اشتراک وینداد، دسترسی نامحدود و کامل به خدمات حقوقی و ثبتیاشتراک وینداد، دسترسی نامحدود و کامل به خدمات حقوقی و ثبتی

تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت

تیم حقوقی وینداد با تجربه فراوانی که در تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت دارد، قرارداد مورد نیاز شما را در کمترین زمان طراحی، تنظیم و پشتیبانی می‌کند. همین حالا درخواست خود را ثبت کنید.


همین حالا شروع کنید

چرا تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت با وینداد؟

موقعیت قوی در بازار

سرعت در تنظیم قرارداد

حقوقی انحصاری در ثبت پتنت

هزینه مقرون به صرفه

بازده بیشتر در سرمایه گذاری

تنظیم کاملا اختصاصی

فرصت فروش یا دادن مجوز حق بهره برداری

پشتیبانی پس از تنظیم قرارداد

برخی از مشتریان وینداد

فرم زیر را جهت ثبت درخواست تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت ارسال نمایید

مراحل تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت در وینداد چگونه است؟

 1. ارسال درخواست تنظیم قرارداد
 2. بررسی درخواست توسط کارشناس حقوقی و اعلام هزینه
 3. پرداخت مبلغ و شروع کار تنظیم قرارداد
 4. ارسال اولین نسخه قرارداد توسط کارشناس
 5. امکان اعمال نظر توسط کاربر بر روی قرارداد در صورت نیاز
 6. ارائه نسخه نهایی قرارداد به کاربر

ما که هستیم؟

قرارداد‌های وینداد توسط تیم حقوقی باتجربه، چابک و آشنا با فضای کارآفرینی و تجارت ایران تنظیم می‌شوند، در نتیجه امور حقوقی مرتبط با کسب‌و‌کار شما مطمئن‌تر، سریع‌تر و به صرفه‌تر از قبل مدیریت می‌گردد تا شما فقط بر روی رشد کسب‌وکار خود تمرکز کنید.

آشنایی با تیم وینداد

هنوز برای بهره‌مندی از خدمات تنظیم قرارداد وینداد مطمئن نیستید؟ ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم

تماس با وینداد

021 - 28 42 78 46

تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت چیست؟


قرارداد مشارکت در ساخت، یک قرارداد سرمایه‌گذاری در ساخت است که بین یک یا چند مالک و یک یا چند سازنده منعقد شده و به واسطه آن بر سر ساخت ساختمانی با مشخصات معین توافق می‌کنند. در این قرارداد آورده و یا همان سرمایه مالک زمینی است که ساختمان در آن ساخته می‌‌شود و سرمایه سازنده نیز هزینه‌‌هایی است که در حین عملیات ساخت متحمل می‌‌شود و نهایتا هر کدام از طرفین مطابق توافقشان از سهمی از ساختمان ساخته شده بهره‌مند می‌‌شوند.تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت برای چه کسانی کاربرد دارد؟


مخاطب این قرارداد به طور کلی برای زمانی است که مالک و یا مالکین یک ملک با پلاک ثبتی مشخص قصد ساخت و یا بازسازی (نوسازی) ملک خود را دارند لیکن تخصص و سرمایه و امکانات لازم جهت انجام این امر را ندارند و با شخص یا شرکتی که این امکانات را دارد به‌عنوان سازنده یک قرارداد مشارکت منعقد می‌نمایند.مهم‌ترین مفاد تنظیم قرارداد پیمانکاری شامل چه مواردی می‌شود؟ • موضوع قرارداد

 • اسناد و مدارک پیوست

 • مدت قرارداد

 • الزام به تحویل ملک در زمان مقرر

 • رعایت اصول استاندارد ساخت

 • تعهدات مالک

 • تعهدات سازنده

 • بیمه

 • اخذ پایان کار و پرداخت جرائم به شهرداری

 • فسخ و خاتمه قرارداد

 • قوه قاهره (فورس ماژور)

 • قانون حاکم و مرجع حل اختلاف


چرا به تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت نیاز دارید؟


تعریف روابط بین طرفین یک قرارداد یعنی بین مالک و سازنده نیازمند یک آگاهی همه‌جانبه از ضوابط و مقررات مختلف است. در این میان شرایط عمومی پیمان، اهمیت بسیاری دارد به‌طوری که احاطه‌ کامل به تمامی نکات آن می‌تواند از وقوع بسیاری از اختلاف‌های مابین طرفین جلوگیری کند.
تنظیم یک قرارداد مشارکت در ساخت علاوه‌بر اینکه از منافع مالک ملک ثبتی محافظت می‌کند از طرف دیگر منافع سازنده ساختمان را نیز تضمین می‌کند.چرا در تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت به مشاور حقوقی و یا وکیل نیاز داریم؟


قراردادهای حقوقی پیچیده‌تر از آن چیزی است که به‌نظر می‌رسد زیرا نکات ریز و تعهدات مختلفی را شامل می‌شود که ممکن است طرفین نسبت به تمامی آن‌ها آگاهی نداشته باشند. یک قرارداد خوب، حرفه‌ای و منطبق با اصول قانونی از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی پیشگیری می‌کند.
کارشناسان حقوقی و وکلای مجرب از آنجا که دارای تجربه‌ای بلندمدت در امور قراردادها و قوانین کسب‌وکار هستند می‌توانند دیدگاه‌های حقوقی و قانونی خود را هنگام نوشتن قرارداد بیان کنند تا شما مطمئن شوید قبل از امضای اسناد و قراردادهای حقوقی‌، منافعتان محفوظ مانده و در آینده در معرض خطر و چالش‌های قانونی قرار نمی‌گیرید.هزینه تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت به چه صورت است؟


هزینه تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت به‌طور تخمینی در بازه قیمتی زیر قرار می‌گیرد.


۹۰۰،۰۰۰ تومان الی ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد