پروفایل کاربر

بهروز عطا

4 سال پیش

شکایت منشی به اداره کار

من میگم منشی من تا پایان 98 کلیه حق و حقوق خود را گرفته بیمه نبوده شما میفرمایید رافع مسئولیت من نیست این چه مشاوره ایه میخوام بدونم این نامه ایا نشون میده که حقو حقوقش و گرفته و کمکی میکنه که حق بیشتری نخواد بیمه بحثش جداست

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

زهرا بیات

4 سال پیش

سلام

خیر این نامه نشان دهنده ی هیچ چیز نیست. در صورت مطالبه ی ایشان بایستی پرداخت نمایید مگر اینکه با اسناد و مدارک دیگری غیر از رسید مذکور ثابت نمایید کلیه حق و حقوق را پرداخت نموده اید. در هر صورت ملزم به پرداخت حق بیمه پرداخت نشده هستید.


هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

امیر آریا

5 ماه پیش

رای بدوی استرداد طلا

باعرض سلام خسته نباشید وکلای عزیز
دادخپاست استرداد طلا دادیم واستماع شهود ابلاغ شد در تاریخ مراجعه کردیم دادگاه و خوانده ها هم حضور داشتند 40 گرم طلا بوده ولی یکی از خوانده ها 30 گذم گفت و یکی گفت 10 گرم 4 تا النگو بود و اینا گفتند 2 تا و قاضی هرچی گفتند یادداشت کردند ولی ما تصویر طلا رو بهشون داده بودیم الان چون فاکتورم دست اینا بود امانت فاکتور نداشتیم حالا خواستم بدونم چگونه قاضی رای خواهد داد؟

پروفایل کاربر

Ali Ali

10 ماه پیش

تجاوز به عنف

وقت بخیر، بنده به عنوان یک انسان دغدغه مند در جریان تجاوز فردی به چندین دختر باکره و فیلم برداری از آنها و تهدید با فیلم ضبط شده و اجبار به تمکین دوباره اونها هستم، اما متاسفانه هیچ یک از دختر ها به خاطر آبرو خودشون و خانواده‌شان به هیچ کس حرفی نزدن حتی به پدر و مادر شون تا شکایت کنن و فرد مذکور به اعدام به جرم تجاوز به عنف محکوم بشه،حالا من نوعی خواستار برخورد قانون با این شخص هستم اونم اشد مجازات، چون فرد همچنان به کار خودش ادامه میده. اگر احیانا قانون دلیل و مدرکی بخواد که من نتونم ارجا بدم،آیا قتل اون فرد بنا به شرع و عرف گناهه؟ و مجازات قانونی داره؟یا طبق نقشه ای فرد رو سر صحنه تجاوز گیر بیارم و به قتل برسانم که از لحاظ قانونی مشکلی نداشته باشه؟من واقعا توان این همه ظلم در حق این همه خانواده و دختر خانم های اون خانواده هارو ندارم،چه بسا تعدادی توان هضم فشار ناشی از تجاوز رو نداشته باشن و دست به خودکشی بزنن؟؟چه کسی جوابگو هستش؟؟

پروفایل کاربر

علی یاری

1 ماه پیش

مطالبه وجه

سلام 

خسته نباشید 

بنده مبلغ ۱۵۰ م از طرف شخصی که براش کار می کردم برای شخص دیگر واریز کرده ام ولی حالا پولم را نمی دهند چطور می توانم شکایت کنم؟؟

ممنون

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد