پروفایل کاربر

سما ناصری

عضو هییت مدیره

با سلام ایا مدیر عامل و نایب رییس هییت مدیره که ۶۸ درصد از سهم شرکت با مسولیت محدود دارن میتونن نسبت به خروج رییس هییت مدیره با حق امضا و حساب مشترک شرکت بکنن؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

زهرا بیات

4 سال پیش

سلام

تصمیمات شرکت با مسئولیت محدود با امضای دارندگان بیش از نصف سهم الشرکه امکان پذیر است. خروج رئیس از ریاست به معنی خروج از شرکت و سلب حق سهام داری نخواهد بود.


با احترام

تیم حقوقی وینداد

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

محمدحسین امیری

شرکت مدنی چیست؟

میخواستم بپرسم که منظور از شرکت مدنی چیه؟ چه کاربردی داره؟

پروفایل کاربر

جلال منتظری فر

قرارداد مشارکت مدنی با نیرو

میخواستم بدونم آیا یک مرکز خدماتی میتونه با نیروهاش قرارداد مشارکت مدنی ببنده و آن نیرو به عنوان عامل باشه و در نتیجه به عنوان شریک تجاری نیاز نباشه اون را بیمه کنه؟

پروفایل کاربر

گلی ب

پایان شراکت

با سلام من و شریکم یک مغازه زدیم که هردو به نسبت مساوی سرمایه گزاشتیم برای شروع ولی بعد سه ماه من سرمایه بیشتری گزاشتم و سهمم بیشتر شد ولی در اخر ورشکست شدیم و مقداری سرمایه موند که اگه میفروختیم باز سهم من بیشتر میبود ولی قرار شد با سرمایه باقی مانده یجا جدید بگیریم و از نو شروع کنیم و ایشون گفتن که هیچ کمک مالی دیگه ای نمیتونن کنن ۶ ماه گذشت و من هی خودم سرمایه اضافه کردم و همه کارهای مغازه رو دست تنها انجام دادم هنوزم به سود نرسیدم در واقع از بعد ورشکستی اول ایشون هیچ نقش مالی و معنوی نداشتن ولی الان که قراره قطع شراکت بشه ایشون میگن من همون سرمایه اولیه ای که گزاشتم میخام یا همچنان سهیم باشم در مغازه من میخوام قطع بشه شراکتمون و فکر میکنم که باتوجه به زحمات و سرمایه دوباره ای که گزاشتم و هنوز هم به سود نرسیدم ادعای حق ایشون درست نیست و ایشون فقط میتونن سرمایه باقی مونده از مغازه قبل ادعای حق کنن نه که کل پولشون رو بخان؟ اگه میشه راهنماییم کنید که چقدر حق ایشونه برا قطع شراکت؟؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد