اشتراک وینداد، دسترسی نامحدود و کامل به خدمات حقوقی و ثبتیاشتراک وینداد، دسترسی نامحدود و کامل به خدمات حقوقی و ثبتی

تنظیم قرارداد پیمانکاری

تیم حقوقی وینداد با تجربه فراوانی که در تنظیم قرارداد پیمانکاری دارد، قرارداد مورد نیاز شما را در کمترین زمان و بر اساس نیاز واقعی‌تان، طراحی، تنظیم و پشتیبانی می‌کند. همین حالا درخواست خود را ثبت کنید.


همین حالا شروع کنید

چرا تنظیم قرارداد پیمانکاری با وینداد؟

موقعیت قوی در بازار

سرعت در تنظیم قرارداد

حقوقی انحصاری در ثبت پتنت

هزینه مقرون به صرفه

بازده بیشتر در سرمایه گذاری

تنظیم کاملا اختصاصی

فرصت فروش یا دادن مجوز حق بهره برداری

پشتیبانی پس از تنظیم قرارداد

برخی از مشتریان وینداد

فرم زیر را جهت ثبت درخواست تنظیم قرارداد پیمانکاری ارسال نمایید

مراحل تنظیم قرارداد پیمانکاری در وینداد چگونه است؟

 1. ارسال درخواست تنظیم قرارداد
 2. بررسی درخواست توسط کارشناس حقوقی و اعلام هزینه
 3. پرداخت مبلغ و شروع کار تنظیم قرارداد
 4. ارسال اولین نسخه قرارداد توسط کارشناس
 5. امکان اعمال نظر توسط کاربر بر روی قرارداد در صورت نیاز
 6. ارائه نسخه نهایی قرارداد به کاربر

ما که هستیم؟

قرارداد‌های وینداد توسط تیم حقوقی باتجربه، چابک و آشنا با فضای کارآفرینی و تجارت ایران تنظیم می‌شوند، در نتیجه امور حقوقی مرتبط با کسب‌و‌کار شما مطمئن‌تر، سریع‌تر و به صرفه‌تر از قبل مدیریت می‌گردد تا شما فقط بر روی رشد کسب‌وکار خود تمرکز کنید.

آشنایی با تیم وینداد

هنوز برای بهره‌مندی از خدمات تنظیم قرارداد وینداد مطمئن نیستید؟ ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم

تماس با وینداد

021 - 28 42 78 46

قرارداد پیمانکاری چیست؟


قرارداد پیمانکاری، قراردادی است که به موجب آن کارفرما، انجام عملی با شرایط معین و در برابر وجه معین، در مدت مشخص را به شخص حقیقی یا حقوقی به نام پیمانکار (مقاطعه‌کار) واگذار می‌کند و به تنظیم رابطه میان کارفرما و پیمانکار می‌پردازد.
موضوع قرارداد پیمانکاری ممکن است  از ساخت وسیله‌ای ساده مانند یک میز تا ساخت یک آسمان خراش، حمل و نقل و یا طراحی اپلیکیشن موبایل و بهینه‌سازی یک سایت باشد.قرارداد پیمانکاری برای چه کسانی کاربرد دارد؟


مخاطب این قرارداد به طور کلی برای زمانی است که یک نفر یا یک شرکت (کارفرما) بخواهد کاری را به دیگری بسپارد و آن دیگری، فرد یا شرکت (پیمانکار) کار را به هزینه خودش پیش ببرد و در مواعد زمانی مقرر مقدار پول مشخصی را ما به ازای فعالیتش و هزینه‌هایی که متحمل شده دریافت کند.مهم‌ترین مفاد قرارداد پیمانکاری شامل چه مواردی می‌شود؟ • موضوع قرارداد

 • اسناد و مدارک پیوست

 • مدت قرارداد

 • حق‌الزحمه پیمانکار و نحوه پرداخت آن

 • تعهدات پیمانکار

 • تعهدات کارفرما

 • تحویل موقت و قطعی

 • بیمه

 • منع انتقال به غیر

 • محرمانگی NDA

 • فسخ و خاتمه قرارداد

 • قوه قاهره (فورس ماژور)

 • قانون حاکم و مرجع حل اختلاف


چرا به تنظیم قرارداد پیمانکاری نیاز دارید؟


تعریف روابط بین طرفین یک قرارداد یعنی بین کارفرما و پیمانکار ( و در مواقعی مشاور)  نیازمند یک آگاهی همه‌جانبه از ضوابط و مقررات مختلف است. در این میان شرایط عمومی پیمان، اهمیت بسیاری دارد به‌طوری که احاطه‌ کامل به تمامی نکات آن می‌تواند از وقوع بسیاری از اختلاف‌های مابین طرفین جلوگیری کند. از طرفی بسیاری از این قراردادها بنابه موضوع و هدف کاری مورد نظر پروژه، امکان دسترسی به اطلاعات محرمانه، اسرار تجاری و یا دیگر داده‌ها و اطلاعات حساس را برای طرف مقابل فراهم می‌کند.  نیاز به محرمانه بودن همراه با عواقب نقض آن باید در قرارداد پیمانکاری تضمین شود.
تنظیم یک قرارداد پیمانکاری علاوه‌بر اینکه از منافع فرد یا شرکتِ دریافت‌کننده خدمات محافظت می‌کند از طرف دیگر منافع پیمانکار انجام‌دهنده کار را نیز تضمین می‌کند.چرا در تنظیم قرارداد پیمانکاری به مشاور حقوقی و یا وکیل نیاز داریم؟


قراردادهای حقوقی پیچیده‌تر از آن چیزی است که به‌نظر می‌رسد زیرا نکات ریز و تعهدات مختلفی را شامل می‌شود که ممکن است طرفین نسبت به تمامی آن‌ها آگاهی نداشته باشند. یک قرارداد خوب، حرفه‌ای و منطبق با اصول قانونی از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی پیشگیری می‌کند.
کارشناسان حقوقی و وکلای مجرب از آنجا که دارای تجربه‌ای بلندمدت در امور قراردادها و قوانین کسب‌وکار هستند می‌توانند دیدگاه‌های حقوقی و قانونی خود را هنگام نوشتن قرارداد بیان کنند تا شما مطمئن شوید قبل از امضای اسناد و قراردادهای حقوقی‌، منافعتان محفوظ مانده و در آینده در معرض خطر و چالش‌های قانونی قرار نمی‌گیرید.هزینه تنظیم قراردادهای پیمانکاری به چه صورت است؟


هزینه تنظیم قرارداد پیمانکاری به‌طور تخمینی در بازه قیمتی زیر قرار می‌گیرد.


۵۰۰،۰۰۰ تومان   الی   ۱،۳۰۰،۰۰۰ تومان

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد