پروفایل کاربر

بی نامی

اجرای احکام چک

با عرض سلام یکی ازدوستانم چکی به مبلغ 5 میلیون تومان ازکسی دردست دارد که حدود دوسال پیش برگ عدم پرداخت خورد وبه شورای حل اختلاف فرستاده شد وحدودیکسال است دراجرای احکام مانده چون دوستم ازخانمش جداشده وبایدازصبح تاشب دنبال کارسه فرزندش باشدکه پیش اوهستندایا او میتوانددرمرحله اجرای احکام به بنده وکالت رسمی بدهدکه من دنبال وصول آن بروم دادگاه می پذیرد

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

زهرا بیات

4 سال پیش

سلام


انجام امورد مربوط به یک شخص در  محاکم دادگستری و اجرای احکام در قالب عقد وکالت مستلزم دارا بودن پروانه وکالت دادگستری است.


با احترام

تیم حقوقی وینداد

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

صفیه رضایی

آزادی متهم

امروز صبح برای ۳۶۰میایون و۱۰۰میلیون به کلانتری برده‌اند حالا لطفا راه حل چیه که یکشب هم زندانی نشه وبیاد خونه

پروفایل کاربر

نیکا شرافتمند

عدم پرداخت پیش آپارتمان

آپارتمانی اجاره کردم بعد از 4ماه بنا به شرایطی تخلیه کردم ولی مالک حاضر به فسخ قرارداد نیست با اینکه قبول کردم اجاره ماه بعد را بدهم چون در قراداد بند زیر بود
“چنانچه هر یک از طرفین قبل از انقضای مدت اجاره متمایل به اقاله قرار داد و تخلیه مورد اجاره گردیدند متعهد خواهند بود مراتب تفاسخ را یک ماه قبل به طرف دیگر اطلاع داده و به منظور جلب موافقت وی جهت اقاله یک ماه اجاره بهای اضافی و بلا عوض به وی بپردازد. بدیهی است تحقق اقاله منوط به توافق و تراضی کتبی طرفین قرارداد خواهد بود”
مستاجر هم پیدا میکنم برای واحد برای 1سال ولی ایشون اصرار دارن برای 7 ماه باشه که شخصی با مبلغ درخواستی راضی نمیشه ! به شورای حل اختلاف مراجعه کردم ولی گفتن کاری نمیشه کرد و میتونه از پیش خانه اجاره را کم کنه تا پایان موعد! لطفا راهنمایی کنید؟

پروفایل کاربر

مصطفی دیزبادی

وثیقه

سلام درصورت فرار متهم و پرداخت وثیقه ایا متهم باز هم تحت پیگرد است ؟ممنون

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد