ثبت درخواست تنظیم و بررسی قرارداد آنلاین

ثبت درخواست تنظیم و بررسی قرارداد آنلاین

روند ثبت درخواست تنظیم و بررسی قرارداد

روند کار در درخواست تنظیم و بررسی قرارداد وینداد

وینداد مورد تایید مدیران کسب‌وکارهای ایرانی

دلیل اصلی همکاری ما با وینداد نوآوری در خدمات حقوقی و ثبت قراردادهای آنلاین بود.طی یک سالی که به عنوان عضوی از تیم و یک مکمل همراه ما فعالیت داشت باعث شد بخش زیادی از مشکلات ما حل بشه. اما نکته اصلی وینداد انعطاف پذیری در ارائه خدمات هست.

 آقای غفوری
آقای غفوری
مدیرعامل شرکت توسعه مهارت بنیادی ایرانیان

قیمت‌های خدمات حقوقی برای یک سال ساپورت حقوقی و خدمات کاملی که ارائه می‌دهند بسیار مناسب است. وکیل استخدامی ممکن است در تمام زمینه‌ها و نیازهای حقوقی شرکت تخصص نداشته باشد اما در وینداد این امکان وجود دارد که در هر زمینه تخصصی کسب‌وکارها کارشناس حقوقی مخصوص برای آن مسئله باشد. یک مزیتی که ما هنگام استفاده از خدمات وینداد احساس می‌کردیم تیم پشتیبانی آنها بود که پیگیری‌ها را با دلسوزی و مسئولیت‌پذیری انجام می‌دادند.

 میثم امینی بیات
میثم امینی بیات
مدیرعامل صابخونه

مهم‌ترین ویژگی این است که خیال من به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار آسوده است که یک تیم حقوقی قابل‌اطمینان و کارکشته کنار من است. حل مشکلات حقوقی ما با کمترین فوت وقت و ارتباط گرفتن با کارشناسان حقوقی مجموعه وینداد صورت می‌گرفت.

 آرگام ورطانی
آرگام ورطانی
مدیر عامل فر پلاست

ما بعد از استفاده از خدمات حقوقی وینداد پیشرفت نسبتاً خوبی در کل مجموعه داشتیم، مهم‌ترین مزیت وینداد برای ما استفاده از خدمات متنوع، تخصصی و حرفه‌ای با هزینه بسیار مناسب بود.

 محمد توانا
محمد توانا
مدیر عامل فناوران سورین مهر توان

در جریانی که برای مدرسه آنلاین اینورس درخصوص نقض حقوق مالکیت فکری اتفاق افتاد، حقیقتا افراد کار درستی رو پیدا کردم. مجموعه وینداد هم یکی از این افراد درجه یک بودن، من خیلی خوشحالم که چنین مجموعه‌ای داره در ایران کار می‌کنه و امیدوارم که بتونن هر روز قوی‌تر بشن چون هرچقدر قوی‌تر بشن، به خیلی از کسب و کارها مثل ما می‌تونن کمک کنند. من موسس و مدیر اینورس، از تمام مجموعه‌‌های آموزشی و همچنین تولید کنندگان محتوای بااصالت، دعوت می‌کنم که با این مجموعه کار درست همکاری کنند.

 علیرضا اردوبادی
علیرضا اردوبادی
مدیرعامل مدرسه اینورس

خدمات وینداد باعث میشه فشار از روی مجموعه برداشته بشه و مدیران بدون دغدغه‌های موضوعات حقوقی به رشد سازمان فکر کنند، وینداد با مجموعه حرفه‌ای و تیمی که ساخته داره این راهکار رو به خوبی به شرکت ها ارائه میکنه و ماهم در مجموعه آروند از این خدمات استفاده میکنیم و راضی هستیم و ممنونم از تیم وینداد و آرزوی موفقیت و بهترین‌هارو برای این شرکت دارم

 امیر میثم گیاهی
امیر میثم گیاهی
بنیان‌گذار توسعه سرمایه گذاری گروه آروند

چند نکته که باید در مورد قراردادهای شخصی‌سازی شده بدانید

تنظیم قرارداد بهترین و ایمن‌ترین راه برای حفظ حقوق و تعهدات کاری و حرفه‌ای‌تان است. درواقع برای پیشبرد و موفقیت کسب‌وکارتان باید از همان ابتدا تلاش کنید تا در چارچوب یک قرارداد حرفه‌ای و کامل، ریسک‌های موجود بر سر راهتان را به حداقل برسانید.

مشاهده بیشتر

سوالات متداول

تنظیم قرارداد و نحوه نوشتن متن قرارداد کاری یکی از مهارت‌های مهمی است که می‌تواند سرنوشت افراد، شرکت‌ها و کسب و کارها را رقم بزند. این کار با جزئیات و نکاتی همراه است که چالش‌های نوشتن قرارداد را بیشتر می‌کند. یک کسب و کار می‌تواند به روش‌های مختلفی قرارداد ببندد. اگر کسب‌وکاری را اداره می‌کنید، درک خواسته‌ها، تعهدات و آنچه با طرف‌ دیگر به توافق رسیده‌اید، ضروری است تا بتوانید به‌طور مؤثر حقوق و تعهدات قراردادی خود را مدیریت کنید. به همین دلیل، بهترین روش برای یک کسب‌وکار این است که تا جایی که می‌شود قراردادهای خود را به صورت اختصاصی تنظیم کند.

مهم‌ترین فایده تنظیم و نوشتن قرارداد پیشگیری از هرگونه اختلاف احتمالی در آینده است. شما با داشتن یک قرارداد شخصی‌سازی شده کمک به حفظ روابط کاری خود به طور مستمر خواهید کرد که همین مهم‌ترین دلیل برای افزایش بهره‌وری و کیفیت کارتان است. یک قرارداد شخصی‌سازی شده از اتلاف وقت و از بین رفتن حق و حقوق شما در ابتدا و سپس حقوق طر ف مقابل‌تان جلوگیری می‌کند و ضرر و زیان ناشی از مسائل بوجود آمده در حین انجام کار را کاهش خواهد داد.

در بیشتر موارد، قبل از درخواست از وکیل برای تنظیم قرارداد، می‌توان درباره جزئیات تجاری یک قرارداد مذاکره کرد. کارشناسان حقوقی ما در مورد نکات قانونی قراردادتان مذاکره کرده و موضوع مورد نظر شما را در قالب یک نسخه قرارداد نهایی‌شده تنظیم می‌کنند. توجه داشته باشید که تنظیم قرارداد در زمینه‌های مختلف، متفاوت است مثلاً شما نمی‌توانید از یک نمونه قرارداد اداری به عنوان قرارداد استخدام یا قرارداد طراحی و توسعه سایت استفاده کنید؛ بنابراین کار با وکیلی که در مورد نوع قرارداد مورد نیاز شما تجربه دارد، بسیار مهم است.

لازمه یک قرارداد پایدار، توجه به جزئیات قرارداد است. اگر می‌خواهید زمان تنظیم قرارداد یا بررسی آن، در هزینه و زمان خود صرفه‌جویی کنید، بهتر است بر روی شرایط کلی و واضحی که وجود دارد توافق داشته باشید. قراردادهای پیچیده‌­تر احتمالاً منجر به افزایش زمان مذاکره بین طرفین خواهد شد. کارشناسان حقوقی ما با توانایی بالایی که در مذاکره دارند پس از مطلع شدن از جزئیات درخواست‌تان، شما را راهنمایی می‌کنند که چگونه می­‌توانید قراردادی داشته باشید که برای هر دو طرف منافع داشته باشد؟ همچنین درباره مسائلی که می­‌تواند وضعیت معامله را تغییر دهد و مسائلی که می­‌تواند موجب شکست قرارداد شود شما را آگاه می کنند. پس قبل از آغاز مذاکره بهتر است یک لیست از اولویت­‌های خودتان تهیه کنید تا در حین مذاکره راحت­‌تر درباره اهداف و اولویت­‌هایتان صحبت و درباره آنها مذاکره کنید.

یک قرارداد حرفه‌ای از تعدادی بند یا ماده تشکیل شده است. بندهای اجرایی، حقوق و تعهدات طرفین قرارداد را مشخص می‌کند.یک قرارداد شامل بندها و موادی است که به مسائل حقوقی کلی می‌پردازد و وجود آنها در هر قراردادی ضروری هستند و عموماً برای همه قراردادها اعمال می‌شود و نبود آن می‌تواند کل قرارداد را از حالت اعتبار خارج کند. از طرفی هر قراردادی شامل بندهایی است که مختص هر معامله یا رابطه کاری خاص است، به‌عنوان مثال، کسب و کار شما ممکن است دارای شرایط و ضوابط خاصی برای فروش به مشتریان باشد. پس لازم است شرایط و جزئیات هر دو طرف قرارداد هنگام نوشتن متن قرارداد و تنظیم آن جدی گرفته شود.

تنظیم قرارداد و بررسی قرارداد دو خدمت جداگانه در وینداد هستند. در تنظیم، قرارداد مورد نظر شما از ابتدا توسط کارشناس حقوقی نگارش و تدوین می‌شود اما در بررسی، شما قرارداد خود را که قبلا آماده کرده‌اید، بارگذاری می‌کنید و کارشناس حقوقی، ایرادات، پیشنهادات و ریسک‌های حقوقی موجود در قرارداد را برای شما به‌صورت مکتوب ارسال می‌کند.

اگر شما یک قرارداد از پیش آماده داشته باشید و در عین حال بخواهید آن را از نظر حقوقی بررسی کنید، می‌توانید قرارداد خود را در قالب فایل ورد یا پی دی اف، بارگذاری کنید تا کارشناسان قراردادی، ایرادات، ریسک‌های حقوقی و همچنین پیشنهادات لازم در رابطه با خلاهای قانونی آن را برای شما کامنت‌گذاری کنند.

پس از بارگذاری قرارداد، کارشناسان حقوقی، قرارداد شما را یک بار به‌طور کامل بررسی می‌کنند. سپس هرگونه ایراد حقوقی در آن، عدم توازن در حقوق طرفین، خلاءهای قانونی، ریسک‌های قراردادی و سایر پیشنهادات لازم مانند ضمانت اجرایی مناسب را به‌صورت مکتوب برای شما ارسال می‌کنند.

مدت زمان تنظیم قرارداد و همچنین بررسی قرارداد با توجه به نوع و موضوع قرارداد ۳ تا ۵ روز کاری پس از پرداخت وجه است.

در بررسی قرارداد کارشناس یک بار به‌طور کامل قرارداد شما را مورد بررسی قرار داده و نسبت به آن کامنت‌گذاری را انجام می‌دهد. در نتیجه امکان کامنت‌گذاری مجدد و ویرایش دوم یا سوم توسط تیم حقوقی وجود ندارد. اما شما می‌توانید درخواست مشاوره تلفنی یا تنظیم قرارداد را ثبت کنید.

بررسی قرارداد شما به‌صورت مکتوب توسط کارشناس حقوقی انجام می‌شود و امکان مشاوره تلفنی در درخواست بررسی قرارداد وجود ندارد. در صورت نیاز می‌توانید درخواست مشاوره تلفنی ثبت کنید.

ارسال درخواست تنظیم و بررسی قرارداد

درخواست تنظیم یا بررسی قرارداد خود را در هر زمان و از هر مکان ثبت کنید.

کارشناسان پس از تایید درخواست تنظیم قراردادتان با شما تماس می‌گیرند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد