پروفایل کاربر

حامد اعلائی

رتبه بندی مدرک

با سلام 


بنده سال ۹۵ با توجه به بی اطلاعی از موارد قانونی رتبه بندی مدرک تحصیلی خود را در ازا پول اندکی در اختیار فردی قرار دادم ایشان بصورت شفاهی گفت که این وکالت نامه ۲ ساله است ولی پس از مدت ۲ سال متوجه شدم که وکالتنامه بنده بدون تاریخ و بلاعزل بوده است و هرچه با ایشان تماس گرفتم گفتند که وکالتنامه را باطل میکنم که تا این لحظه محقق نشده است و از ایشان بی اطلاع هستم و اسم بنده در مقطعی به عنوان مدیرعامل و هیت مدیره در شرکتی ثبت شده است و پس از مدتی چندین بار برای بنده احضاریه دادگاه امد وقتی مدارک شرکت را بررسی نمودم فهمیدم امضا بنده جعل شده است و در همه صورتجلسه های امضا جعل شده بنده ثبت گردیده است از جنابعالی تقاضای راهنمایی دارم.شایان ذکر است بنده ساکن تهران هستم و شرکت مذکور در اراک میباشد. با تشکر

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

مهدیس محرمی

3 سال پیش

با سلام

سوال شما مبهم میباشد اما در نهایت، عقد وکالت بلاعزل در ذیل ماده ۶۷۹ ق.م بیان شده است که مقرر می دارد: موکل می تواند هر وقت بخواهد وکیل را عزل کند مگر اینکه وکالت وکیل یا عدم عزل وکیل در ضمن عقد لازمی شرط شده باشد. بنابراین در حالت وکالت بلاعزل امکان عزل موکل وجود ندارد و تنها راه از بین بردن این وکالت فوت یا حجر وکیل و یا انجام موضوع قرارداد توسط خودتان و یا دادن دادخواست به دادگاه است. اما در این حالت در صورت جعل شما میتوانید مستقیما شکایت کیفری کنید.با احترام

تیم حقوقی وینداد


حامد اعلائی

3 سال پیش

ممنونم از راهنمایی شما سوال بنده این بود که چه کاری باید انجام بدم چطور میتونم از طریق موسسه شما وکیل بگیرم برای مشاوره یا پیگیری کارم؟

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

رضا صالحی

مشارکت در فرار از دین

با سلام

من 70 میلیون از دوستم قرض گرفتم که بعد از ثبت نام ماشین حدود 4 ماه بعد بهش پس بدم اونهم بدون هیچ مشکلی گفت 70 میلیون از کسی می‌خوام بهش میگم مستقیم چک روبنام شما ( من ) بنویسه منم قبول کردم و پول رو داخل حساب خودم ریختم ،
حالا بعد از گذشت چند روز فهمیدم که خانومش قصد جدا شدن رو ازش داره و درخواست طلاق و مهریه کرده ( تازه برای دوستم ابلاغیه اومده و حساب هاش رو مثل اینکه بستن یعنی بعد از واریز پول برای من ) .
حالا من آیا شریک جرم میشم ؟
اگه شریک باشم جرم زندانی دارم ؟
چیکار میتونم انجام بدم ؟
با تشکر از شما

پروفایل کاربر

مریم خلیلی

فسخ معامله ملک بعد از ۵ ماه

سلام بنده ۵ ماه پیش ملکی رو فروختم و عیب این ملک نم دادن دیوار بود که ما به خریدار گفتیم و متاسفانه در قولنامه قید نکردیم و دیواری که نم می داد را دیوار پوش کردیم.ایا خریدار می تواند معامله رو فسخ کند؟

پروفایل کاربر

هادی مهدوی

سهم هر عضو هیات مدیره یک شرکت در حکم اجراییه

سلام
بنده سالها قبل دارای یک برگ سهم از یک شرکت سهامی خاص بوده ام اخیراْ متوجه شدم که شرکت به مبلغ کلانی در یکی از شعب دادگاه های عمومی محکوم شده است به دلیل طلب بانک از شرکت که البته به دلیل امضا پشت سفته هایی بوده است که در مقابل دریافت وام از بانک صادر شده اند و از طرف دیگر همان سال های قبل محل شرکت و کلیه مایملک آن نیز توسط بانک تصاحب شده است .
حال سوْال من این است که آیا شخص من که تنها دارای یک یرگ سهام بوده ام باید از دید دادگاه به پرداخت کل مبلغ جریمه شوم یا نسبت به مالکیت همان یک سهم باید جریمه پرداخت کنم؟؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد