پروفایل کاربر

محمد مرادی

1 سال پیش

مالیات در شرکت پیمانکاری ساختمانی بدون مصالح

سلام ،من به تازگی یک شرکت پیمانکاری ساختمانی مسولیت محدود ثبت کردم ،ایا اداره مالیات هزینه حقوق پرسنل روز مزدی و یا اتباع غیر مجاز که در لیست بیمه نمی‌باشند را قبول دارد یا خیر ،چون در گروه من اکثرا اتباع هستند؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

سارا کیقبادی

6 ماه پیش

با سلام و احترام
به کارگیری اتباع خارجی بدون مجوز کار غیر قانونی و مستوجب جریمه نقدی کارفرما می باشد.
مجموعه حقوقی وینداد

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

امیرعباس رحیمی

3 ماه پیش

کش و قوس با منابع طبیعی

سلام پدرم بیش از سی سال پیش زمینی از اموزش پرورش در شهر گرگان منطقه میناگل خریداری کرده و سند شش دانگ و منگوله دار نیز دارد اما اعلام شده زمین ها جط منابع طبیعی است و حتی دادگستری اعلام کرده سندهای شخصی را باطل میکنیم ایا چنین اقدامی ممکن است و اینکه ما میخواهیم مجوز ساخت بگیریم باید چطور اقدام کنیم؟

پروفایل کاربر

مهدی ربیعی

5 ماه پیش

متخلف

سلام . عرض ادب . یه سالن لیزر بدون داشتن مجوز و بدون داشتن تابلو، مشغول به ارائه خدمات لیزر بدن هست . و به طور پنهانی و غیر مجاز برای اقایون هم انجام میدن . چطور ممکنه که از ایشون جهت این تخلف شکایت کرد ؟

پروفایل کاربر

و ز

2 ماه پیش

استعلام ملک

با سلام
پدر بزرگ بنده سال 1339---1340 قطعه زمین رو تو تهران خریداری می کنه و بعد از چند سال برمیگردن همدان. از این زمین دیگه هیچکس اطلاع نداشت تا اینکه چند سال قبل عمو بنده گفت همچین زمین ی وجود داشته.
الان هیچکدام از عموها و پدر من در قید حیات نیستن و ما هم هیچ مدرکی مستندی نداریم. میخواستم بدونم من بعنوان وارث پدر بزرگ م (طبق واهی حصر وراثت قانونی) چطور میتونم درخواست استعلام برای این زمین با توجه نبود مدارک و مستندات انجام بدم (فقط منطقه کلی و حدودش رو میدونم)
ممونم راهنمایی گنید

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد