پروفایل کاربر

حسین حقیقی

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

مهرنوش فتاحی

6 سال پیش

لازم به ذکر است که شخص داور لزوما نباید وکیل دادگستری باشد بلکه نکته مهم این است که داور باید به موضوع داوری کاملا واقف باشد. برای این امر در اتاق بازرگانی داورانی از هر صنف حضور دارند که در آن زمینه خبره و کارشناس هستند.


هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

هستی رضایی

کلاهبرداری

برای جرم کلاهبرداری بهتر است حقوقی شکایت شود یا کیفری؟باکدام طرح شکایت زودتر به جبران ضرر و زیان میرسیم؟

پروفایل کاربر

صفیه رضایی

آزادی متهم

امروز صبح برای ۳۶۰میایون و۱۰۰میلیون به کلانتری برده‌اند حالا لطفا راه حل چیه که یکشب هم زندانی نشه وبیاد خونه

پروفایل کاربر

سارا مرادی

مجازاتی دارد؟ سو پیشینه می‌شود ؟

سلام. ما یک گروه بودیم که میخواستیم به کمک یک تیم برگزار کننده ای مراسم جشنی رو داشته باشیم
یکی از بین افراد نماینده شد تا رابط بین برگزارکننده و باقی افراد گروه باشه و هزینه‌ها رو از ما بگیره و با تیم تشریفات قرارداد بنویسه
از روز قبل و حتی حین مراسم یک سری آیتم هایی که قرار بود وجود داشته باشه حذف شد. و برگذار کننده مراسم هم گفت مبلغی کمتر از اونچه که از ما گرفتن به ایشون پرداخت شده‌.
و وقتی به نماینده اعتراض کردیم گفتن اون میزان هزینه‌ای که برای اون آیتم از ما گرفتن کافی نبوده برای همین حذف کردن و وقتی گفتیم خب پس هزینه اون بخش رو بر گردونید دلایل مختلفی رو آوردن که هیچ سندی هم بابتش ندارن( فاکتور نمیفرستن و فقط فیش خالی بدون کد رهگیری ارسال میکنن) و وقتی خواستیم قرارداد رو برامون بفرستن قبول کردن اما هرچی پیگیری کردیم طفره رفتن و کلی حرف‌های ضد و نقیض زدن و با اینکه اول گفتن برای چندین نفر قرارداد ارسال شده و قانع شدن وقتی میگیم برای ما هم بفرستید میگن محرمانه است! ( چطور میگن برای خیلی‌ها فرستادن اما وقتی ما میخوایم ببینیم میگن نه؟) ضمنا اول وقتی حرف از شکایت شد شروع به تهدید کردنمان کردن با ارسال پیام هایی با محتوای:« اگر شکایت کنی برات بد میشه و...» و حتی تهمت زدن بی‌اساس.
ما اسنادی مثل ویدیو و پیام‌های دروغین داریم که نشون میده برخی هزینه‌هایی که گفتن اصا وجود نداشته و تناقض از حرفاشون میباره!
البته بعد از اعتراضاتی که صورت گرفت بخشی از پول برو برای بعضی از دوستان واریز کردن ولی باتوجه به محاسباتی که ما کردیم وجه واریزی از مبلغ اصلی کمتره
و هرچه میگوییم تا قرارداد رو یرای ما ارسال کنن تا همه چیز روشن بشه بهانه میارن
البته الان برای ما مسئله پول اهمیت کمتری داره چون این موضوع که سعی در کلاهبرداری و دروغگویی داشتن ما رو آزار میده
ما از طریق سایت فتا شکایت خودمون رو ثبت کردیم
اما سوالم این هست که در رابطه با چنین مسائله‌ای احتمالا نتیجه به چه شکل خواهد بود؟ آیا اگر دروغ‌ها ثابت شود برایشان سو پیشینه میشود یا خیر؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد