اشتراک وینداد، دسترسی نامحدود و کامل به خدمات حقوقی و ثبتیاشتراک وینداد، دسترسی نامحدود و کامل به خدمات حقوقی و ثبتی

تنظیم قرارداد وکالت

تیم حقوقی وینداد با تجربه فراوانی که در تنظیم قرارداد وکالت دارد، قرارداد مورد نیاز شما را در کمترین زمان و بر اساس نیاز واقعی‌تان، طراحی، تنظیم و پشتیبانی می‌کند. همین حالا درخواست خود را ثبت کنید.


همین حالا شروع کنید

چرا تنظیم قرارداد وکالت با وینداد؟

موقعیت قوی در بازار

سرعت در تنظیم قرارداد

حقوقی انحصاری در ثبت پتنت

هزینه مقرون به صرفه

بازده بیشتر در سرمایه گذاری

تنظیم کاملا اختصاصی

فرصت فروش یا دادن مجوز حق بهره برداری

پشتیبانی پس از تنظیم قرارداد

برخی از مشتریان وینداد

فرم زیر را جهت ثبت درخواست تنظیم قرارداد وکالت ارسال نمایید

مراحل تنظیم قرارداد وکالت در وینداد چگونه است؟

 1. ارسال درخواست تنظیم قرارداد
 2. بررسی درخواست توسط کارشناس حقوقی و اعلام هزینه
 3. پرداخت مبلغ و شروع کار تنظیم قرارداد
 4. ارسال اولین نسخه قرارداد توسط کارشناس
 5. امکان اعمال نظر توسط کاربر بر روی قرارداد در صورت نیاز
 6. ارائه نسخه نهایی قرارداد به کاربر

ما که هستیم؟

قرارداد‌های وینداد توسط تیم حقوقی باتجربه، چابک و آشنا با فضای کارآفرینی و تجارت ایران تنظیم می‌شوند، در نتیجه امور حقوقی مرتبط با کسب‌و‌کار شما مطمئن‌تر، سریع‌تر و به صرفه‌تر از قبل مدیریت می‌گردد تا شما فقط بر روی رشد کسب‌وکار خود تمرکز کنید.

آشنایی با تیم وینداد

هنوز برای بهره‌مندی از خدمات تنظیم قرارداد وینداد مطمئن نیستید؟ ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم

تماس با وینداد

021 - 28 42 78 46

قرارداد وکالت در واقع نوعی از نمایندگی قراردادی بوده است که باعث ایجاد یک رابطه حقوقی می‌شود که در آن نماینده می تواند یک قرارداد را به نام و حساب دیگری که طرف معامله است منعقد کند. در این نوع از نمایندگی یعنی وکالت، وکیل با دریافت وکالت از موکل خود می تواند با اراده خود مبنی بر انعقاد معامله و عقد مورد نظر موکل آثار حقوقی آن قرارداد را ایجاد کند و ایجاد این آثار برخاسته از اراده وکیل بوده اما متوجه موکل می شود و او مسئول اجرای تعهدات قراردادی است.

تنظیم قرارداد وکالت برای چه کسانی کاربرد دارد؟

قرارداد وکالت اصولا برای تمام افرادی کاربرد دارد که برای انجام امور اعتباری و مادی در شرایطی که توان و اراده برای انعقاد قرارداد ندارند ایجاد می‌شود و به این شکل موکل به دیگری وکالت برای انجام عمل حقوقی مورد نظرشان می‌دهد.

اصولا وکالت برای واگذار کردن انجام اموری به دیگران است و هر موضوعی که این قابلیت را داشته باشد می تواند مورد وکالت واقع شود.

مهم ترین مفاد تنظیم قرارداد وکالت چیست؟

 • طرفین قرارداد
 • موضوع وکالت
 • مبلغ قرارداد (حق الوکاله)
 • شرایط قرارداد
 • مرجع حل اختلاف
 •  نُسخ قرارداد

چرا به تنظیم قرارداد وکالت نیاز داریم؟

در واقع قرارداد وکالت از جمله قراردادهای شایع و پر کاربرد است که اثر اصلی آن اعطای نیابت به دیگری برای انجام یک عمل حقوقی و رسیدن نتیجه آن عمل حقوقی به موکل است.در واقع یکی از دلایل مهم در انعقاد عقد وکالت و ضرورت آن عبارت است از این که وکیل دادگستری فردی است که با داشتن پروانه وکالت و عضویت در یکی از کانون های وکلای دادگستری از طرف اشخاص حقیقی یا حقوقی دفاع از حقوق موکل خود و انجام برخی از امور را که تنها وکیل دادگستری می تواند انجام دهد شامل می‌شود.

چرا در تنظیم قرارداد وکالت باید از مشاور حقوقی و یا وکیل کمک بگیریم؟

اصولا نه تنها برای تنظیم و انعقاد قرارداد وکالت معقول تر است که از یک فرد متخصص و وکیل کمک بگیرید بلکه در تمامی عقود و قراردادها باید از یک مشاور حقوقی یا وکیل کمک بگیریم.چرا که تنظیم قرارداد وکالت زیر نظر وکیل باعث ایجاد مزایایی چون موارد زیر می‌شود:

۱_ هر یک از طرفین قرارداد خواسته های خود را از قرارداد مطرح می کنند و وکیل با توجه به خواسته های طرفین قرارداد را به طریقی تنظیم می کند که منافع و انتظارات طرفین حفظ شود.

۲ زمانی که یک قرارداد زیر نظر موکل تنظیم شود کلیه شرایط لازم برای تنظیم قرارداد رعایت می‌شود.در واقع بعضی از این شرایط شکلی است و ربطی به ماهیت قرارداد ندارد ولی بعضی شرایط ماهوی است.

 ۳_ تنظیم یک قرارداد توسط وکیل این مزیت را دارد که اگر یکی از طرفین با مشکل حقوقی مرتبط با قرارداد مواجه شد می‌تواند برای مرتفع کردن مشکلات اقدامات قانونی لازم را انجام دهد.

هزینه های تنظیم قرارداد وکالت به چه صورت است؟

هزینه تنظیم قرارداد وکالت به طور تخمینی در بازه قیمتی ۳۰۰،۰۰۰ تا ۵۰۰،۰۰۰ تومان قرار می‌گیرد.


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد