کسب‌و‌کار شما مطمئن‌تر، سریع‌تر و به صرفه‌تر از قبل مدیریت می‌گردد تا شما فقط بر روی رشد کسب‌وکار خود تمرکز کنید.

آشنایی با تیم وینداد

هنوز برای بهره‌مندی از خدمات تنظیم قرارداد وینداد مطمئن نیستید؟ ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم

تماس با وینداد

021 - 28 42 78 46

بیع یک اصطلاح فقهی و حقوقی است که به معنای خرید و فروش است. عقد از منظر قانون مدنی عبارتست از تملیک عین به عوض معلوم. از این تعریف بر می‌آید که عقد بیع یک عقد معوض است. این تعریف یعنی وقتی دو نفر باهم عقد بیع منعقد می‌کنند، یکی از دو نفر متعهد می‌شود مالی را به دیگری واگذار کند و در مقابل، دیگری در ازای آن پولی را پرداخت می‌کند. مثلاً فروشنده خانه‌اش را در ازای مبلغ مشخصی به خریدار واگذار می‌کند. با این توصیف، برای آشنایی با عقد بیع یا قرارداد خرید و فروش ، ابتدا باید ارکان آن بشناسیم.

تنظیم قرارداد فروش ملک برای چه کسانی کاربرد دارد؟

 از جمله مهمترین قراردادهایی که عموم افراد ممکن است به طور مکرر با آن مواجه شوند عبارتست از قراردادهای مربوط به خرید و فروش ملک اعم از مسکونی (خانه، آپارتمان یا ویلا) یا تجاری (دفتر، مغازه یا کارگاه) یا زمین (مسکونی، کشاورزی یا صنعتی) است. بنابراین آشنایی با مقررات ناظر بر تنظیم قرارداد فروش ملک برای تمامی افراد علی الخصوص مشاورین املاک و سازندگان ملک ضرورت دارد.

مهمترین مفاد تنظیم قرارداد فروش ملک شامل چه مواردی می‌شود؟

 • طرفین قرارداد
 • موضوع قرارداد و مشخصات ملک
 • نحوه پرداخت
 • تنظیم سند رسمی
 • تسلیم ملک
 • شرایط و آثار قرارداد
 • مقررات ناظر
 • نسخ و تصدیق قرارداد

چرا به تنظیم قرارداد فروش ملک نیاز دارید؟

 همانطور که بیان شد، فروش ملک به عنوان یکی از کالاهای سرمایه‌ای در ایران امری است که عمدهٔ افراد با ان مواجه خواهند بود بنابراین از حساسیت‌های خاصی برخوردار است، که عدم توجه به آنها ممکن است سرمایه گذاری‌هایی که اشخاص در طول عمر چندین سالهٔ خود انجام می‌دهندبه سرعت به هدر دهد. فروش ملک مستلزم ارزیابی شرایط بازار، آینده نگری، برنامه ریزی، آشنایی با روش‌های علمی، تحرک لازم و جلب اعتماد خریداران است. با این توضیحات لازم است تا افراد برای حصول اطمینان از حفظ سرمایهٔ خود و جلوگیری از بروز اختلافات حقوقی مبادرت به تنظیم قرارداد فروش ملک نمایند.

چرا در تنظیم قرارداد فروش ملک به مشاور حقوقی و یا وکیل نیاز داریم؟

قراردادهای حقوقی پیچیده‌تر از آن چیزی است که به‌نظر می‌رسد زیرا نکات ریز و تعهدات مختلفی را شامل می‌شود که ممکن است طرفین نسبت به تمامی آنها آگاهی نداشته باشند. یک قرارداد خوب، حرفه‌ای و منطبق با اصول قانونی از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی پیشگیری می‌کند. کارشناسان حقوقی و وکلای مجرب از آنجا که دارای تجربه‌ای بلندمدت در امور قراردادها و قوانین کسب‌وکار هستند می‌توانند دیدگاه‌های حقوقی و قانونی خود را هنگام نوشتن قرارداد بیان کنند تا شما مطمئن شوید قبل از امضای اسناد و قراردادهای حقوقی، منافعتان محفوظ مانده و در آینده در معرض خطر و چالش‌های قانونی قرار نمی‌گیرید.

هزینه تنظیم قرارداد فروش کالا به چه صورت است؟

هزینه تنظیم قرارداد فروش کالا به طور تخمینی در بازه قیمتی ۳۰۰،۰۰۰ تا ۸۰۰،۰۰۰ تومان قرار می‌گیرد.