پروفایل کاربر

محمدحسین امیری

قرارداد عدم افشا با کارمند بدون قرارداد رسمی

با سلام و احترام ممنون بابت پست های مفیدی که میگذارید یه سوال داشتم در مورد قرارداد عدم افشا که نوشته بودید، آیا امکان نوشتن این قرارداد با افرادی که با شرکت کار میکنند ولی قرارداد همکاری رسمی با شرکت ندارند وجود دارد یا خیر؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

کارشناس حقوقی وینداد

5 سال پیش

سلام؛


بله این امکان وجود دارد. شما می‌توانید برای جلوگیری از افشا اطلاعات توسط کارمندان از قرارداد محرمانگی یک جانبه یا قرارداد محرمانگی دو جانبه استفاده کنید. در واقع لزومی بر عقد قرارداد کار استخدامی برای بحث محرمانگی و عدم افشا اطلاعات کارمندان وجود ندارد.


باتشکر

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

نیما فرهادی

دیوان عدالت

با سلام و خداقوت
ایا دیوان عدالت اداری در صورت اثبات ممانعت از حق از سوی دستگاه اداری میتواند رای کیفری صادر نماید؟
و مجازات عدم پاسخ اظهارنامه از سوی نهاد دولتی چیست؟
باتشکر

پروفایل کاربر

.. محمدی

جرایم پزشکی

سلام مادر من باردار بود و زیر نظر پزشک زنان بود پزشک بهش گفت که اگر برای عمل بیای باید علاوه بر هزینه بیمارستان ۱۰ میلیون در مطب بدهی .حدود یک ماه پیش دکتر به مدت دو الی سه ماه به کانادا سفر کرد منشی دکتر به مادر من گفت دکتر برای عمل شما میاد در صورتی که نوزاد زودتر بدنیا اومد به دلیل پارگی کیسه آب حالا از مطب دکتر مدام با ما تماس میگیرن که دکتر پولش رو میخواد و ما مطرح کردیم که دکتر بالای سر بیمار نبود ولی اونها همچنان مصمم هستم و میگن دکتری که مادر شما را عمل کرد دکتر جایگزین بود و عمل مادر من سزارین و در بیمارستان خصوصی بود آیا میتوان جلوی این زیر میزی در مطب را گرفت؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد