تنظیم قرارداد محرمانگی اطلاعات

<p>تیم حقوقی وینداد با تجربه فراوانی که در تنظیم قرارداد محرمانگی دارد، قرارداد مورد نیاز شما را در کمترین زمان و بر اساس نیاز واقعی‌تان، طراحی، تنظیم و پشتیبانی می‌کند. همین حالا درخواست خود را ثبت کنید.</p>


همین حالا شروع کنید

چرا تنظیم قرارداد محرمانگی اطلاعات با وینداد؟

موقعیت قوی در بازار

سرعت در تنظیم قرارداد

حقوقی انحصاری در ثبت پتنت

هزینه مقرون به صرفه

بازده بیشتر در سرمایه گذاری

تنظیم کاملا اختصاصی

فرصت فروش یا دادن مجوز حق بهره برداری

پشتیبانی پس از تنظیم قرارداد

برخی از مشتریان وینداد

فرم زیر را جهت ثبت درخواست تنظیم قرارداد محرمانگی اطلاعات ارسال نمایید

مراحل تنظیم قرارداد محرمانگی اطلاعات در وینداد چگونه است؟

 1. ارسال درخواست تنظیم قرارداد
 2. بررسی درخواست توسط کارشناس حقوقی و اعلام هزینه
 3. پرداخت مبلغ و شروع کار تنظیم قرارداد
 4. ارسال اولین نسخه قرارداد توسط کارشناس
 5. امکان اعمال نظر توسط کاربر بر روی قرارداد در صورت نیاز
 6. ارائه نسخه نهایی قرارداد به کاربر

ما که هستیم؟

قرارداد‌های وینداد توسط تیم حقوقی باتجربه، چابک و آشنا با فضای کارآفرینی و تجارت ایران تنظیم می‌شوند، در نتیجه امور حقوقی مرتبط با کسب‌و‌کار شما مطمئن‌تر، سریع‌تر و به صرفه‌تر از قبل مدیریت می‌گردد تا شما فقط بر روی رشد کسب‌وکار خود تمرکز کنید.

آشنایی با تیم وینداد

هنوز برای بهره‌مندی از خدمات تنظیم قرارداد وینداد مطمئن نیستید؟ ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم

تماس با وینداد

021 - 28 42 78 46

اگر شما صاحب یک کسب‌وکار می‌باشید و در جریان کسب و کارتان دچار مشکلاتی از جمله فاش شدن اطلاعات محرمانه‌ای که تنها شما و طرف مقابل قرارداد باید از آن آگاه باشید شده‌اید، یا اینکه در چنین موقعیتی قرار گرفته‌اید که اطلاعات حساس و مهم کاری شما توسط دیگران مورد سوء استفاده قرار گرفته و نهایتا شما متحمل خسارت‌های زیادی از جمله استفاده دیگران از طرح‌ها و ایده هایتان شدهاید، مسلما می‌توانید با داشتن قرارداد عدم افشای اطلاعات ریسک لو رفتن اطلاعاتتان را به حداقل برسانید.

تنظیم قرارداد محرمانگی اطلاعات چیست؟

اصولا قرارداد محرمانگی اطلاعات یکی از توافق‌ها و قراردادهای بسیار مهم و شایع برای صاحبان مشاغل،کسب‌و‌کارها و استارتاپ‌های نوین و تازه نفس است. در هر کسب وکاری اطلاعات مهم و حساسی وجود دارد که محرمانه نگه داشتن این دسته از اطلاعات یکی از حیاتی‌ترین وظایف صاحبان مشاغل و استارتاپ‌ها است. توجه داشته باشید که هرگونه بی‌توجهی و غفلت شما در این موارد باعث از دست رفتن اطلاعات محرمانه و در نتیجه مورد سوء استفاده قرار گرفتن خواهد شد. بنابراین یکی از بهترین روش های حفاظت از ایده ها و اطلاعات مهم کسب‌و‌کارها انعقاد قرارداد محرمانگی اطلاعات است.

تنظیم قرارداد محرمانگی اطلاعات برای چه کسانی کاربرد دارد؟

۱_ این قرارداد برای مخترعین، صاحبان طرح های صنعتی و در مورد علائم تجاری کاربرد دارد و باعث حفاظت از ایده‌ها و مالکیت فکری می شود.

۲_ این قرارداد در مواردی که در مورد طرح‌های مالی، تجاری و بازاریابی تان با افراد متخصص اطلاعاتی را مطرح می کنید کاربرد دارد.

۳_ این قرارداد برای افرادی که ایده های بازاریابی خود را با سایت‌ها و وبلاگ‌ها مطرح می‌کنند نیز کاربرد دارد.

۴_ صاحبان مشاغل و استارتاپ‌ها نیز برای حفاظت از ایده ها و اسراری تجاری و اطلاعات مهم و حساس خود نیز از این قرارداد می توانند کمک بگیرند.

مهم ترین مفاد تنظیم قراردادهای محرمانگی اطلاعات چیست؟


 • مشخصات طرفین قرارداد
 • موضوع قرارداد
 • مدت اعتبار قرارداد
 • تعهدات طرفین
 • طریقه جبران خسارت
 • نهاد نظارت بر اجرای موضوع قرارداد
 • طریقه حل و فصل اختلافات ناشی از قرارداد
 • قوه قهریه یا فورس ماژور
 • نسخه های قرارداد

چرا به تنظیم قرارداد محرمانگی اطلاعات یا عدم افشای اطلاعات نیاز داریم؟

با تنظیم قرارداد عدم افشا اطلاعات می‌توانید به عنوان صاحب یک کسب و کار نوپا، استارتاپ، مخترع یا کسی که تمایل دارد از محرمانگی اطلاعات خود حفاظت کند، آسوده خاطر باشید که چه در جریان مذاکرات و چه در زمان مشارکت با یک شرکت، شخص حقیقی یا همکار خود از فاش شدن اطلاعات خود جلوگیری می‌کند. در واقع این تعهدات در برگیرنده منع متعهد (گیرنده اطلاعات) از هرگونه افشاء غیرمجاز و کنترل نشده اطلاعات محرمانه قبل، حین انجام همکاری و بعد از آن است. این عبارات، عباراتی است که در متن توافق عدم افشای اطلاعات مطرح می‌شود. در حقیقت مزیت قرارداد عدم افشای اطلاعات در برجسته کردن چتر حمایتی از شما در شرایط تهدید اطلاعات امور تجاری شما و حتی ایجاد رقیب در فعالیت شما می‌باشد.

بدیهی‌ترین مزیت قرارداد عدم افشای اطلاعات در حفاظت از اطلاعات حساس تجاری، فنی، ایده های نوین در برابر اشخاص ثالث است.

چرا در تنظیم قرارداد محرمانگی اطلاعات (NDA) به مشاور حقوقی یا وکیل نیاز داریم؟


زمانی که یک قرارداد زیر نظر وکیل یا مشاور حقوقی تنظیم شود کلیه شرایط لازم برای تنظیم قرارداد رعایت می‌شود. در واقع بعضی از این شرایط شکلی است و ربطی به ماهیت قرارداد ندارد ولی بعضی شرایط ماهوی است. همچنین تنظیم یک قرارداد توسط وکیل این مزیت را دارد که اگر یکی از طرفین با مشکل حقوقی مرتبط با قرارداد مواجه شد می‌تواند برای مرتفع کردن مشکلات اقدامات قانونی لازم را انجام دهد.

هزینه تنظیم قرارداد محرمانگی اطلاعات به چه صورت است؟

هزینه تنظیم قرارداد محرمانگی اطلاعات بهطور تخمینی در بازه قیمتی ۲۵۰،۰۰۰ تا ۶۰۰،۰۰۰ تومان قرار می‌گیرد.