پروفایل کاربر

رضا دهقان

4 سال پیش

بازگشت به کار

با عرض سلام و احترام

با تشکر فراوان از زحمات و راهنمایی های ارزنده و دقیق شما

ممنون میشم به این سوال پاسخ دهید:


من در سال 1367 در دانشگاه دولتی پذیرفته شده ام. در سال 1371 تعهد دبیری داده ام و تاریخ استخدام آزمایشی 1371 است. از سال 1372 کسورات قانونی صندوق بازنشستگی را پرداخت کرده ام. دردوران تحصیل هیچگونه فعالیت اداری یا آموزشی نداشته ام.

درسال 1381 همتراز مربی پایه 6 بوده ام که با مدرک کارشناسی ارشد به مرتبه مربی پایه 1در وزارت علوم تبدیل وضعیت شده ام.

درسال 1397 به مرتبه استادیاری با پایه 17 در دانشگاه دولتی با اخذ مدرک دکتری بدون استفاده از ماموریت تحصیلی ارتقاء یافته ام.

چندین بار درخواست کتبی داده ام تا سنوات خدمت از تاریخ پرداخت کسورات قانونی صندوق بازنشستگی یعنی سال 1372 باشد تا حداقل پایه های قبلی را جبران کنم.

ولی دانشگاه حکم بازنشستگی برایم صادر کرده و حتی از رویت پرونده قبل از ارسال به سازمان بازنشستگی جلوگیری کرده است.

و از اعطای پایه های تشویقی و 6 پایه قبل از تبدیل به هیئت علمی هم دریغ کرده است.


آیا می توانم از طریق دیوان عدالت اداری یا هر طریقی که راهنمایی بفرمایید درخواست بازگشت به کارمطابق ماده 105 قانون مدیریت خدمات کشوری و تبصره آن یا به هر استناد دیگری نظر به درخواست های مکرر قبلی سالهای گذشته ام داشته باشم؟

 سازمان مرکزی دانشگاه موافق پیگیری و قول همکاری کامل به جهت جبران خساراتها را داده است.

راه حل عملی چیست؟

بی اندازه سپاسگزارم


مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

فرزانه بزم آمون

3 سال پیش

با سلام

نظر به اینکه آیین های استخدامی هر سازمانی متفاوت خواهد بود پیگیری از طریق سازمان مرکزی دانشگاه کارآمدتر خواهد بود.

در این خصوص چنانچه نیاز به مشاوره بیشتری دارید می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی وینداد استفاده کنید.

با احترام؛

تیم حقوقی وینداد


هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

محمد مهدی فلاح

11 ماه پیش

سوال حقوقی

سلام خسته نباشید
بطور خلاصه وار بگم...
ارثیه پدربزرگم و ۲۰سال پیش همه وراث با زضایت قرعه کشی و تقسیم کردن و دو برادر سهم بقیه رو گرفتن و قولنامه امضا کردن با مهر شورا و شاهد پولشم تمام کمال دادن فقط یه خواهر ۱۶سالش بوده که الان ادعای شکایت داره و دوباره باج میخواد میخوام بدونم چی میخواد بشه....

پروفایل کاربر

س ا

6 ماه پیش

پس گرفتن پول

سلام وقت بخیر
از طریق اینستا با کسی آشنا شدم که قول داد در ازای دریافت پول برام وام بانک مهر بگیره حدود ۱۵۰۰ پول بهش دادم و قرار بود کار انتقال وام رو برام انجام بده پول رو که دریافت کرد دیگه ازش خبری نشد شکایت کردم و تمام پیام ها و فیش های ارسالی رو هم پیوست پرونده کردم ولی بازپرس با بیان اینکه به میل خودت پول رو پرداخت کردی پس کلاه برداری انجام نشده طرف رو تبرئه کرد من پول پرداخت کردم که برام وام جور کنه که نکرد پولم رو هم خورد الان تکلیف پولی که از گرفته چی میشه من چطور میتونم پولم رو پس بگیرم ؟

پروفایل کاربر

حمید پ

6 ماه پیش

شکایت از پدرخانچم

ضمن عرض سلام و خسته نباشید بنده خانمم حدود سه ماهه از خونه من به زور و اصرار پدرش رفته خونه پدری خارج از بحث به اجرا گذاشتن مهریه توسط ایشان و شکایت بنده از بابت الزام به تمکین و بحث‌های دیگری که در صورت صلاح دید �مت شما عارض می‌شوم حال سوال اصلی بنده این است ضمن اینکه از وقتی که رفته خط و گوشی رو ازش گرفتم و اجازه هیچگونه ارتباطی بین بنده و خانمم را نمی‌ دادند بعد از چند وقت دوستی که داشتم و در مخابرات کار می‌کرد گفتم که نگاه کند ببیند با شماره ملی خانم بنده سیم کارتی صادر شده یا نه بعد از بررسی ایشان جواب دادند که طی سه ماه گذشته ۴ تا سیم کارت به اسم ایشان صادر شده بنده هم ازش خواهش کردم که �ینت مکالمات و پیامک‌هایش را هرجوری که شده برایم در بیاورد ایشان هم قبول زحمت کردند و همه اطلاعات را در فایلی برای بنده فرستادند وقتی نگاه کردم دیدم که ایشان یعنی خانمم با چندین نفر رابطه داشته و با دو نفر رابطه خیلی نزدیک و حرف‌های ناپسند و حتی قرارم گذاشته بودند که در در خانه پدری سکونت داشته اتفاق ناگوار خیانت افتاده است در ضمن این اتفاق یک بار دیگر در خانه پدرش افتاده بود که نتوانستم به اثبات برسانم ولی مطمئن بودم حال آیا می‌توانم به جز خانمم از پدر خانمم هم به عنوان اینکه اتفاق در خانه ایشان افتاده یا خیانت در امانت یا هرچی که شما بهتر می‌دونید و اینکه لطف بفرمایید راهنمایی کنید که چه جوری و به چه نحوی از ایشان شکایت کنم ممنون از وقتی که برای بنده گذاشتیم خدا یار و یاورتان

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد