اشتراک وینداد، دسترسی نامحدود و کامل به خدمات حقوقی و ثبتیاشتراک وینداد، دسترسی نامحدود و کامل به خدمات حقوقی و ثبتی

تنظیم قرارداد کار

تیم حقوقی وینداد با تجربه فراوانی که در تنظیم قرارداد کار دارد، قرارداد مورد نیاز شما را در کمترین زمان طراحی، تنظیم و پشتیبانی می‌کند. همین حالا درخواست خود را ثبت کنید.


همین حالا شروع کنید

چرا تنظیم قرارداد کار با وینداد؟

موقعیت قوی در بازار

سرعت در تنظیم قرارداد

حقوقی انحصاری در ثبت پتنت

هزینه مقرون به صرفه

بازده بیشتر در سرمایه گذاری

تنظیم کاملا اختصاصی

فرصت فروش یا دادن مجوز حق بهره برداری

پشتیبانی پس از تنظیم قرارداد

برخی از مشتریان وینداد

فرم زیر را جهت ثبت درخواست تنظیم قرارداد کار ارسال نمایید

مراحل تنظیم قرارداد کار در وینداد چگونه است؟

 1. ارسال درخواست تنظیم قرارداد
 2. بررسی درخواست توسط کارشناس حقوقی و اعلام هزینه
 3. پرداخت مبلغ و شروع کار تنظیم قرارداد
 4. ارسال اولین نسخه قرارداد توسط کارشناس
 5. امکان اعمال نظر توسط کاربر بر روی قرارداد در صورت نیاز
 6. ارائه نسخه نهایی قرارداد به کاربر

ما که هستیم؟

قرارداد‌های وینداد توسط تیم حقوقی باتجربه، چابک و آشنا با فضای کارآفرینی و تجارت ایران تنظیم می‌شوند، در نتیجه امور حقوقی مرتبط با کسب‌و‌کار شما مطمئن‌تر، سریع‌تر و به صرفه‌تر از قبل مدیریت می‌گردد تا شما فقط بر روی رشد کسب‌وکار خود تمرکز کنید.

آشنایی با تیم وینداد

هنوز برای بهره‌مندی از خدمات تنظیم قرارداد وینداد مطمئن نیستید؟ ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم

تماس با وینداد

021 - 28 42 78 46

تنظیم قرارداد کار چیست؟


قرارداد کار، قراردادی است که به موجب آن کارگر در قبال دریافت حق‌السعی، کاری را برای مدت موقت یا مدت غیر موقت برای کارفرما انجام می‌دهد و این قرارداد رابطه میان کارفرما و پیمانکار می‌پردازد.
قرارداد کار ممکن است به سه دسته قرارداد کار با مدت غیر موقت یا دائمی، قرارداد کار با مدت موقت، قرارداد کار برای انجام کار معین تقسیم می‌شود.تنظیم قرارداد کار برای چه کسانی کاربرد دارد؟


در تمام قراردادهای کاری ما دو طرف داریم. یک طرف این قرارداد کارفرما و دیگری کارگر است. کارگر در ماده‌ ۲ قانون کار، شخص حقیقی یعنی یک انسان تعریف شده است که به دستور کارفرما کار را انجام می‌دهد و در قبال آن کار، مُزد دریافت میکند و این مزد میتواند روزانه، ماهانه یا هفتگی باشد؛ در مقابل، کارفرما میتواند شخص حقیقی یا حقوقی باشد به عبارتی لازم نیست حتما انسان باشد.
مخاطب این قرارداد به‌طور کلی برای کارگران و کارفرماهایی می‌باشد که به‌منظور شفاف شدن حقوق و تعهدات بین خودشان دست به تنظیم این قرارداد می‌زنند.مهم‌ترین مفاد تنظیم قرارداد کار شامل چه مواردی می‌شود؟ • موضوع قرارداد (نوع کار یا حرفه‌ای که کارگر باید به آن اشتغال یابد)

 • مدت قرارداد

 • حقوق یا مزد

 • تعهدات کارگر

 • تعهدات کارفرما

 • ساعات کار، تعطیلات و مرخصی‌ها

 • بیمه

 • محل انجام کار

 • تاریح انعقاد قرارداد

 • فسخ و خاتمه قرارداد

 • موارد دیگری که عرف و عادت شغل یا محل ایجاب نماید

 • قوه قاهره (فورس ماژور)

 • قانون حاکم و مرجع حل اختلاف


چرا به تنظیم قرارداد کار نیاز دارید؟


تعریف روابط بین طرفین یک قرارداد یعنی بین کارفرما و کارگر نیازمند یک آگاهی همه‌جانبه از ضوابط و مقررات مختلف است.  تهیه قرارداد کاری باعث می‌شود که طرفین قرارداد در مورد موضوع همکاری و همین‌طور وظایف و مسئولیت‌های یکدیگر آگاهی کامل داشته باشند و براساس آن، توافق رسمی خود را اعلام کنند. در نتیجه، عقد قرارداد، یک رابطه جدید حقوقی میان کارفرما و کارگر یا کارمند برقرار می‌کند و طرفین با توجه به موضوع قرارداد باید تعهداتی را نسبت به یکدیگر انجام دهند. بنابراین، در صورت قصور یکی از طرفین این قرارداد که تعهدات حقوقی به همراه دارد، طرف دیگر می‌تواند متوسل به راهکارهای قانونی برای ملزم کردن طرف متقابل به اجرای تعهدات قانونی خود شود. بنابراین مهم است که در زمان تنظیم قرارداد، تمام پیش‌بینی‌های لازم توسط امضاکنندگان آن صورت پذیرد تا در آینده در صورت بروز اختلاف، منافع طرفین لحاظ شده باشد.
تنظیم یک قرارداد کار علاوه‌بر اینکه از کارفرما محافظت می‌کند از طرف دیگر منافع کارگر را نیز تضمین می‌نماید.چرا در تنظیم قرارداد کار به مشاور حقوقی و یا وکیل نیاز داریم؟


قراردادهای حقوقی پیچیده‌تر از آن چیزی است که به‌نظر می‌رسد زیرا نکات ریز و تعهدات مختلفی را شامل می‌شود که ممکن است طرفین نسبت به تمامی آن‌ها آگاهی نداشته باشند. یک قرارداد خوب، حرفه‌ای و منطبق با اصول قانونی از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی پیشگیری می‌کند.
کارشناسان حقوقی و وکلای مجرب از آنجا که دارای تجربه‌ای بلندمدت در امور قراردادها و قوانین کسب‌وکار هستند می‌توانند دیدگاه‌های حقوقی و قانونی خود را هنگام نوشتن قرارداد بیان کنند تا شما مطمئن شوید قبل از امضای اسناد و قراردادهای حقوقی‌، منافعتان محفوظ مانده و در آینده در معرض خطر و چالش‌های قانونی قرار نمی‌گیرید.هزینه تنظیم قراردادهای کاری به چه صورت است؟


هزینه تنظیم قرارداد کار به‌طور تخمینی در بازه قیمتی ۳۰۰،۰۰۰ تومان الی ۶۰۰،۰۰۰ تومان قرار می‌گیرد.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد