پروفایل کاربر

محسن محمودی

مالی و ارزی

سلام وقت بخیر ، ببخشید من در تاریخ 14 و 98/5/15 به یکی از آشناهام در تهران نمایشگاه بین المللی کار کردم 1 میلیونو هفتصد هزار تومن ازش طلب دارم و تا امروز چندین بار ازش پولمو خواستم هر بار به نتیجه نرسیدم گفته ندارم بهم فرصت بده ،دیگه خسته شدم اعصابمو خورد کرده چطوری میتونم شکایت کنم ازش؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

آرش حق شناس

5 سال پیش

با سلام 

در صورتی که شواهدی از قبیل اس ام اس یا چت آنلاین دارید که از شما قرض خواسته باشد و شما بر این اساس پرداخته اید می توانید بازپرداخت قرض را از ایشان بخواهید.

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

غلامحسین عباسی

عدم انجام تعهدات قرارداد اخذ ویزای کاری و مطالبه عودت وجه

سلام، با شخصی ایرانی که ساکن و شاغل در آلمان هست و در زمینه اخذ ویزای کاری فعالیت دارند پس از تماس تلفنی و اعلام سابقه تحصیلی و شغلی دخترم و تایید ایشان مبنی بر کامل بودن مدارک تحصیلی و شغلی و و داشتن شرایط لازم و تاکید ایشان که سریعا ویزای کاری خواهند گرفت قراردادی که ایشان ارسال کردن با انجام اندکی تغییرات( به صراحت قید شده است که با هدف نهایی اخذ ویزای کاری منعقد گردیده است) امضا نموده واز طریق اسکن ارسال کردیم. متاسفانه پس از نزدیک به 4 سال غیر از کارهای ابتدایی تاییدیه ارسال مدارک به ( اداره آنرکنونگ ) و گرفتن جوابیه و مکاتبه با چند شرکت جهت انجام مصاحبه، کار چندانی که مثمر ثمر باشد انجام ندادند البته بهانه ایشان تاخیر ناشیاز ویروس کرونا و بیماری مسول آنرکنونگ و... بوده است . چون متاسقانه در قراداد مدت را شفاف مشخص ننمودند ، حدود 4-3 ماه پیش از طریق تماس تلفنی، ارسال ایمیل و پیام در واتساپ به ایشان اعلام مهلت کردیم اگه تا آخر ژانویه 2024 توانایی نداشته باشن که قرارداد کاری و پیش تاییدیه مربوطه بگیرن که منجر یه اخذ ویزا کاری از سفارت آلمان بشه، بنابراین ( 1600 یورو) که در دو مرحله به ریال با نرخ آزاد روز بحساب بانکی ایشان در ایران واریز کرده ایم را بعلت عدم توانایی در اخذ قرارداد کاری منجر به اخذ ویزای کاری عودت دهند. متاسفانه اعلام نموده اند اون مبالغ برای همان کارهای اولیه که برای ما هیچ کاربردی ندارد، گرفته و عودت نمی دهد. حال از شما خواهش می کنم من و دخترم را راهنمایی نمایید چگونه میتوانیم مبالغ پرداختی را پس بگیرم وبابت این 4 سالی که از بهترین سالهای کاری و زندگی دخترم بوده و بیهوده هدررفت و موجب ناراحتی روحی ، ناامیدی و دپرس و مختل شدن مسیر زندگی دخترم و خانواده شد ادعای خسارت نماییم. با احترام عباسی

پروفایل کاربر

غلامحسین قریبی

داشتن سند تعهد نامه غیر مالی از دفتر اسناد رسمی

بنده غلامحسین قریبی سال 1396 یک سند شراکت زمین از دفتر اسناد رسمی از شخصی دارم که متن آن اینست
اینجانب فضل الله کاظمی بمشخصات فوق با طیب خاطر و رضای کامل متعهد و ملتزم میگردم پس از انجام مورد تعهد شماره 35735 مورخ 1396/05/03 دفتر خانه 43 کنگان 2/5 درصد از بهای فروش ده درصدی را به بموجب تعهد نامه فوق دارا می باشم به آقای غلامحسین قریبی انتقال و واگذار نمایم.
الان بیش از 6 سال به من میگه این زمین مشکل ثبتی داره آیا من میتونم شکایت کنم و ادعا کنم که به مقدار سهمم از زمین مورد نظر میخواهم لطفا مرا راهنمایی کنید ممنون

نوشتن با رژ لب روی شیشه ماشین

سلام، امروز یک ماشین مقابل پل پارک کرده بود و سد راه من شده بود، من چند بار بوق زدم و حدود ده دقیقه منتظر شدم تا راننده بیاد که نیومد و من رفتم و با رژ لب روی شیشه ماشین یادداشت نوشتم.
همون موقع راننده اومد و گفت چرا روی شیشه ماشینم نوشتید و اصلا شاید پاک نشه و گفت زنگ میزنم 110، منم گفتم من خوشحال میشم زنگ بزنی وقتی شما مقابل پل و نزدیک دوربرگردان پارک کردی و رفتی، بینم کی مقصره؟
طرف زنگ زد و بعد از چند دقیقه از پلاک ماشین من عکس گرفت و قبل از اینکه منم از شرایط عکس بگیرم در رفت.
میخوام بدونم با توجه به تماسی که گرفته و عکس پلاک من، ممکنه برام دردسر درست کنه؟
آیا لازم هست کاری انجام بدم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد