پروفایل کاربر

مریم نصیری

2 سال پیش

قطع انشعاب توسط همسایه

سلام و روزبخیر

بنده ساکن یک آپارتمان 7 واحده در تهران هستم که یک واحد آن در طبقه منفی 2 به صورت غیر قانونی سال 1354 ساخته شده و الان جواز و سند دارد و سند آن که در زمان انقلاب به دست کمیته امداد افتاد در حال حاضر با هماهنگی ساکنین یکی از مالکین آن واحد را در مزایده خریده و سند برای آن صادر شده است . از آنجا که این واحد در طبقه منفی دو است و لوله های آب همه واحد ها از موتورخانه و سقف این واحد رد میشود.
مالک این واحد الان ادعا دارد که لوله های قدیمی باید جمع شود وبا هزینه ساکنین لوله های آب از راه دیگری وارد واحد ها شود . لازم به ذکر است در حال حاضر این لوله ها هیچ نشتی آبی ندارد و تنها به دلیل آنکه شاید در آینده نشتی داشته باشد و سقف ایشان نم دهد چنین ادعایی دارد. چطور میتوان این مورد را قانونا به ایشان متذکر شد که برای اصلاح در ملکی که خریده اند باید خودشان هزینه نمایند؟ و اگر ایشان نسبت به قطع لوله واحدها اقدام نمودند چه اقدام قانونی میتوان انجام داد؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

فاطمه حسینقلی‌لو

1 سال پیش

با سلام و احترام

این کیس شما از قالب سوال خارج است و بهتر است با وکیل در تماس باشید.

تیم حقوقی وینداد در خدمت شماست

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

مجید ملک پور

2 هفته پیش

انتقال از خدمات مدیریت کشوری به شهرداری

سلام.
بنده کارمند رسمی دانشگاه تهران بوده و الان مامور در شهرداری رشت هستم. آیا میتوانم انتقال دائم به شهرداری رشت بگیرم؟ دانشگاه مدیریت خدمات کشوری هست و شهرداری نهاد عمومی غیردولتی می باشد. ضمناً تعدادی از آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان انتقال دایم گرفته اند.
سپاسگزارم

پروفایل کاربر

مسعود رض

3 ماه پیش

شرح ذیل

تبصره 2 بند ذ ماده 87 - والدين ، همسران و فرزندان شهدا و جانبازان و آزادگان و رزمندگان با حداقل شش ماه حضور در جبهه ، شاغل در كليه دستگاههاي مشمول ماده (2) قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران و موسسات تابعه آنها و شركتهاي عمومي ، دولتي ، در صورت تنزل از پست سازماني بالاتر ، مشروط به عدم محكوميت آنها بر اساس آراء مراجع قضائي يا اداري به تنزل پست ، از كليه حقوق و مزاياي همان پست سازماني يا پست همطراز شغل و پست قبلي برخوردار مي شوند.

خواهشمند است اعلام بفرمایید آیا همسرایثارگر با بیش از 30 ماه سابقه حضور در جبهه مشمول تبصره مذکور می باشند ؟ ویا فقط خود ایثارگر با شرایط مندرج در تبصره مذکور مشمول بهره مندی از این موضوع می باشد؟

پروفایل کاربر

محمدصادق زارع

2 ماه پیش

رابطه نامشروع

باسلام چندی پیش همسرم باپسری اشنا شده وپسراقدام فرارازخانه توسط همسرم راکرده والان همسرم برگشته وخودش اقرارکرده وطبق شکایت قبلی ما قاضی دستورپرینت مکالمات داده میخاستم ببینم درآینده چه اتفاقی خواهدافتادممنون ازشما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد