پروفایل کاربر

علی علوی

2 سال پیش

فروش وکالتی خودرو و فک پلاک

با سلام

یک سال پیش وکالتی خودرو خود را فروختم، چند ماه بعد از آن با استعلام از تعویض پلاک و همچنین پلیس +10 اطمینان پیدا کردم که در زمان مقرر فک پلاک توسط خریدار انجام شده.


الان بعد از یک سال در سامانه یارانه معیشتی دولت اون پلاک همچنان به نام من نوشته شده و باعث قطع یارانه شده...


آیا پیگیری من برای فک پلاک کافی نبوده و باید از سند خوردن خودرو به نام خریدار هم باید مطمعن می شدم!؟؟؟ آیا هنگام فک پلاک، سند به نام طرف خورده نمیشه؟؟

آیا اصلا امکانش هست که فک پلاک صورت بگیره ولی سند همچنان به نام من باشه؟؟ و من به خاط اون ماشین مسولیتی داشته باشم؟؟ 


خواهشا توضیح بدین متوجه شم...


و آیا اصلا این ابهام من درسته یا این به خاطر به روز نبودن سامانه ی دولته؟؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

فاطمه حسینقلی‌لو

2 سال پیش

با سلام و احترام

از انجاییکه کیس شما از قالب سوال خارج است لطفا با یک وکیل در تماس باشید.

همچنین میتوانید از طریق قسمت دریافت مشاوره، با مشاوران حقوقی وینداد جلسه ی مشاوره داشته باشید

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

حمید مجیدی

1 سال پیش

علت عدم توقیف حقوق باماده۳۱۶

سلام.ماده۳۱۶قانون آیین دادرسی مدنی گفته دستور موقت ممکن است دایر بر توقیف((مال))یا انجام عمل ویا منع از امری باشد،با اینکه به صراحت از توقیف مال اسم برده وحقوق بازنشستگی هم جز مال محسوب میشه، چرا نمیشه با دستور موقت حقوق بازنشستگی خوانده رو توقیف کرد؟سوالم در موردتامین خواسته نیست خیلی مچکرم.

پروفایل کاربر

هستی مهدوی

10 ماه پیش

کتک زدن پدر توسط فرزند زیر هجده سال

سلام .همسرم اعتیاد داره و همیشه من و فرزندم را کتک میزند و فحاشی میکند و به ما توهین و تهمت میزند .تاسوعای همین امسال چون خمار بود من رو به باد کتک گرفت و پسرم هم کتک زد و از آنجا که پسرم ۱۶ سال دارد تحمل نکرد و با او در گیر شد در این بین پهلوی راست همسرم دچار جراحت با چاقو شده و الان رفته از پسرم شکایت کرده که پسرم به تحریک مادر و دایی اش به من حمله کرده و مرا با چاقو زده که به گفته خودش هفده بخیه خورده است ..میخواستم ببینم برای پسرم زندان یا دیه تعیین میکنند و دیه رو چه کسی باید پرداخت کند چون پسرم به سن قانونی نرسیده است.ممنون

پروفایل کاربر

فروزان عراقی

11 ماه پیش

تبصره 2 بند ذ ماده 87 ( خدمات به ایثارگران در قانون برنامه ششم توسعه)

احتراماً به استحضار می رساند ،با توجه به متن تبصره 2 بند ذ ماده 87 ( خدمات به ایثارگران در قانون برنامه ششم توسعه)

تبصره 2 بند ذ ماده 87 - والدين ، همسران و فرزندان شهدا و جانبازان و آزادگان و رزمندگان با حداقل شش ماه حضور در جبهه ، شاغل در كليه دستگاههاي مشمول ماده (2) قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران و موسسات تابعه آنها و شركتهاي عمومي ، دولتي ، در صورت تنزل از پست سازماني بالاتر ، مشروط به عدم محكوميت آنها بر اساس آراء مراجع قضائي يا اداري به تنزل پست ، از كليه حقوق و مزاياي همان پست سازماني يا پست همطراز شغل و پست قبلي برخوردار مي شوند.

خواهشمند است اعلام بفرمایید آیا همسران شاغل ایثارگر با بیش از 6 ماه سابقه حضور در جبهه مشمول تبصره مذکور می باشند ؟ ویا فقط خود ایثارگر با شرایط مندرج در تبصره مذکور مشمول بهره مندی از این موضوع می باشد؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد